Jump to content

xEzicc

Użytkownik
 • Content Count

  294
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Normalny

About xEzicc

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

1695 profile views

Display Name History

 1. @JcobX jak tam zdrówko?

  1. JcobX

   JcobX

   Dziękuje, bardzo dobrze, a u ciebie? @xEzicc

  2. xEzicc

   xEzicc

   Rewelacyjnie, a co słychać u naszego starego członka ekipy @SCREECH?

  3. Streepy

   Streepy

   O ja, @xEzicc siema ja fan

 2. Potwierdzam proszę wyjaśnić graczowi, że tak nie można ponieważ kolega upierał się, że on tak może.
 3. Twój nick:Ezic Nick oskarżonego: Provi Steam ID: admin Data i godzina: 19:15 26/01 Mapa: summerjail Runda:zbijak nie pamietam która Opis: Dopiero po otrzymaniu bana dowiedziałem się od innego gracza, że provi coś podobno testował. Bana otrzymałem za "utrudnianie gry" ponieważ zabiłem go dwa razy, bo zrespił się on na zbijaku po pierwszym zgonie. Nawet jeśli to była sprawa adminowska to nie jest to czas i miejsce gdy gra 20 osób bo on bardziej utrudnia grę stojąc przed celami i myli grające osoby. Nie widzę problemu żeby wejść na serwer w nocy gdy nikogo nie ma i wtedy przetestować. Żądania: Pozostawiam wyższej
 4. Ja bym poprosił zeby wyjaśnić administracji czym się różni dobiegacie do obrębu markera, a wbiegacie na obręb markera i wbiegacie do obrębu markera. Dzisiaj od jednego z adminów i gracza usłyszałem, że przecież jak gracze mają dobiec do markera to logiczne że mają wbiec i że to to samo. Poprosił bym o pogadankę o zasadzie działanie JB i że ten tryb opiera się o grę słowna.
 5. Jak Proteusz dostanie degrada to ja też wrócę
 6. Ja to bym prosił !Podziel, żeby wrócił.
 7. Po pierwsze nie ogarnialiście kompletnie. Dawaliscie fd co rundę i inne odpadły. Po drugie jak można przeczytać w skardze miałeś za sobą list gończy i zostałeś złapany także ban zasłużony i możesz liczyć tylko na odpuszczenie za jakiś czas.
 8. Na tak łamonku -Ogarnia -Byly admin
 9. xEzicc

  [Admin] Linx

  Jak wypełnisz wszystkie formalności typu "gra w ct" to będę na tak. W tym momencie jestem na nie.
 10. Na nie -Nie sądzę żebyś podołał
 11. Niezła soplicowa miłość. Wywiad i sam jego pomysł jest naprawdę świetny. Doceniam włożona pracę i adekwatnie ja oceniam.
 12. Nie wiem czemu się Dziwisz megawikus. Nie masz mutacji i nadużywasz notorycznie mikrofonu. Administracja nie wymierza w twoją stronę kar to taką inicjatywę przejmują gracze. P.S nie mówię tu o tym wyzwaniu za bycie w ct. Mówię tu o całokształcie. Edit: to niezły screen z obrazą xDD
 13. Bardzo fajny pomysł. Lecz bardziej taki freestyle sprawdził by się na tyralni niż na forum.
×
×
 • Create New...