Jump to content

TheTTMinerPL

Admin JailBreak [CS:GO]
 • Content Count

  291
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Dobry

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.strasznylabirynt.pl

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  TheTTMinerPL
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Polska
 • Zainteresowania:
  Piłka nożna, siatkówka.

Recent Profile Visitors

2292 profile views

Display Name History

 1. Tematyka: League of Legends (Rengar)Rozmiar: steam,forumNapis: TheTTMinerKolorystyka: obojętnieInne uwagi: Napis na środku. Oczywiście + za każdą prace.
 2. Włączyłeś killa na surfie na polowaniu, przez co zginęli więźniowie. Jeżeli czytałeś regulamin to powinieneś wiedzieć, że jest zakaz włączania takich rzeczy. Wierze, że zrobiłeś to nieświadomie, jednak ban adekwatny do sytuacji. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia cię z obowiązku przestrzegania jego. Myślę, że dostaniesz drugą szansę.
 3. Popieram zdanie kolegi. Z mojego doświadczenia ten punkt jest mylony od dłuższego czasu. Proponuję zmianę na 8 i wzwyż. Dokładnie, ale stylistycznie jest to źle skonstruowane. Według tego rozumowania x>7 więc kolejną liczbą po 7 jest 8 ponieważ nie da się mieć 7 i 1/2 terrorysty. Powinno być tak jak w przypadku masowego freeday'a od x liczby i wzwyż zamiast powyżej x. x∈(7,+∞) więc liczba 7 nie wchodzi w przedział liczb. Pozdrawiam Można to też zapisać tak x>7 więc 7>7 co jest sprzecznością.
 4. W Sourcebansie nic nie ma, może chodziło ci o aktualizacje serwera. Zapraszamy do gry. STEAM_0:0:216688556
 5. Jak najbardziej ma to sens, pamiętajmy, że osoba posiadająca broń może zostać zabita, wyjątek gdy odziedziczy broń po koledze. W takim przypadku należy dać czas na wyrzucenie tej broni. Lub czas na zgłoszenie (nade,mołotov itd.) @Piotrek123213 To co czajnik napisał, specjalnie wziąłem w cytat xd Proponowałem już skrócenie do 10 minut maksymalnego przedłużenia rundy. Wiele ciekawych propozycji/pomysłów/zmian wejdzie do życia na nowej edycji jailbreaka. Dokładnie, albo usuwamy odpowiedzalność grupową całkowicie, albo nie. Nie dotyczy zabaw na punkty drużynowo itd. Od początku tego punktu wiedziałem, że jest źle zrobiony i dojdzie do tematów na forum. Został wprowadzony za szybko i nie przemyślanie.
 6. Dla gracza http://soplica.gameme.com/playerinfo/2918675 proponuję - ctbana na 360 minut, za łamanie regulaminu, - mute'a na tydzień/zawsze za notoryczne nadużywanie mikrofonu, http://www.sourcebans.cs-soplica.com/jb/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:0:531928956&advType=steamid
 7. Polecam bind "klawisz" 'say_team !nb" - Przenikanie przez ludzi na 1-2 sekundy
 8. Przeniosłem cię ja. Gracze skarżyli się na ciebie i Kenoka. Jako, że w guardzie były osoby bez mutacji i z mutacją to tych z mutacją dałem pierwszorzędnie tzn. Provi,Elgert. Provi był na poprzedniej mapie, ale nie było chętnych z mutacją. Trollowaliście z kenokiem. Pytałem za co zabiliście x więźnia, pomijając to, że odpowiedź otrzymałem po 10 zapytaniach, dostałem odpowiedź bo obracał kamerą potem kolejną bo się ruszał. Nie chce mi się opisywać całej sytuacji niech jakiś wyższy @ oglądnie demko i sam oceni.
 9. Jest to utrudnianie gry, nie można tak robić pod groźbą bana.
 10. Według mnie rangi są odpowiednio zbalansowane. Pomysł z kolorami rang genialny, zawsze to jakieś wyróżnienie dla admina lub vipa. Można też przywrócić prefixy, których nie ma od jakiegoś czasu.
 11. Valve zablokowało dostęp do przekierowywania do stron z linków. Starsi gracze wiedzą, że jak się kiedyś wpisało !regulamin to wyskakiwało okienko z nim. Można by dodać co jakiś czas pojawiającą się wiadomość na chacie lub gdy ktoś wpisze !regulamin dostaje linka na chacie do niego.
 12. miner proszę naprawić błąd z tym że mnie wywaliło i było napisane że "dostęp do tego serwera jest zablokowany dla ciebie tak samo u Quadloka proszę się tym zająć jak najszybciej bo biorę udział w konkursie

  1. TheTTMinerPL
  2. TheTTMinerPL

   TheTTMinerPL

   Zapoznaj się z tą skargą.

 13. DarkSide http://soplica.gameme.com/playerinfo/2850097 kultura, nie zrozumiałe wydawanie poleceń, faworyzacja, braki w regulaminie, prowokowanie, wychodzenie z gra na polowaniu, podglądanie na chowanym. GromPolska http://soplica.gameme.com/playerinfo/1187683 nadużywanie !fk, obrażanie, drobne braki w regulaminie, podglądanie na chowanym, Quadlok http://soplica.gameme.com/playerinfo/2726211 obrażanie, braki w regulaminie, Skyway http://soplica.gameme.com/playerinfo/2904585 obrażanie, kampienie przy gr na polowaniu, braki w regulaminie, Chudy http://soplica.gameme.com/playerinfo/2920952 krzyczenie do mikrofonu, kultura, Mewtwo.exe http://soplica.gameme.com/playerinfo/2929034 kultura, Smolo7 http://soplica.gameme.com/playerinfo/2930834 kultura, obrażanie, Dla DarkSide proponuję: -mute na 240 minut, ctban 300 minut, Dla GromPolska proponuję: - ban 60 minut, mute na 120 minut, ctban 60 minut, Dla Quadlok'a proponuję: -mute 120 minut, pouczenie za wprowadzanie graczy w błąd, (Życzenie nie przechodzi z rundy 3 na 12) lub bana na 60 minut za szerzenie błędnych informacji o regulaminie. Dla Skyway proponuję: -mute na 120 minut, ban 60 minut, ctban 30 min za braki w regulaminie, Dla Chudego proponuję: - Mute na 60 minut i gag'a na 30 minut, Dla Mewtwo.exe proponuję: -gaga na 60 minut. Dla Smolo7 proponuję - gaga na 60 minut, mute'a na 60 minut.
 14. Nick na serwerze: TheTTMinerPL cs-Soplica.com Link do gameME: http://soplica.gameme.com/playerinfo/2888639
 15. Miałeś być pod lewą ścianą/krawędzią celi względem wejścia pod tylną ścianą/krawędzią celi kucać stale i skakać. Potem @Piterox powiedział bezruch. ok 8:15. Ty Kucałeś stale pod tylną ścianą, więc źle wykonywałeś polecenia. Do tego @Piterox zaznaczył, że jak znowu wpiszesz !fk i znowu będziesz nadużywać to może się to dla ciebie źle skończyć. Co zrobiłeś? Wpisałeś !fk i tłumacząc się, że dobrze wykonywałeś oskarżyłeś mnie i Khey'a o zabójstwo ciebie bez powodu. Kłamstwem jest to, że inni gracze wykonywali te same polecenia, jedyna osoba która robiła te polecenia co ty to osoba z twojej celi i możliwe, że parę innych z obcych cel. Jednak wykonywali oni tak samo źle. Jestem w stanie zrozumieć nowych graczy, którzy nie mają pewności co źle zrobili i najczęściej nadużywają tej komendy np. co 2 rundy. Jednak masz jakiś staż na serwerze, zamiast wpisywać !fk zobacz jak reszta wykonuje polecenia, o czym mogłeś zapomnieć lub się pomylić. W przypadku twoim i @GromPolska !fk jest używany praktycznie co rundę. Pragnę zaznaczyć, że otrzymałeś bana na 60 minut, po dłuższych obserwacjach. Do tego jest to mapa jb_clouds_beta02, runda 8.
×
×
 • Create New...