Skocz do zawartości

PatolEcho

Opiekun Serwera
 • Zawartość

  1352
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  19

Ostatnia wygrana PatolEcho w dniu 11 Kwiecień

Użytkownicy przyznają PatolEcho punkty reputacji!

Reputacja

717 Genialny

1 obserwujący

O PatolEcho

Kontakt

 • Strona WWW:
  www.trashhaks.com

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  PatolEcho
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Made in Hell
 • Zainteresowania:
  Strzelanie przez ściany

Ostatnie wizyty

5979 wyświetleń profilu
 1. PatolEcho

  ZBANOWANYRd

  Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona.Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci: @Walt
 2. PatolEcho

  ZBANOWANYRd

  Gdzieś ty to wyczytał ? XD Zaraz biore się do oglądania, więc izi. Edit: GE powiadasz? XD Jak masz kałacha to grubo, dlaczego tak myśle: - nie słyszysz gościa z 5metrów, który tupie kaloszami, że słyszała go moja żona w salonie, - nie widzisz całej głowy gościa skaczącego nad skrzynką, - przesuwanie celownika godne G4, - gdy nie widać przeciwnika, a wiesz że go tam nie ma, celujesz na wysokości głowy, po czym zmieniasz na niego target i celownik jest na wysokości pasa... - strzały z awki to już w ogóle śmiech jak na GE Twój celownik lata raz góra raz dół, tak jakby twój wzrok był skupiony na czymś innym - dla mnie twoja gra nie jest naturalna i podtrzymuje decyzje Bawołka.
 3. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 4. Po rozmowie z administratorem, który nałożył kare, a chwile później oglądał demko i stwierdził, że twoja gra jest czysta, dostajesz unbana. Translate: After resuming from the administrator, which is the name of the punishment, and moments will show you a demo and find that your game is clean, you will use the unban.
 5. [email protected] serwera może przyjmować płatności ? Pierwsze słyszę
 6. Tekst z wcześniejszego odwołania: Mapa: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20180612-1805-am_dust_64.dem.zip Prędkość 0.1 0:48 znasz pozycje przeciwnika? 1:12 twój celownik ustawia sie pod model, który jest za podwójnym boksem. 1:37 znów znasz pozycje przeciwnika (nawet respiąc się tyłem) XD 2:00 znów nacelowanie przez dwie skrzynie. ( 1:12 patrzysz lewą krawędź drugiej skrzyni od lewej, a na 2:00 patrzysz prawa krawędź skrzynki środkowej - mocno randomowy styl gry godny G3) 2:03 to samo, znów przestawienie celownika pod wychylenie Oglądałem 2min demka i prawie za każdym razem twój celownik ustawia się pod model na wychylenie zza skrzynek. Nikogo nie będę o nic pytał, twój celownik zasuwa za modelem dokładnie tak jak porusza się model uwzględniając gdzie stoi, w którym momencie wyjdziesz zza skrzynki + ustawienie kąta pod wychylenie. Oglądałem tyle demek, że możesz sobie gadać o znajomości respów, ale nie chodzi mi o respy a lokalizacje modelu i wychylenie raz na prawą krawędź lewej skrzynki czy na odwrót. Może nauczyłeś się kryć z WH, ale twój styl gry zdradza wszystko, tutaj już nie pograsz, wiec poszukaj sobie innego serwera, albo wróć tam skąd przyszedłeś. Dodatkowo mogę stwierdzić, że masz AB z mikro fovem ustawionym na część głowy, ponieważ nie ma szansy, żeby twój celownik nigdy nie trafił szyi...99% HS? ok raz,dwa, ale nie co sesje. To na tyle. Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona.Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci: @Walt PS. Dodatkowo banuje twojego smurfa na którym zapewne testowałeś czy dostaniesz bana na arenie: http://soplica.gameme.com/playerinfo/2111077
 7. PatolEcho

  [ADMIN] Ojciec

  To nie twój czas, sesje - sesje - sesje Odrzucam
 8. Mapa: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20180612-1805-am_dust_64.dem.zip Prędkość 0.1 0:48 znasz pozycje przeciwnika? 1:12 twój celownik ustawia sie pod model, który jest za podwójnym boksem. 1:37 znów znasz pozycje przeciwnika (nawet respiąc się tyłem) XD 2:00 znów nacelowanie przez dwie skrzynie. ( 1:12 patrzysz lewą krawędź drugiej skrzyni od lewej, a na 2:00 patrzysz prawa krawędź skrzynki środkowej - mocno randomowy styl gry godny G3) 2:03 to samo, znów przestawienie celownika pod wychylenie Oglądałem 2min demka i prawie za każdym razem twój celownik ustawia się pod model na wychylenie zza skrzynek. Przywracam bana za WH, a dowody sa tak mocne, że nie masz co pisać odwołania.
 9. Kolejny pomysł z serii "plac zabaw" Pluginów na arenie jest minimum 4x więcej niż powinno, więc kolejny niepotrzebny jest po prostu NIEPOTRZEBNY xD Pomysł odrzucam
 10. Z nudów postanowiłem również ocenić gre zbanowanego, oczywiście prędkość 10% 2:53 i wiele innych timingów po zobaczeniu modelu nie oddajesz strzału, a tu nagle: - WH on, albo PF (nie ma szansy, żebyś zdążył strzelić) - w twojej grze nie widziałem żadnego PF poza tym , więc wnioskuje, że tu się podpaliłeś. 2:54 - celownik po stopach ? Nikt tak nie robi, chyba, że skupia się na modelu nie na teksturze. 2:56 - strzał w pełnym biegu... może lucky, a może nie. 4:10 - pause 4:37 - zaraz po pauzie celownik ląduje na podłodze przy wychylaniu...dziwna zmiana stylu gry. 4:38 - celownik podąża idealnie równo za modelem. nie ma możliwości, żebyś to zrobił manualnie! (przypominam, że oglądane na prędkości 0,1) i po tej akcji nie ma wątpliwości, że jesteś odpalony. Ban od @Wie Wiur aS więc nie ma już co oglądać. @Walt żebyś nie marnował czasu, zobacz tylko zachowanie celownika na prędkości 0.1 (czas 4:38).
 11. Twoje dema są w trakcie sprawdzania w zwolnionym tempie przez kilka osób, twoje statystyki nie wyglądają normalnie: czekamy na decyzje wszystkich i wtedy podejmiemy decyzje. Zostaniesz poinformowany w tym temacie, na ten moment przymykam, aby zapobiec zbędnemu spamowaniu.
 12. Selpi wszystko pięknie wyjaśnił, więc przedłużam kare "ICZY" i zamykam z wyrokiem : NIEWINNY
 13. PatolEcho

  [ADMIN] bKs.

  Ja kojarzę twój nick, ale to za mało Sesje niby ok, ale ich ciągłość pozostawia wiele do życzenia. Popraw częstotliwość sesji i napisz podanie za tydzień/dwa, na ten moment odrzucam.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×