Skocz do zawartości

superSoniK

Admin 1vs1 [CS:GO]
 • Zawartość

  70
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana superSoniK w dniu 15 Maj

Użytkownicy przyznają superSoniK punkty reputacji!

Reputacja

43 Dobry

O superSoniK

 • Urodziny 20.05.1995

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  SoniK
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Kalisz

Ostatnie wizyty

3634 wyświetleń profilu
 1. Również potwierdzam. Problem występuje np. w jednym z tematów w pokoju adminów, gdy chcę przejść na ostatnią stronę.
 2. Zbanowałem typka na serwerze, Echo/Yano/Zbychu przedłużcie mu na perma.
 3. superSoniK

  syneK unmute

  Na nie. Ogromna ilość kar, wcześniejsze permy, mute na miesiąc. Za dużo tego, żeby teraz, tydzień po kolejnym już permie zdejmować go, bo niby "zrozumiałeś". IMO o unmute możesz się starać, ale za kilka miesięcy.
 4. Wbita jakieś 4-5 min po starcie mapy, więc musiał pójść tryhard do 1 areny
 5. superSoniK

  Problem Mute

  Przede wszystkim post jest w złym dziale, powinien być w prośbach o odbanowanie. Ale pomijając tę kwestię: http://sourcebans.cs-soplica.com/1vs1/index.php?p=commslist&advSearch=Ajkub&advType=name - Twój mute w sourcebans, a dostałeś go na podstawie tych demek: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20171218-1544-am_aztec_64.dem.zip http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20171218-1557-am_arena.dem.zip
 6. Mute dostałeś na podstawie tych demek: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20171218-1557-am_arena.dem.zip http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20171218-1544-am_aztec_64.dem.zip A tak BTW: polecam nauczyć się podstaw interpunkcji i ortografii (albo poprawiać to, co podkreśla przegladarka) - tego się czytać nie da.
 7. Nie dostałeś bana za spytanie się czy jest admin, tylko za słowa skierowane wobec Leo i Sneakiego oraz za spam na czacie adminowskim. Ja osobiście screenshotów nie robiłem, ale robili je inni, więc czekamy aż któryś z nich wrzuci SSy.
 8. superSoniK

  Skalpel

  Hmm... znam go z serwera, ja osobiście z nim problemów nie miałem, na czacie widać zmianę na +, chociaż nie wiem czy to jeszcze do końca to... Ale myślę, że szansę można dać .
 9. superSoniK

  xSneakYx

  Widziałem Twój nick parę razy na serwerze, sesje nie najgorsze. Ale ten czat... Myślę że wszystko powiedziano wyżej. Na nie.
 10. 9h, trochę mało. Tak samo jak poprzednicy, na nie. W ogóle Cię nie kojarzę.
 11. DT Soplica SoniK http://www.mediafire.com/file/1cwfhy005bqerk0/sonik-mirage.dem Walt http://www1.zippyshare.com/v/09scWp2s/file.html Popek http://www38.zippyshare.com/v/6NGfpWyD/file.html Sz3!Q http://www18.zippyshare.com/v/eO5b7daf/file.html Wasons http://www77.zippyshare.com/v/Qnd9jzhL/file.html
 12. Bany na faceicie są nie tylko za cheaty, są też np. za ghosting, griefing, nadużywanie praw kapitana czy też wiele kont - i to nie są perm bany. A uniemożliwianie gry takim osobom jest trochę bez sensu... Może miałoby to sens gdyby rozpoznawało czy ban jest za cheaty, ale i tak nie uważam, żeby to było jakieś niezbędne.
 13. superSoniK

  dgl problem

  Od zawsze strzelam deagle, żadnych problemów, mój egzemplarz sprawny .
 14. superSoniK

  m i k o

  Akcja 1 - też tak czasami robię, i to nie tylko ja. Stanął sobie i poczekał. Akcja 2 - rushował na środek mapy na pistolu, że tamtego zrespiło akurat z takiej strony i też wybiegł... Akcja 3 - na voice enable 0 słychać, że biegniesz w tamtą stronę mapy, mógł się po prostu wcelować, a Ty mu wybiegłeś Akcja 4 - dziwna, bo strzelił one tapa z usp? Akcja 5 - no fakt, zbloczyło mu celownik na typku przez skrzynkę. Ile razy miał tak każdy gracz CSa, nawet o tym nie wiedząc... Akcja 6 - błąd demka - tak samo jak "dziwne obroty" na demkach np. przy wybuchu paki, lub też przy niektórych fragach. Akcja 7 - przecież widział typka między skrzynkami, jak biegnie w tamtą stronę, więc wcelował się tam, gdzie mógł wybiec. Akcja 8 - to samo co w sytuacji 2, rushował, wybiegł typek z drugiej strony to go zabił. Wcelował się w miejsce, w którym mu może wybiec. A że tam wybiegł to cóż, kwestia jego szczęścia. Na upartego jedną akcje by się dało podpiąć jako podejrzaną. Wciąż stanowczo za mało, oglądam to demko drugi raz, jak dla mnie czysty.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×