Jump to content

Niqhtmare

Junior Admin Serwera
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Niqhtmare last won the day on May 29 2019

Niqhtmare had the most liked content!

Community Reputation

139 Bardzo dobry

About Niqhtmare

 • Other groups Admin Only AWP [CS:GO],
  V.I.P

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5805 profile views

Display Name History

 1. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 2. Najlepiej byłoby jakbyś zlinkował swoje stare konciwo tak dla pewności bo to Twoje nowiutkie z 12 czerwca jest. Jeden dzień przegrany to też takie w sumie nic, niby minimum ale dalej nic. Nope. nie ważne który jesteś w topce, napisałem tylko że według mnie to i tak za mało żeby startować, pomijając już fakt że mamy praktycznie admina na adminie ps. Posty edytuj, nie wypowiada się pod swoim podaniem.
 3. Na tej samej zasadzie zostanie ice, vietnam, blocks, garden i dust :). Skoro mapa nie ma bugów to po co ją wywalać. Jest rtv, a takich map brakuje jak wchodzimy np. w czterech na serwer i chcemy sobie zagrać coś innego a nie non stop do zesrania lego/kox/india.
 4. Od tego są osoby takie jak junior admin albo opiekun serwera. Donosiciela raczej tutaj nie potrzebujemy. Ostatnio (a doskonale to pamiętam) nawet złożyłeś zażalenie i skargę 2in1 na mnie niesłusznie więc gryzie się to trochę z tym co napisałeś. Nope.
 5. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=122771353 - awp_bridge https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=682407953 - aim awp https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=752938743 - awp_devtex (nie chciało mi sie sprawdzać) https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=935139958 - awp_vietnam (prostrzej mapy już chyba nie da sie zrobić, nie wiem co z nią jest nie tak, mgła ludziom integre pali czy co?)
 6. Nick (na serwerze): NiqhtmareImię: MichałWiek: 24Znajomość SourceModa (skala niżej): 7/10Ilość przegranych godzin w CS:GO: 2,1kPosiadasz działający mikrofon?: takPrzeszedłeś mutację?: takLink do GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/1334685Link do Twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/niqhtmare/Czy byłeś kiedykolwiek karany za używanie czitów?: NieForma zapłaty (sms/psc/przelew): Przelew A Lipson używał fishbota w metinie!!!
 7. Przed chwilą był pełny serwer i po zmianie mapy połowę graczy wyrzuciło (bo oczywiście wyrzuca od momentu wprowadzenia panoramy i to tylko u nas) i nie chciało im się ponownie wejść na serwer a druga połowa wyszła przez lagi.
 8. No to po staremu, każdy zaczyna pierd*lić że coś ma tam przygotowane, że w sumie nie jest źle i nikt nic nie robi. Na wszystko trzeba wiecznie czekać. Ludzie spier*alają ale nie, to przecież przez to że "cs umiera" XD
 9. Naprawi ktoś niedziałający czat na AWP czy czekacie aż ludzie przestaną grać i zamkniecie serwer?
×
×
 • Create New...