Jump to content

Darxx

Zasłużony
 • Posts

  2,212
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  123

Everything posted by Darxx

 1. Witam. Z delikatnym opóźnieniem za co przepraszam ogłaszam listę zwyciezców. 1. @ Dionizos121 2. @ InvictusMLG 3. @ Dziedziczny 4. @ Eizi3k 5. @ .Mateo. Po odbiór nagród proszę zgłosić się do mnie w prywatnej wiadomości na forum albo proszę o dodanie mnie na steam tutaj.
 2. Darxx

  Zamknięcie Sieci

  dzięki wszystkim którzy przyczynili się do funkcjonowania tej sieci przez te 11lat gg
 3. Niestety ekipa grafików na ten moment nie podejmuje się zlecenia.
 4. Oficjalnie konkurs oraz liczenie godzin rozpoczyna się od jutra (07.10.2021) o godzinie 24:00. Aktualna lista uczestników: -czołembonuz -dylan -ElCieślako -kenoK -NieDziedzic -Bulululu -Mateo @ Eizi3k zostaje wykreślony z listy ze względu na dołączenie do administracji serwera teamspeak. Do konkursu można dołączyć przez cały okres jego trwania w tym celu należy wejść na serwer: ts-soplica.com, a następnie na kanał "Aktywność na serwerze [zapisy]) w dziale Eventy.
 5. Jeżeli faktycznie znajomośc teamspeaka oceniasz na 9 to jestem pod wrażeniem Podanie akceptuje zgłoś się do mnie na steam/teamspeaku. Odbiór rangi na forum ? @ Myszaty.
 6. Witajcie! Wraz z administracją serwera przygotowaliśmy dla was mały konkurs w którym możecie wygrać nawet nagrodę pieniężną! Jak sama nazwa wskazuje konkurs opiera się na waszej aktywności na serwerze. Osoba, która będzie miała najwięcej spędzonych godzin na serwerze wygrywa. Konkurs zaczyna się od soboty (tj. 18.09.2021r.) i będzie trwał do 18.10.2021r. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie oraz do zapraszania swoich znajomych na serwer, by spróbowali swoich szans w konkursie. Regulamin: 1) Zakaz nabijania godzin na AFK pod groźbą usunięcia z konkursu, 2) Zakaz przesiadywania na ciągłej transmisji mikrofonu, 3) By wziąć udział w konkursie należy zgłosic się według wzoru poniżej, 4) Administracja ma prawo zmienić regulamin nie uprzedzając o tym wcześniej, 5) Należy zaakceptować regulamin konkursu, 6) O wykluczeniu z konkursu decyduje tylko i wyłącznie ROOT serwera (Darxx), 7) Administracja nie może wziąc udziału w konkursie. Wzór: Nick na serwerze: UID: Czy akceptujesz regulamin: Nagrody: 1 Miejsce - PSC o wartości 40zł - VIp na okres 31 dni - 2 dodatkowe ikonki - Możliwość dodania własnej rangi na serwer 2 Miejsce - Vip na okres 14 dni - 1 dodatkowa ikonka 3 Miejsce - Vip na okres 7 dni - 1 dodatkowa ikonka 4 oraz 5 Miejsce - 1 Dodatkowka ikonka IP: ts-soplica.com
 7. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 8. Temat służy do dodawania potwierdzeń zakupu usługi VIP na serwerze Teamspeak. Wzór: Zrzut potwierdzenia zakupu: (Opcjonalnie) Propozycja własnej rangi/ikony:
 9. Witam wszystkich. Po delikatnych zmianach estetycznych serwera nastąpił czas na odświeżenie rangi Crystal VIP która zmienia swoją nazwę na - VIP. Jednym z benefitów posiadania tej rangi będzie możliwość posiadania kanału w specjalnie wyznaczonej strefie zaraz nad poczekalnią oraz wiele innych dodatków które wypisane są poniżej. Benefity rangi VIP: - Możliwość wchodzenia na kanały z hasłem, - Możliwość przenoszenia użytkowników, - Wydzielona strefa VIP, - Możliwość dodania własnej rangi na serwer, -Możliwość dodania własnej ikony kanału, -Pierwszeństwo udziału w konkursach, - Prywatny BOT muzyczny na kanale. Dodatkowo zmianie ulegnie cena która zostanie obniżona z 15zł do 10zł. Zainteresowanych zapraszamy do naszego sklepu. Link do sklepu. IP: ts-soplica.com
 10. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 11. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 12. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
×
×
 • Create New...