Skocz do zawartości

iTunesV2

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Normalny

O iTunesV2

 • Urodziny 27.06.2002

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  iTunesV2
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Szczecin
 • Zainteresowania:
  Głownie gry.

Historia zmian nazwy użytkownika

 1. Twój nick: iTunesV2 Wiek: 14, za 4 miesiące 15, ale nie wiem czy to ważne. Znajomość sourcemoda: Nie za dobrą, ale to nie jest problem dla mnie, ponieważ posiadam 2 monitory. I wszystkie komendy będę i tak i tak miał wyświetlone. Link do profilu STEAM: http://steamcommunity.com/id/iTunesV2 Link do GT: http://soplica.gamem...yerinfo/1842559 Ilość godzin przegranych w CS:GO: 3110h + drugie konto które posiada 308 godzin. Ilość godzin przegranych na serwerze: 3d 9h Posiadasz działający mikrofon?: Tak Przeszedłeś mutację?: Mam dość dobry głos, ale odkąd gram na serwerze, nigdy mi nikt nie powiedział że nie mam mutacji. (Sporo ludzi mówi nawet że mam głos na więcej lat niż mam) Czy miałeś kiedykolwiek problem z czitami?: Nigdy. Co chcesz wprowadzić na serwer jako admin?: Chce tylko pomóc jak osoba pilnująca serwera, nie tylko przed cheaterami, ale też przed osobami które utrudniają grę, nigdy się nie ciągnąłem do bycia adminem, bo nie czułem takiej potrzeby, ale ostatnio sporo gram, i tyle co ja widzę administacje to prawie nic. Więc kończąc, chce pomóc serwerowi w taki sposób, że będę grał i trzymał porządek na serwerze. Czy posiadasz rangę w innej sieci?: Nie. Forma zapłaty(sms/psc/przelew): Wszystkie z tych wymienionych, bez różnicy mi to. Posiadami i pp, sms i konto bankowe. Kontakt: Najlepiej na steamie, tam zawsze odpowiadam. http://steamcommunity.com/id/iTunesV2 Tak wiem pisałem już podanie, które nie zostało dobrze rozpatrzone głownie przez mój wiek, ale 5 godzin temu Cajdi dodał "szybką rekrutacje", więc postanowiłem napisać, tak podanie jest skopiowane z mojego starego, tylko lekko zmienione. Czemu? Bo wydaje mi się że było dobrze napisane i przedstawiało moją osobę bardzo dobrze. To wszystko co chciałem dodać, pozdrawiam.
 2. Tak, ale tego buga można wykorzystać, jak i można przez przypadek wykonać.
 3. Witam, jak wszyscy wiedzą czasami zdarza się coś takiego, że osoby posiadające range VIP, dostają 200$ ponieważ mają zapewnione to w randze, ale jest coś takiego że czasami im się buguję i mają dodatkowe 200$, co daje im 1200$ na start rundy + kevlar, i mogą np na pistoletach kupić sobie PM. Ten bug jest prosty do wykonania jak by ktoś siedział z kimś na ts to w ogóle jest to proste. Nie chce pisać na jakiej zasadzie to działa żeby nikt tego nie wykorzystywał. Jeśli jest taka możliwość to czy mógł by się ktoś zemną skontaktować, i ja bym to powiedział na jakiej to zasadzie działa, bo to sporo daje, i jest to w pewien sposób wykorzystywanie bugów serwera. Pozdrawiam ~iTunesV2
 4. Kiedy? Słabo pisać pod moim podaniem, bez jakiegoś takiego uzasadnienia czemu tak albo nie, wszyscy wyrazili swoją opinie. Szanuje. A Ty mi piszesz "Wyzywa na serwerze NA NIE!" Takie trochę słabe, po twojej wypowiedzi nie spodziewam się że będzie brana pod uwagę.
 5. Tylko z tym poznaniem jest spory problem, ponieważ wszyscy mnie na serwerze znają, gram na nim od wielu miesięcy. Rozumiem że mój wiek może sprawiać problem od początku się tego spodziewałem że nie dostane szansy, ale nagle zobaczyłem że od 14 lat to napisałem, odkąd gram na spolicy(kilka miesięcy) nigdy mi nikt nie wypomniał mojego wieku, Druga sprawa, wszyscy wiedzą że nie cheatuje, po prostu dobrze gram, zazwyczaj otwieram i tyle (Nie przechwalam się tylko odpowiadam na komentarz) Pozdrawiam.
 6. Twój nick: iTunesV2 Wiek: 14, ale wydaje mi się że to nie jest ważne. (Nikt nigdy nie wiedział ile mam lat na serwerze) Znajomość sourcemoda: Nie za dobrą, ale to nie jest problem dla mnie, ponieważ posiadam 2 monitory. I wszystkie komendy będę i tak i tak miał wyświetlone. Link do profilu STEAM: http://steamcommunity.com/id/iTunesV2 Link do GT: http://soplica.gameme.com/playerinfo/1842559 Ilość godzin przegranych w CS:GO: 3056h + drugie konto które posiada 308 godzin. Ilość godzin przegranych na serwerze: 2d 16h Posiadasz działający mikrofon?: Tak Przeszedłeś mutację?: Mam dość dobry głos, ale odkąd gram na serwerze, nigdy mi nikt nie powiedział że nie mam mutacji. ( Sporo ludzi mówi nawet że mam głos na więcej lat niż mam) Czy miałeś kiedykolwiek problem z czitami?: Nigdy. Co chcesz wprowadzić na serwer jako admin?: Chce tylko pomóc jak osoba pilnująca serwera, nie tylko przed cheaterami, ale też przed osobami które utrudniają grę, nigdy się nie ciągnąłem do bycia adminem, bo nie czułem takiej potrzeby, ale ostatnio sporo gram, i tyle co ja widzę administacje to prawie nic. Więc kończąc, chce pomóc serwerowi w taki sposób, że będę grał i trzymał porządek na serwerze. Czy posiadasz rangę w innej sieci?: Nie. Forma zapłaty(sms/psc/przelew): Wszystkie z tych wymienionych, bez różnicy mi to. Posiadami i pp, sms i konto bankowe. Kontakt: Najlepiej na steamie, tam zawsze odpowiadam. http://steamcommunity.com/id/iTunesV2

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×