Skocz do zawartości

MalaMi.

Moderator
 • Zawartość

  266
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Zawartość dodana przez MalaMi.

 1. MalaMi.

  luźna propozycja

  Ogólnie prawie nigdy nie widać, co pisze admin. A z mową przebić się bywa dość trudno. Niekoniecznie oczojebny różowy, ale komunikat na środku to niezła opcja.
 2. Jako, iż poprzednia próba stworzenia Twarzy Soplicy nie wypaliła, ruszamy z kolejną. Od ostatniego filmu minął już dość długi czas, w Sieci nastąpiły spore zmiany personalne, także zachęcam do wzięcia udziału. Jeśli chcesz obejrzeć poprzednie edycje, kliknij: Twarze Soplicy Twarze Soplicy #2 Jeśli chcesz się pokazać, zastosuj się do poniższego wzoru: Podstawowe informacje: W temacie obowiązuje regulamin forum oraz Sieci. Posty bez zdjęcia nie będą brane pod uwagę i będą usuwane z tematu. Posty ze zdjęciami zasłaniającymi twarz, nie będą brane pod uwagę i usuwane z tematu. Jeśli na zdjęciu znajdują się inne osoby, powinny mieć zamazaną twarz. Zdjęcia nie powinny za szybko wygasnąć na hostingu. Zdjęcia powinny być w miarę wyraźne. Zdjęcia powinny być w miarę aktualne. Dodajemy tylko swoje zdjęcia. Nie oceniamy innych. Nie śmieszkujemy w temacie, nie prowokujemy. Pisząc post automatycznie wyrażasz zgodę na użycie informacji i zdjęcia w filmie.
 3. MalaMi.

  Darmowe klucze do gier

  https://store.steampowered.com/app/285800
 4. MalaMi.

  Twarze Soplicy #3

  Temat pozostaje otwarty do końca tygodnia, także liczę, że zobaczę tutaj jeszcze kilka twarzyczek
 5. Nie musisz podbijać tematu. Poczekaj cierpliwie aż odpowiednie osoby zajmą się Twoją sprawą.
 6. Również chciałabym podziękować za głosy. Co prawda nie powinnam wygrać, ale miło. Gratulacje dla wszystkich nominowanych i zwycięzców
 7. MalaMi.

  Seriale, Filmy?

  Brak aktywności, zamykam. Jeśli będziecie chcieli ponownie otworzyć temat, zgłoście temat moderatorom.
 8. MalaMi.

  Aktualizacja forum

  Archiwum.
 9. Zaznaczam, że w KAŻDYM dziale forum obowiązuje kultura.
 10. MalaMi.

  Dysk ssd m.2, pomóż za plusa!

  W takim razie zamykam
 11. Brak aktywności, zamykam.
 12. Jednego warna na słownictwo dostałeś. Z tonu swoich wypowiedzi też nieco zejdź. To nie jest podwórko ani przedszkole. Aby uniknąć dalszej 'dramy' temat zamykam do rozpatrzenia [email protected] bądź [email protected] serwera.
 13. MalaMi.

  Oceń piosenkę poprzednika!

  Z sentymentu do 'Zbuntowanego Anioła' daję 10/10
 14. MalaMi.

  Plebiscyt - Ludzie Roku 2018!

  Wyższa Administracja Sieci: @Walt- Uzasadnienie: Ostatni samarytanin, nie no a tak serio, to mega wkurzająca, ale pomocna mordka. Zgrywa niedostępnego Ogarnie zawsze co trzeba, z gigantycznym poślizgiem. Admin Forum: @Saygon- Uzasadnienie: Najaktywniejszy Admin Forum, dba o wiele rzeczy, pomimo dużego nacisku.Junior Admin Sieci: @Streepy- Uzasadnienie: Angażuje się we wszystko, dziwię się, że tak późno awansował. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Moderator: @Darxx- Uzasadnienie: No bezsprzecznie, najlepszy mod. Opanowany jak mało kto. Zawsze dostępny. Opiekun Serwera: @PatolEcho- Uzasadnienie: W tym miejscu nie mógł znaleźć się nikt inny. Potrafi zapanować nad każdym chaosem. Mam nadzieję, że wybrał godnego następcę Najbardziej wpływowa osoba w sieci 2018: @Oks- Uzasadnienie: No tutaj też nie mogło być inaczej, magiczna różdżka zawsze dzierżona Najbardziej pozytywnie wpływowa osoba w sieci 2018: @PatolEcho- Uzasadnienie: Nie trzeba wyjaśniać.Najbardziej negatywnie wpływowa osoba w sieci 2018: @DodgeR aka Maciuś - Uzasadnienie: No tutaj też nie muszę wyjaśniać.Najbardziej pomysłowa osoba w sieci 2018: - Uzasadnienie:Najbardziej pracowita osoba w sieci 2018: @Streepy- Uzasadnienie: Gość robi pierdyriald rzeczy Najbardziej pomocna osoba w sieci 2018: @Darxx- Uzasadnienie: Ilekroć o coś bym go nie poprosiła, to pomoże. Dobra mordka Najbardziej zaskakująca osoba w sieci 2018:- Uzasadnienie:Najzabawniejsza osoba w sieci 2018: @Evolution85- Uzasadnienie: No te monologi to mistrzostwo.Osoba z klasą roku 2018: @Ania!- Uzasadnienie: Wspaniała kobieta.Nielubiana osoba w sieci 2018: @DodgeR- Uzasadnienie: Mówi samo przez siebie.Serwer CS: 1.6 roku 2018: TeamPlay- Uzasadnienie: Polecam ten serwer, Ewa Wachowicz Wspaniała atmosfera, fajna administracja, daję okejkę.Serwer CS: GO roku 2018: Arena 1 vs 1- Uzasadnienie: Pomimo ciężkiego roku, serwer stoi stabilnie. Nic dodać, nic ująć.Support serwera roku 2018: @Streepy- Uzasadnienie: Po awansie ogarnął masę spraw na serwerach.Junior admin serwera roku 2018: @Pasiak88- Uzasadnienie: Człowiek twarda ręka, nic co związane z serwerem mu nie umknie. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Admin roku 2018 CS: 1.6: @sue.- Uzasadnienie: Miałam przyjemność zobaczyć Panią w akcji, panowie klękajcie Admin roku 2018 CS: GO: @Ania!- Uzasadnienie: Robi ile się da, często ponad swoje obowiązki. Świetny admin.Admin roku 2018 TS3: @J4ssir- Uzasadnienie: Gość jest zawsze, cokolwiek poprosisz, pomoże. Grafik roku 2018: @Darxx- Uzasadnienie: Nie trzeba uzasadniać.Gamer roku 2018: @Ying- Uzasadnienie: Swego czasu robił bardzo dużo, aby dział żył. Uploader roku 2018:- Uzasadnienie:Redaktor roku 2018: @Sardothien - Uzasadnienie: Najciekawsze pracę wychodziły spod jej 'pióra'.Gracz roku 2018 CS: 1.6:- Uzasadnienie:Gracz roku 2018 CS: GO:- Uzasadnienie:
 15. Dało się ostatnio zauważyć, że nieco ucichłeś (a u Ciebie to coś dziwnego xD). Skoro musiało się to wydarzyć, to szkoda. Mimo wszystko miło się z Tobą współpracowało Dla Bawołka to tylko cierpliwości i wytrwałości!
 16. MalaMi.

  Hej.

  Witamy witamy
 17. MalaMi.

  Darmowe klucze do gier

  https://store.steampowered.com/app/308600/Geneshift/ za free na steam

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
stat4u