Skocz do zawartości

Forma

Zasłużony
 • Zawartość

  4766
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  35

Ostatnia wygrana Forma w dniu 31 Grudzień 2016

Użytkownicy przyznają Forma punkty reputacji!

Reputacja

1633 Perfekcyjny

O Forma

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

53192 wyświetleń profilu

Historia zmian nazwy użytkownika

 1. Forma

  Zrestartujcie ten serwer!

  Jak nie macie rezerwacji slota, to wchodzi czasem po 25 osób i jest burdel (nie da się grać). A co do mapy, to mirage/cache jednak może bardziej przyciągnąć ludzi. Znam to z autopsji Skoro serwer nie ma administracji, to kto taki ma wejść i dać przykład?
 2. Człowiek chce sobie postrzelać, a tam przez cały dzień nikt nie wejdzie, bo jest de_train, którą została z dnia wczorajszego. Jak można się domyślić- nie jest to zbyt popularna mapa. W tej sieci nie ma już jakiejkolwiek osoby, którą interesuje los tych marnych serwerów? Obrzydliwe zachowanie.
 3. Lena, Lipton. Elita i wychowankowie z Paintballa. Piękna sprawa. Żaden serwer nie może pochwalić się takimi osobowościami i postaciami w historii tej sieci..
 4. Forma

  PePe

  Jestem na tak. Wspaniała osoba z bogatą przeszłością. Wraz z fotjusem stanowiłeś wspaniały duet, który idealnie się uzupełniał.
 5. to samo z brakiem rezerwacji slota. Na serwerze jest czasem 25 graczy, wszystko laguje jak cholera, var skacze do 20. Ja osobiście nie miałem problemu gdy grałem tam na nowym inferno.
 6. Jeden z dwóch dobrych serwerów CS:GO na tej sieci i nikt nie może spojrzeć, co tam się stało przez dwa dni?
 7. Forma

  Limit graczy.

  mynio z fpla też gra. Jak tu nikt nic nie robi, to mozesz pisac do sciany XDDD
 8. Forma

  #7 DD2 - Nieprzygotowani?

  Wychodzi na to, że wszystkie serwery oprócz DD2/DM/TP 1.6 są żartem
 9. Forma

  #7 DD2 - Nieprzygotowani?

  [email protected] zamiast zając się naprawą błędów na serwerze, pisze o tym 'newsa' co tu się... XD Trochę poleży w łóżku, wypije ciepłą herbatkę z miodem i gracze wrócą z powrotem.
 10. Forma

  Limit graczy.

  lost chyba nie chciał, bo mu kreska spadnie. Bezmyślne rozumowanie tego człowieka, nic więcej. Na serwerze naprawdę gra trochę "półprosów" z polskiej sceny i można było by im chociażby dać rezerwacje slota jak zrobione jest to na wyżej wspomnianym neogarze. Serwer zyskał by w oczach i nie doświadczalibyśmy czegoś takiego Pomyślcie nad tym, bo to jeden z niewielu serwerów, które jeszcze coś reprezentują na tej sieci
 11. Forma

  Limit graczy.

  Patologia. 26/18 na serwerze, strzelać się nie da. fpsy spadają z 300 do 90. Serwer mógłby dorównać takiemu neogarowi, ale jest kompletnie zaniedbany
 12. Forma

  MM 2017

  mogę zaoferować dwa bardzo szybkie fragi
 13. Witam, przeglądając forum moim oczom ukazało się nowe, jak że cudowne noworoczne logo sieci. Niestety, po bliższym przyjrzeniu się zauważyłem dziwne czarne tło, które ewidentnie nie komponuje się z resztą backgroundu forum. Moja propozycja jest taka, aby ktoś z odpowiednimi kompetencjami usunął tło, które ewidentnie nie pasuje... W razie problemów załączam filmik do filmiku, gdzie krok po kroku jest wyjaśnione jak wykonać tą operacje. Pozdrawiam!
 14. Forma

  Szczęśliwego Nowego Roku 2017!

  proszę mnie w to nie mieszać :V Kiedyś już mu kupiłem wieniec "ostatnie pożegnanie", jak jedna z jego koleżanek napisała na forum, że umarł. Okazało się to fałszywą informacją. Lekko mnie to zniesmaczyło, gdyż 30 zł już do mnie nie wróciło. // Szczęśliwego nowego roku!
 15. Forma

  PLEBISCYT - LUDZIE ROKU 2016!

  Admin Sieci: @Oks - Uzasadnienie: Potrafił zapanować nad forum Junior Admin: @Mac - Uzasadnienie: Zawsze dobrze wykonywał swoje obowiązki Admin Forum: @Relon - Uzasadnienie: Od X czasów zawsze dla sieci Opiekun Serwera: @PatolEcho - Uzasadnienie: Grałem tam kilka razy gdy był i wydawał się ogarnięty, często był admin na serwerze, co jest chyba zasługą opiekuna Najbardziej wpływowa osoba w sieci 2016: @Lost - Uzasadnienie: Najbardziej wpłynął na upadek sieci Najbardziej pozytywnie wpływowa osoba w sieci 2016: @Dzierzba - Uzasadnienie: Nieoczekiwany powrót i próba poprawy bytu sieci Najbardziej negatywnie wpływowa osoba w sieci 2016: @Lost - Uzasadnienie: Wiele serwerów jest po prostu zaniedbanych, chore przepisy, z opiekunów zrobił pionków, całe lato wyjeżdżał na pielgrzymki. Najbardziej pomysłowa osoba w sieci 2016: @Dzierzba - Uzasadnienie: Dobry pomysł z COdem, niestety chyba troszkę za późno. Najbardziej pracowita osoba w sieci 2016: @Nightmare - Uzasadnienie: Pomaga w wielu sprawach Najbardziej zaskakująca osoba w sieci 2016: @Lost - Uzasadnienie: Logo na ŚDM zaskoczyło nie jedną osobę Serwer CS 1.6 roku 2016: TP - Uzasadnienie: jedyny na jakimś dobrym poziomie z 1.6 Serwer CS:GO roku 2016: 1vs1 - Uzasadnienie: Jeden z niewielu, które jakoś funkcjonują z GO Admin roku 2016 TS3: @Saygon - Uzasadnienie: Potrafi zablokować możliwość wejścia na TSa bez bana Gracz roku 2016 CS GO: @Lost - Uzasadnienie: opanował mapę nuke do perfekcji

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×