Jump to content

egZo20

Admin Only Mirage [CS:GO]
 • Content Count

  312
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

79 Dobry

4 Followers

About egZo20

 • Rank
  Brąz I
 • Birthday 12/18/1998

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  twitch.tv/egZo20
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Kielce

Recent Profile Visitors

21453 profile views

Display Name History

 1. Blocked (2) xsp.exe, Apolonir Powód [SourceSleuth] Duplicate account "Nigdy nie grałem tutaj" 0d 00:35h
 2. Grasz u nas pierwszy raz? 50 minuty temu (łącznie: 1 połączeń) Na nie +Masz powiązane konto na stronie z haxami, to jest twoim kolejnym wielkim minusem. +Sprawdziłem powiązanie kont i na razie tylko widzę 2 gdzie łącznie ci wyjdzie jakieś 1k?
 3. Nick (na serwerze): egzo Imię: Bartek Wiek: 21 Znajomość SourceModa (skala niżej): 10 Ilość przegranych godzin w CS:GO: ok 8k Posiadasz działający mikrofon?:tak Przeszedłeś mutację?:tak Link do GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/2921041 Link do Twojego profilu steam: https://cs-soplica.com/profile/89601-egzo20/ Twoje SteamID: STEAM_0:0:505875442 Twoje ID64: 76561198972016612 Czy byłeś kiedykolwiek karany za używanie czitów?: Oprócz bana za nie wiadomo co nie, administracja wie o tym o z tamtego roku. Forma zapłaty (sms/psc/przelew): wszystko Składam podanie ze względu na to iż czasami wieczorami przesiedzę na serwerze, nie widzę często o tych godzinach administracji. Nikogo nie oskarżam, każdy ma swoje życie składam podanie tylko dla tego by pomóc i wrócić do dalszej pomocy.
 4. Twój nick: egzo Nick oskarżonego: "Veertix" STEAM_1:0:569689419 Godzina i data zdarzenia: 14;37 | 29.10.2020 Screen'y/demo: wystarczy dokładna minuta Opis sytuacji: spinbot Żądania: banned
 5. Na tak, dobry gracz end dobra aktywność
 6. Po pierwsze jeżeli jakiemuś graczowi się to nie podoba co widziałeś, zmieniłeś swój nick na jego w celu prowokacji co się udało bo ta osoba zaczęła cię wyzywać, zwróciłem uwagę. Mówić tobie wielokrotnie żebyś zmienił podejście swoje do innych, mówić ci żebyś nie używał zbyt często słowa es i nim nie prowokował, nie zrozumiałeś. Pisząc skargi na mnie czy na innych adminów pokazujesz tak na prawdę jak nie potrafisz pomyśleć, wejść sobie w swój czat i zobaczyć co robisz. O godzinie tam 16/16.30 nie pamiętam wbiłem na serwer pierwsze co zauważyłem to słowa "es" od gracza o nicku "nie zlapiecie mnie es" i to byłeś ty co było w mojej głowie świadome, nawet drugi admin się zaśmiał że po IP cię poznałem, nawet te IP mi nie musiało być potrzebne. Potem zacząłeś zadawać głupie pytania do mnie jeżeli chodzi o adminowanie oraz moje życie prywatne, tak samo prowokacje "6 Sep 2020 18:07:55 ale czemu placisz kaske za bycie adminem?" próbowałem ci wytłumaczyć łagodnie żebyś zmienił swoje podejście i stał się trochę bardziej dojrzały. Po czym wyszedłem, again wbiłem na serwer i zobaczyłem twój nick, mówiłem 2/3 razy zmień go nie słuchasz to dostałeś potem kicka jednak przed tym jeszcze gaga, zapytasz za co? Już ci tłumaczę twój czat to kompletny brak jakiegokolwiek szacunku do innych graczy którzy nie są jakoś mega dobrzy w cs, lub ci się nie spodobają. Po poznaniu twojej osoby na innym nicku admistracja dostała od razu informację kim jesteś i co mają z tobą robić, podkreśliłem że prowokacje każde mają być nagradzane. Descent, ja oraz inni ci tłumaczyli ty i tak żyjesz w swoim świecie to co mamy z tobą zrobić jak tobie nie da się wytłumaczyć i twierdzisz że robisz sobie w taki sposób beczkę i robisz nas w chu.. [GAG 250MINUT] [KICK] całe odniesienie wyżej, ja bym był za nadaniem tobie gaga w postaci permgaga. Nie umiesz się zachować to poniesiesz tego konsekwencję, może kiedyś zrozumiesz. A to co piszesz u góry pokazuje jak na prawdę nie potrafisz zapoznać się z daną sytuacją, gag za twój piękny czat który przejrzałem na gameme czyli statystykach graczy, natomiast kick dostałeś za ustawianie nicku takiego samego jak kolega w przeciwnej, prośba o zmienienie nie pomogła to dostałeś kicka. Następnym razem posiedź troszkę nad tą skargą napisz to ładnie z sensem nie pisz o ciągłej degradacji, tylko wytłumacz. Bo na razie zrobiłeś sobie z naszego serwera piaskownicę co mi się nie podoba. Dziękuje miłego wieczoru. Nie mam 12 lat żebym płakał o to że mnie zabijesz i wykorzystywać to że jestem adminem zdanie pozostawiam wyższej.
 7. Odnosząc się do skargi, przeglądając czat mogę powiedzieć że ostro w oczy kuje. Jestem za nałożenie surowej kary jego takie wyzwiska są używane praktycznie, podczas jego każdej gry. Rozumiem jeszcze że kogoś mogą ponieś emocje czasami ale bez przesady.
 8. Jakby ktoś nie znał to stare podanie Ogólnie nie wiem co mam o tobie sądzić moim zdaniem jeszcze trochę musiał byś pograć i poznać nowych graczy. Szczególnie że miałeś przerwę 7 dni po czym wbiłeś 20.08.2020, 3h na serwerze i tyle po przerwie. Na chwilę obecną jestem nadal mało przekonany. Nie
 9. dzięki za gierkę każdemu składu, @LaweK es @smooth1 bez zbędnych komentarzy
 10. Z mojej ręki jestem ci w stanie dać tak. A dlaczego? Wiem dobrze jak się zachowujesz, jak grasz, lub nawet jaki masz dystans. Nie znamy się długo na serwerze ale dla mnie te parę dni przegranych wystarczy by zobaczyć co naprawdę możesz dać dla serwera jako admistrator. Jesteś dojrzały, zresztą wiek mówi swoje. Z twoja liczba godzin jesteś w stanie odróżnić graczy czystych od nieczystych, "nie każdy jest święty" popraw tylko swoje zachowanie żeby potem nie było niepotrzebnych problemów.
 11. Przejrzałem demko i widzę że chłop dopiero co pobrał cs, nie zmienia to faktu że tak samo pobrał sobie Wallhacka. Do zbanowania, dzięki za zgłoszenie. @Streepy
 12. Zostałeś zbanowany przez @FRYTUNIA, wiem o całej sytuacji i zostanie ci nadany ub dziś. Przepraszamy za kłopoty. @Descent jakbyś mógł to ub.
 13. Pomyliłeś serwery, obecnie to only mirage całkowicie inny dział. Zostaw temat Moderatorzy cie przeniosą, tylko tak i siak nie mam pojęcia czy przyjmą twoje ub bez wzoru, edytuj post i zastosuj się jakoś do niego. @Descent @Gopnik
 14. Na chwilę obecną nie, daj się poznać nowym gracza.
 15. Po obejrzeniu demka twoje niektóre akcje są dziwne szczególnie wychylanie. Mówiłeś po stronie tt że masz Globala przez 30% meczu afk byłeś, mogę stwierdzić że twoje konto wyżej wymienione nie jest twoje ale to tylko moje przypuszczenia. Dostajesz ub za mało dowodów na udowodnienie wspomagania. My mistake. Będziesz pod obserwacją na chwilę obecną, miłej gry. @Number Two @Descent do odbanowania.
×
×
 • Create New...