Jump to content

VanquisheR

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

VanquisheR last won the day on April 28 2018

VanquisheR had the most liked content!

Community Reputation

23 Normalny

About VanquisheR

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  VanquisheR
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Polska
 • Zainteresowania:
  Sport, Jedzenie <3

Recent Profile Visitors

723 profile views

Display Name History

 1. Witam chciałbym złożyć skargę na opiekunkę Only AWP Dlaczego? Serwer upada z dnia na dzień odkąd "pani MałaMi." posiada rangę Opiekuna. Wystarczy looknąć GameTracker'a, zerowa aktywność graczy/adminów, zero konkursów, zero nowych map i zerowe zainstersowanie opiekunki serwerem. Za poprzedniego opiekuna serwer się jakoś trzymał, było graczy/adminów na serwerze niezależnie od pory dnia, dodawane nowe mapy/ pluginy/konkursy a teraz? JEDNO WIELKIE NIC! Żądania? Degradacja Opiekuna, przeprowadzenie rekrutacji na nowego opiekuna bądź przywrócenie funkcji poprzednikowi który się zainteresuje tym serwerem i przywróci mu graczy bo jeśli dalej będzie trwała ta sytuacja to jedyne co zrobicie to zamkniecie serwer.. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
 2. Troche dystansu? Upominasz i mute'ujesz graczy za 2 przekleństwa - rygor godny wojska. Gdzie napisałem cokolwiek o tym, że gag jest niesłuszny? To, że mnie poniosło to inna sprawa a to, ze napisałem prawdę to też całkiem inna. Ostrzeżenia nie było przy pierwszym mute, co do innych to ok, upominałeś ale czemu nie mute'ujesz konsekwentnie wszystkich graczy tylko tych, co myją Ci przedpokój traktujesz łagodniej?
 3. Aniu, to o tym sarkazmie to jak najbardziej miał być żart i ciesze sie, że ktokolwiek go zrozumiał. Nie chodzi tu o to, że miałem mute czy nie miałem, chodzi o to, że Szejku myśli, że skoro przegrał tutaj 2 lata to może robić co chce, skoro wie, że nie miał racji to powinien chociażby przeprosić i zamknąć sprawe a nie ślepo popierać Skalpela "bo on dobrze zrobił" i szukać czegokolwiek żeby mnie zmuteować - umówmy sie, powiedzenie, że mam na to "wyj*bane" nie jest powodem do mute'a szczególnie, że wcześniej padały gorsze przekleństwa. ps. nie jestem pewnien czy w skardze nie powinni się wypowiadać : składający skarge, podmiot skargi i opiekun ale śmiało, brońcie kolegi, rozumiem
 4. Twój nick:VanquisheR Godzina i data zdarzenia: działo się to od 20.13 (water) do 21.14 (minecraft) Mapa: Według GOTV 5 map od water do minecraft Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Skalpel i Szejker( nie pamiętam pisowni, wiadomo o kogo chodzi ) Jego IP/Steam ID: STEAM_0:1:198005659 , drugiego nie moge znaleźć, znajde to uzupełnie Opis sytuacji: Jakichś dwóch typków zaczynało przeklinać i obrażać innych graczy, admini zaczeli upominać - spoko, kiedy jeden z awanturników znowu obraził innego gracza powiedziałem w jego strone tekst "ch*j Ci w dupe" po czym dodałem "miło Ci"? - jest to do usłyszenia na demku, nie miałem złych intencji. Skalpel dał mi mute na 10 minut z powodem "ochłoń" - pomijając fakt, że na serwerze obowiązują czasy i powody banów to mute był bez upomnienia i niesłuszny. Napisałem na U@ (nie pamiętam dokładnie) coś w stylu " za co ban, nie mówiłem tego do ciebie ani obraźliwie ale spooko" po czym dostałem odpowiedź Szejkera ( z przekręcaniem mojego nicku - albo prowo albo nie umie czytać ) "nie spam na u@" - od kiedy napisanie raptem dwóch zdań jest spamem?! Ogólnie na tej mapie każde przekleństwo nie ważne czy adresowane do kogoś czy po prostu przekleństwo było piętnowane i za drugim karane mutem - znowu czas i powód były samowolne. Potem do gry weszła Ania - wielkie poruszenie, każdy słodzi bla bla bla - Szejker nawiązywał tam rozmowy kompletnie nie na temat - jest hipokrytą bo jeżeli on mówi o czymś przez pół mapy to nie narusza to regulaminu ale jeżeli ja próbuje wyjaśnić sytuacje to od razu spamie i mam przestać płakać. Był wśród rozmówców jeden wulgarny - admin pozwalał mu już na wiecej, upomnienie było po kilku przekleństwach a mute dopiero na końcu, kiedy wychodził - koniec końców dostał mute ale widać faworyzowanie graczy co swoją drogą jest nie fair. Na następnej mapie kiedy mute już minał znowu chciałem to wytłumaczyć - tym razem admin podjął dyskusje ale był zbyt dumny żeby przyznac mi racje i ignorował mnie słowami " skończ już tą rozmowe bo i tak nic nie wskórasz ( bądź coś w ten desen) Na ostatniej z kolei mapy (minecraft) kontynuując już rozmowe o niesłuszności mute'a zachowywałem się nie w porządku prowokując innych - tutaj przyznaje racje - ale brak reakcji admina na obelgę w moją stronę "zj**" od gracza Rumpelsztyc a zmute'owanie mnie po powiedzeniu, że "mam wyjebane" (moje przekleństwo nie podlega karze, to on mnie obraził i to o takie przekleństwa chodzi w regulaminie) z dopowiedzieniem " nooo i teraz mam Cie za co zmuteować" było kolejnym dowodem na to, jak dziecinny i dumny jest ten admin. Nie chodzi tutaj o samego mute'a ale o zachowanie adminów - szczególnie Szejka. Dowody: demka z map do pobrania z GOTV Świadkowie: Inni gracze z serwera, nie przydadzą sie w tej sprawie bo na demkach dokładnie widać jak słodzą adminowi z racji tego, że ma jakąkolwiek władze i nie znając sprawy ślepo popierają swojego "mentora" Licze na bezstronne rozstrzygnięcie sprawy. Pozdrawiam.
 5. +: Wiek, Czas gry, Stosunek liczby adminów do aktywności graczy. -: Nic^^ Znam, polecam i ręczę za niego. Godziny to moja wina, sam myślałem, że wymaga się 24 i powiedziałem, żeby napisał po dobiciu dnia na serwerze - biore to na klate, chociaż 1h to nie dużo, dobić można. Z racji poprawy stanu aktywności na serwerze kolejny admin się przyda, a SM nietrudno nauczyć więc też moge się tego podjąć.
 6. Twój nick: VanquisheR Godzina i data zdarzenia: 10-07-2017 ~15.20 Mapa:am_aztec Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Jest ich kilku dlatego wszystkie podam na końcu Jego IP/Steam ID:Jak wyżej Opis sytuacji: Typowa sytuacja, 3 dzieci krzyczą coś do mirkofonów, admina żadnego na serwerze. Prosiłbym o zmutowanie ich najlepiej na perma ( wiem, że regulamin może nie pozwalać ale coś z tym trzeba zrobić bo będą wchodzić cały czas ) Dowody: Demko z mapy ( nie ma go jeszcze temu go nie wrzucam ) Świadkowie: Inni gracze. Nicki i ID : Harry Potter | dogry.pl STEAM_1:1:196889057 - Bindy z Harrego Pottera nefju #szukamteamu STEAM_1:0:206539743 Mutacja S-U|PAWEŁEK STEAM_1:0:191622827 mutacja, obrażanie, zagłuszanie MANI3K CSGO-SKINS.COM STEAM_1:1:191600026 Mutacja i zagłuszanie. Pozdrawiam.
 7. Na nie, dalej jestem zdania ze adminów jest zbyt dużo.
 8. Na nie, zbyt dużo adminów.
 9. Jestem za ! Mimo tego, że jest dużo adminów (według mnie kilku nawet niekompetentnych) nowi zawsze się przydadzą.
 10. Nick podczas gry: VanquisheR Data i godzina zdarzenia: 15.09.2016 Mapa: awp_zvk_xitao2 Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę (+ mile widziany STEAM ID): Xylometazolini hydrochloridum Opis sytuacji: Chociażby runda 2 - po niej wyszedłem z serwera i nie wiem czy zrobił podobną akcje- , według mnie typek dokładnie wie gdzie jest przeciwnik, ustawia się i wychyla wręcz idealnie, przeciwnik był zbyt daleko żeby go usłyszeć. Dowód (demo/screenshot): http://e.sourcetv.pl/srv21979/auto-20160915-2118-awp_zvk-xitao2_soplica.dem.zip
 11. Twój nick: VanquisheR Ile grasz w CS'a GO: Rok Znajomość SourceMod'a w skali od 1 do 10: 4 Ile masz lat: 16 Czy masz rangę w innej sieci: Nie Ile masz przegrany godzin na serwerze: 27 Ile czasu dziennie poświęcisz na nasz serwer: 1-3h Kiedy głównie grasz: Południe Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin: Większą kulturę, zmniejszyć swawole tych co nie przestrzegają regulaminu. Twoja znajomość Angielskiego: Bardzo Dobra. Sposób płatności: Przelew Imię: Wojtek. Kontakt STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561198089671328
×
×
 • Create New...