Skocz do zawartości

MarioWWA

Junior Admin Serwera
 • Zawartość

  345
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

74 Dobry

O MarioWWA

Junior Admin Serwera

Admin TeamPlay
 • Urodziny 07.01.1986

1 obserwujący

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Mario
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • Zainteresowania:
  Tatuaze, podróże

Ostatnie wizyty

2105 wyświetleń profilu
 1. Ja jestem na nie. Vacek to Vacek i nie ma wyjątków. Zobaczymy co Jacek i Michał powiedzą.
 2. MarioWWA

  ODBANOWANYban

  Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 3. MarioWWA

  ODBANOWANYban

  @Alvar0, Ban troszkę za długi za przewinienia jakie gracz popełnił... Masz rację, Ban się należał, ale na pewno nie perm Przypominam adminom WSZYSTKIM, że jak już banujecie, róbcie to zgodnie z regulaminem, a nie według własnego widzimisię! Nie dopuszczalne jest to, że admini dają permy "toksycznym" graczom. Perma możecie dać tylko za VAC lub hax, za nic innego. W innych sytuacjach, decyzje podejmujemy wszyscy a nie osobiście. Bana zdejmuje.
 4. Co map z CS:GO nie ma opcji, by zostały one wprowadzone - temat był poruszany wiele razy. A co do votmap, tak, na razie tak zostaje jak jest, czyli jest głosowanie na mapy a nie stały MC.
 5. Hasło zostanie zdjete, jak serwer ruszy -, czyli jutro
 6. Majk prosiłem o coś? Na steam się drapać a nie tutaj, zwłaszcza, że temat jest zupełnie o czymś innym. Ostatni raz proszę. Następne posty będą usuwane.
 7. Panowie chyba zagalopowali się troszkę i piszą trochę nie na temat... Bardzo proszę o pisanie postów wyłącznie na temat serwera.
 8. Wczoraj o. 22:00 został zakupiony nowy serwer, więc lada dzień będziemy grali bez lagów. Support (@Vonki) będzie robił co w jego mocy, aby do niedzieli był aktywny - prosimy o wyrozumiałość
 9. Nie jest tak że nie robimy nic. W pokoju @ cały czas debata na ten temat, ale. Niestety, jak powiedział Michał, wszystko leży w rękach Losta...
 10. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 11. Ssy czyste. Zapraszam na serwer!
 12. Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Admina Sieci: @Vonki
 13. 8:45 jak wracasz ze środka, non stop celownik w ścianę, podloge. W konsekwencji idealny timing na powrót na drzwi i bach - 4 kille 9:20 celowanie + czekanie = kill. Celownik idealnie na schodach po ścianie za modelem 10:48 wychylenie, sprawdzenie, cofnięcie i efekt jak zawsze 11:08 przez skrzynie sprawdza gdzie jest Ciosu i vka w idealnym momencie rzuca he 13:15 jak wyżej 16:05 no to chyba perełka... Okej, tyle ode mnie. Wnioski. Celownik non-stop ściana. Na 18 fragow, 13 głowa... Nic dodać, nic ująć. Edit.: aha, na innej sieci również bana złapałeś za haxy. Cya gościu!
 14. Admin banujący ma 24h na rozpisane dema. Czekaj cierpliwie
 15. MarioWWA

  ZBANOWANYroar

  Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Admina Sieci: @Vonki

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×