Jump to content

Frix.

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Frix. last won the day on February 23 2017

Frix. had the most liked content!

Community Reputation

38 Normalny

About Frix.

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1319 profile views

Display Name History

 1. Frix.

  3D Design

  Ten projekt około 2/3 godziny.
 2. Frix.

  3D Design

  Blender.
 3. Frix.

  Galeria Darxx

  Darxx, twoje prace są definitywnie o niebo staranniej wykonane w porównaniu z tym co robiłeś dwa lata temu, widać duży postęp w twoich umiejętnościach i potencjał, kreuj się dalej
 4. Frix.

  Modele 3D.

  Modele 3D, teraz się w tym specjalizuję.
 5. Frix.

  Pixel Mansion

  Po dłuższej przerwie, oto kilka moich prac.
 6. Witajcie, dawno nie było mnie na forum, głównie przez sprawy osobiste jak i rodzinne, po przerwie wróciłem jednak do grafiki, a tym bardziej do Pixel Art, a na początku chciałbym zaprezentować wam projekt który od wczoraj jest wrzucany w życie, The Enlightened. Od razu dodam, gra nie została jeszcze nawet ruszona w silnik Unity! Na tym momencie jest ona w trakcie wczesnych Concept Artów i planowania głównych funkcji. The Enlightened to gra 2D RPG Typu Souls-Like, posiadająca mroczny i ponury kontrast rozgrywki, jak i głęboką i ciekawą fabułę. Projekt będzie realizowany głównie przeze mnie, mam na celu ukończyć go w przeciągu maksymalnie 10-14 miesięcy, tworzenie takiej gry samemu oznacza dla mnie przymus do nauczenia się C#, ponieważ chciałbym postawić grę na Unity. Jeśli ktokolwiek chciałby umieścić swoje propozycje, sugestię, czy nawet pomóc w tworzeniu kilku grafik czy Concept Artów na postacie, można zawsze napisać do mnie na PW na forum, z pewnością odczytam. A teraz odpowiem na kilka oczywistych pytań. 1. Fabuła Krótszą wersje fabuły można znaleźć tutaj: https://pastebin.com/it25qFbW Link do pastebina będzie regularnie aktualizowany razem z rozprowadzaniem głównej historii i fabuły szerzej. 2. Kim Gramy? Grasz jako jeden z Laceratów, urodzony w stuleciu 4, do tej pory każde stulecie było przejęte poprzez Stworzenia Kelskie, ich potęga przewyższała Laceratów dwukrotnie, dlatego ty i społeczność w której żyjesz muszą chować się w zakamarkach Lavanii. Zależnie od twoich preferencji możesz wybrać przeszłość swoich rodziców, przykładowo możesz wybrać opcję gdzie twój Ojciec był wyśmienitym strzelcem, dlatego przy urodzinach dostaniesz bonus do Celności jak i dodatkowy łamany łuk na rozpoczęcie swojej wędrówki. Wybranie przeszłości Matki będzie skupiało się na ustaleniu twoich statystyk początkowych, przykładowo jeśli twoja Matka była lokalnym lekarką, dostaniesz permanentny bonus do Wiedzy i Charyzmy, i odblokujesz niektóre alternatywne drogi do pewnych zadań 3. System Walki Walka będzie bazowana na szybkim, ale bardzo ostrożnym systemie pojedynku, uniki, bloki i kontrataki będą głównymi funkcjami poprzez które wygrasz walkę, twoja postać nie jest bogiem, dlatego twoje życie będzie o wiele bardziej ograniczone niż twoich przeciwników. Na dole będę umieszczał Concept Art i aktualizacje, jak i postępy na tworzeniu gry.
 7. Frix.

  Pixel Mansion

  Outfit do Tibi. Oryginalny rozmiar Powiększony
 8. Frix.

  Pixel Mansion

  Z chęcią realizowałbym zlecenia typu Pixel Art, na ten moment nie było oraz nie ma żadnego takiego zlecenia tutaj więc wszystkie prace tutaj widocznie to moje pomysły. Grafike w całości traktuje jako Hobby, zlecenia wykonuje wtedy kiedy mam pomysł oraz wenę do twórczości, nie zmuszam się do wykonywania prac.
 9. Frix.

  Pixel Mansion

  Pixel Mansion to nazwa mojej galerii, wszystko co tutaj robię to Pixel Art.
 10. Frix.

  Modele 3D.

  Na ten moment wszystko wykonuje w blenderze. Pierwsze próby z mapowaniem UV

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×