Jump to content

Pl3ban

Admin Surf
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Normalny

About Pl3ban

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  .::Pl3ban::.
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  wielkopolska

Recent Profile Visitors

490 profile views

Display Name History

 1. Byłem światkiem tego zdarzenia i powiem tyle, po pierwsze romek1 spytał się mnie czy możne użyć modulatora dzieci ,nawet nie zdarzyłem odpisać to ty wyjechałeś z tym tekstem, po drugie przytoczę punkt z regulaminu 7.8, a nie jak ty od razu dajesz bana 2h, jestem światkiem drugiej takiej sytuacji bez upomnienia tylko od razu dajesz bana (tylko że wtedy dałeś na 1h). A potem nie ma ludzi jak tak się traktuje graczy na serwerze "Bo każdy możne mieć zły dzień" i wpi...lać bany.
 2. Przeniosłem go żeby wyrównać składy, i tak napisałem jak mówi, ponieważ gdy go przeniosłem to zaczął wyzywać i było to w formie ostrzeżenia.
 3. Pl3ban

  Malik Montana

  Właśnie gra tylko pod nickiem 'Angelika ^^' , a gdy ja banuje to wyskakuje Gracz już jest zbanowany, to samo ip
 4. Ja nie w temacie ponieważ bylem w trakcie pisania podania (nie czytałem czatu), ale widziałem dzikiego i nie czitował.
 5. Nick: .::Pl3ban::. Imię:Dawid Wiek:18 Staż gry w CS'a: 6lat Znajomość amxx w skali od 1 do 10:Poradnik Yt 5 Czy masz/miałeś admina na innych serwerach (Soplicy):Nie Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: Prawo i sprawiedliwość (PiS) Posiadasz mikrofon:Nie Posiadasz steam:Nie Płatność [sMS/PRZELEW/REKLAMY]:SMS/Przelew ID w sklepiku (http://sklep.cs-soplica.com/) : 5206 Wymagania (proszę się do nich odnieść - tak/nie): - min. 20h przegranych na serwerze:Tak - wiek +16: Tak - brak banów permanentnych w przeszłości na serwerach Soplicy:Tak - kultura wobec graczy i adminów: Tak - znajomość regulaminu:Tak

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×