Jump to content

Niqhtmare

Junior Admin Serwera
 • Content Count

  173
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Niqhtmare last won the day on May 29 2019

Niqhtmare had the most liked content!

Community Reputation

149 Przykładny

1 Follower

About Niqhtmare

 • Other groups Admin Only AWP [CS:GO],
  V.I.P

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6114 profile views

Display Name History

 1. Wszystkie samsungi są przereklamowane. Xiaomi mają lżejszą nakładkę, więc rzadziej się wieszają i są po prostu łatwiejsze w "obsłudze". Mam od 1,5 roku Pocophone F1 i nigdy nie nawalił.
 2. Ale po ręczniki to egzo poszedł chyba przecież?
 3. Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Admina Sieci @Streepy
 4. Nie ma znaczenia czy na koncie grał brat, matka, matka matki. Nie jestes w stanie udowodnić że to nie byłeś Ty, a z racji że konta są ze sobą powiązane co wynika z dowodów wyżej ban zostaje.
 5. W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.
 6. Chyba się na edycje nie doczekamy. Ban wygasł więc zamykam.
 7. Nie wiem czemu ale to jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu Pomijając te trzy akcje, strzelałeś szybciej niż widziałeś i byłeś przygotowany a jednocześnie bardzo się pociłeś żeby się z tym kryć.
 8. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 9. Najlepiej byłoby jakbyś zlinkował swoje stare konciwo tak dla pewności bo to Twoje nowiutkie z 12 czerwca jest. Jeden dzień przegrany to też takie w sumie nic, niby minimum ale dalej nic. Nope. nie ważne który jesteś w topce, napisałem tylko że według mnie to i tak za mało żeby startować, pomijając już fakt że mamy praktycznie admina na adminie ps. Posty edytuj, nie wypowiada się pod swoim podaniem.
 10. Na tej samej zasadzie zostanie ice, vietnam, blocks, garden i dust :). Skoro mapa nie ma bugów to po co ją wywalać. Jest rtv, a takich map brakuje jak wchodzimy np. w czterech na serwer i chcemy sobie zagrać coś innego a nie non stop do zesrania lego/kox/india.
×
×
 • Create New...