Jump to content

Tyler Durden

Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Normalny

About Tyler Durden

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

645 profile views

Display Name History

 1. Nazwa: mix 1. Tyler Durden STEAM_0:0:26346033 (kap) 2. MAJKMALONE STEAM_0:0:17918425 3. michuj STEAM_0:1:32586963 4. Jack STEAM_0:1:15209233 5. ill! STEAM_0:1:14984793
 2. Ja jestem za wywaleniem ptb (autobalance musi być, ale nie, że zrobisz staty 10:1 i cie przeżuca do słabiasów) i granic rashu.
 3. Proponuję dodać nową mapę która jest bardzo popularna w CS GO: de_cache. Może być jako niestandard, może być jako standard, po prostu czasem dobrze jest coś zmienić. Link niżej. https://gamebanana.com/maps/187626
 4. Nick: Tyler Durden SID: 0:0:26346033 Link do PS: http://psychostats.cs-soplica.pl/tp/player.php?id=116 100h=30dni. Czekaj na dodanie slota. Slot dodany.
 5. Btw, formatowanie tekstu tutaj to jakaś parodia, nie możecie ustawić normalnego pola tekstowego tylko jakieś udziwnienia ?
 6. Nick podczas gry: s1, nikiBiceps Godzina, data zdarzenia: 23.05.18 ~19:00 Mapa: de_duct2 Nick Admina/Gracza: Krótki opis sytuacji: Admina brak, więc różne gamonie mają pole do popisu. Zaczyna się od zupełnego ffa ze strony s1 na pistoletach (zostaję z nim chyba 2v3 i mówię, że lecimy galę to ten zeskakuje środek i leci se bramę B. Pada, podanie infa po śmierci go nie interesuje. Później dołącza kolega z podobnym ilorazem inteligencji i praktycznie każdą rundę zaczynają od zabrania 50hp teammate'om, żeby do jej końca celowo utrudniać grę i rzucać granaty na japę. Za coś takiego powinien być perm, dlaczego cziter może dostać perma, a taki podczłowiek nie ? Przecież i to i to, to jest utrudnianie gry, a w przypadku takich dwóch jest to wręcz uniemożliwienie, ja po kilku rundach wyszedłem. Poza tym widać były, że interesowało ich TYLKO przeszkadzanie, nie gra. Jak dostaną tydzień to żałuję, że poświęciłem czas na pisanie tej skargi. IP/Steam ID: https://preview.ibb.co/jybpt8/de_dust20050.png Dowody, świadkowie zdarzenia: http://290318.hltv2.pukawka.pl/hltv-1805231941-de_dust2-1527097260-1527098520.zip
 7. Na nie. To co wyżej. Poza tym skill na minusie, a każe innym "myśleć w grze". Btw EREN kto to jest VIP ?
 8. Podest na D2 - Dziwne akcja, przyznam, że pierwszy raz chyba coś podobnego widzę, ale czy to jest +b ? Wątpię, dziwne nie znaczy odpalony, jakby ktoś mi ta akcję pokazał ot tak z d*py to bym prędzej powiedział, że to jakiś nieogar. Domek na mirage - Każdemu z was chyba przydarzyła się sytuacja, że timing był akurat po waszej stronie i to przeciwnik akurat kurwował na was. O żadnym +b tutaj nie można mówić, każdemu z was (jakby mi się chciało oczywiście) znalazłbym akcje gdzie wyłazicie na typa sekundę po tym jak się akurat odwrócił albo trzymał w łapie granat czy też zrobił krok do przodu. O żadnym +b tu nie można mówić, może inne akcje ale nie ta. Resp CT na mirage - to jest dla mnie +/-, ręki tutaj nie dam. Sam miałem podejrzenia. Chociaż można się doszukiwać podobieństwa z podchodzeniem środka na inferno w dwóch terrorystów. Mirage, 9:50 przez smoke - moim zdaniem na siłę. Prefire czy kill przez smoka to nie powinien być żaden argument wśród ludzi, którzy w tą grę grają pół życia. Obejrzałem jeszcze tą akcje na millu, ale tutaj +/- wg mnie, też ręki nie dam. Każdy z nas ma sytuację gdzie śledzi przeciwników przez ściany, a sami o tym nie wiemy. Na bana to jest dzisiaj za mało. Wg mnie. Aha jakby ktoś chciał mnie podsumować, że gówno się znam na demach to od razu wam przyznam rację, więc sobie oszczędźcie czas.
 9. Spróbujcie do Alvara napisać "zmień sobie nick na CiN". Tyle w temacie.
 10. Człowieku zaniżasz wartość serwera i generalnie sieci takimi wypowiedziami. Pisałem o tym wcześniej, jaki sens ma pisanie skargi jak przyjdzie ci taki typ i napisze z d*py, w ciemno "nie mam pojęcia co tu się w ogóle dzieje, ale na pewno te bany były słuszne, nie ma opcji, żeby mój kolega się pomylił". Co to wnosi do tematu ?
 11. Typowy admin typowego TP - nie było mnie, nie wiem co się działo, ale stanę w ciemno za kumplem. M.in dlatego 99% skarg nie ma najmniejszego sensu.
 12. Ja myślę, że to byłby dobry pomysł dla graczy, którzy nie mają teamu - wątek pt Szukam teamu. To by umożliwiło dobranie się w drużyny graczom, którzy nie mają piątki.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...