Skocz do zawartości

THC Magik

Admin TeamPlay
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

12 Normalny

O THC Magik

Admin TeamPlay

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  maGik
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

521 wyświetleń profilu
 1. Byłem przy sytuacji. Popieram Sensiego. Ban o godzinie 22:05. Serwer ledwo zipie nawet na dd2. Gra jakieś marne 10/19 osób. Nagle ban na 30 min za AFK... Dla mnie brak tu logiki. Zresztą upomniałem admina, lecz dokładnego wyjaśnienia nie dostałem. Chyba czas wysłuchać teraz drugiej strony.
 2. Ja odniosę się do tego cytatu "idziemy na B albo was k**wa pobanuje" Tekstów tego typu nie powinien używać żaden admin TP. Każdy wchodząc akceptuje regulamin gry zespołowej i w tym również, że słucha prowadzącego. Dlatego wystarczy normalnie, KULTURALNIE prowadzić rozgrywkę i dać cieszyć się wszystkim grą i banować na 4h tych którzy grają sobie FFA. Nie ma sensu szargać sobie nerwów i do tego psuć atmosferę na serwerze. Takie teksty to brak szacunku do graczy, śmieszne szantaże i ogólnikowe traktowanie wszystkich...
 3. Nie ma co szukać dziur tylko wśród adminów. Ja też pamiętam wcześniejsze czasy na Soplicy i prawda jest taka, że zmienił się wyraźnie skład nie tylko administracji ale i aktywnych graczy... Dzisiaj wszedłem na chwilę strzelić parę głów i 60% graczy to ledwo kojarzyłem. Może po prostu rzadziej gram, niemniej jednak wcześniej zawsze przynajmniej z pięcioma mogłem wymieć dwa zdania. Prawda jest taka, że na palcach jeden ręki mógłbym policzyć graczy którzy są przysłowiowymi "pro" i sami potrafią wziąć ciężar gry na siebie i strzelić te 4-5 głów na rundę biorąc udział w strzelaniu od pierwszej chwili rudny. Jeszcze większą rzadkością jest fakt w którym na serwerze jednocześnie gra takich delikwentów 12-14... Dlatego ciężko jest prowadzić tak żelazną dyscyplinę jak kiedyś, bo trochę się pozmieniało. A fakt, że dobzi gracze grają rzadziej wpływa na poziom i na samą grę TP. Oooj przyjemniej wchodzi się na pełnej ku*wie drzwiami i kurnikiem gdy mam pewność, że pierwszy umie otworzyć drzwi i zdjąć przybudówkę z kurnika, że drugi resp umie dać dwa fb za wentyl CT i zdjąć gniazdo, że trzeci da sg i dobry cover, a reszta wejdzie za nimi i zrobi swoje (to tylko 1 z 5 przykładów szybkiego wejścia - chyba najprostszy, który ciężko zrealizować na etapie dobrego otwarcia drzwi). Jak ktoś jest dobry, nie boi się ryzyka i po prostu czuje skilla to biegnie po fragi (a nie, na nie czeka) -> więc są wbity, więc wszystkim aż chce się grać TP i współpracować. Bo taki gracz wie, że nawet jak padnie to i tak zgarnie propsy u reszty bo wszedł i zrobił część roboty. Jeśli ten nasz pro imieniem X ma 6 respa przy wbicie to jedyne co chce zrobić to wjebać się górę i pomóc, a nie stać na kwadracie, patrzeć plecy, skanować poche, rzucać 30 min lanowe granaty i czekać aż pierwsze respy ugrają za niego. Ile razy to już biegliśmy na B, a po zobaczeniu sg dostawaliśmy paraliżu... Wystarczyłby jeden ogarnięty pierwszy resp który umiałby dać dwa fb i zdjąć pierwszego ct na blisko, a jak nie on to drugi, albo trzeci resp, by pozostałych 5 mogło dać pakę. Dlatego ćwiczyć skilla i przestać się bać, również prowadzić, bo prowadzenie typu "dawaj poche" w momencie gdy 3/4 teamu ma w głowie "k**wa, wszyscy zginiemy" mija się z celem. Popatrzcie sobie po nickach i realnie oceńcie czy pchanie pochy ma sens gdy dwóch pierwszych graczy to nonamy. Zaproponujcie łatwiejszą taktykę z dworem, na dwa tempa, na 3 dziury gdzie nie wymaga się precyzji (daje przykłady z nuke jak już zaczęliśmy tak). Seriooo, szybka wbita ośmiu niezgranych osób z czego połowa to botki mija się z celem. Trochę smutnej prawdy ale w obecnej sytuacji większość banów za brak TP nie wynika z tego, że dobry gracz pobiegł sobie swoje i na własną rękę zajebał 3 i np. zrobił plecki ale stąd, że przeciętny gracz zgubił swoje jaja i nie zaprosił ich do gry w CS. Czasy się trochę zmieniły i zacznijmy tego skilla serwerowego razem rozbudowywać i bardziej patrzeć i pilnować samych siebie, czy to adminy czy gracze
 4. THC Magik

  admin

  Mamy wystarczająco adminów i nie widzę sensu przyjmowania kolejnego ale jeśli [email protected] i [email protected] uważają, że potrzeba nam wsparcia to kandydaturę popieram. PS mam Internet Explo..... rer.
 5. Ban ode mnie za niewykonywanie celów mapy gdyż było głośno i wyraźnie mówione, że idziemy gala na b, a Ty dwa razy z rzędu pobiegłaś sobie na "a" marnując przy tym respa na galerie. Co do sytuacji z celowym TK to nie miałem o owym zachowaniu pojęcia gdyż nikt nie napisał mi tego na admin_sayu, a że ani Ty ani Czarna nie jesteście moimi koleżankami to żadna z Was nie płakała mi na pw. Tak więc zupełnie błędnie połączyłaś fakty Twojego niewykonywania celów mapy z celowym TK. A zaproszenia nie przyjmuję bo Cię nie znam i nie potrzebuje Twoich pretensji na pw.
 6. Zgadzam się aby ukarać TapczaN permem. Za każdym razem wchodzi na serwer wyłącznie po to, by przeszkadzać. Upominany wielokrotnie i wielokrotnie karany. Gdy na serwerze nie ma admina celowe TK jest nagminne, jak jest admin to zabija szybko na respie 1-2 graczy i ucieka. Szkoda czasu na zabawę z nim.
 7. Miło mi, że uważasz moje wypowiedzi za inteligentne. Ja mam po prostu taki sposób bycia tak jaki i środkowisko jakim się otaczam w życiu codziennym. Pewnie dlatego nie zwracam uwagi i nie zauważam, że wypowiedzi które dla mnie są podłogą mogą być dla innych, np. dla Ciebie sufitem. Równie mądre jest ocenianie ludzi bo nickach jakie mają w grze. Myślałem, że ocenianie po pozorach to porażka ale widać można pójść nawet krok dalej. Powód to miałeś, by napisać skargę, rzucanie mięsem to nie powód lecz brak dojrzałości i rozpaczliwa próba udowodnienia czegoś... Temat rzeczywiście do zamknięcia bo wartość merytoryczna Twoich wypowiedzi jest dramatyczna. Nie prowadziłbym tej bezcelowej rozomowy z Tobą gdyby nie poczucie dobrego smaku jak nie należy pisać do kobiet i reszty graczy.
 8. Nie było mnie przy całej sytuacji, a szkoda... Jeśli jakikolwiek admin i nieważne czy jest to kobieta czy mężczyzna (by pominąć niepotrzebne spory damsko, męski odnieśmy się do rodzaju nijakiego) nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i nie upomina bądź nie kara gracza mimo, że Ty zwracasz jawnie swoje obiekce co do gry jakiejś osoby - to admin popełnia błąd. I w takim wypadku jedyne co możesz i powinieneś wręcz zrobić to napisać zwykłe i kulturalne zażalenie na danego admina. On zostałby upomniany i sprawa zostałaby rozwiązana fachowo i przyniosła lepszy skutek. Ty z kolei wolisz rzucać mięsem i obrażać Panią admin. Jest to niedojrzałe, dałeś ponieść się emocjom i złamałeś regulamin. Dostajesz zatem bana nie dlatego, że nasze serwerowe "laseczki" wykazują niebywałą wręcz solidarność jajników lecz dlatego, że każdy brak kultury i umiejętności zachowania się, czy to w stosunku do admina czy zwykłego gracza jest surowo karany. Myślę, że prymitywnymi, mocno zakropionymi przekleńswami słowami nikomu nie wjechałeś na ambicję. Każdy kto zna własną wartość, tego typu teksty po prostu zignoruje. Więc na przyszłość, ostudź głowę i napisz porządną skargę, z pożądną argumentacją jeśli chcesz komuś wjechać na ambicję. Pozdrawiam, THC MaGik.
 9. Magiczny mówił tak: " Pięciu czeka na cicho pod anarchią, a 3 ze mną leci do trupa na b i zbiegamy dolnym trupem, rzucając HE na gale. W tym samym czasie miała dochodzić anarchia. Ty zaś z paką pchasz się na b i do tego gubisz ją na bs-b. Nawet gdybyś źle zrozumiał to chyba nie ciężko wysunąć wniosek, że skoro 5 czeka pod anarchią to nie wchodimy z paką na siłę na b ? A nawet gdybyś nie słyszał i nawet gdybyś nie domyślił się, że 5 czeka na cicho pod anarchią i grane będzie "a" to jest taka niepisana zasada. Paka nigdy nie wchodzi pierwsza na bs, bo nigdy nie wiadomo co się na nim zobaczy. Wyjaśnijmy sobie jedno. Dla mnie prowadzenie, to coś więcej niż rzucenie na początku rundy hasła - rush bi, dawać gale, chodźcie poche, a w razie niepowodzenia gdy padnie pół teamu krzyczenie ulubionego sloganu "cofać banan i dawać duży"... Gdy zaczynam prowadzić to na każdą rundę przygotowuję taką taktykę by łączyła się ona z kolejnymi. I nie wiem jaki miałem plan w głowie parę dni temu więc nie odniosę się do tego przykładu ale jeśli mam przygotowaną taktykę i staram się, by ta gra była ciekawsza niż wbijanie na pałę lub kampienie to bardzo się irytuję gdy ktoś tę moją robotę zlewa i biega zupełnie inaczej niż powiedziałem. I tak nawiasem mówiąc, jeśli w teamie znajduje się choć jedna osoba która wykazuje chęć prowadzenia to prawie zawsze jej ustopię. Tak więc masz szansę wrócić na serwer i pokazać mi jak powinno wyglądać prowadzenie. Oddam Ci całą mapkę w Twoje ręce. Minęło sporo lat odkąd układałem taktyki na lany więc liczę, że nas wszystkich czegoś nowego nauczysz...
 10. THC Magik

  Kobieta.

  Zawsze piszesz na say_team:@ jak ktoś łamie regulamin, sama go przestrzegasz i za to duży plus, bo jest to dla nas pomoc. Mikro używasz rzadko, a co za tym idzie, prowadzenie na minus. Większa aktywność i będę za.
 11. No proszę jacy karierowicze...
 12. Wzór: Twój Nick: THC Magiczny Staż gry w CS'a: 10 lat Znajomość amxx w skali od 1 do 10: 6 (dawno nie używałem więc nie będę przeceniał na razie możliwości) Wiek: 22 Czy masz/miałeś admina na innych serwerach SopliCy: NIE Czy posiadasz admina na serwerze innej sieci: NIE Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: Chciałbym wprowadzić więcej dziewczyn oraz zwykłe pilnowanie dobrego ducha gry i banowanie kiera... Jak długo jesteś w naszej sieci: kilka lat Posiadasz mikrofon: TAK Płatność [sMS/PRZELEW]: SMS Link do PS/GT: http://soplica-cs.com.pl/psychostats/tp/player.php?id=1905 Twoje Imię: Wojciech Steam Id: 6:0:33368687 (edit: 0:0:33368687) literówka Brak WARNA: BRAK ID konta w sklepiku sieciowym (http://sklep.cs-soplica.com/): 5730 Wymagania: - wiek min. 18 lat (mogą zdarzyć się wyjątki): JEST - przegrane min. 150h na serwerze: JEST - brak warnów: BRAK - posiadanie sprawnego mikrofonu: JEST - bezwzględny obowiązek posiadania czystego konta STEAM: CZYSTE JAK ŁZA - brak admina na serwerach innej sieci (mogą zdarzyć się wyjątki): BRAK - brak poważniejszych wykroczeń (banów) na TP: BRAK - aktywność na serwerze jak i forum: Na serwerze spora - zarejestrowanie się w sklepiku sieciowym http://sklep.cs-soplica.com/ i podanie ID konta jakie widnieje w sklepiku: JEST

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
stat4u