Skocz do zawartości

Whytti

Opiekun Serwera
 • Zawartość

  1245
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  32

Zawartość dodana przez Whytti

 1. Hej! Tak jak już wspominałem, każdego 18 dnia miesiąca, będzie startował konkurs bądź event na DR. Tak się składa, że dzisiaj startuje zupełna nowość na naszym serwerze. Każdej niedzieli (24.02, 03.03, 10.03, 17.03) będzie wrzucana przeze mnie, bądź [email protected] krzyżówka, którą wy będziecie musieli rozwiązać. Pierwsza krzyżówka będzie tą najłatwiejszą, a z każdą kolejną poziom trudności będzie rósł. Poniżej możecie przeczytać cały regulamin. 1. Krzyżówki będą wrzucane w dniach: 24.02, 03.03, 10.03, 17.03 o różnych godzinach. Gracze będą powiadamiani przynajmniej 15 minut przed wrzuceniem krzyżówki. 2. Rozwiązując hasła, musimy podać wszystkie poprawne odpowiedzi oraz hasło główne krzyżówki. 3. Nagrodę zdobywa ten, kto pierwszy udzieli poprawnej odpowiedzi. 4. Jeśli jakiś gracz otrzyma karę na serwerze, to nie może brać udziału w zabawie. 5. Zakaz jakiegokolwiek podpowiadania, czy proszenia o poprawne odpowiedzi. 6. Krzyżówki będą wrzucane pod tym postem i tutaj udzielamy odpowiedzi. Nie piszemy tutaj innych postów. 7. Administracja zastrzega sobie prawo do zamiany regulaminu w dowolnym momencie. 8. Każdy uczestnik ma tylko jedną szansę na daną krzyżówkę. Zakaz edytowania tematu bez zgody organizatora. 9. Temat będzie otwierany w momencie wrzucania krzyżówki. Pewnie zastanawia was jakie są nagrody? Do każdej krzyżówki jest dobrana jedna nagroda. Zostanie ona ujawniona dopiero po poprawnym rozwiązaniu danej krzyżówki. GL&HF!
 2. Dobrze. Wygrałeś GoldVIP'a. Następna, ostatnia i najtrudniejsza krzyżówka już w niedzielę.
 3. Dzisiaj o 20:30 pojawi się krzyżówka, lecz inna niż do tej pory.
 4. Ale mu chodzi o to, żeby pisało kto jest aktualnie aktywny na shoutboxie, co jest całkowicie niepotrzebne.
 5. Podoba mi się podanie, ale pograj trochę dłużej i śmiało składaj podanko. Odrzucam
 6. Witam! Z dniem dzisiejszym otwieram tzw. "Szybką rekrutację" na admina. Rożni się ona tym od zwykłej rekrutacji, że nikt was tutaj nie ocenia oprócz osoby rozpatrującej podanie. Dodatkowo wymagania są zmniejszone. Zapraszam do składania podań! Wymagania: Minimum 10h na serwerze Znajomość regulaminu Kultura Brak Konfliktów minimum 14 lat Wzór Podania: Nick (na serwerze): Imię: Wiek: Znajomość SourceModa: Przeszedłeś mutację?: Posiadasz działający mikrofon?: Link do twojego profilu steam: Link do statystyk GameMe: Czy miałeś kiedyś problemy z czitami?: Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin: Forma zapłaty (psc/sms/przelew): Kontakt: Po zaakceptowaniu podania, kandydat otrzymuje stanowisko Młodszego Admina. Wysokość składki wynosi: 5 zł - Młodszy Admin 3 zł - Admin 1,25 zł - Starszy Admin SKALA SOURCEMODA:
 7. Chyba na telefonie z włączoną wersją na komputer. Ogólnie na PC jest wszystko dobrze.
 8. Whytti

  Problem

  Mu zadziałało Zamek.
 9. Whytti

  Problem

  Oto kilka rozwiązań, które znalazłem: 1. Zaktualizuj sterowniki od wszystkiego 2. a. Pobierz jakiś config np. Guardiana: http://www.csgoproconfig.com b. Usuń wszystkie cfg i video.txt c. Wrzuć pobrany config do folderu cfg. 3.
 10. Whytti

  ZBIÓRKA 2018

  Wspomagam: 2. z usługą Nick: @Fepher Kwota: 3 Metoda płatności: przelew Usługa: Odbanowanie konta Inne:
 11. Whytti

  [PODANIE] KRVL

  Aktualnie na serwerze trwa szybka rekrutacja, złóż podanie tu: https://cs-soplica.com/topic/216471-szybka-rekrutacja-na-admina/
 12. WoW, po tak krótkim okresie czasu na nowej randze jest to normalne, że ktoś popełnia błędy. Można być ogarniętym, ale nawet najbardziej "dojrzali" ludzie by mogli popełnić błąd. Jest bardzo krótko na randze, na wyrobienie autorytetu jest jeszcze czas. Przede wszystkim Opiekun oraz [email protected] mają tworzyć zgrany zespół. Jeżeli xShom uważał, że są najlepszym wyborem, to była to jego decyzja, a podważać jej nie powinno się po tak krótkim okresie czasu od podjęcia wyboru. KoKo gra na DR od 2015, VanKuis od 2014, a wziąłem lisa. Przypomnę ci ganza, który [email protected] dostał po miesiącu bycia adminem, a awansował na [email protected] z zwykłego gracza. I co? Okazał się naprawdę dobrym [email protected] Bobik - 2x opiekun w wieku 14 lat. Jakoś pod jego rządami DR i administracja bardzo dobrze sobie radziła. Gdyby nie administracja, to nawet największe starania streepiego by poszły na marne.
 13. Whytti

  Tapeta

  Ta pierwsza to totalny brak pomysłu.
 14. Whytti

  Oceń piosenkę poprzednika!

  0/10 Milu totalna porażka.
 15. To chyba powinno być w marcu
 16. Brawo shomek, znowu! Wygrywasz SilverVipa na miesiąc. Zgłoś się do mnie na pw. Kolejna zagadka za tydzień.
 17. Sprawdzajcie ile jest liter w hasłach, bo np. Saitama ma 7 liter, a hasło nr. 3 ma 6 liter. Ofc zła odpowiedź Przypominam, że należy podać wszystkie odpowiedzi wraz z hasłem głównym (zaznaczone na czerwono)
 18. Czekam na poprawne odpowiedzi.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×