Jump to content

lecaspro

Admin 1vs1 [CS:GO]
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Reputation

7 Normalny

About lecaspro

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://steamcommunity.com/id/Lecaspro/

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Corporal Knaga
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

458 profile views
 1. Po oglądnięciu dema przyznaję rację, w tamtej chwili przez krótki czas jaki oglądałem Cię na arence i nie byłem do końca pewien czy oszukujesz czy nie postanowiłem sprawdzić Twój profil i sesje i po -rep'ach pod profilem i jako że to była Twoja jedyna sesja na serwerze dałem Ci bana, z którym ,jak się okazuje po oglądnięciu dema, pomyliłem się . Przepraszam za zaistniałą sytuację i zapraszam ponownie na serwer . Twój kolega również dostanie UB, ale i gaga za czat.
 2. Brak sesji na serwerze Nikt ale to nikt Cię nie kojarzy Mało śmieszny żart Jestem na NIE
 3. 1.Może i znasz się z resztą ekipy ale osobiście znam Cię tylko z tego że sam byłeś adminem. 2.Nigdy ale to nigdy nie słyszałem Cię 3.Nie znam przyczyny czemu nie jesteś już w administracji, może zrezygnowałeś może był tego inny powód ale nie ma pewności że zrezygnujesz albo znowu coś sie powtórzy przez co nie jesteś 4.Widzę Twoje sesje i grasz chwile potem masz długą przerwę 5.Dam innym pole do wypowiedzenie się przez resztę administracji Ale jak dla mnie bardziej na NIE niż na tak
 4. Znany, lubiany, wszytko mi mówi że jestem naTAK
 5. Widzę często na serwerze, kulturalna, rozpoznawalna. Wszystkie zasady spełnia. Masz kolejne głos na
 6. wszystko już zostało napisane, ode mnie tylko kolejne JESTEM NA TAK
 7. widuję Cie na serwerze, miły i kulturalny, jestem an TAK
 8. Widziałem Cię wiele razy, miły i kulturalny. JESTEM NA TAK
 9. Nick na serwerze: Corporal Knaga Imię: Kacper Wiek: 18 Znajomość SourceMod:1/2 Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 2700 h Link do Twojego profilu GameMe: Corporal Knaga GameMe Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/Lecaspro/ Steam ID: STEAM_0:1:115473865 Posiadasz działający mikrofon?: tak Kontakt: Facebook, snapchat, instagram, telefon , e-mail Znajomość regulaminu serwera 1-10: 7/8 Na serwerze grywam w godzinach wieczornych.
 10. Jestem na TAK! Bardzo miła Pani przyszła Administrator, zawsze uśmiechnięta i pomocna, ale też gdy trzeba jest stanowcza !
 11. Nick na serwerze: Corporal Knaga Imię: Kacper Wiek: 18 Znajomość SourceMod: 2 Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 2500 godzin Link do Twojego profilu GameMe: link Link do Twojego profilu Steam: link Steam ID: STEAM_0:1:115473865 Posiadasz działający mikrofon?: tak Kontakt: Ts3, discord, facebook, instagram, email Znajomość regulaminu serwera 1-10: 7/8 Na serwerze grywam w godzinach: popołudniowych/ wieczornych/ nocnych - w zależności od szkoły
×
×
 • Create New...