Jump to content

Niqhtmare

Junior Admin Serwera
 • Content Count

  161
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Niqhtmare last won the day on May 29

Niqhtmare had the most liked content!

Community Reputation

133 Bardzo dobry

About Niqhtmare

 • Other groups Admin Only AWP [CS:GO]
  V.I.P

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5329 profile views

Display Name History

 1. Na tej samej zasadzie zostanie ice, vietnam, blocks, garden i dust :). Skoro mapa nie ma bugów to po co ją wywalać. Jest rtv, a takich map brakuje jak wchodzimy np. w czterech na serwer i chcemy sobie zagrać coś innego a nie non stop do zesrania lego/kox/india.
 2. Od tego są osoby takie jak junior admin albo opiekun serwera. Donosiciela raczej tutaj nie potrzebujemy. Ostatnio (a doskonale to pamiętam) nawet złożyłeś zażalenie i skargę 2in1 na mnie niesłusznie więc gryzie się to trochę z tym co napisałeś. Nope.
 3. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=122771353 - awp_bridge https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=682407953 - aim awp https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=752938743 - awp_devtex (nie chciało mi sie sprawdzać) https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=935139958 - awp_vietnam (prostrzej mapy już chyba nie da sie zrobić, nie wiem co z nią jest nie tak, mgła ludziom integre pali czy co?)
 4. Nick (na serwerze): NiqhtmareImię: MichałWiek: 24Znajomość SourceModa (skala niżej): 7/10Ilość przegranych godzin w CS:GO: 2,1kPosiadasz działający mikrofon?: takPrzeszedłeś mutację?: takLink do GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/1334685Link do Twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/niqhtmare/Czy byłeś kiedykolwiek karany za używanie czitów?: NieForma zapłaty (sms/psc/przelew): Przelew A Lipson używał fishbota w metinie!!!
 5. Niqhtmare

  Lagi

  Przed chwilą był pełny serwer i po zmianie mapy połowę graczy wyrzuciło (bo oczywiście wyrzuca od momentu wprowadzenia panoramy i to tylko u nas) i nie chciało im się ponownie wejść na serwer a druga połowa wyszła przez lagi.
 6. No to po staremu, każdy zaczyna pierd*lić że coś ma tam przygotowane, że w sumie nie jest źle i nikt nic nie robi. Na wszystko trzeba wiecznie czekać. Ludzie spier*alają ale nie, to przecież przez to że "cs umiera" XD
 7. Naprawi ktoś niedziałający czat na AWP czy czekacie aż ludzie przestaną grać i zamkniecie serwer?
 8. Lenistwo + bezczelność wyższej + ograniczanie osób które mogą coś zrobić. Co tu więcej polemizować. Mała aktywność to nie wina tego że ludzie już nie grają, oni po prostu TU nie grają.
 9. Niespecjalnie długie sesje zmuszają do głosu na nie. Szczególnie w okresie wakacyjnym potrzeba aktywnych adminów. Spróbuj znowu za jakiś czas
 10. To jest nazwa tematu a nie pytanie z ankiety.
 11. Nick (na serwerze):Imię: MichałWiek: troche ponad 16Znajomość SourceModa (skala niżej): 7/10Ilość przegranych godzin w CS:GO: 1,8kPosiadasz działający mikrofon?: DaPrzeszedłeś mutację?: Czasami zapiszczeLink do GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/1334685Link do Twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/niqhtmare/Czy byłeś kiedykolwiek karany za używanie czitów?: NeinForma zapłaty (sms/psc/przelew): Przelew
 12. Mam pomysł. Niech ktoś w końcu wybierze tego nowego supporta który wybierze nowego opiekuna, który bedzie miał dostęp do ftp i bedzie robić sobie wszystko na bierząco. Po co wgrywać plugin na pusty serwer?

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×