Jump to content

Whytti

Donator
 • Posts

  1,396
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

Everything posted by Whytti

 1. DR>JB tyle moge powiedziec
 2. Whytti

  Rezygnacja

  @Oks, to dla ciebie:
 3. Transakcja przebiegła pomyślnie. Pozdrawiam
 4. Whytti

  1 czy 2

  No nie spodziewałem się takiej kategorii i zafajdałem zbroje. Zamek.
 5. Przeciwnik: @avlbrs Kategoria pojedynku: Wybrana przez przeciwnika Temat pojedynku: Dowolny Wymiary pracy: Dowolne Czas na wykonanie grafiki: 3 dni Czas na głosowanie: 2 dni Pozostałe uwagi: brak
 6. Ogólnie ten font jest okropny, ale starałem się jak mogłem
 7. Whytti

  Playlista

  Widzę kilka fajnych piosenek, których nie mam jeszcze. A7X zapomniałem sobie dodać. Tutaj playlisty mojego brata: 80's: https://open.spotify.com/playlist/4cZubTcs3C7L4cb1Jas5Iy?si=HYLR4Y4STlSJmYqxFBVcEQ&fbclid=IwAR12LNybfk05DTcPichjsNmIymNii6m586Xw09LyZYFFynsyJHtfUUBMvQg 90's: https://open.spotify.com/playlist/77ag6ZTPOUP1ecdMEFvBrb?si=v9hY6M6xTm-pUYKK19uDag&fbclid=IwAR1JnqFRg-97F2DzhOqVak-Zn-NOHWJlaW-kQ0BQPMMmHnkvThfKxd4pdwE (nie chce mu się jej rozbudować, więc jest tylko 18 utworów).
 8. Whytti

  Playlista

  Ogólnie to jest trochę piosenek, które mógłbym wrzucić jako osobne posty w dziale Muzyka, ale byłby to zwykły spam. Pomyślałem, że po prostu wrzucę swoją playlistę ze spotify. Chętnie też zerknę na playlisty innych, może coś mi się spodoba. https://open.spotify.com/playlist/3xKBkWZ32JwJ9DRiplgrJG Playlista na początku raczej monotonna, a pod koniec bardziej zróżnicowana.
 9. Przyjmuje. Tylko się nie wystrasz i pracę wyślij.
 10. Z jakiego programu graficznego korzystasz?: PS CC2019, AI CC2015 Od jakiego czasu zajmujesz się grafiką?: No w sumie to już będzie z 6 lat chyba. Dlaczego chciałbyś zostać grafikiem na naszym forum?: Bo w sumie dawno nie robiłem grafiki, a chętnie bym sobie coś porobił. Kilka twoich prac graficznych: https://cs-soplica.com/topic/202594-galeria-whytti/page/6/#comments Jaki jest twój staż na naszym forum?: 4 lata prawie Czas, który możesz poświęcić użytkownikom na projekty graficzne?: W zależności od zlecenia. Zlecenie może zająć 5 minut, a może zająć 30. Na forum bardzo, bardzo rzadko zdarzają się projekty, które wymagają poświęcenia więcej niż godziny. Link do 10 wykonanych zleceń: https://cs-soplica.com/forum/237-zlecenie-zamknięte/page/2/ tu jest ich całkiem sporo, bardzo możliwe, że ponad 10. PSD/XCF prac podesłanych w punkcie czwartym: Darx powiedział, że nie muszę. Jak coś nie jestem plagiatorem, serio.
 11. Przeciwnik: OPIEKUN GRAFIKÓW - Darxx Kategoria pojedynku: Fotomanipulacja Temat pojedynku: Dowolny Wymiary pracy: Dowolne Czas na wykonanie grafiki: 5 dni Czas na głosowanie: 1 dzień Pozostałe uwagi: brak
 12. Nick z serwera: whytti Twój Unique ID: jr5PIn5f5tJp6Xo12QO3xLOl2Tw= Imię: Kacper Wiek: 19 Czy posiadasz głos po mutacji?: tak Ile czasu spędzasz na TS3?: Aktualnie nie byłem za bardzo aktywny (Nawet celu nie było, aby siedzieć, bo nic się nie działo, a samemu siedzieć na kanale będąć użytkownikiem nie ma sensu). Ale wiem, że jestem w stanie siedzieć kilka godzin dziennie, tak jak to było kiedyś. W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: Jeśli jest wolne, to od rana do nocy. Gdy są dni szkolne, to 16-24 Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie Kontakt z administracją (w skali 1-10): Hmm... Z kilkoma adminami na pewno nie najlepszy, ale kiedyś byliśmy razem na stanowisku i potrafiliśmy dojść do porozumienia. W skali 1-10daję sobie 6 Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10)*: 6 Dodatkowe umiejętności związane z informatyką (języki programowania, grafika etc.): Aktualnie uczę się HTML, CSS, JS, PHP oraz C++. Od czasu do czasu bawię się w grafika. Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Aktualnie mam dużo wolnego czasu i wiem, że będę go miał jeszcze przez bardzo długi okres. Byłem kiedyś adminem i chcę znów pomóc, tak jak to robiłem przez przez ponad 2 lata. Myślę, że w administracji przyda się osoba z doświadczeniem, która ma chęci do pracy. Wiadomo, jakieś konflikty są, ale jestem pewien, że uda się dojść do porozumienia i współpracy, tak jak to było poprzednio. Co nowego jesteś w stanie wprowadzić na nasz serwer?: Sam w sobie nie jestem w stanie nic wprowadzić, jeśli nie będzie na to wyrażonej zgody. Mogę jednak zaproponować wprowadzenie: - Nowy event - Bitwa Freestyle - Kiedyś już o tym saygonowi mówiłem. - Kanały "Szukam ludzi do gry/chcę zagrać" - Stworzenie rang za wygrane eventy np. "Mistrz Karaoke". Taką rangę by posiadał zwycięzca najnowszej edycji danego eventu. - Wyróżnienie poczekalni, aby była bardziej przejrzysta i było ją łatwiej znaleźć. - Za kupno vipa na serwerze jakiejś gry możesz otrzymać darmowy kanał vip na miesiąc (1 raz na gracza). Czy spełniasz wszystkie wymagania na administratora?: Jedynie z aktywnością mógłbybyć mały problem, ale tak jak pisałem, nie było żadnego celu, aby siedzieć samemu na ts. Jeślibym dostał admin, to faktycznie ta aktywność by się zmieniła, bo byłby jakiś cel w siedzeniu na serwerze. Kontakt: https://steamcommunity.com/id/Whytti/
 13. Jestem na tak. Osoba doświadczona i dojrzała. Na pewno sobie poradzi na stanowisku, przecież był opiekunem MDC przez kawał czasu. Raczej jest lubiany przez większość.
 14. Chcesz pomóc, ale nie wiesz w jaki sposób. Samo siedzenie na ts nie wystarczy, nie jestem w stanie wyobrazić sobie ciebie gdy prowadzisz event. Poza tym kilka nowości można wprowadzić. Nowe eventy, kanały, może jakieś rangi. Tak jakby nie chciało ci się nawet pomyśleć nad tym punktem. Na nie.
 15. Na tak. Szybko się nauczysz podstaw. Chłopak zabawny, pełen energii, nie boi się kontaktu z ludźmi. Idealny prowadzący na eventy.
 16. poprzez* Ortografia i interpunkcja zdecydowanie -. Nie wydajesz się ogarniętą osobą. Wystarczy, że otworzą jakąś rekrutację, to składasz podanie. Jak tak patrzę na profil, to plików nie dodałeś od marca. Wystarczyło, że otworzyli rekrutację, a ty zacząłeś wrzucać pliki. Na Nie
 17. Whytti

  Powrót!

  Na tak. Gość doświadczony i chętny do pracy. Obecnie najlepszy kandydat (dopóki nie złożę podania).
 18. Whytti

  Nowy styl forum

  Styl ładny, ale kilka rzeczy można by poprawić. Logo sieci (a właściwie sam sygnet) jednak powinno być poprawione, bo jest krzywe.
 19. Wyższa Administracja Sieci: @Streepy - Uzasadnienie: No nie oszukujmy się, robi wszystko za Losta xD Admin Forum: @Darxx- Uzasadnienie: Pracowity chłopak.Moderator: @Shomek- Uzasadnienie: Pomimo, że to dzieciuch, to sprawdził się na stanowisku.Opiekun Serwera: @PatolEcho- Uzasadnienie: Chyba nikt go godnie nie zastąpi na stanowisku.Najbardziej wpływowa osoba w sieci 2019: @Streepy- Uzasadnienie: We wszystkim macza palceNajbardziej pomysłowa osoba w sieci 2019: @Meurian- Uzasadnienie: Bardzo dobrym pomysłem jest odświeżanie rekrutacji na uplo. Podoba mi się też jego ekstrawaganckie słownictwo i sposób w jaki je zapisuje. Brak zastosowanej interpunkcji tylko podkreśla jego nowoczesny styl władania piórem.Najbardziej pomocna osoba w sieci 2019: @Oks- Uzasadnienie: Pomógł mi opuścić soplicę.Najzabawniejsza osoba w sieci 2019: @nasuke- Uzasadnienie: Za punch o umywalce i dywanie.Osoba z klasą roku 2019: @Konus.- Uzasadnienie: Nawet jak powie coś głupiego, to wydaje się to mądre. Z każdej sytuacji wychodzi gładko.Serwer CS: GO roku 2019: Deathrun (pomimo, że nie powinien)- Uzasadnienie: Dobry serwerek, fajnie skakało.Support serwera roku 2019: @Vonki- Uzasadnienie: Dobrze mi się z nim współpracowało.Junior admin serwera roku 2019: @LiseeeQ- Uzasadnienie: Dużo mi pomagał i czasem miałem wrażenie, że mam obok siebie drugiego opiekuna.Admin roku 2019 CS: GO: @kubixSPEJSON- Uzasadnienie: Rządził żelazną ręką. Grafik roku 2019: Nie mogę na siebie, a darx to jeszcze leszcz.- Uzasadnienie:Gracz roku 2019 CS: GO: franek- Uzasadnienie: Mistrz bhopa i dra.
×
×
 • Create New...