Jump to content

CrasherGOD

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Normalny

About CrasherGOD

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  CrasherGOD
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zamość

Display Name History

 1. Szukam Pluginu na rękawice Esportowych drużyn.
 2. Cześć wam użytkownicy forum,moderatorzy,administratorzy.graczom Soplicy Po kolei... A więc z pewnym sentymentem pisze ten post no bo wiecie poznanie się to początkowa relacja człowieka z człowiekiem, Mam na imię Michał, wywodzę się z woj.Lubelskiego. Za pare mięsiecy stuknie 17 lat więc starzeje się ;D W grze mam nick Crasher. Chodze do 1 klasy Liceum. W cs'a zacząłem grać koło 2010 zaczynając od CS'a 1.6 kończąc na GO. Historia z Soplicą zaczęła się od niedawna i oby została jak najdłużej . No i właśnie.. Tak się to zaczyna, Odkąd zacząłem grać tutaj to widzę same pozytywne osoby lecz zdarza też się trafić na toksyka lub trolla. Bardzo się wkręcam na Serwery Soplicy bo są genialne. Wasze serwery to interesująca gra na wolny czas. Po chęci kupna vip'a natknąłem się na to forum. Zobaczyłem to dzieło i odrazu mnie zaciekawiło(powiem więcej że bardzo)uśmiechnąłem się i powiedziałem sobie "to za***isty serwer".. ...I tak rozpoczyna się gra na Soplicy Zawsze lubiłem wyzwania i czasem bylo tak że ja byłem sam odpowiednio na 2,3,4,5,, (oczywiście ) a i tak wygrywałem , pomimo doświadczenia i mentalności lecz ostatnio zostałem podejrzany o wspomagacze co jest dla mnie obelgą i kłamstwem ale pomijając to. Chciałbym wszystkich pozdrowić i myślę ze gdy mnie poznacie to się do mnie przekonacie i niektórzy może mnie polubią ;D. No więc kończąc tą wypowiedź wielki szacun dla was za stworzenie tych serwerów co zapadnie dłuuugo w pamięci polskich użytkowników (i nie tylko) Trzymcie się i powodzenia w grze..
 3. Konto założone bo chcialem kupić vipa
 4. Smutne jest to że ludzie biorą pod uwagę czas istnienia konta.
 5. Prace są dla drużyn piłkarskich w grze ball3d.com to nie ma sie dziwić ze tak wyglądaja. Dodałem pare 4 sygny możesz spojrzeć.
 6. CrasherGOD

  Crasher

  Zgłoszenie 1.Z jakiego programu graficznego korzystasz?: PhotoShop CC 2017, 2015 oraz GIMP 2.Od jakiego czasu zajmujesz się grafiką?:Ponad 3 lata. 3.Dlaczego chciałbyś zostać grafikiem na naszym forum?: Nie mam komu pokazywać prac i dla kogo robić a dla siebie samego nie ma już przyjemności. 4.Kilka Twoich prac graficznych (minimalnie 3 prace): a. https://zapodaj.net/d72576eeae079.jpg.html b. https://zapodaj.net/92662c6de1d0e.jpg.html c. https://zapodaj.net/0e4e5b1186c23.jpg.html d. https://zapodaj.net/ee9f8122defd6.jpg.html e. https://zapodaj.net/50b7b75828374.jpg.html f. https://zapodaj.net/319d6ec9c4f75.png.html g. https://zapodaj.net/dc3086bdab02e.jpg.html 5.Jaki jest Twój staż na naszym forum?: Narazie nie jest zbyt duży. 6.Czas który możesz poświęcić użytkownikom na projekty graficzne: Jak będzie dużo zgłoszeń to jak najszybciej wszystko zrobie. 7.Link do 10 wykonanych zleceń: Nie miałem żadnych zleceń gdyż zaczynam uczestniczyć dopiero na tym forum. ( ważne ) 8.PSD/XCF prac podesłanych w punkcie czwartym: Jak będę musiał dać to dam.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×