Jump to content

egZo20

Admin Only Mirage [CS:GO]
 • Content Count

  252
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Normalny

1 Follower

About egZo20

 • Birthday 12/18/1998

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1305 profile views

Display Name History

 1. " przeskok jest, ponieważ demko jest zlagowane, inaczej wszystko wygląda live" bez przesady XD mając 7k prawie już w tą grę stając się emerytem nie widziałem akcji w których osoba z latającym celownikiem jest czysta. Możesz wziąć na podstawie tego że jeżeli celownik jest 2 cm od głowy i ruszysz myszką w lewo na jego głowe masz jakieś 5 % szans że go tam trafisz w głowe to jest odruch mięśniowy ale ty wywaliłeś 5 głów w taki sposób na jednym demku. Nie wiem od kiedy cs tak upadł że każdy widzi przez ściany przypadek ? Nie tylko na tym demku wiesz wszystko już jakoś od tyg mi się nasuwałeś na celownik i po oglądaniu z widzów widziałem że lecisz tam gdzie zostaje ostatni gracz, lub na przykład jesteś wcelowany idealnie na poziomie głowy w jakąś 1 cm szparę.
 2. Sprawa już raczej wyjaśniona przedstawiłem @NarYY wszystko itd. Więc do zamknięcia
 3. "Zastosowałem się do podanych powyżej czynności, sprawdziłem spójność plików gry" W sumie bardzo możliwe izcon ale mi się bardziej wydaje ze to jest błąd ze strony plików jakiegoś programu
 4. Na moje to po prostu coś w plikach gry nie tak, rozumiem że tylko na naszym jakbyś mógł napisz pv możliwe że pomogę.
 5. Jeżeli chodzi o Numbera to co do kultury to ma taka samą jak ja każdego poniosą emocje czasami jak nie ma adminów na serwerze i są odpały, ale co do wieku i opanowania tego gracza jestem w 100% pewny że nadaje się na ta range, długi staż na innych serwerach [rip dust cashe] +wiek +znajomość regulaminu +- kultura osobista +staż +znajomość sourcemoda +dobra morda +większość osób go zna @SBRRZEPA Chciałbym ci przypomnieć rzepa że w twoim przypadku było to samo Nie ma sensu żeby wypowiadać się jaki on toksyczny na ich stronę skoro nie wiesz jacy inni potrafią być w stosunku co do Numbera, ja od niego dostaje czasami dziennie po 30 wiadomości będąc w robocie z ss kto go wyzywa kiedy i dlaczego. Następnym razem przejrzyj sobie cały czat a nie tylko jego logi. Wyzywanie ludzi bo zabili Numbera ? Jeżeli obrazą nazywasz słowa typu "ale fart" "zje***ny cs" to nie odnosi się do nich, a jeżeli już poszła jakaś obraza to tak samo jak w twoim przypadku "admin" to nastawienie na zmianę siebie co do innych graczy grających na serwerze. NIKT NIE JEST ŚWIĘTY Równie dobrze mogę teraz przypomnieć o tym że na moje zdanie mógłbyś zostać na posadzie "młodszy admin" ze względu na to że wprowadzasz faworkę co do swoich znajomych i nadużywasz admina "oznacz" "mefedron" jeżeli dając kary swoim znajomym po 1 min, 5 min,10 min z dopisaniem "ogarnij się" gdzie wchodzi ktoś nie wiem załóżmy taki typ który ma 14 lat i nadużywa mikrofonu dostaje muta na 200 minut gdzie z twojej strony idzie w tym skupieniu postawa admina który powinien wytłumaczyć co ten gracz powinien zrobić by kary nie otrzymać nawet jakbyś go ostrzegł tak jak swoich rówieśników. "Goti,dzonyB" wpisując ich tu myślisz że number będzie nie wiem nie dawać im kar ? byłeś kiedykolwiek na serwerze gdzie number miał admina ? wydaje mi się że nie. Dlatego też nie wiesz jaki jest gdy ma ta posadę. Możesz brać przykład z @Descent który nie banuje od razu jeżeli ktoś mu wypomina coś źle to zaprasza na forum by napisał on skargę. Do tej pory czeka na większość skarg i co są? Nadal nic. Dobranoc wszystkim
 6. Na tak Dojrzały chłop, ogarnięty oraz potrafiący zapanować nad toksyczna osoba, sesje ładne, przegrana ilość godzin też piękna, nic dodać nic ująć.
 7. Bana dostałeś ode mnie Powodu nie ma? Zawsze powód jest Pod koniec rundy w kuchni leciałeś za modelem postaci jak będę miał czas to prześlę to tutaj. Jedynie że ktoś zrobi to szybciej, na razie musisz czekać... 2 sprawa że dostałem info na pv od dawida że masz dziwne akcje to wbiłem i na koniec zbanowałem.
 8. Opiekun może da ub ale będziesz kontrolowany.
 9. Dowody były podane, wysłałem filmik z całej akcji. Przy tylu h na pewno to nie są czyste strzały. A i może przypadkiem ci się podwójny skok włączył w palacach?
 10. Miałeś dwa razy rozpatrzona prośbę i 2 razy została odrzucona, każdy stwierdził że nie grasz czysto. A po drugie to nie wiem czy taki jest ekran wczytywanie w Cs. Wrócę do domu to obejrzę demko jesczze raz ale nie wiem po co.
 11. Trzyma cię ktoś tu gościu ? Zachowaj kulturę jak chcesz pokazać jaki dorosły jesteś...[perm gag]
 12. Czasami grasz tak jakby normalnie ale niektórymi momentami można zdawać sobie że jednak coś masz. Podeśle parę filmików. Mówisz że "pamiec miesniowa" Szkoda tylko że nie używasz jej gdy nie ma tam jednak tej osoby a jest używana jak jest. Po 2 kiedyś sam cię sprawdzałem i wydaje mi się że jednak nie grasz czysto. 2019-11-10 15-06-49.mp4 2019-11-10 15-06-18.mp4 2019-11-10 15-05-22.mp4
 13. Twój nick:Twój SteamID/IP:Kiedy zbanowany:Powód bana:Opis sytuacji: Dostosuj się do tego wzoru 2 sprawa zostałeś zbanowany przeze mnie. Jak możesz daj linka do steam. Demko obejrzy jeszcze 2 os
 14. Czysty przypadek że lecisz za modelem? Zastanów się co mówisz... Moim zdaniem nie grasz czysto i ban powinien zostać.
×
×
 • Create New...