Jump to content

TheTTMinerPL

Użytkownik
 • Content Count

  302
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Dobry

About TheTTMinerPL

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.strasznylabirynt.pl

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  TheTTMinerPL
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Polska
 • Zainteresowania:
  Piłka nożna, siatkówka.

Recent Profile Visitors

2477 profile views

Display Name History

 1. To nie twój czas Na nie -dorośnij
 2. Na nie -nie spełniasz minimalnych wymagań ;D
 3. Jestem za okresem próbnym, nie jestem pewny czy sobie poradzisz. + aktywność +/- ct +/- regulamin -forum
 4. Na nie -brak mutacji -brak posłuchu Na tak +miły człowiek
 5. 34. Zakaz zachowania pasywno-agresywnego, pod groźbą zbanowania. 36. Osoby prowokujące administracje serwera, lub jego graczy, może zostać ukarana banem na serwer do 7 dni. Takie kary zostały nałożone, z licznych wykroczeń powinieneś mieć już perma jak miało to miejsce dawno temu. http://soplica.gameme.com/playerinfo/2315155 Polecam sprawdzić historię nicków, chatlogi, być może nametagi. Co do mojego byłego zachowania uważam, że było tragiczne. No ale ludzie się zmieniają, minęło prawie 3.5 roku od tej sytuacji, swoje winy zrozumiałem i naprawiłem. Pierwsze słyszę. https://prnt.sc/rxue93 - Łącznie 14 podań na posadę administratora. (nie wszystkie widoczne) Na admina pracowałem długo, zmieniłem swoje zachowanie i wszystkie błędy naprawiłem (chyba). Mam nadzieję, że zrozumiesz też swoje błędy i je naprawisz.
 6. Tak to błąd. Gdy wpisujesz !guard kara się odświeża, zdejmiemy ci karę jak będziesz na serwerze lub ktoś z wyższej to zrobi przez konsole/sourcebans. Przepraszamy za problemy. Nie pamiętam na ile dostałeś karę ale wydaje mi się, że już powinna minąć. Ctbany czasem się bugują i trzeba je zdejmować ręcznie, poczekajmy na wypowiedź kogoś z wyższej administracji. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do gry.
 7. Na demku widać jak 2-3 osoby wykonały twoje polecenia, po czym zostały zabite nawet nie dałeś im czasu na wykonanie. Granie na aktywnym permie? Kolejne konto na forum bo poprzednie dostało permbana, gratulacje rekin. Już nie wspomnę o poprzednich rundach, masakra. Zgaduję, że hmm ktoś zaprosił cię na serwer żebyś się pobawił?
 8. Zamiast używając polecenia biegniecie na kucaka po prostu powiedz przemieszczacie się na kucaka. Polecenia powinny być zrozumiałe i jednoznaczne dla wszystkich. Skoro nie da się iść na kucaka tzn trzymać Shift i Ctrl + w to nie da się tego wykonać, ponieważ nie poruszasz się tylko znajdujesz się ciągle w tym samym miejscu.
 9. Mute'a dostałeś za swoje głupie prowokacje, wulgaryzmy. Takie żarty są nie na poziomie i wprowadzają toksyczną atmosferę na serwer. Jeżeli chcesz sobie tak żartować to rób to poza serwerem. Co do sytuacji, że powiedziałem ci, że tak się stanie był to sarkazm, w rzeczywistości byś takiej kary nie dostał. Tyle z mojej strony jak ktoś chce to niech sobie obejrzy demko. Zastanów się kiedy zastopować, powiedzieć parę słów mniej. Przez takie żarty możesz zranić drugą osobę.
 10. Tematyka: League of Legends (Rengar)Rozmiar: steam,forumNapis: TheTTMinerKolorystyka: obojętnieInne uwagi: Napis na środku. Oczywiście + za każdą prace. @Darxx praca jak zwykle na poziomie, jednak wolałbym coś w stylu Rengar nocny łowca.
 11. Włączyłeś killa na surfie na polowaniu, przez co zginęli więźniowie. Jeżeli czytałeś regulamin to powinieneś wiedzieć, że jest zakaz włączania takich rzeczy. Wierze, że zrobiłeś to nieświadomie, jednak ban adekwatny do sytuacji. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia cię z obowiązku przestrzegania jego. Myślę, że dostaniesz drugą szansę.
 12. Popieram zdanie kolegi. Z mojego doświadczenia ten punkt jest mylony od dłuższego czasu. Proponuję zmianę na 8 i wzwyż. Dokładnie, ale stylistycznie jest to źle skonstruowane. Według tego rozumowania x>7 więc kolejną liczbą po 7 jest 8 ponieważ nie da się mieć 7 i 1/2 terrorysty. Powinno być tak jak w przypadku masowego freeday'a od x liczby i wzwyż zamiast powyżej x. x∈(7,+∞) więc liczba 7 nie wchodzi w przedział liczb. Pozdrawiam Można to też zapisać tak x>7 więc 7>7 co jest sprzecznością.
 13. W Sourcebansie nic nie ma, może chodziło ci o aktualizacje serwera. Zapraszamy do gry. STEAM_0:0:216688556
 14. Jak najbardziej ma to sens, pamiętajmy, że osoba posiadająca broń może zostać zabita, wyjątek gdy odziedziczy broń po koledze. W takim przypadku należy dać czas na wyrzucenie tej broni. Lub czas na zgłoszenie (nade,mołotov itd.) @Piotrek123213 To co czajnik napisał, specjalnie wziąłem w cytat xd Proponowałem już skrócenie do 10 minut maksymalnego przedłużenia rundy. Wiele ciekawych propozycji/pomysłów/zmian wejdzie do życia na nowej edycji jailbreaka. Dokładnie, albo usuwamy odpowiedzalność grupową całkowicie, albo nie. Nie dotyczy zabaw na punkty drużynowo itd. Od początku tego punktu wiedziałem, że jest źle zrobiony i dojdzie do tematów na forum. Został wprowadzony za szybko i nie przemyślanie.
×
×
 • Create New...