Jump to content

Whytti

Opiekun Serwera
 • Content Count

  1287
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

Whytti last won the day on March 24

Whytti had the most liked content!

Community Reputation

844 Wzorowy

About Whytti

 • Other groups Admin DeathRun [CS:GO]
  Admin TeamSpeak 3
  Donator
  Opiekun Grafików
  V.I.P
 • Rank
  Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.
 • Birthday 03/27/2001

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Whytti
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  stąd

Recent Profile Visitors

16953 profile views

Display Name History

 1. Hej! Tak jak już wspominałem w styczniu, każdego 18 dnia miesiąca będzie startował konkurs lub event. Dziś zamiast konkursu, z radością chcielibyśmy zapowiedzieć nową edycję serwera. Obecna edycja trwa już prawie 8 miesięcy, więc przyda się "małe" odświeżenie serwera i wprowadzenie nowych rzeczy. Co zostanie wprowadzone na serwer? Zobaczcie sami! - Przerobiony VIP - Każdy VIP zostanie przerobiony. Zostanie mu zabrane kilka rzeczy, ale na ich miejsce wejdą nowe, lepsze rozwiązania. - Podział rekordów - Rekordy zostaną podzielone, więc w końcu VIP będzie miał osobne wr. - Style - Każdy będzie mógł sobie wybrać styl, na którym mu się najwygodniej skacze. VIP będzie posiadał dwa osobiste style. Co prawda są już wgrane na serwer, ale w celach testowych. Będą jeszcze zmieniane, aby je w pełni zoptymalizować. - Reorganizacja store - Wszystkie stare, brzydkie etc. skiny będą usunięte. Zostaną same najlepsze, a w miejsce tych słabych wejdą nowe. - Nowe Free - TT może wybrać co chce od CT za odpalonego freeruna. - Autokick graczy AFK - Po minucie stania w bezruchu, plugin będzie sam wyrzucał graczy nieaktywnych. - !call - Każdy gracz będzie mógł zgłosić delikwenta poprzez tą komendę. Gdy zgłoszenie zostanie wysłane, każdy admin dostanie wiadomość na Steam. Oczywiście to nie wszystko co mamy w planach, by wprowadzić, ale nie będę więcej zdradzał . ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pewnie spytacie co z konkursem z marca, bo miały być co miesiąc. Otóż postanowiłem wraz ze startem nowej edycji wystartować również i konkurs, który zresztą bardzo lubicie. Jest to tylko zapowiedź konkursu, a sam post z konkursem, zasadami, nagrodami itd. wleci pod koniec miesiąca. Serdecznie zapraszam was wszystkich na nową edycję, która odbędzie się 01.05.2019r., a wystartuje o godzinie 18:00
 2. Dzięki za propozycje. Zamek.
 3. Podanie akceptuję. Byłeś starszym adminem kiedy ja przychodziłem na ten serwer. Zawsze się sprawowałeś dobrze i nie było z tobą problemów.
 4. Podanie akceptuję. Starasz się i to widać. Na początku jak składałeś podanie na admina, to myślałem, że po tygodniu Ci się znudzi i to zostawisz, jednak się myliłem, a ty pokazałeś, że na stanowisko zasługujesz.
 5. Czyli, że w skargach na opiekunów mogą sie tylko wypowiadać gracze i administratorzy danego serwera? No nieźle, a to podobno ja wprowadzałem swoje zasady do regulaminu. Łapiesz się DR, bo nie masz innego argumentu? Wow, niech @Lost wyśle ci list gratulacyjny. Gdzie się niby pomyliłem? Sesje są OK, a to kiedy robione to jest inna sprawa. To właśnie chyba administratorzy powinni głównie rozkręcać serwer i tworzyć na nim atmosferę. Mocne słowa jak na 17-latka. Spójrz na styczeń/luty gdy DR był wyżej od JB. Październik/Listopad/Grudzień DR był na pozycji 3000 coś. Styczeń/Luty DR był na pozycji 1000 coś. I czemu kolejny gość się łapie deathruna, w skardze na opiekuna jb, znów brak argumentów? Widzę, że nie ma sensu się tutaj wypowiadać dalej, a tylko zostawić to, że skarga z punktu widzenia osoby z zewnątrz jest niesłuszna. Shomek ma sesje OK jak na opiekuna //Whytti, odpuść bo jeszcze niepotrzebnie oberwiesz /Streepy
 6. Według regulaminu sieci, opiekun musi grać aktywnie na serwerze. Aktywnie to nie godzina dziennie. Poza tym w screenie, który załączyłeś widać, że shomek nie robił sobie przerw tygodniowych czy dłuższych, Anna serwerze.faktycznie był codzień, co dwa/trzy dni. Jak na Opiekuna, sesje są OK. Naprawdę twoim argumentem w skardze na opiekuna jest fakt, że zrobił ankietę na messengerze? XD Na messengerze znacznie szybciej admini mogą zauważyć jakąś rzecz. Zrobiłby to jakąś różnicę, jeśli by zadał zwykle pytanie zamiast ankiety? Chyba nie. Czyli zareagował. To chyba dobrze, że potraficie rozwiązać problemy bez pomocy opiekuna. Ale to nie opiekun dodaje i zabiera adminów, opiekunowie nie mają takiej możliwości. Ale przecież serwer prawie codziennie jest full.
 7. Aktualnie trwa szybka rekrutacja. Złóż podanie tu:
 8. 14.04.19 Dodano nowe style. Każdy jest dostępny za free, abyście mogli je przetestować. Komenda: !style
 9. Proponuję aby dodać inne reakcje niż like. Na innych sieciach to jest. Pewnie zastanawiacie się moi drodzy: "Jakie to są inne reakcje niż like?", ja wam odpowiem: Serduszko, Wow, HaHa, Przykro mi. Jest to jakieś urozmaicenie plusów, które niedawno zamieniły się w Like.
 10. Brak aktywności ze strony autora, zamykam.
 11. Whytti

  Galeria Darxx

  Brak aktywności ze strony autora, zamykam.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×