Jump to content

THC Magik

Admin TeamPlay
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Normalny

About THC Magik

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  maGik
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

715 profile views

Display Name History

 1. Również jestem za zmianą strefy rashu. Która opcja zostanie wybrana nie ma dla mnie znaczenia, byle można z gali wejść do żelek i bronić sensownie connect`a. Opcja 2 wystarczy.
 2. Gdy ja byłem na serwerze to fragusiek grał TP i nie przypominam sobie sytuacji żebym go upominał. Gracz kulturalny, był już u nas adminem więc jest sprawdzony. Ostatnimi czasy trochę grywaliśmy więc trochę go podszkoliłem ze strzelania XD To jak piszecie, że zostaje ostatni, czeka itd.. wydaje mi się być to naleciałością z dzisiaj granych mixów, gdzie wszyscy na shifcie walą pół mapy, by wyskoczyć w jednym momencie albo po prostu każdy gra sobie sam (nudnawo się robi)... Tutaj na serwerze to nie przejdzie, bo bolesna prawda jest taka, że jak się jest w TT to trzeba wjeżdżać, bo inaczej wychodzi kupa. Za dużo nie ma to wspólnego z prawdziwym TP ale jakieś te zasady muszą być mimo, że nie idealne. Lepiej nie będzie dlatego myślę, że Kondziu przyswoi te wiadomość i będzie dobrym adminem.
 3. NieDoPrzejścia 1. Magik STEAM_0:0:33368687 2. TOMMY STEAM_0:0:12639092 3. Subarek STEAM_0:1:18489931 4. kid STEAM_0:0:11483317 5. fredi STEAM_0:1:2010559 6. practic STEAM_0:0:169443756 7. RORONOA ZORO STEAM_0:1:13452812 Proponujemy podbić stawkę do 30 zł XD
 4. Jeśli prosisz o sprawdzenie "konsoli" to polecam sprawdzenie na mapie de_mirage. Tam to się zaczęło. De_mirage Gracz HOKUS POKUS z łamiącym się głosem, pełnym bólu powiedział do gracza SILHOUETTES, że jest rozczarowany, iż ten zamiast patrzeć mu pochę na A to wpuścił gościa chowając się za skrzynkami. Trochę słabo, bo gracz HOKUS spoglądał mu domek a, ale słysząc tupnięcie na pochylni odwrócił się, a tam TT dochodził już do skrzyneczek Wcześniej ten sam gracz podczas odbijania we wcześniejszej rundzie bs-b również robił to w ślimaczym tempie, czekając w górnych żelkach aż zdobędzie fraga. Jeśli w ogóle nazwać to grą TP to na alibi, bo pewnie gdyby gracz HOKUS padł wtedy podczas odbijania on szybko pobiegłby chować broń. Więc po drugiej takiej akcji gracz HOKUS POKUS zwrócił po prostu uwagę, by zagrzać kolegę do boju. Ten poczuł, że została urażona jego duma i zaczął odzywki zaczepne zamiast przyjąć konstruktywną krytykę na klatę i dalej cieszyć się grą. Ja osobiście kolegi nie banowałem, bo w niego powiedzmy jakoś wierzyłem. Ale to, że rzucałeś teksty mające na celu prowokacje jest faktem. Pozdrawiam, HOKUS POKUS
 5. Nagrania nie będzie. Dostałeś bana gdyż rozpoznałem Cie po głosie. Abyś nie myślał, że jestem adminem który uwziął się na bogu winnego gracza to zaczerpnąłem zdania innych. Twoją tożsamość potwierdzi 6 innych graczy. Odpalałeś się na serwerach oraz mixach, a imię Twe Michałek "mihu". Doświadczenie w haxowaniu masz duże gdyż biorąc pod uwagę Twój młody wiek pobrałeś grę od razu z ESP, dlatego też nie uwierzę, że nagle z nudów zacząłeś grać czysto. Dostałem też info, że posiadasz ponad 10 kont z blokadami VAC. Ja znam tylko jedno ale to mi wystarczy (choć pewnie wyprzesz się każdego z nich). Pozdrów Vexiego, troszkę mi pomógł
 6. Proszę o cierpliwość. Podejrzane sytuacje są poddawane wnikliwej analizie. Wkrótce będziesz mógł cieszyć się grą albo nie. Trwa to dłużej niż 24h z mojej winy gdyż nie zauważyłem, że dodałeś post, a później z powodu pracy byłem bez dostępu do komputera. Wybacz zwłokę.
 7. THC Magik

  mapy

  Lidl odpada, bo mapa z jednym bs-em. Motyw śniegu, czyli biały dd2 zamiast żółtego dd2 ( na 2-3 tygodnie ?) - jak najbardziej za. Nie wpłynie to na grę TP, a będzie miłą zmianą dla oka, pozwalającą jednak odczuć, że są święta.
 8. Masz rację, okłamałem Cię na steam, zlekceważyłem i nie marnowałem więcej niż 5 sekund na rozmowę. I co z tego ? To moje święte prawo, mój czas, mój steam. Chyba nie oczekiwałeś, że będę z Tobą rozmawiał po tym jak zacząłeś rozmowę od pytania czy jestem jebnięty ? Masz również rację mówiąc, że Cię sprowokowałem. Oczywiście, że to zrobiłem, a Ty się złapałeś i teraz walczysz o przegraną sprawę na forum. Szukam i szuakm, ale nigdzie nie mogę znaleźć w regulaminie podpunktu "Zakaz prowokowania i okłamywania CINA na steam, bo tego nie lubi". Następnym razem powinieneś zgłosić obiekcje przez mikrofon i samemu poprowadzić rozgrywkę, ku uciesze graczy. Serdecznie zachęcam. Mam nadzieje, że teraz również rozumiesz błąd. Dokładnie, tak. To nie jest zaczepka tylko dobroć mego serca. Nazwałeś go małolatem. Do tego mówiąc "już nawet" formułujesz zdanie tak, że w piramidzie złego adminowania stawiasz go obok mnie ALE jednak troszkę wyżej, bo już nawet on ma więcej oleju w głowie. Tak nie należy się zwracać. Teraz rozumiesz ? To może być taka szpileczka w serce Nie rozumiesz różnicy i nie rozumiesz słowa manipulacja. Ze słowem odsyłam do słownika, a różnicę Ci wytłumaczę. Ignoruję Cię, nie odpisuje bądź piszę do Ciebie bzdury, bo za przeproszeniem nie lubię marnować czasu na osoby Twojego pokroju. Robię to prywatnie i na Twoje własne życzenie i zaczepki. Nigdy sam z siebie do Ciebie nie napisałem. SPŁAWIAM SIĘ ! Rozumiesz ? Chcę, żebyś dał mi święty spokój. Ty zaś wywlekasz sprawy nawet prywatne na forum ogólne i zakłamujesz rzeczywistość oczerniając moją osobę. A to jest niestety karalne i na serwerze i w PL prawie. Admin innego serwera wcale mnie nie wyjaśnił. To każdy ocenia jednak sam. Skoro całą sytuację ocenia na minus i uważa że ban jest za rozmowę na steam to ja już nic nie poradzę. Zwróciłem mu uwagę ale zdanie szanuje. Zapytałem Wojtka na steam. Cenię jego prywatność i nie wrzucę screena. Mijasz się jednak po raz kolejny z prawdą. "sam pamiętam Magik jak mi napisałeś kiedyś, że admina to se wykupiłeś głównie po to żeby nikt cię nie wkurwiał i mógł se spokojnie grać. Oczywiście teraz się wyprzesz tych słów, ale przyzwyczaiłem się już do tego, zwłaszcza biorąc pod twoją powyższą wypowiedź " Nie wypieram się. Po to wziąłem admina, żeby na serwerze był zawsze porządek gdy jestem na nim ja i żeby był spokój. Myślę że każdy admin miał podobny motyw. I wiesz co całe szczęście że go mam, bo dzisiaj stało się tak, że "chciałeś wyruchać Freda, a Fred wyruchał Ciebie". Kolejny klasyk chyba każdemu znany, stąd pozwoliłem sobie na wulgaryzm z uwagi na jawnie widoczną przenośnię. Temat wyczerpany, schodzi powoli na złą drogę. Wszystko CINOWI wyjaśniłem. Pozdrawiam.
 9. Czyli plan był taki aby cały team wszedł domkiem b ( włącznie z Tobą), a jeden gracz miał wejść domek a. Więc powinieneś się znaleźć w domku b, a nie kampić w domku a. Skoro ktoś prowadzi to nie musisz być rozdarty wewnętrznie. Musisz się zaś słuchać prowadzącego. A skoro nie ma znaczenia gdzie zdechniesz to powinieneś był zdechnąć na b, bo jako prowadzący podjąłem decyzję, że realnym fejkiem będzie gdy z domku b wyskoczy 8 osób. Z doświadczenia wiemy, że często wyskoczą 3 pierwsze, kolejne 3 będą stały na daleko w domku b, a ostatnie 3 w domku a będą chciały zawojować świat z glockami. Dokładnie tak się stało co można zobaczyć na nagraniu HLTV. Spytałem owszem i nawet nie miałem zamiaru banować za FFA gdyż byłem wspaniałomyślny dla Twojej specyficznej osoby. Równie wspaniałomyślny jestem teraz gdy wszystko Ci tłumaczę byś wiedział gdzie popełniasz błąd. Regulamin mówi, że za paką poruszamy się wówczas gdy nikt nie prowadzi, a prowadzący był. Rozumiesz już ? Kolokwialnie i dosadnie powiedziałem Ci, że nie należy prowokować kłótni co zacząłeś czynić pisząc na sayu, że grasz zgodnie z regulaminem chodząc za paką + dodałeś inne teksty od siebie. Ponadto mapę wcześniej (dd2) zacząłeś w stronę gracza Wojtek prymitywne zaczepki iż należy podawać info i grać TP ( nie Ty tutaj jesteś od utrzymywania porządku) na które przymknąłem oko równie jak gracz Wojtek. Zapytałem grzecznie... Ten screen totalnie chyba już Cię pogrąża i mówi o Twojej kulturze osobistej. Może gdybym nie znał swojej wartości to przejąłbym się takimi prymitywnymi tekstami. Jak mówił poeta "wiesz dlaczego dzwon głośny ? Bo w środku próżny" RORO to świetny admin i chociaż tu się zgadzamy. Również bardzo go lubię Kolejna próba zaczepki w moją stronę również zostanie zignorowana, bo to nie są teksty które przekonują mnie że możesz być odpowiednim partnerem do dyskusji dla mojej osoby Proszę również byś nie obrażał hasha i poniektórych tutaj bo to skończy się banem a wyższa administracja czuwa. Skąd taki wniosek, że dostał bana po rozmowie steam ? Totalny absurd i próba manipulacji CINA. Żadnego bana mu nie przedłużyłem bo jak sami zauważyliście absurdem byłoby rozdawanie banów bo rozmowie prywatnej. I tak jak wspomniałeś zupełnie nie wziąłem Cina na poważnie i równie niepoważnie odpowiedziałem mu w korespondencji. Poza serwerem mogę mu pisać co mi się żywnie podoba i tak też zrobiłem. Ale to nie są fakty. Polecam jecozar byś nie był tak podatny na osoby trzecie i kierował się własnym instynktem. Cyrkiem jest budowanie opini na podstawie pogłosek i szczątkowych informacji.
 10. Byłem przy sytuacji. Popieram Sensiego. Ban o godzinie 22:05. Serwer ledwo zipie nawet na dd2. Gra jakieś marne 10/19 osób. Nagle ban na 30 min za AFK... Dla mnie brak tu logiki. Zresztą upomniałem admina, lecz dokładnego wyjaśnienia nie dostałem. Chyba czas wysłuchać teraz drugiej strony.
 11. Ja odniosę się do tego cytatu "idziemy na B albo was k**wa pobanuje" Tekstów tego typu nie powinien używać żaden admin TP. Każdy wchodząc akceptuje regulamin gry zespołowej i w tym również, że słucha prowadzącego. Dlatego wystarczy normalnie, KULTURALNIE prowadzić rozgrywkę i dać cieszyć się wszystkim grą i banować na 4h tych którzy grają sobie FFA. Nie ma sensu szargać sobie nerwów i do tego psuć atmosferę na serwerze. Takie teksty to brak szacunku do graczy, śmieszne szantaże i ogólnikowe traktowanie wszystkich...
 12. Nie ma co szukać dziur tylko wśród adminów. Ja też pamiętam wcześniejsze czasy na Soplicy i prawda jest taka, że zmienił się wyraźnie skład nie tylko administracji ale i aktywnych graczy... Dzisiaj wszedłem na chwilę strzelić parę głów i 60% graczy to ledwo kojarzyłem. Może po prostu rzadziej gram, niemniej jednak wcześniej zawsze przynajmniej z pięcioma mogłem wymieć dwa zdania. Prawda jest taka, że na palcach jeden ręki mógłbym policzyć graczy którzy są przysłowiowymi "pro" i sami potrafią wziąć ciężar gry na siebie i strzelić te 4-5 głów na rundę biorąc udział w strzelaniu od pierwszej chwili rudny. Jeszcze większą rzadkością jest fakt w którym na serwerze jednocześnie gra takich delikwentów 12-14... Dlatego ciężko jest prowadzić tak żelazną dyscyplinę jak kiedyś, bo trochę się pozmieniało. A fakt, że dobzi gracze grają rzadziej wpływa na poziom i na samą grę TP. Oooj przyjemniej wchodzi się na pełnej ku*wie drzwiami i kurnikiem gdy mam pewność, że pierwszy umie otworzyć drzwi i zdjąć przybudówkę z kurnika, że drugi resp umie dać dwa fb za wentyl CT i zdjąć gniazdo, że trzeci da sg i dobry cover, a reszta wejdzie za nimi i zrobi swoje (to tylko 1 z 5 przykładów szybkiego wejścia - chyba najprostszy, który ciężko zrealizować na etapie dobrego otwarcia drzwi). Jak ktoś jest dobry, nie boi się ryzyka i po prostu czuje skilla to biegnie po fragi (a nie, na nie czeka) -> więc są wbity, więc wszystkim aż chce się grać TP i współpracować. Bo taki gracz wie, że nawet jak padnie to i tak zgarnie propsy u reszty bo wszedł i zrobił część roboty. Jeśli ten nasz pro imieniem X ma 6 respa przy wbicie to jedyne co chce zrobić to wjebać się górę i pomóc, a nie stać na kwadracie, patrzeć plecy, skanować poche, rzucać 30 min lanowe granaty i czekać aż pierwsze respy ugrają za niego. Ile razy to już biegliśmy na B, a po zobaczeniu sg dostawaliśmy paraliżu... Wystarczyłby jeden ogarnięty pierwszy resp który umiałby dać dwa fb i zdjąć pierwszego ct na blisko, a jak nie on to drugi, albo trzeci resp, by pozostałych 5 mogło dać pakę. Dlatego ćwiczyć skilla i przestać się bać, również prowadzić, bo prowadzenie typu "dawaj poche" w momencie gdy 3/4 teamu ma w głowie "k**wa, wszyscy zginiemy" mija się z celem. Popatrzcie sobie po nickach i realnie oceńcie czy pchanie pochy ma sens gdy dwóch pierwszych graczy to nonamy. Zaproponujcie łatwiejszą taktykę z dworem, na dwa tempa, na 3 dziury gdzie nie wymaga się precyzji (daje przykłady z nuke jak już zaczęliśmy tak). Seriooo, szybka wbita ośmiu niezgranych osób z czego połowa to botki mija się z celem. Trochę smutnej prawdy ale w obecnej sytuacji większość banów za brak TP nie wynika z tego, że dobry gracz pobiegł sobie swoje i na własną rękę zajebał 3 i np. zrobił plecki ale stąd, że przeciętny gracz zgubił swoje jaja i nie zaprosił ich do gry w CS. Czasy się trochę zmieniły i zacznijmy tego skilla serwerowego razem rozbudowywać i bardziej patrzeć i pilnować samych siebie, czy to adminy czy gracze
 13. THC Magik

  admin

  Mamy wystarczająco adminów i nie widzę sensu przyjmowania kolejnego ale jeśli [email protected] i [email protected] uważają, że potrzeba nam wsparcia to kandydaturę popieram. PS mam Internet Explo..... rer.
 14. Ban ode mnie za niewykonywanie celów mapy gdyż było głośno i wyraźnie mówione, że idziemy gala na b, a Ty dwa razy z rzędu pobiegłaś sobie na "a" marnując przy tym respa na galerie. Co do sytuacji z celowym TK to nie miałem o owym zachowaniu pojęcia gdyż nikt nie napisał mi tego na admin_sayu, a że ani Ty ani Czarna nie jesteście moimi koleżankami to żadna z Was nie płakała mi na pw. Tak więc zupełnie błędnie połączyłaś fakty Twojego niewykonywania celów mapy z celowym TK. A zaproszenia nie przyjmuję bo Cię nie znam i nie potrzebuje Twoich pretensji na pw.
 15. Zgadzam się aby ukarać TapczaN permem. Za każdym razem wchodzi na serwer wyłącznie po to, by przeszkadzać. Upominany wielokrotnie i wielokrotnie karany. Gdy na serwerze nie ma admina celowe TK jest nagminne, jak jest admin to zabija szybko na respie 1-2 graczy i ucieka. Szkoda czasu na zabawę z nim.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×