Jump to content

Kubica121

Użytkownik
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Normalny

About Kubica121

 • Rank
  Srebro IV

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Kubica121
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania:
  Robienie buntów!

Recent Profile Visitors

2097 profile views
 1. Słuchaj To nie jest pierwszy raz jak na [email protected] pouczasz adminów bądź spamisz. Wysyłasz jakieś buźki i wiadomości bezsensowne. Dziś jak przejąłem kontrole nad CT napisałeś na [email protected] ( do mnie ) żebym nie przedłużał. Poinformowałem Cię grzecznie żebyś zaprzestał. A ty przecież wiesz więcej i musiałeś mnie "pouczyć" co to znaczy definicja spam. Podkreślę, to nie jest twój pierwszy raz, czasami przymykam oko na to co piszesz, ale dziś postanowiłem wpłynąć na Ciebie. Napisałem na czacie że to jest moje ostatnie ostrzeżenie. Napisałeś mi kolejną definicje spam na [email protected] i zacząłeś ze mną dyskutować więc
 2. Świąteczne granie @Elgert de [email protected] @Yuri
 3. Na demku widać : Kajtuś w 14 rundzie zamknął gracza w pomieszczeniu od tap terroritst, po czym poszedł szukać kogoś by zrobić to samo. Natknął się na Kozłosia, podniósł go i zabrał również na tap terrorist, wszedł na drabinę i spadli oboje na podłogę. Kozłosiu umarł, a Kajtuś przeżył upadek. Następnie podniósł gracza o nicku Saske i zamknął go na dechatlonie, i USTAWIŁ BY ZABIERAŁO DAMAGE ZA KAŻDĄ SKUCHĘ, co jeszcze - Recall'ował by Saske nie miał możliwości przejścia tego "parkour'a". Proponuje bana na 6 godzin minimum, ponieważ to nie jest jego pierwsze utrudnianie gry innym.
 4. Coś jak ochrona vipa? @rzurek2137fortnite, nie ma takiej zabawy. Fajny pomysł
 5. Nie rozumiem takich ludzi... Wbiłem do CT no bo nie było chętnych. W następnej rundzie zauważyłem że nie mogę kliknąć przycisku do mówienia ( mouse3 ) zmieniłem na alt, ctrl i nic. Rzeczywiście dostałem DMG od kogoś z broni. Ale teraz - wolelibyście żebym wyszedł z serwera, prowadzić na czacie, czy dać zabawe? Ja bym wolał zabawe. Po drugie nie powinno być masowego masowy był w następnej rundzie ( przynajmniej tak było napisane na czacie ). Każdemu nagłe mogą wystąpić problemy. Ale retry zadziałało.
 6. Bardzo ładne prace, napewno sobie zachowam Plus poleciał.
 7. Dzięki @Eizi3k za prace. Oczywiście plus poleciał. Można zamykać.
 8. To nie byłem ja. To prawdopodobnie Ramon.
 9. No dobra. Dałem wam polecenie że udajecie się na czarny kolorek kucając stale. I wtedy Kinderuś udał się na czarny dywan w celi, i wtedy powiedziałem że przed waszymi celami jest ten docelowy czarny kolor. No i trochę ludzi się zbuntowało no i cały czas odliczałem. Powiedziałem "zero" i bezruch. Wróciłem przed cele zobaczyć jak to wygląda, ile osób się zbuntowało. Kinderuś stał na przejściu kolorków, ja bym mu wybaczył ale zabił go Polski raszjanek. Więc szczerze mówiąc może i trochę dałem za mało czasu, ale ja bym i tak "wybaczył" i pozwolił dojść do kolegów.
 10. Tematyka: Abstrakcja, Święta Bożego Narodzenia - chodzi mi głównie o jakieś Mikołaje itpRozmiar: Na steam / forumNapis: Kubica121Kolorystyka: DowolnaInne uwagi: Prosiłbym aby napis był na środku, no i oczywiście za każdą prace plusik.
 11. Podasz scieżke do tego folderu?
 12. I nie tylko ja mam problem że skin - kaczki i chyba Donalda Trumpa jest niewidzialny. Tylko widać stopy na podłodze.
 13. Twój nick: Kubica121Ile grasz w CS'a GO: około 6-7 latZnajomość SourceMod'a w skali od 1 do 10: 3Ile masz lat: 14Czy masz rangę w innej sieci: NieCzy byłeś kiedykolwiek karany za czity: NieIle masz przegrany godzin na serwerze: 38 dni 11:31:17 godzinIle czasu dziennie poświęcisz na nasz serwer: 2-5 w niektóre dni o wiele więcejKiedy głównie grasz: popołudniu/wieczór, czasami zdarzy się rano.Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin: Miłą i luźną atmosferę, ogarniać osoby w CT jak i TT nieznających regulaminu, doprowadzać do porządku serwer gdy jest młyn.Sposób płatności: Przelew,
 14. Twój nick: Kubica121 Ile grasz w CS'a GO: około 6-7 lat Znajomość SourceMod'a w skali od 1 do 10: 3 Ile masz lat: 14 Czy masz rangę w innej sieci: Nie Czy byłeś kiedykolwiek karany za czity: Nie Ile masz przegrany godzin na serwerze: 37 dni 03:14:04 godzin Ile czasu dziennie poświęcisz na nasz serwer: 2-5 w niektóre dni o wiele więcej Kiedy głównie grasz: popołudniu/wieczór, czasami zdarzy się rano. Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin: Miłą i luźną atmosferę, ogarniać ludzi w CT jak i TT nieznających regulaminu, doprowadzać do porządku serwer gdy jest młyn.
 15. Na TAK +Były admin +Poczucie humory (nie ma kija w dupsku) +Często siedzi na serwerze +CT
×
×
 • Create New...