Jump to content

Darxx

Admin Forum
 • Content Count

  1648
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  71

Everything posted by Darxx

 1. Myszaty w swoim podaniu podałeś najwięcej konkretów i pomysłów co do rozwoju forum. Wiem, że w przeszłości pełniłeś rangę na innej sieci również związanej z cs:go dzięki czemu na pewno nabyłeś odpowiednią wiedzę na temat prowadzenia forum i jego moderowania. Na forum działasz od pewnego czasu i widzę, że angażujesz się w znaczącym stopniu w swoim dziale... Zauważyłem niestety fakt, że zniknąłeś z forum na jakiś czas bez podania przyczyny mam nadzieję, że w tym wypadku się to nie powtórzy. Myślę, że warto dać Ci szanse. Podanie akceptuje.
 2. Meurian Twój wiek, staż, osiągnięcia na forum spełniasz wszystkie te założenia które przybliżają Cię do posady Moderatora niestety Twoja aktywność jest bliska zeru. Miałeś sporo planów dla swojego działu ale widocznie zabrakło Ci zapału do pracy oraz w ostatnim czasie nie zauważałem choćby minimalnej aktywności z Twojej strony. Przykro mi ale podanie odrzucam.
 3. Bawołek masz przychylne zdanie ogromnej części użytkowników jak i administracji co już samo w sobie dobrze o Tobie świadczy. Posiadasz rangę opiekuna mam nadzieję, że kolejna dosyć angażująca posada nie sprawi Ci problemów. Jedyne do czego chce się przyczepić to Twoja aktywność na forum, postaraj się udzielać w większej ilości działów i będzie idealnie. Jestem na tak.
 4. Whytti kolejne podanie i ciągle te same błędy. Znowu wdajesz się w niepotrzebne dyskusje. Jesteś dość porywczy co raczej skreśla Cię jako moderatora. Duża większość administracji niestety ma już na Ciebie wyrobione zdanie... niekoniecznie na Twoją korzyść. Jestem na nie.
 5. Plusik, fajny wywiad x)
 6. Głosik na Apexa - gierka poooooowoli się rozwija w cieniu fortnite ale jest potencjał Dodatkowana propozycja Rust - najlepszy i najbardziej rozbudowany survival na rynku. Chętnie zobacze taki dział na forum.
 7. Siemka chopaki jestem u was nowy c: mam nadzieje, że bedziemy sie dobrze bawić na serwerze, hejo
 8. Zlecenia od 25 postów.
 9. Przedmioty: Karta graficzna MSI GTX 1050TI 4GB GDDR5 400zł Monitor BenQ ZOWIE XL2411P 600zł Pamięć RAM 4x4GB Patriot 3000MHz 100zł Zestaw 1000zł Opis przedmiotu: - Dowód posiadania: Zdjęcie? Kontakt: Forum Płatność: Przelew Allegro: W razie potrzeby wystawie Oświadczenie: Zapoznałem się z Regulaminem działu Giełda, akceptuję go i informuję, że w razie oszustwa, nie będę posiadał roszczeń do Administracji Sieci cs-SopliCa.com.
 10. Darxx

  Galeria Darxx

  215. Scena pod twitcha
 11. Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci @Streepy
 12. Darxx

  by Fan

  I kolejna praca na wysokim poziomie który utrzymujesz od dłuższego czasu, tak trzymaj A ja wciąż czekam na speedarty x)
 13. Darxx

  Wizzy avk

  Brak zainteresowania.
 14. Nie ten dział. Zapraszam do zapoznania się z tym działem. https://cs-soplica.com/forum/819-serwer-cs-soplicacom-csgo-multi-arena-1-vs-1-1vs1/
 15. Streepy wyjaśnił. Dodać mogę, że kolejna prośba w takim stylu - prześmiewczym będzie skutkowała warnem oraz jeżeli nie potrafisz napisać nicku Moderatora to sprawdź jego profil i sobie go skopiuj, a nie rób z siebie pośmiewiska.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×