Jump to content

egZo20

Admin Only Mirage [CS:GO]
 • Content Count

  232
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Normalny

1 Follower

About egZo20

 • Birthday 12/18/1998

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1018 profile views

Display Name History

 1. A czasem nie dostałeś też za to że zabiłeś os po przeniesieniu z ct do Tt? O tym też warto wspomnieć. Moim zdaniem nie grasz farplay, dużo os zgłasza skargi ostatni oglądałem z 6 demek z tym jak grasz i no nie wydaje się to normalne żebyś czasami za modelem postaci leciał, albo lądował prze smouke. Zostawię to albertowi
 2. egZo20

  Propozycja

  Są większe problemy niż takie coś haha a po 2 możesz sobie na prawdę go tylko zmutować
 3. Dostanie bana Dzięki za zgłoszenie number
 4. Jestem na tak +często aktywny +trzeba wrzucić nowych adminów +dobre staty +wiek +pisze skargi i udziela się na forum
 5. po 1 dostałeś z tego co wiem bana na początku, po czym wbiłeś z banem ? i dostałeś ponownego bana. Teraz odniosę się do całej sprawy. Masz nowe konto w którym jest 100h w csgo [jakim cudem wgl.. masz konto prime?] tutaj daje nagranie skok w pałacach gdzie odbiło cię po tym ze masz autobh, a najlepsze jest twoje strzelanie w os które są na ct. Przy 100h w cs nie sądzę że byś ładował heady jak os które mają po 1k godzin i i wszystko w głowę praktycznie. Ale mniejsza z tym skok w pałacach mówi wszystko za siebie. Sprawdzi to jeszcze opiekun lub [email protected] 2019-10-10 20-39-00.mp4
 6. Gracz dostanie upomnienie. Jak na moje 1 runda to za mało żeby od razu banować [stałego gracza] raczej każdy zna ✪ŚwiętY✪ i nie gra od jakiegoś czasu tylko gra już dłuższy czas.
 7. Na razie na nie -kultura na czacie to ci nie wychodzi -ostatnie dni sesji słabe -ludzie mi zgłaszają na ciebie skargi że jesteś toksyczny. Sam do ciebie nic nie mam ale nie tylko moje zdanie jest tu ważne. Popracuj trochę nad tym a moje zdanie będzie pozytywne.
 8. Jestem na Tak +Wiek +Ciągła aktywność na serwerze +strzelać potrafi +Sesje piękne +Opanowany i dojrzały chłop
 9. Kara zostanie nadana [propozycja to gag na 240 i mute na 120]
 10. Nawet nie trzeba oglądać tego demka znowu wystarczy wejść w czat jego, a tam już jest wystarczająco. Jeżeli chodzi o wh to jeszcze raz przejrzę ale na razie to za mało widać żeby coś stwierdzić. Gag 24h będzie nadany Dzięki za zgłoszenie !!!
 11. Wh i mocny aim Nie ma to jak udawać dzieciaka Dzięki za zgłoszenie perm poleci !!!
 12. Aim, Bh, Wh Puszczanie muzyki Perm poleci Dzięki za zgłoszenie !!
 13. Po obejrzeniu demka proponuje nałożenie kar : -Joker : słowa typu "pomógł byś mi szmatław.. zaj..any, ku..a dzi.ko,, jakiś pet mnie zblokował, po ch.j mnie blokujesz pecie jeb.ny" - Kara mute 120miut nie było tego jakoś zbyt dużo ale kulturę trzeba zachować -JABKA"tm- Używanie mikrofonu bez mutacji - piski, krzyki, odwalanie : 120minut -NONAME- wyzywanie, mute 60minut -Fall'Ang : Permban za autobh Albert jeżeli nie chcesz sprawdzać demka pisz pv to ci podeśle nagranie moje tego co jest ważne Dziękujemy za zgłoszenie !!!

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...