Jump to content

egZo20

Admin Only Mirage [CS:GO]
 • Content Count

  246
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Normalny

1 Follower

About egZo20

 • Birthday 12/18/1998

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1189 profile views

Display Name History

 1. Na tak Dojrzały chłop, ogarnięty oraz potrafiący zapanować nad toksyczna osoba, sesje ładne, przegrana ilość godzin też piękna, nic dodać nic ująć.
 2. Bana dostałeś ode mnie Powodu nie ma? Zawsze powód jest Pod koniec rundy w kuchni leciałeś za modelem postaci jak będę miał czas to prześlę to tutaj. Jedynie że ktoś zrobi to szybciej, na razie musisz czekać... 2 sprawa że dostałem info na pv od dawida że masz dziwne akcje to wbiłem i na koniec zbanowałem.
 3. Opiekun może da ub ale będziesz kontrolowany.
 4. Dowody były podane, wysłałem filmik z całej akcji. Przy tylu h na pewno to nie są czyste strzały. A i może przypadkiem ci się podwójny skok włączył w palacach?
 5. Miałeś dwa razy rozpatrzona prośbę i 2 razy została odrzucona, każdy stwierdził że nie grasz czysto. A po drugie to nie wiem czy taki jest ekran wczytywanie w Cs. Wrócę do domu to obejrzę demko jesczze raz ale nie wiem po co.
 6. Trzyma cię ktoś tu gościu ? Zachowaj kulturę jak chcesz pokazać jaki dorosły jesteś...[perm gag]
 7. Czasami grasz tak jakby normalnie ale niektórymi momentami można zdawać sobie że jednak coś masz. Podeśle parę filmików. Mówisz że "pamiec miesniowa" Szkoda tylko że nie używasz jej gdy nie ma tam jednak tej osoby a jest używana jak jest. Po 2 kiedyś sam cię sprawdzałem i wydaje mi się że jednak nie grasz czysto. 2019-11-10 15-06-49.mp4 2019-11-10 15-06-18.mp4 2019-11-10 15-05-22.mp4
 8. Twój nick:Twój SteamID/IP:Kiedy zbanowany:Powód bana:Opis sytuacji: Dostosuj się do tego wzoru 2 sprawa zostałeś zbanowany przeze mnie. Jak możesz daj linka do steam. Demko obejrzy jeszcze 2 os
 9. Czysty przypadek że lecisz za modelem? Zastanów się co mówisz... Moim zdaniem nie grasz czysto i ban powinien zostać.
 10. Jak już piszesz takie coś to się może dołożysz do starania ? Nie ten dział po 2 jak już składasz skargę na opiekuna to też nie ten dział. A po 3 moim zdaniem tak samo jesteś na dopalaczach tak zwanych i nie grasz farplay więc raczej ban powinien zostać.
 11. Jak spotkam na serwerze dostanie bana na 24h już był karany 2 razy przeze mnie. I na przyszłość pokój adminów jest od takich rzeczy wysyłasz tam steam id i co odwalił.
 12. A czasem nie dostałeś też za to że zabiłeś os po przeniesieniu z ct do Tt? O tym też warto wspomnieć. Moim zdaniem nie grasz farplay, dużo os zgłasza skargi ostatni oglądałem z 6 demek z tym jak grasz i no nie wydaje się to normalne żebyś czasami za modelem postaci leciał, albo lądował prze smouke. Zostawię to albertowi
×
×
 • Create New...