Jump to content

KikennS

Admin Mir/Train/Cache [CS:GO]
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by KikennS

 1. Nick: KikennS Imię: Krystian Wiek: 20 Znajomość SourceModa (komendy/podstawy): 8/10 Ilość przegranych godzin w CS:GO: ok. 2500 Ilość przegranych godzin na naszym serwerze: 900 xd Posiadasz działający mikrofon?: Tak Przeszedłeś mutację?: Tak Link do GameMe : http://soplica.gameme.com/playerinfo/933947 Link do Twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561197961680839/ Twoje ID64: STEAM_0:1:707555 Czy miałeś kiedykolwiek problemy z czitami na naszych serwerach?: Tak Forma zapłaty : przelew Kontakt: steam/ fb
 2. Sokol i Number Two przyjęci. Zgłosić się proszę na steamie.
 3. Jestem na tak. Potrzeba na tym serwerze doświadczonych i pozytywnych adminów. Mam tylko nadzieje, że to nie będziesz kolejnym adminem, który będzie grał co 3 dzień
 4. 1. Osoby bez mutacji mogą używać mikrofon tylko w celu podania "infa" bądź zgłoszenia ważnego faktu adminowi serwera czy zadania pytania (upomnienie, blokada na mikrofon do jednego dnia). Miki Cię upominał, po czym dostałeś mute na na 11 godzin, więc wymiar kary zgodny z regulaminem. 2. Nawet nie wiem co mam napisać XD. Miki krzyknął na Ciebie gdzieś 2 razy i to przez 2-3 sekundy to nie jest zagłuszanie gry. 3. Dajesz argument, a niczym go nie potwierdzasz 4. Przechodzisz mutację więc jeszcze nie masz, lat 16 też nie masz. Proponuje przeczytać regulamin jeszcze 2-3 razy i dopiero mieć pretensje do adminów. Jest jedna tylko rzecz jaką mogę zarzucić Mikiemu jest to, że powinnien spokojnie tłumaczyć i spróbować nie wybuchać ;D Na przyszłość w tytule najlepiej nick osoby na która składasz skargę, a nie bezsensowny teksty, które nic nie wnoszą do tematu.
 5. Nazwa Drużyny : ✪ samoDOBRO Nick 1: KikennS (K) http://steamcommunity.com/profiles/76561197961680839/ Nick 2: Maikell https://steamcommunity.com/id/majkeeel Nick 3: Bardarbunga https://steamcommunity.com/id/roslan4321 Nick 4: baniszed https://steamcommunity.com/profiles/76561198000014684 Nick 5: edward https://steamcommunity.com/id/QEQCSEQACX34R Nick 6: Matty https://steamcommunity.com/id/sigelek
 6. Jeszcze tak niedawno starałeś się o starszego admina, ale widać, że boli Cie utrata rangi. Przymusu nie ma nie musisz grać. Skarga bezsensowna i tak 4 godziny mało.
 7. Gracz został zbanowany. Dziękuję za zgłoszenie i zapraszam ponownie do gry.
 8. Gracz został zbanowany. Dziękuję za zgłoszenie i zapraszam ponownie do gry.
 9. Do momentu napisania odpowiedzi przez Sajska byłem na tak ,ale dostałeś bana za wyzywanie i piszesz, że przemyślałeś. Osobiście to mnie nie obchodzi, co o mnie pisałeś czy będziesz pisał (jak dostałbyś ub), ale nie chce widzieć później ludzi piszących skargę na Ciebie. Piszesz tak ;"wyciągnąłem wnioski i nie dojdzie już do sytuacji w której OBRAŻAM KOGOKOLWIEK", po czym "Mówimy tu tylko i wyłącznie o serwerze MIC!" Chyba się plączesz w zeznaniach. To nie jest Twoja druga szansa, tylko 4. Nie raz już miałeś ściąganego gaga/mute, ale Twoje zachowanie się nie zmieniało i jak pokazuję ban na only dd2 się nie zmieniło. Ja osobiście jestem na NIE.
 10. 1. "Napięta sytuacja' jak gościu chowa broń w sytuacji 3v1 rzeczywiście. 2. Co do regulaminu jest jasno napisane: zachowania typu kampienie jest dozwolone. Gracz jednak powinien starać się wykonywać cele mapy. . Admin dopiero gdy czas upłynie, może zeslayować NAGMINNIE kampiące osoby, które ewidentnie NIE SAVUJĄ broni, a grają na fragi. 3. Jeżeli Ty Maciek dajesz bany za coś czego nie widzisz to Ci osobiście gratuluje. XD Keon nie grał na fragi on stał sobie w domku to ct chciało mu uniemożliwić zachowania broni, więc dla mnie sprawa jasna. Skarga słuszna, admin nie jest tylko po to aby karać graczy, warto czasami napisać na czacie jakie masz zastrzeżenia co do gry. Zapraszam ponownie do gry /close
 11. W tej akurat sytuacji admin mógł Ci zwrócić uwagę, a nie od razu slayować. Inna sprawa, że na 3 rundy Ty 2x chowasz broń (w sytuacji 2vs2), to tylko FFA nie major, ale Maciek najpierw powinien napisać na czacie swoje uwagi co do Twojej gry.
 12. Gracz zbanowany. Dziękuje za głoszenie i zapraszam do gry ;D /close
 13. Ale wytłumaczysz to nam czy nie ? Demko to inna sprawa jutro lub wtorek bedzie gotowe wszystko także spokojnie.
 14. https://steamcommunity.com/groups/ashrehes4643grupa na której widać konta https://steamcommunity.com/id/CANNOTFIGHTAWAYMYHELLprofil twojej koleżanki, która wczoraj cie broniła, a przypadkiem ma wszystkie twoje 5 konta z vaciem w znajomych. ci sami znajomi powtarzają się na różnych kontach o nicku kaii, no tak zbieg okoliczności. jeszcze całkiem przyjemnie, że dałeś komentarz pod profilem melanie z konta z vaciem
 15. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 16. Prośbę o ub napisałeś wczoraj także daj czas. Czekamy na zapoznanie się z demkiem kilku adminów.
 17. Gracz zbanowany. Dzięki za zgłoszenie /CLOSE Miss clik xd /close ostateczne xd
 18. Gracz został zbanowany. Dzięki za zgłoszenie. Następnym razem proszę o link do demka z gotv soplicy. /Close
 19. KikennS

  Mapa

  Wszyscy admini zgodnie stwierdzili, że zmienianie mapy co chwile wpływa negatywnie na serwer. Inferno zostało dodane dopiero 2 tyg temu i już jest dużo lepiej niż z dd2. Nie wiemy czy wprowadzenie np overpassa czy cobbla by sie przyjeło, a widać ze inferno jest dosyć często grywalną mapą i serwer nie pustoszeje. Inferno zostaje . Zamykam.
 20. KikennS

  Mapa

  Inferno nie jest tak bardzo wymagającą mapą, trzeba powiedzieć, że większość osób nie ma ogrania na innych mapach oprócz mirage i cache . Można dać na próbę overpassa, ale wydaje mi się, że inferno jest lepszą opcją.
 21. Rewanż mile widziany, yanoosik ma obiecaną kose
 22. Podanie odrzucone. Rada soplicy jak to nazwałeś uznała, że zbyt szybko chcesz mieć admina po ub na komunikację. Pograsz trochę, zobaczymy jak sie zachowujesz i wtedy napisz jeszcze raz podanie. Jak na razie na nie ;/
 23. Każdy wie, że na tym serwerze większość ludzi w tt tylko kampi i nie jest to zależne od sposobu grania ct. Strefa raszu moim zdaniem na tym serwerze spowoduje że ludzie będą wyczekiwać jeszcze dłużej . Także jestem za nie wprowadzaniem strefy raszu .
 24. Jedna może dwie akcje 'dziwne' to za mało. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 25. Nie ma co oglądać nawet, jedna podejrzana akcja na całe demko. Przy tylu ilościach godzin to nawet 2-3 nic nie znaczą. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×