Jump to content

Niechcial

Admin Only AWP [CS:GO]
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Normalny

1 Follower

About Niechcial

Kontakt

 • Strona WWW:
  https://steamcommunity.com/id/niechcial/

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Niechciał
 • Płeć
  Nie powiem
 • Skąd:
  Podlasie

Recent Profile Visitors

836 profile views

Display Name History

 1. -50h nadal nie masz, niby taki doświadczony i profesjonalny admin a nawet nie chciało ci się tego sprawdzić -mierne sesje Na nie.
 2. Po dokładnym sprawdzeniu demka nie widzę nic podejrzanego. Można dać ub.
 3. Minimum na admina to 50 godzinek, więc brakuje ci około 47 godzinek. Nie
 4. "Szanowny panie moris, może pan wyłączyć cheaty, bo tak nie ładnie?" Byłem wtedy na serwerze i też przyglądałem się twojej grze. Dla odmiany zrecenzuję demko z innej mapy. http://e.sourcetv.pl/srv21979/auto-20190314-1705-awp_lego2_tower_csgo_soplica.dem.zip 2.17 2.48 3.05 4.52 4.55 4.57 6.38 7.15 9.18 9.27 Dalej nie oglądałem bo nie było sensu. Za każdym razem przeskok na model przeciwnika, w te samo miejsce. Ban powinien zostać.
 5. Od ostatniego podania minęły 2 tygodnie. Poprawiłeś się? Jak dla mnie byłeś nawet bardziej denerwujący i dziecinny niż przed pierwszym podaniem. Poczekaj trochę dłużej przed następnym podaniem, przejdź tą mutację, a w końcu tego admina dostaniesz. Obecnie na nie
 6. Grasz na tym serwerze tydzień Jesteś dość toksyczny Na nie
 7. 4-7h? Ani razu nie zrobiłeś 4h. Nigdy nie widziałem cię na serwerze. Na nie
 8. Dziś też próbowałem wejść, wywalało mnie w taki sam sposób przy pobieraniu mapy.
 9. + dobre sesje + na serwerze grasz już kilka lat + były admin + wiek Na tak
 10. Miałem, ale mi ukradli Masz coś od Xiaomi?
 11. 1. Tak 2. Mała trochę, ale można dodać 3. Nie 4. Tak https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=862785239
 12. Nie może. Monitor nie ma żadnego wpływu na fps. Tak jak GTA napisał, na gt 630 więcej nie wyciągniesz. Możesz ofc zmienić ustawienia graficzne na najniższe, zmniejszyć rozdziałkę i wyłączyć wszystko co masz w tle, ale dużo ci to nie da. Chcesz więcej fps, kup lepszą grafę.
 13. 1. Garden został usunięty bo jest nudny i wyludniał serwer. Lepiej, żeby nie wracał 2. Dwie indie na serwerze już są, w dodatku ta jest zbyt kolorowa. Także imo obie propozycje średnie.
 14. @Avenlay w obu zestawach brakuje ssd, w tym budżecie jest to duża wada. Zestawy z tego typu stronek są dość rzadko aktualizowane i z czasem przestają być opłacalne, więc lepiej poświęcić trochę czasu i poszukać części samemu/spytać się kogoś bardziej doświadczonego niż polegać tylko na tych stronkach. @Smigol. Możesz kupić te 16gb, nadmiar ramu jeszcze nikomu nie zaszkodził. Ja bym jednak za te pieniądze dopłacił do większego ssd lub lepszej karty graficznej (za 200 zł więcej masz RX 590, a różnica w wydajności jest dość duża)
 15. https://www.x-kom.pl/lista/qwd9sjqml Na twoim miejscu nie kupowałbym w morele, ostatnio dość mocno zepsuli sobie reputację. Nie potrzebujesz dedykowanej karty sieciowej, chyba że chcesz mieć wifi. W takim przypadku, jeśli router masz blisko to wystarczy ci podstawowa karta wifi na usb za 50 zł. Ramy w miarę możliwości zawsze kupuj w dwóch kościach. Praca w dual channel daje zauważalną różnicę w wydajności. Przy wyborze zasilacza w pierwszej kolejności patrz na firmę, która go produkuje (jakie ma opinie, ile produktów wypuściła itp). Ilość watów zostaw na sam koniec, bo nie mają zbyt dużego wpływu na jakość. Jeśli koniecznie chcesz napęd optyczny, to weź zewnętrzny na USB. I tak nie będziesz go codziennie używał, a dźwięki, które wydaje przy uruchamianiu pc są dość denerwujące. Jeśli masz trochę więcej kasy to dołóż do GTX 1060 6gb.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×