Jump to content

TheTTMinerPL

Użytkownik
 • Content Count

  304
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Dobry

About TheTTMinerPL

 • Rank
  Srebro III

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.strasznylabirynt.pl

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  TheTTMinerPL
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Polska
 • Zainteresowania:
  Piłka nożna, siatkówka.

Recent Profile Visitors

2737 profile views
 1. Twój nick: TheTTMiner Nick admina: - Saits Rodzaj kary: Perm Data i godzina:- Mapa:- Powód bana: Kiedyś mu powiedziałem, żeby mnie zbanował kmwtw Opis sytuacji: No proszę o unbana, pograłbym sobie na starym jailbreaku, nie na multikoncie ;D
 2. Nick z serwera: TheTTMiner Twój Unique ID: jo3h5CQRgd32bdWVF7qVisxygM8= Imię: Kamil Wiek: 19 Czy posiadasz głos po mutacji?: Tak Ile czasu spędzasz na TS3?: Praktycznie cały dzień W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: 7-23 Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie Kontakt z administracją: (w skali 1-10): 4 Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10)*: 2 Dodatkowe umiejętności związane z informatyką(języki programowania, grafika etc.): Umiem szybko pisać na klawiaturze (800 znaków na minutę), podstawy podstaw programowania. Dlaczego
 3. To nie twój czas Na nie -dorośnij
 4. Na nie -nie spełniasz minimalnych wymagań ;D
 5. Jestem za okresem próbnym, nie jestem pewny czy sobie poradzisz. + aktywność +/- ct +/- regulamin -forum
 6. Na nie -brak mutacji -brak posłuchu Na tak +miły człowiek
 7. 34. Zakaz zachowania pasywno-agresywnego, pod groźbą zbanowania. 36. Osoby prowokujące administracje serwera, lub jego graczy, może zostać ukarana banem na serwer do 7 dni. Takie kary zostały nałożone, z licznych wykroczeń powinieneś mieć już perma jak miało to miejsce dawno temu. http://soplica.gameme.com/playerinfo/2315155 Polecam sprawdzić historię nicków, chatlogi, być może nametagi. Co do mojego byłego zachowania uważam, że było tragiczne. No ale ludzie się zmieniają, minęło prawie 3.5 roku od tej sytuacji, swoje winy zrozumiałem i naprawiłem.
 8. Tak to błąd. Gdy wpisujesz !guard kara się odświeża, zdejmiemy ci karę jak będziesz na serwerze lub ktoś z wyższej to zrobi przez konsole/sourcebans. Przepraszamy za problemy. Nie pamiętam na ile dostałeś karę ale wydaje mi się, że już powinna minąć. Ctbany czasem się bugują i trzeba je zdejmować ręcznie, poczekajmy na wypowiedź kogoś z wyższej administracji. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do gry.
 9. Na demku widać jak 2-3 osoby wykonały twoje polecenia, po czym zostały zabite nawet nie dałeś im czasu na wykonanie. Granie na aktywnym permie? Kolejne konto na forum bo poprzednie dostało permbana, gratulacje rekin. Już nie wspomnę o poprzednich rundach, masakra. Zgaduję, że hmm ktoś zaprosił cię na serwer żebyś się pobawił?
 10. Zamiast używając polecenia biegniecie na kucaka po prostu powiedz przemieszczacie się na kucaka. Polecenia powinny być zrozumiałe i jednoznaczne dla wszystkich. Skoro nie da się iść na kucaka tzn trzymać Shift i Ctrl + w to nie da się tego wykonać, ponieważ nie poruszasz się tylko znajdujesz się ciągle w tym samym miejscu.
 11. Mute'a dostałeś za swoje głupie prowokacje, wulgaryzmy. Takie żarty są nie na poziomie i wprowadzają toksyczną atmosferę na serwer. Jeżeli chcesz sobie tak żartować to rób to poza serwerem. Co do sytuacji, że powiedziałem ci, że tak się stanie był to sarkazm, w rzeczywistości byś takiej kary nie dostał. Tyle z mojej strony jak ktoś chce to niech sobie obejrzy demko. Zastanów się kiedy zastopować, powiedzieć parę słów mniej. Przez takie żarty możesz zranić drugą osobę.
 12. Tematyka: League of Legends (Rengar)Rozmiar: steam,forumNapis: TheTTMinerKolorystyka: obojętnieInne uwagi: Napis na środku. Oczywiście + za każdą prace. @Darxx praca jak zwykle na poziomie, jednak wolałbym coś w stylu Rengar nocny łowca.
 13. Włączyłeś killa na surfie na polowaniu, przez co zginęli więźniowie. Jeżeli czytałeś regulamin to powinieneś wiedzieć, że jest zakaz włączania takich rzeczy. Wierze, że zrobiłeś to nieświadomie, jednak ban adekwatny do sytuacji. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia cię z obowiązku przestrzegania jego. Myślę, że dostaniesz drugą szansę.
 14. Popieram zdanie kolegi. Z mojego doświadczenia ten punkt jest mylony od dłuższego czasu. Proponuję zmianę na 8 i wzwyż. Dokładnie, ale stylistycznie jest to źle skonstruowane. Według tego rozumowania x>7 więc kolejną liczbą po 7 jest 8 ponieważ nie da się mieć 7 i 1/2 terrorysty. Powinno być tak jak w przypadku masowego freeday'a od x liczby i wzwyż zamiast powyżej x. x∈(7,+∞) więc liczba 7 nie wchodzi w przedział liczb. Pozdrawiam Można to też zapisać tak x>7 więc 7>7 co jest sprzecznością.
×
×
 • Create New...