Skocz do zawartości

Piteko

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Normalny

O Piteko

Użytkownik

 • Urodziny 12.01.1996

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Piteko
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Goalsowice
 1. Twój nick: Piteko Wiek: 21 Znajomość sourcemoda: 8/10 Link do profilu STEAM: http://steamcommunity.com/id/piteko2/ Link do GT: http://soplica.gamem...yerinfo/1817721 Ilość godzin przegranych w CS:GO: 1642 Ilość godzin przegranych na serwerze: 1 dni 17:34:25 godzin Posiadasz działający mikrofon?: Tak Przeszedłeś mutację?: Tak Czy miałeś kiedykolwiek problem z czitami?: Nie Co chcesz wprowadzić na serwer jako admin?: Mniej Cheaterów, dzieci bez mutacji, i czego sobie życzycie Czy posiadasz rangę w innej sieci?: Aktualnie nie. Forma zapłaty(sms/psc/przelew): Przelew lub PayPal jesli idzie. Kontakt: Steam ( link wyżej )
 2. Twój nick: Piteko Wiek: 21 Znajomość sourcemoda: 8/10 Link do profilu STEAM: http://steamcommunity.com/id/piteko2/ Link do GT: http://soplica.gameme.com/playerinfo/1817721 Ilość godzin przegranych w CS:GO: 1624 Ilość godzin przegranych na serwerze: 1 dni 04:40:06 godzin Posiadasz działający mikrofon?: Tak Przeszedłeś mutację?: No Ba Czy miałeś kiedykolwiek problem z czitami?: Nie Co chcesz wprowadzić na serwer jako admin?: Mniej Cheaterów, dzieci bez mutacji, i czego sobie życzycie Czy posiadasz rangę w innej sieci?: Aktualnie i jeszcze nie. Forma zapłaty(sms/psc/przelew): Przelew lub PayPal jesli idzie. Kontakt: Steam ( link wyżej )
 3. Piteko

  Podanie Piteko

  1. We wzorze nic nie pisze ze trza miec iles tam godzin nabitych na forum czy postow. 2.Bo malo siedzisz? 3. Wymagane jest 20, mozna nadrobic w jeden dzien wiec nie wiem o co ci chodzi.
 4. Twój nick: PIteko Wiek: 21 Znajomość sourcemoda: 8/10 Link do profilu STEAM: http://steamcommunity.com/id/piteko2/ Link do GT: http://soplica.gameme.com/playerinfo/1817721 Ilość godzin przegranych w CS:GO: 1606 Ilość godzin przegranych na serwerze: 16 ( z tego co widziałem, jak za mało to szybko nadarobie nawet dzisiaj ) Posiadasz działający mikrofon?: Tak Przeszedłeś mutację?: Tak Czy miałeś kiedykolwiek problem z czitami?: Nie Co chcesz wprowadzić na serwer jako admin?: Co bym wprowadził, hmm, porządek na servie, niekiedy nie ma adminów jak siedzę i się jakieś dzieci (10-13) lat drą przez mikro. Trochę humoru Czy posiadasz rangę w innej sieci?: Aktualnie nie. Forma zapłaty(sms/psc/przelew): Przelew/Paypal Kontakt: Steam - http://steamcommunity.com/id/piteko2/ Mam nadzieję że to wszystko Pozadrawiam Piteko

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×