Jump to content

Forma

Zasłużony
 • Content Count

  4767
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Forma last won the day on August 17 2019

Forma had the most liked content!

Community Reputation

1638 Perfekcyjny

1 Follower

About Forma

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

53774 profile views

Display Name History

 1. Lena, Lipton. Elita i wychowankowie z Paintballa. Piękna sprawa. Żaden serwer nie może pochwalić się takimi osobowościami i postaciami w historii tej sieci..
 2. Forma

  PePe

  Jestem na tak. Wspaniała osoba z bogatą przeszłością. Wraz z fotjusem stanowiłeś wspaniały duet, który idealnie się uzupełniał.
 3. Forma

  #7 DD2 - Nieprzygotowani?

  Wychodzi na to, że wszystkie serwery oprócz DD2/DM/TP 1.6 są żartem
 4. Forma

  #7 DD2 - Nieprzygotowani?

  [email protected] zamiast zając się naprawą błędów na serwerze, pisze o tym 'newsa' co tu się... XD Trochę poleży w łóżku, wypije ciepłą herbatkę z miodem i gracze wrócą z powrotem.
 5. Forma

  MM 2017

  mogę zaoferować dwa bardzo szybkie fragi
 6. Witam, przeglądając forum moim oczom ukazało się nowe, jak że cudowne noworoczne logo sieci. Niestety, po bliższym przyjrzeniu się zauważyłem dziwne czarne tło, które ewidentnie nie komponuje się z resztą backgroundu forum. Moja propozycja jest taka, aby ktoś z odpowiednimi kompetencjami usunął tło, które ewidentnie nie pasuje... W razie problemów załączam filmik do filmiku, gdzie krok po kroku jest wyjaśnione jak wykonać tą operacje. Pozdrawiam!
 7. proszę mnie w to nie mieszać :V Kiedyś już mu kupiłem wieniec "ostatnie pożegnanie", jak jedna z jego koleżanek napisała na forum, że umarł. Okazało się to fałszywą informacją. Lekko mnie to zniesmaczyło, gdyż 30 zł już do mnie nie wróciło. // Szczęśliwego nowego roku!
 8. Admin Sieci: @Oks - Uzasadnienie: Potrafił zapanować nad forum Junior Admin: @Mac - Uzasadnienie: Zawsze dobrze wykonywał swoje obowiązki Admin Forum: @Relon - Uzasadnienie: Od X czasów zawsze dla sieci Opiekun Serwera: @PatolEcho - Uzasadnienie: Grałem tam kilka razy gdy był i wydawał się ogarnięty, często był admin na serwerze, co jest chyba zasługą opiekuna Najbardziej wpływowa osoba w sieci 2016: @Lost - Uzasadnienie: Najbardziej wpłynął na upadek sieci Najbardziej pozytywnie wpływowa osoba w sieci 2016: @Dzierzba - Uzasadnienie: Nieoczekiwany powrót i próba poprawy bytu sieci Najbardziej negatywnie wpływowa osoba w sieci 2016: @Lost - Uzasadnienie: Wiele serwerów jest po prostu zaniedbanych, chore przepisy, z opiekunów zrobił pionków, całe lato wyjeżdżał na pielgrzymki. Najbardziej pomysłowa osoba w sieci 2016: @Dzierzba - Uzasadnienie: Dobry pomysł z COdem, niestety chyba troszkę za późno. Najbardziej pracowita osoba w sieci 2016: @Nightmare - Uzasadnienie: Pomaga w wielu sprawach Najbardziej zaskakująca osoba w sieci 2016: @Lost - Uzasadnienie: Logo na ŚDM zaskoczyło nie jedną osobę Serwer CS 1.6 roku 2016: TP - Uzasadnienie: jedyny na jakimś dobrym poziomie z 1.6 Serwer CS:GO roku 2016: 1vs1 - Uzasadnienie: Jeden z niewielu, które jakoś funkcjonują z GO Admin roku 2016 TS3: @Saygon - Uzasadnienie: Potrafi zablokować możliwość wejścia na TSa bez bana Gracz roku 2016 CS GO: @Lost - Uzasadnienie: opanował mapę nuke do perfekcji
 9. Forma

  Wasze Kupony

  No cześć Islandia w 90 i 94'
 10. Forma

  Wasze Kupony

  Było wiadome, że bayern musiał wtopić. ostatnie tygodnie grali taką padake. Z hamburgiem na farcie było już 1:0 w 90 minucie
 11. Forma

  Wasze Kupony

  i tak everton nie zrobił dziś takiego przesiewu jak city w środę
 12. Forma

  Wasze Kupony

  2:1 LECHUUUUUUUUUUUUUUU
 13. Forma

  Wasze Kupony

  szkoda strzępić ryja na temat gry lecha..
 14. Forma

  Wasze Kupony

  No ja dziś esa dałem za drobne
×
×
 • Create New...