Skocz do zawartości

manslo

Junior Admin Sieci
 • Zawartość

  113
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez manslo

 1. manslo

  Podanie

  Podanie przyjęte. Zamykam.
 2. manslo

  Lemiwiki Unban

  Gracz został odbanowany. /Zamek
 3. manslo

  Podanko na Admina

  Przyjęta na okres próbny. Zgłoś się do mnie na steam. /Zamek
 4. manslo

  Serwer

  Witam, range admina na forum i serwerze otrzymasz po ukończeniu prac nad serwerem. Skontaktuję się z Tobą jak tylko będę znał datę ukończenia serwera. Pozdrawiam.
 5. Htfu na zdrajców, który to był ?! +
 6. manslo

  Podanie

  Weryfikacja vac pozytywna. Podanie przyjęte.
 7. Szybka rekrutacja na admina BHOP Zanim złożysz podanie upewnij się, że spełniasz poniższe wymagania: Wiek minimum 14 lat. Sprawny mikrofon. Brak konfliktów na serwerze. Poprawne zachowanie na serwerze. Dobra znajomość regulaminu serwera. Nie wszystkie wymagania będą brane pod uwagę! W Szybkiej Rekrutacji mogą wypowiadać się tylko osoby do tego upoważnione (czyt. Opiekun Serwera lub osoba przez niego wyznaczona). Wzór: Nick (na serwerze): Imię: Wiek: Znajomość SourceModa (komendy/podstawy): Ilość przegranych godzin w CS:GO: Posiadasz działający mikrofon?: Przeszedłeś mutację?: Link do Twojego profilu Steam: Link do Twojego GameMe: Czy miałeś kiedykolwiek problemy z czitami?: Czy posiadasz rangę w innej sieci?: Forma zapłaty (SMS/przelew): Kontakt: Po zaakceptowaniu podania, kandydat otrzymuje stanowisko młodszego admina. Pierwszy miesiąc jest darmowy ! Składka za admina wynosi: 7,38 zł SMS 5 zł przelew lub 5,90 zł PSC. Fundusze przeznaczone są na utrzymanie oraz rozwój serwera.
 8. manslo

  Szybka rekrutacja BHOP

  Zamykam. Zapraszamy do składania podań w temacie.
 9. manslo

  Szybka rekrutacja BHOP

  @juicy patusia Przyjęta.
 10. manslo

  Szybka rekrutacja BHOP

  @Patryk Nastawniczy Przyjęty.
 11. manslo

  Szybka rekrutacja BHOP

  @yamade Przyjęty, zgłoś się na steam.
 12. manslo

  Szybka rekrutacja BHOP

  @Linx i @Hubivilla Przyjęci. Zgłoście się do mnie na steam Szybka rekrutacja trwa nadal, zapraszam do składania podań.
 13. manslo

  Admin

  Podanie przyjęte Zgłoś się na steam. Zamykam.
 14. manslo

  Admin Rozgrzewka?

  Przyjęty. Zgłoś się na steam. Zamyka.
 15. manslo

  Admin

  Przyjęty, zgłoś się do mnie na steam. Zamykam.
 16. manslo

  Twarze Soplicy #3

  Nick: mansio Imię: Adam Wiek: 22 Ranga: Nikt Kilka zdań o sobie w trzeciej osobie: Biedny student, cs-soplica drugi dom, jak co edycję zdjęcie w okularach. See u Inne:
 17. Imię: Adam Wiek: 21 Znajomość języków programowania: Java, Python, C/C++. Inne języki: PHP, SQL, JS + (Angular) Twoje doświadczenie: Moje doświadczenie odnośnie serwerów to m.in. edycja pluginów, konfigurowanie serwerów. Stworzyłem stronę z serwer statystykami graczy za pomocą sql. Byłem [email protected] serwera BHOP, @technicznym oraz posiadałem kilka swoich serwerów. Aktualnie jestem studentem informatyki na specjalności inżyniera oprogramowania oraz pracuje jako web/fullstack developer. Jak Twoja praca mogłaby odmienić sieć: Chciałbym dołożyć wszelkich starań aby pomóc wyższej administracji w pracach nad serwerami naszej sieci i nie tylko. Podaj swoje dwie najmocniejsze i najsłabsze strony: Uważam ,że moimi najmocniejszym stronami jest punktualność, trzymanie się deadline'u oraz zaangażowanie - jak zacznę pisać jakiś kod to nie skończę dopóki nie będzie perfekcyjny #justITthings, choroba zawodowa. Najsłabsze strony to na pewno za długie siedzenie na komputerze oraz denerwuje mnie niewywiązywanie się z obowiązków. Steam: https://steamcommunity.com/id/manslo/ Znajomość obsługi ftp i konsoli ✔ Dyspozycyjność pod względem czasu ✔ Minimum półroczny staż na forum (brak wymogu rangi) ✔ Brak punktów ostrzeżeń jak i większych przewinień w sieci ✔ Brak blokad VAC ✔ Mile widziany sprawny mikrofon ✔ Umiejętność pracy w grupie ✔ Znajomość Sourcemod'a (mile widziana dodatkowo znajomość AMXX'a) ✔/X Posiadanie doświadczenia pracy z serwerami ✔ Edycja pluginów jak i ich pisanie ✔/X Obsługa MySQL ✔
 18. Od początku nowego forum mam dziwny bug z blurem na większości breadcrumbs'ów,na obrazkach, na działach. Myślałem ,że po prostu forum nie do końca mi się ładuje, ale dziś wbiłem z nowego lapka w biurze na moje konto i to samo. https://imgur.com/a/CkqbZLl Odkryłem ,że klasa .ipsBreadcrumb ma takie oto 2 wartości które to powodują: -webkit-backdrop-filter: blur(15px) saturate(130%); backdrop-filter: blur(15px) saturate(130%);
 19. manslo

  Podanko

  Zgadzam się z pierwszą częścią wypowiedzi Rewolty. Czas zweryfikuje czy to naprawdę był on, czy nie, jak zobaczymy VAC na jego profilu. Co do podania, znam Enzo od pół roku i zrobił dla serwera więcej, niż wszyscy opiekunowie razem wzięci. Co chwile wychodzi z jakąś nową inicjatywą i co najważniejsze jest aktywny. Tym samym uważam ,ze jeżeli jego zapał do pracy nie stopnieje, to na sieci będzie się dużo działo, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jestem na tak.
 20. manslo

  Bethew? Admin?

  Jestem za okresem próbnym. Aktywny Dobre sesje
 21. Ktoś w ten weekend na IEM ?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
  2. Shomek

   Shomek

   Ale mecz Faze Clan vs Cloud9 był genialny , szczególnie ten na Inferno

  3. Puma aKa Kroffka

   Puma aKa Kroffka

   czy ja wiem czy dzieci;d sam sie zastanawiam bo jeździłem głównie dla VP, fajne emocje można było przeżyć. Ewentualnie wpadne żeby poogarniać sobie jakiś sprzęcik do kompa na turniejach;D

  4. LOREK.

   LOREK.

   Mniejsza kolejka cotidie niz ta z biletami. Powód prosty.. Zimno i nikomu sie stac nie chce

 22. manslo

  Batefa propozycja v2

  1. Można to przedyskutować ale dla większej ilości punktów: http://stats.cs-soplica.com/bh/index.php (i może coś innego niż vip) 2. Dobry pomysł. 3. Według mnie store jest i tak zbyt zaśmiecony.
 23. manslo

  Podanie o Admina

  Podanie przyjęte. Zgłoś się na steam. Zamek.
 24. -Masz rozegrane ledwo 1h. -Sesje w tym miesiącu to łącznie 11 minut. -Ranga w innej sieci. Podanie odrzucone. Zamek.
 25. Postaramy się w miarę możliwości naprawić wszystko jak najszybciej. Style zostaną wkrótce dodane. Pozdrawiam. Zamek.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×