Jump to content

manslo

Junior Admin Sieci
 • Content Count

  134
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

manslo last won the day on May 24

manslo had the most liked content!

Community Reputation

93 Bardzo dobry

10 Followers

About manslo

 • Birthday January 16

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.mansio.pl

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  manslo
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Katowice
 • Zainteresowania:
  Soplica

Recent Profile Visitors

3304 profile views

Display Name History

 1. Muty nałożone. Zamek.
 2. 13.05.2019 -Ustawiono stały prespeed na 260 na wszystkie bronie -Dodano plugin "Stars" na grupy czasowe: * !stars / !st - Shows the required times to get each star for your current style. * !rankstars / !rankst - Shows your current rank and stars you've collected. * !topstars / !topst - Shows the top 100 star collectors list. -Zmieniono działanie latarki. OD teraz latarka działa tylko na komenda !flashlight, a nie (jak było do tej pory) pod klawiszem "F". -Zmieniono wartość przelicznika punktów za przejście mapki na każdym stylu. Na stylach typu Gravity lub slow zmniejszono do 0.7-0.9. -Dodano styl LSA (A-only) -Dodano komendę dla administracji odnośnie informacji o mapach.
 3. 11.05.2019 -Dodano komendy !glock oraz !usp - która dodaje USP lub Glocka. -Dodano komendę !stopmusic / !musicstop - która wyłącza dźwięki i melodie mapy. -Dodano styl Segmented oraz LSD. -Naprawiono acc w stylu Scroll i 400v. -Dodano latarkę pod komendą !flashlight - dźwięk latarki jest słyszalny tylko dla osoby która załącza latarkę. -Zwiększono możliwość przedłużania mapy z 1 na 3 razy.
 4. @awje Przyjęty. Napisz do mnie na steam.
 5. 25.04.2019: - Dodano 4 nowe style: Speedrun, Unreal ( gain ), SHSW, Strafe ( mm'y ) - Naprawiono kilka map 26.04.2019: -Dodano 3 nowe style: LS-Gravity-Sr, Fast Motion, Gravity-SR 29.04.2019 -Zwiększono sloty do 24
 6. @AleFAZA Przyjęty
 7. Cześć, dzięki za propozycję, dodamy to na nowej edycji serwera, już niedługo /zamek
 8. manslo

  Błędy

  Witam, Ilość map pobierana jest z bazy. Mapy które są w bazie, lecz nie na serwerze są sukcesywnie naprawiane ponieważ zawierały błędy. Co do problemu z "cofką" przyjrzymy się temu. Dziękujemy za zgłoszenie. /zamek
 9. manslo

  Błędy

  Witam, dziękujemy za zgłoszenie, w najbliższym czasie wszystkie poważne błędy zostaną naprawione. Pozdrawiam /zamek
 10. Szybka rekrutacja ponownie otwarta. Zapraszam do składnia podań.
 11. Reaktywacja serwera SURF ! Wielkie otwarcie nowej edycji serwera odbędzie się w poniedziałek ( 08.04.2019r. ) o godzinie 20:00! Zapraszamy każdego profesjonalnego surfera jak i amatorów. Na serwerze w najbliższym czasie rozpocznie się konkurs z nagrodami. Co zmieniliśmy: - nowy lepszy wygląd timera - prawie 200 nowych map - nowe modele postaci - nowe style rankingowe jak i 4fun - nowe pluginy urozmaicające rozgrywkę - surfstatsy: http://stats.cs-soplica.com/surf/index.php Serdecznie zapraszamy !
 12. manslo

  Podanie

  Podanie przyjęte. Zgłoś się do mnie na steam. /Zamek
 13. manslo

  Podanie

  Podanie przyjęte. Zamykam.
 14. Gracz został odbanowany. /Zamek

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×