Skocz do zawartości

TopNob

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Normalny

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  TopNob
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  echh
 1. Twój nick:TopNob Godzina i data zdarzenia: w chwili pisania tematu Mapa: stone Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: kicai Jego IP/Steam ID: Opis sytuacji: gracz kicai napisał "*DEAD* [GOLD VIP] Kicaii cs-soplica.com : aim on." podejrzewam go o posiadanie wspomagaczy do gry. Proszę o sprawdzenie. "1. Zabronione jest używanie wszelkich programów ułatwiających rozgrywkę (ban permanentny)." Dowody: zeznanie oskarżonego Świadkowie: serwer Jeśli podejrzenie nie zostanie potwierdzone proszę o pociągnięcie go do odpowiedzialności za składanie fałszywych zeznań.
 2. Wydaje mi się, że problem został rozwiązany.
 3. Na serwerze widziałem Pana tylko na rozpoczęciu edycji ;/, a od tego momentu minęło trochę czasu przez to my jako gracze nie czujemy, aż tak Pana wkładu w serwer.
 4. Dlatego miałeś więcej czasu na bezpośredni kontakt z graczami poprzez wizytę na serwerze c:
 5. Nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi. Bardzo się cieszę, że wasze odpowiedzi są przemyślane. Miło mi też słyszeć, że podejmujecie działanie mające na celu poprawę jakości serwera. Jak znajdę chwilę czasu to postaram się opisać kilka propozycji zmian. Według mnie powinieneś mieć bezpośredni dostęp do edycji regulaminu, ponieważ nie trzeba go pisać od nowa tylko na bieżąco poprawiać i aktualizować. "Wy jako gracze nie widzicie tego co my robimy, widzicie to CO WDRĄŻYMY NA SERWER." to co wdrażacie na serwer jest efektem tego co robicie, a ostatnio nie odnotowałem zmian, ale skoro macie już pewne plany i staracie się je realizować to jestem spokojny.
 6. Twój nick: TopNob Godzina i data zdarzenia: spójrz na zegarek Mapa: aktualnie grana Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Lolus92 Jego IP/Steam ID: sam wie najlepiej Opis sytuacji: Pierwszą sprawą jest fakt, że nie interesuję się Pan serwerem. Może po pewnym czasie nadzorowanie serwera nie jest już tak miłe i porzyjemne, ale ciągle jest Pan na stanowisku opiekuna i powinien Pan dbać o niego tak jak dawniej. Rozumiem, że zajmuje się Pan obsługą plików serwera, ale wypadało by od czasu do czasu zajrzeć na serwer. Nie sposób ominąć faktu, iż albo nie szanuje Pan jedensatego punktu z regulaminu administratora,("11. Administrator ma obowiązek przeglądać raz dziennie dział serwera (w tym pokój adminów), a także dział ogłoszeń Sieci."), albo jest Pan tak leniwy, że nie zainterwenuje w sprawie, kiedy jest to konieczne. Podczas propozycji zmiany regulaminu często mówi Pan, że nie ma na niego wpływu, ale to Pan odpowiada za serwer i Pana obowiązkiem jest poinformować osobę odpowiedzialną za regulamin aby dokonała poprawek. Nie wiem jak potoczy się propozycja dodania nowych map, ale mam nadzieję, że podejmie Pan działania z tym związane. Dowody: opisane powyżej Świadkowie: wszyscy gracze oraz administratorzy http://cs-soplica.com/topic/204185-nie-szanowanie-regulaminu/zapomniałem dodać, tu jest link do pewnej propozycji zmiay regulaminu.
 7. -snowdream uzasadnienie: Jest to kultowa mapa dostępna na większości serwerów. Gracze często ją wybierają, i bardzo ją cenią. -projectos uzasadnienie: Spotkałem ją na kilku serwerach, była na nich jedną z najczęściej granych i najbardziej lubianych map. -medival uzasadnienie: Spotkałem ją na 2 serwerach. Bardzo przyjemnie mi się na niej grało, jest długa i byłaby kontrastem do map obecnie dominującyh na serwerze.
 8. Antyrushe niestety nie zadziałały w tym przypadku. Martwi mnnie również to, że administracja ma tak niewielki wpływ na regulamin. Przecież to ona jest najbliżej graczy i najlepiej wie jak zoptymalizować regulamin. Myślę, że należy porozmawiać z opiekunem serwera i wyjaśnić to, że taki punkt w regulaminie znacząco poprawił by komfort rozgrywki. Z poważaniem TopNob
 9. Twój nick: TopNob Godzina i data zdarzenia: 12-28-16 15:06 oraz 12-27-16 13:53 Mapa: hot_desert Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Swift Jego IP/Steam ID: nieustalone Opis sytuacji: admin swift daje bany za bugowanie na podstawie nieustalonego punktu z regulaminu wymyślając przy tym swoje taryfikatory (graczowi reni dał bana na 1h a mi na 4h za to samo przewinienie.). Nie ma w regulaminie punktu regulującego w sensowny sposób wykorzystywanie błędów związanych zdziałaniem mapy, można się doszukać: "2. Zabronione jest wykorzystywanie wszelkich błędów w rozgrywce - w razie zauważenia, niezwłocznie należy powiadomić Administratora (upomnienie, kick)." niestety błąd ten jest znany administracji nie od dziś, ale nie da się go rozwiązać za pomogą antyrusha chyba, że blokując portal co nie jest optymalnym rozwiązaniem. Wykorzystywanie tego błędu zazwyczaj wiąże się ze złą wolą gracza dlatego jakaś kara byłaby tu potrzebna (większa niż upomnienie/kick), ale też powinna być jasno określona w regulaminie, aby uniknąć w przyszłości podobnych nieporozumień. Z początku nie chciałem pisać skargi tylko prośbę o sprecyzowanie regulaminu w postaci dodatkowego punktu np."zakaz celowego wykorzystywania bugów związanych z działaniem mapy." o przykładowym teryfikatorze (upomnienie,kick,ban 3h). Niestety odpowiedzi nie mogłem się doczekać dlatego jestem zmuszony napisać skargę, która zmusza owego admina do odpowiedzi na nią w ciągu 24h ("20. W razie skargi na forum, Administrator będący w niej oskarżoną osobą, ma obowiązek odnieść się do zarzutów w ciągu 24h od pojawienia się tematu."). Dowody: regulamin oraz source ban Świadkowie: każdy kto przeczytał regulamin, oraz zobaczył te bany
 10. dostałem bana z notatką "Wykorzystywanie bugow" na okres 4h. Kara zaraz się kończy a ja rzeczywiście popełniłem błąd dlatego nie proszę o ub, ale nie mogłem się doszukać punktu, który reguluje wykorzystywanie bugów związanych z działaniem mapy o takim rozkładzie kar. Prosiłbym o zaktualizowanie regulaminu, i pouczenie admina aby nie wymyślał swoich kar tylko stosował się do wyznaczonych, lub poinformował opiekuna o tym, że pewnym nadużyciom nie jest przypisana żadna kara, lub nie są sklasyfikowane w żaden bezpośredni sposób.
 11. -Twój nick: TopNob -Twoje Steam ID: STEAM_1:0:114060829 -Nick Admina: Whytti -Powód bana: tekstury -Data zdarzenia: 12-09-16 17:09 -Mapa: hot_desert -Link do demka/SS'ów: chyba nie potrzebne skoro admin napisał powód. -12. Zakaz chodzenia po teksturach mapy (upomnienie, slay, kick, ban do 30 min). między 30 min a tydzień jest równica (:. Administrator Whytti napisał do mnie abym poprosił [email protected] o unbana, [email protected] powiedział, żebym napisał to na forum. przepraszam za czerwony kolor :c Skoro już pan widział ten post, to może by pan na niego odpowiedział?
 12. Sorry za zły dział :c. Mam jeszcze jedno pytanie czy mógłbym dostać karę dostosowaną do regulaminu?
 13. Otóż mam pewien problem z równym egzekwowaniem regulaminu przez adminów. Czasem gdy zbuguje się mapa, potrafi być nawet 4 adminów na serwerze i trzeba prosic ich 1:30 o odbugowanie, a gdy raz wskoczyłem i na dach na hot desercie dostalem bana na tydzień w 3 sekundy, podczas gdy inni gracze np pan xxxxx robił dokładnie to samo dzień wcześniej w obecności administracji. nwm dokładnie jaki punkt regulaminu złamałem prawdopodobnie: 12. Zakaz chodzenia po teksturach mapy (upomnienie, slay, kick, ban do 30 min). ponieważ prszekoczyłem po kilku niewidzialnych teksturach, ale szanowny pan whity czy jakoś tak, nie zapoznał się z regluaminem, i wklepił mi bana na 7 dni.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×