Skocz do zawartości

Darxx

Admin Forum
 • Zawartość

  1541
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  66

Zawartość dodana przez Darxx

 1. Sytuacja wygląda tak @Adirio44, że piszesz aktualnie odwołanie za warna o wartości 0 czyli upomnienie słowne. W przypadku @Dbesciaczek faktycznie odwołanie ma sens. Sami jednak powinniście być świadomi tego, że za posty tego typu otrzymacie warna już nie patrząc w jakim temacie je napisaliście bo był to zwykły spam. W regulaminie faktycznie nie ma takiego zapisu który mówi, że w temacie szybkiej rekrutacji mogą wypowiadać się tylko osoby decyzyjne i to błąd z naszej strony który wyeliminujemy dodając odpowiednią zapis do regulaminu oraz tematów szybkiej rekrutacji. Dodam również, że przez niską szkodliwość "czynu" oraz przeoczenie w regulaminie @Dbesciaczek otrzyma obniżenie wartości warna z 1 do 0. Zamykam.
 2. Darxx

  Oceń piosenkę poprzednika!

  4/10 nie moje klimaty ;(
 3. Dante... dałeś wszystkim do zrozumienia, że jesteś w temacie... ale nie wiem czy to jest dobry powód do chwalenia się. Dwa ostatnie posty to czysty spam i dobrze Ci radzę albo dostosuj się do regulaminu albo czekaj na kolejnego warna. I przypominam: W tematach znajdujących się w tym dziale mogą się wypowiadać: - osoba zbanowana na serwerze, pisząca odwołanie, - świadkowie zdarzenia, o ile wnoszą coś istotnego do tematu, - admin banujący, - [email protected]/[email protected] serwera, ew. Moderator forum, - Wyższa Administracja Sieci.
 4. Darxx

  Oceń piosenkę poprzednika!

  Mocna szóstka z plusem
 5. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
 6. Darxx

  Galeria Darxx

  212. 213.
 7. Kilka banerków z ostatnich miesięcy (od najstarszego):
 8. Darxx

  Aktualizacja 11.03.2019

  Kolejna aktualizacja... a o operacji ani widu ani słychu już prawie 2 lata xD #valve Co dwa lata to wychodzą gry AAA, a valve nie potrafi przygotować aktualizacji do gry... xD
 9. Darxx

  Sygnaturka

  Brak zainteresowania.
 10. Darxx

  Tapeta

  Zamykam.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×