Jump to content

nasuke

Admin 1vs1 [CS:GO]
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

nasuke last won the day on March 14

nasuke had the most liked content!

Community Reputation

81 Bardzo dobry

2 Followers

About nasuke

 • Rank
  ¡Hala Madrid!
 • Birthday 05/26/1998

Kontakt

 • Strona WWW:
  https://steamcommunity.com/id/pale_bucha_a_ty/

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  ¿szefo
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wrocław
 • Zainteresowania:
  freestyle, piłka nożna, koszykówka, e-sport, dobre jedzenie, zabawa, pozytywne myślenie, sernik, koty, wpadanie w kłopoty, pomaganie, rymowanie. Pizza hawajska też jest moim zainteresowaniem.

Recent Profile Visitors

2156 profile views

Display Name History

 1. +zgłasza cziterów +kultura +sesje Jestem na tak. Szanuje za ograniczenie rozmawiania, wydaje mi się że tak jak mi, ceni sobie integracje z serwerem.
 2. nasuke

  Hejka

  Siema, wpadnij postrzelać na arenę
 3. Dowody: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20190816-1337-am_grass2_64_s.dem.zip Masz kilka akcji, które wzbudzają podejrzenie, nie miałem pewności dla tego poprosiłem o pomoc leo w ocenieniu twojej gry. Po obejrzeniu dema, nie mam ciągle pewności co do twojej gry, może gdyby nie było to nowe konto z 1 połączeniem, nie miałbym takich podejrzeń co do Cb. Myślę, że dowodów może być niewystarczająco, by stwierdzić że faktycznie używasz wspomagaczy. Ostateczna decyzja jednak należy do @krushi
 4. daj ss bo wydaje mi się że ta mapa już u nas była i została zamieniona na wersję koloru niebieskiego /edit. tak ta mapa już u nas była,została zamieniona na niebieską wersję. (nw czemu, osobiście podobała mi się wersja koloryzowana)
 5. przecież dostał bana, nie zauważyłeś nawet demo z mapy na której dostał bana http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20190812-2006-am_dust_64_s.dem.zip skarga BEZ SENSU /edit: zapomniałem dodać że byłem tylko na mapie na której dostał bana.
 6. Często widuję go na serwerze, dawał znać pw gdy na serwerze był młyn. +znajomość sourcemoda +sesje +wiek Dał się poznać z dobrej strony, wydaje mi się, że to ogarnięty chop. Myślę, że można dać mu szanse, na tak. /edit. No i nie wypowiadamy się w swoim podaniu kolego, edytuj post jeśli chcesz coś dodać
 7. Jestem na TAK, spełnia wszystkie wymagania, posiada cechy które charakteryzują dobrego moderatora, ogarnięty chłopak z dystansem i poczuciem humoru. Myślę, że aktualnie nie ma lepszego kandydata na to stanowisko. /edit. Hmmm @Shomek dajesz NIE, a twoim jedynym argumentem jest to, że większość osób to admini aren xD PS. Twoje 3 sygnatury są irytujące, pomyśl może nad ustawieniem ich w linii poziomej ;)))
 8. dostałem wiadomość prywatną z prośbą o zmutowanie Cię, za twój toksyczny sposób używania komunikatora głosowego. Po wejściu na serwer od razu można było usłyszeć, że zaszedłeś za skórę większości serwera, dodam że to nie pierwsza wiadomość prywatna z prośbą o zmutowanie Cię. Jesteś typowym graczem wprowadzającym na serwer toksyczną atmosferę, mimo upominania Cię na czacie głosowym jak i tekstowym nie miałeś zamiaru nawet ograniczyć używania mikrofonu. Zachowuj się, lub daruj sobię używanie voicechatu w taki sposób to unikniesz następnych kar. Wiadomość z dzisiaj, wczoraj dostałem podobną ale nie pamiętam od kogo. Jeśli ten mut byłby na 2200 minut, to spoko skarga może słuszna, ale dostałeś 2h po tylu upomnieniach ;p Dodatkowo zostawię tutaj twój czat, na który mam nadzieję również dostaniesz stosowną blokadę. http://soplica.gameme.com/player_histories/chat/2260604 Po historii twoich nicków, wnioskuję że jesteś strasznie konfliktową osobą i to nie pierwsza taka sytuacja że zostałeś przez kogoś ukarany "za nic".. /edit. Jeśli serio krzyczysz ze nie dostales upomnienia, to faktycznie moze to serwer nie cb. /edit2. KOCUR ty nie dostałeś blokady na tydzień tylko 2h który, nawiasem mówiąc zaraz się kończy ;p Ta skarga potrzebna jak łysemu grzebień.
 9. na czacie jest napisane że rundy only headshot są włączone, czyli zabijesz tylko poprzez strzał w głowę
 10. Niecałe 3 dni nie nazwałbym dłuższą rozgrywką, co do propozycji to jestem takiego samego zdania i również popieram. Oprócz tego, jeśli jest taka możliwość, zamiast rund na p90, do życia przywróciłbym rundy na losowe bronie, które według mnie były najfajniejszą opcją do włączenia

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×