Jump to content

rothing

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Normalny

About rothing

 • Birthday 01/10/2002

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Rothing
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Bydgoszcz
 • Zainteresowania:

Recent Profile Visitors

228 profile views

Display Name History

 1. Twój nick: Rothing Twój SteamID/IP: STEAM_1:1:176268232 Kiedy zbanowany: 08-05-20 18:14 Link do Demka: http://w76.gotv.pro/srv40721/auto-20200805-1758-de_mirage.dem.zip Powód bana: info ts Opis sytuacji: Gram sobie na spokojnie na serwerze już jakiś czas - kilka mapek. Większość graczy powychodziła, więc doszło do najlepszego momentu gdy na serwerze jest ok. 10 graczy i można sobie na spokojnie pograć, ale niestety zostało mi to utrudnione poprzez bana za niezrozumiały dla mnie powód, a mianowicie "info ts". Nie ukrywam, że to dość infantylne dla mnie z uwagi na to, że nie używałem TS-a ani Discorda do porozumiewania się z kimkolwiek. Liczę na szybkie zdjęcie ze mnie kary i ew. upomnienie owego admina, który mi wlepił karę, że nie powinno się podejmować decyzji podczas odczuwania negatywnych emocji. Jeśli osoba banująca uważa, że postąpiła słusznie, to chciałbym poznać dowody z których wywnioskowałeś taką za przeproszeniem głupotę. Edit. Nigdy w życiu nie gadałem z Nary-im gdziekolwiek, nie wliczając serwera. Nasza historia znajomości wygląda tak, że mnie dodał do znajomych, a ja go zaakceptowałem, koniec pięknej opowieści. A skąd ja mam to wiedzieć, nie znam gościa. Wbijam na serwer od czasu do czasu i nie interesuje mnie kto aktualnie tam gra, ale chyba muszę mieć z tyłu głowy, że jak mam kogoś w znajomych, to oznacza, że musimy się znać od lat. Dostałem bana jakimś rykoszetem i nie ukrywam, że dość zabawna jest dla mnie ta sytuacja, wiedząc że nawet z gościem nie gadałem.
 2. rothing

  1 czy 2

  Według mnie zdecydowanie numer 2, ponieważ wywiera więcej emocji na człowieku niż pierwsza praca, która dla MNIE jest dość nudna. Dodatkowo, w pewnym stopniu wykonanie mi po prostu nie siedzi i nie trafia w moje gusta, ale uważam ją również za wybitną, lecz lekko przekoloryzowaną.
 3. rothing

  Twarze Soplicy #4

  1. Nick: Rothing, naki 2. Imię: Michał 3. Wiek: 18 4. Ranga: Użytkownik 5. Kilka zdań o sobie w trzeciej osobie: Chodzący wesołek ze stoickim spokojem, który uwielbia się spotykać z bliskimi przyjaciółmi. W grach bywa za to dość toksyczny i często narzeka na byle co. 6. Inne: dorzucam jeszcze jedno, ale w formie linku, żeby nie zawaliło strony https://imgur.com/a/JgfpyY9
×
×
 • Create New...