Jump to content

Descent

Admin Only Mirage [CS:GO]
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Descent last won the day on August 4 2017

Descent had the most liked content!

Community Reputation

19 Normalny

About Descent

 • Birthday 03/23/1997

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Descent
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • Zainteresowania:
  Historia, muzyka

Recent Profile Visitors

883 profile views

Display Name History

 1. Gratulacje! Widzę zmiana avatara na król ze względu na funkcję
 2. Demko obejrzałem. Nie widziałem żadnej podejrzanej akcji. Fartowne strzały, granie na słuch, większość normalnych wychyleń i decyzji (w 90% przypadków zachowałbym się podobnie). Jedynie jedna rzecz: 14:09 - jak ktoś Cię zabił nie musisz od razu obrażać go od ,,je****ch kucających gówien" W mojej opinii gracz czysty. P.S. Jest lepsza kampa na pałacach niż stanie za pierwszym filarem
 3. A może cierpliwie poczekasz? Nie wiem kto dał Ci bana, jeśli ta osoba do 22 nie rozpisze demka to ja się tym zajmę (przy okazji się dowiem kto zbanował). Nie każdy siedzi 24h na forum i czeka aż ktoś napiszę prośbę o UB. Dodatkowo admin ma 48h na rozpisanie demka. Na przyszłość - cierpliwość popłaca.
 4. Zamiast pisać odwołanie trzeci raz napisz do Streepiego, który jest supportem. Albert wyraził swoją opinię i jestem w 100% pewny, że nie dostaniesz od niego ub. Dodam tylko, że gdy dostałeś bana nie byłem adminem, ale zaciekawiłem się Twoimi odwolaniami i przejrzałem demko - ten skok w pałacu bym mega dziwny.
 5. No właśnie o to mi chodzi. Niesamowicie dziwnych akcji nie było, to co napisałem to były te najbardziej podejrzane. Inną sprawą jest to, że zawsze wyczekiwał, aż gracz drużyny przeciwnej zrobi krok by go było słychać. Najdziwniejsze w całej tej grze jest to bh, które momentami wychodzi cudownie jak to przed rampą.
 6. Bana dostałeś ode mnie za cheaty. Niestety piszesz to parę dni po dostaniu bana, Albert zdążył go przedłużyć a ja niestety nie pamiętam kiedy Ci tego bana dałem. Nie dostałeś go 11 listopada tego jestem pewny bo ja nie mogę dać perma. Teraz musisz czekać bo ja demka nie wytrzasnę z powietrza. A jednak dostałeś 11 listopada. Moja pamięć mnie zawiodła. Opiszę demko. Wiesz co, jesteś jedną z tych osób które sprawiają mi problem przy rozpisce. Z jednej strony odwalasz cud akcje, z drugiej padasz jak ostatni noob. Ale przejdźmy do demka Rozgrzewka - zaczyna się Twoja gra, lecisz na rampę i tutaj mamy przykład dziwnego bh, gdyż jeden skok jest wykonany praktycznie bokiem ciała 2:40 - dziwnym trafem cofasz się na walku z apartów w momencie jak jeden z graczy CT idzie po cichu na zakręcie, zabijasz go i przez parę sekund patrzysz się przez ścianę na resp TT gdzie akurat na walku idzie drugi gracz CT, cofasz się grzecznie w aparty, zaraz się odwracasz i wpada kill 5:35 - wcześniej świrujesz coś w pałacu (dziwnie to wygląda) po czym wyskakujesz na pięknym bh będąc wcelowanym w gracza schowanego na ninja spocie Przeniosło Cię do drużyny CT 6:15 - stoisz na schodach i patrzysz pałac (standardowe zagranie), po czym odwracasz się w stronę connectora i dziwnym trafem czekasz na gracza TT, który akurat na walku idzie w tą miejscówkę (szkoda, że gracz TT zaczął strzelać zanim pokazał Ci się jego model i ten pięknie wcelowany na piksel celownik go nie zauważył) 6:37 - tutaj cała akcja dziwnie wygląda - gościu chodzi na walku na shorcie, nie widziałeś go a jednak coś Cię ciągnie by wyjrzeć na tego mida (zdążyłeś się odwrócić i przejść kawałek w stronę jungli, ale jednak nie, ten mid jest lepszy) + ten flick ładnie siadł, celownik pięknie przeskoczył na głowę przeciwnika *Po jakimś czasie przeniosło Cię do TT* *Wbijam na serwer* Po Twoim dziwnie wcelowanym killu na schodach postanawiam wejść na specta - co widzę pięknie robione bh tyłem (12:38) 13:00 - wbiegacie wraz z kolegą midem, gracz CT podąża z site'u A do connectora i dziwnym trafem Twój celownik przez ścianę zaczyna go namierzać *Wylatujesz z banem* Całość demka wygląda jakby grały na nim dwie rózne osoby. Masz rundy gdzie potrafisz zrobić magiczną rzecz, a masz rundy gdzie biegasz jak nowy gracz. Na całym demku dziwnie wpatrujesz się w ściany kątem oka widząc graczy drużyny przeciwnej. To bh też jest podejrzane bo wygląda to jakbyś momentami trzymał wciśnięty klawisz W na autobh. Jak dla mnie jesteś do odstrzału, poprosiłbym jednak innych adminów o obejrzenie demka i wyrażenie swojej opinii.
 7. Naucz się co to kultura, później zastanów nad swoim zachowaniem. Bana dostałeś w czwartek - mamy poniedziałek - dobra matma rzeczywiście to TYDZIEŃ CZASU. Wracając do sprawy. Poprosiłem 3 moich znajomych, żeby obejrzeli demko. Nie powiedziałem im swojego zdania (imo czysty), nie powiedziałem im jakie chaety podejrzewali inni, każdy z nich oglądał demko oddzielnie bez rozmowy ze sobą. Wszyscy stwierdzili, że jesteś czysty. Przyjdzie opiekun, stwierdzi czy zasługujesz na UB. Żaden z adminów oprócz [email protected] i Opiekuna nie może Ci dać UB. Musisz czekać.
 8. Jeśli chcesz porobić sobie ,,beke z ziomeczkami" to zapraszam na ts-soplica.com, a nie na chacie ogólnym piszesz: smiec te pizdelinio smietnik gra awp beztalencie rucham ci matke glejak ez to jest twoj wasaty tatus a na ch*j grac na takie gowno j**ane Dziwne masz pojęcie ,,beki z ziomeczkami" Szkoda, że przy administracji potrafisz się zachować i nie pisać takich rzeczy.
 9. http://soplica.gameme.com/player_histories/chat/2874999 za chat wyrwałbyś ode mnie gaga Kiedyś Ci się przyglądałem, wydawało mi się, że coś masz. Sprawdziłem Cię i wg mnie grałeś czysto. Czasami miałeś akcję podchodzące pod jakieś wh lub info z drugiej ręki, ale to było za mało. Jedyne do czego mogę się przyczepić to Twoja kłótnia ze mną, jak chciałeś udowodnić, że nie mam racji, a na mój argument, że regulamin serwera znajduje się na forum próbowałeś to dyskredytować. Wg mnie gracz czysty, jednak powinien zostać zastosowany gag + mute na jeden dzień za chat. Tyle od mnie
 10. Witam. Bana nadałem Ci ja na prośbę admina Belzi. Poproszę Belziego o rozpiskę, jeśli nie zrobi tego dzisiaj do 21 to postaram się to zrobić ja. Narazie musisz czekać dalej. P.S. Przepraszam, że odpisuje dopiero dzisiaj, jednak miałem parę sprawę irl do załatwienia.
 11. Po pierwsze. 333h na koncie, strzelasz banie jak gracz z conajmniej 1000+ godzin i masz rozeznanie mapy tak doskonałe że mała bania. Nie chce mi się wierzyć, że przy tylu godzinach tak dobrze grasz. Czyżby drugie konto? Jeśli tak to poproszę link do pierwszego. Po drugie. Dwóch znajomych, którzy najaktywniej piszą Ci komentarze na profilu, posiada gamebana. Jeden z nich dostał 47 dni temu. Po trzecie. Grałeś u nas 5 dni, zrobiłeś staty jak osoby, co grają conajmniej miesiąc. Podsumowując - nie chce mi się wierzyć, że mając przegrane 333h w csie tak dobrze grasz. Nowy talent polskiego csa? Drugie konto? Czy może jednak wspomagające cheaty? Prosiłbym o wytłumaczenie tego wszystkiego bez jakichś kocopołów pokroju ,,sprzedaje konta do csa z globalem" no w to nie uwierzymy. P.S. Niestety z telefonu nie jestem w stanie wstawić ss'ów potwierdzających to wszystko, ale wystarczy wejść w profil steam tego pana i tam jest wszystko podane na tacy.
 12. Niezgodne ze wzorem. Ustosunkuj się do wzoru albo w ogóle nie będziemy tego brać pod uwagę.
 13. Obejrzałem demko, wcześniej na serwerze oglądałem jak grasz. W mojej opinii gracz jest czysty. Albert zdecyduje.
 14. Przyjdzie opiekun - obejrzy demko - porówna z opisem - zadecyduje. Stop spam pls
 15. Rozpiska demka z meczu, na którym dałem Ci bana: 4:23/17019 tick - strzał w klatkę piersiową przeciwnika - siada bania 4:30/17315 tick - strzał obok przeciwnika - siada bania 4:57/19107 tick - akcja roku | siedziesz w somke'u, przeciwnik przechodzi przez tego somke'a, lecisz wcelowanym na głowę celownikiem (lol) i w idealnym momencie strzelasz mu oczywiście w głowę 6:12/23925 tick - strzał obok przeciwnika, ale i tak siada głowa 6:50/26253 tick - strzelasz po nogach, ale siada głowa 7:18/28062 tick - odwracasz się wcześniej żeby przez ścianę sprawdzić gdzie jest przeciwnik, który zrushował, strzelasz obok niego i oczywiście siada głowa (Tutaj dziwnie skaczesz, jakbyś używał autobh trzymając wciśnięty klawisz W) Runda 6 - dziwne, że nigdy wcześniej nie rzucałeś granatów na rampę, a jednak w momencie gdy do rampy dobiega dwóch przeciwników, a Ty o tym nie miałeś prawa wiedzieć to rzucasz mołotowa i nade Runda 7 (tutaj dostałeś bana) - wleciałeś na rampę, wycofałeś się (nie słychać było by przeciwnik wszedł w pałac), wskoczyłeś na górę, spojrzałeś się w ścianę pałacu - od razu w dłoń wleciał mołotow i rzuciłeś go praktycznie o 1 sekundę za wcześnie - przeciwnik nim nie dostał Jak dla mnie używasz soft aimbota i masz wh ustawione na przycisk. Te ,,próby" bh też są dziwne. W mojej opinii ban słuszny. Edit. Polecam każdą akcję obejrzeć na prędkości 1/4

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...