Jump to content

Whytti

Donator
 • Posts

  1,396
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

Other groups

V.I.P

Whytti last won the day on March 1 2020

Whytti had the most liked content!

Reputation

962 Wzorowy

6 Followers

About Whytti

 • Birthday 03/27/2001

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Whytti
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  stąd

Recent Profile Visitors

26,236 profile views
 1. DR>JB tyle moge powiedziec
 2. Whytti

  Rezygnacja

  @Oks, to dla ciebie:
 3. Transakcja przebiegła pomyślnie. Pozdrawiam
 4. Whytti

  1 czy 2

  No nie spodziewałem się takiej kategorii i zafajdałem zbroje. Zamek.
 5. Przeciwnik: @avlbrs Kategoria pojedynku: Wybrana przez przeciwnika Temat pojedynku: Dowolny Wymiary pracy: Dowolne Czas na wykonanie grafiki: 3 dni Czas na głosowanie: 2 dni Pozostałe uwagi: brak
 6. Ogólnie ten font jest okropny, ale starałem się jak mogłem
 7. Whytti

  Playlista

  Widzę kilka fajnych piosenek, których nie mam jeszcze. A7X zapomniałem sobie dodać. Tutaj playlisty mojego brata: 80's: https://open.spotify.com/playlist/4cZubTcs3C7L4cb1Jas5Iy?si=HYLR4Y4STlSJmYqxFBVcEQ&fbclid=IwAR12LNybfk05DTcPichjsNmIymNii6m586Xw09LyZYFFynsyJHtfUUBMvQg 90's: https://open.spotify.com/playlist/77ag6ZTPOUP1ecdMEFvBrb?si=v9hY6M6xTm-pUYKK19uDag&fbclid=IwAR1JnqFRg-97F2DzhOqVak-Zn-NOHWJlaW-kQ0BQPMMmHnkvThfKxd4pdwE (nie chce mu się jej rozbudować, więc jest tylko 18 utworów).
 8. Whytti

  Playlista

  Ogólnie to jest trochę piosenek, które mógłbym wrzucić jako osobne posty w dziale Muzyka, ale byłby to zwykły spam. Pomyślałem, że po prostu wrzucę swoją playlistę ze spotify. Chętnie też zerknę na playlisty innych, może coś mi się spodoba. https://open.spotify.com/playlist/3xKBkWZ32JwJ9DRiplgrJG Playlista na początku raczej monotonna, a pod koniec bardziej zróżnicowana.
 9. Przyjmuje. Tylko się nie wystrasz i pracę wyślij.
 10. Z jakiego programu graficznego korzystasz?: PS CC2019, AI CC2015 Od jakiego czasu zajmujesz się grafiką?: No w sumie to już będzie z 6 lat chyba. Dlaczego chciałbyś zostać grafikiem na naszym forum?: Bo w sumie dawno nie robiłem grafiki, a chętnie bym sobie coś porobił. Kilka twoich prac graficznych: https://cs-soplica.com/topic/202594-galeria-whytti/page/6/#comments Jaki jest twój staż na naszym forum?: 4 lata prawie Czas, który możesz poświęcić użytkownikom na projekty graficzne?: W zależności od zlecenia. Zlecenie może zająć 5 minut, a może zająć 30. Na forum bardzo, bardzo rzadko zdarzają się projekty, które wymagają poświęcenia więcej niż godziny. Link do 10 wykonanych zleceń: https://cs-soplica.com/forum/237-zlecenie-zamknięte/page/2/ tu jest ich całkiem sporo, bardzo możliwe, że ponad 10. PSD/XCF prac podesłanych w punkcie czwartym: Darx powiedział, że nie muszę. Jak coś nie jestem plagiatorem, serio.
 11. Przeciwnik: OPIEKUN GRAFIKÓW - Darxx Kategoria pojedynku: Fotomanipulacja Temat pojedynku: Dowolny Wymiary pracy: Dowolne Czas na wykonanie grafiki: 5 dni Czas na głosowanie: 1 dzień Pozostałe uwagi: brak
×
×
 • Create New...