Jump to content

Niqhtmare

Admin Only AWP [CS:GO]
 • Posts

  186
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Other groups

V.I.P

Niqhtmare last won the day on May 29 2019

Niqhtmare had the most liked content!

Reputation

157 Przykładny

1 Follower

About Niqhtmare

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7009 profile views
 1. ^? Demek nie ma z tego miesiąca już dawno. Pewne jest jednak to że ja banów za nic nie rozdaje. Niech opiekun rozstrzygnie.
 2. Ostatni raz tak łagodnie Cie potraktowałem. Na poprzedniej mapie (tower) dałeś minimum dwie kosy a na następnej (indii) co chwile wbiegałeś na góre i kampiłeś na kucaku z kosą w ręku i czekałeś aż ktoś podejdzie. Masz historie 30 banów i każdy jest za prowokacje albo kosy. Ty po prostu jesteś chory jak nie trollujesz albo nie robisz czegoś wbrew zasadom. Jak typowy nieokrzesany gówniarz. Dorośnij.
 3. https://steamcommunity.com/id/fifa398/ chyba wystarczy [21:31] niqhtmare: rozklad jazdy to jego drugie konto prawda? vapela [21:31] NireK!: no ^poza tym Twój kolega Cie potwierdził więc zastanów się nastepnym razem z kogo próbujesz robić debila. https://imgur.com/a/ylpmJ1b
 4. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 5. Done, ale ostatni raz. Następnym razem będziecie cierpieć więc lepiej patrzcie na aktywy.
 6. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 7. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 8. Bycie rozpoznawalnym nie czyni go czystym. Demko oglądałem, john wick to to nie jest. Akcje mało podejrzane, czasami prefire, poza tym gra jak zwyklak.
 9. Bana dostałeś ode mnie za aktywny ban na tym koncie: Tego samego dnia pisałeś odwołanie w dziale VAC więc byłeś świadom że nie możesz grać, a dziś grałeś na nowym koncie. Nie było żadnej wzmianki o uregulowaniu dlatego ban zostaje.
 10. Nie musi często używać mikrofonu żeby dobrze pełnić swoją funkcję. Ja jestem na tak.
 11. Wszystkie samsungi są przereklamowane. Xiaomi mają lżejszą nakładkę, więc rzadziej się wieszają i są po prostu łatwiejsze w "obsłudze". Mam od 1,5 roku Pocophone F1 i nigdy nie nawalił.
 12. Ale po ręczniki to egzo poszedł chyba przecież?
×
×
 • Create New...