Jump to content

Adirio44

Użytkownik
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Adirio44 last won the day on May 4 2018

Adirio44 had the most liked content!

Community Reputation

45 Dobry

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  ✪ Adiro
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  z Lubelskiego
 • Zainteresowania:
  - E-Sport,
  - piłka nożna,
  - siatkówka,
  - piłka ręczna.

Recent Profile Visitors

1421 profile views

Display Name History

 1. Skarga bez sensu, ponieważ na serwerze było 2 administratorów i żaden z nich nie zareagował. Gdy cię o tym uświadomiłem, ty powiedziałeś, że administracja JB to są debile, co sprawiło, że cały serwer wybuchł śmiechem. Co do zdarzenia, miałeś wystarczająco dużo czasu aby dojść do końca markera, lecz ty wolałeś pajacować i iść bardzo powolnie poprzez naciskanie i puszczanie klawisza odpowiadającego za ruch do przodu. Kusy doszedł już do końca, gdy ciebie nie było jeszcze w połowie.
 2. Najlepiej podaj linki do tych skinów, a Raymana to najpierw znajdź z takimi poprawnymi hitboxami.
 3. Podpisuję się pod skargą Tymka tj. @Dbesciaczek. Czat jest spamowany tym bindem kilkanaście razy na mapę, a co do szopa dragona czy jak mu tam, cały czas zachowuję się jak rozwydrzony bachor. Pozdrawiam.
 4. Witam, chciałbym prosić o zdjęcie mi i mojemu koledze @Dbesciaczek ostrzeżeń. Sytuacja polegała na tym, że dostaliśmy ostrzeżenia za napisanie odpowiedzi w szybkiej rekrutacji. W regulaminie nic nie było napisane o tym, że nie wolno się było wypowiadać w tak owej szybkiej rekrutacji, co więcej, dzięki nam został dodany przed chwilą taki punkt do regulaminu, wracając stwierdziliśmy, że wypowiemy się na temat podania jednego z nieco kontrowersyjnych kandydatów. Po paru minutach, nasze odpowiedzi zostały usunięte, a na nasze konto wleciały ostrzeżenia, które nadał niejaki @Shomek. Pozdrawiam i liczę na szybkie rozpatrzenie mojej prośby. @Dbesciaczek potwierdza całą sytuację, lecz sam nie może się wypowiedzieć, bo osiągnął limit ostrzeżeń. Edit: Dodam jeszcze, że chciałem załatwić to na pw steam, lecz zostałem olany. Edit 2: To dostaliśmy ostrzeżenia za nie złamanie regulaminu? Edit 3: Mogę podesłać ss, napisałeś, że nie masz czasu bo jesteś zajęty, po czym zaraz odpisałeś, że już jest taki punkt w regulaminie jak tak bardzo chcieliśmy. To w końcu nie byłeś zajęty?
 5. Tematyka: Białas, Szpaku i PaluchRozmiar: 400x200Napis: AdiroKolorystyka: Odcienie niebieskiegoInne uwagi: Napis w prawym dolnym rogu, a sama sygnatura może być podobna do mojej obecnej.
 6. Jestem na tak, bardzo miła osoba, chętna do ct.
 7. Teraz mam nie małą zagwozdkę :D. Dzięki za wszystkie prace, można zamknąć.
 8. Na nie - Wiek - Brak sposobu płatności, to znaczy, że nie zamierzasz płacić składek adminowskich? - 1000 godzin na serwerze? Ciekawe. Edit: Ty zgadujesz te godziny na serwerze czy próbujesz kogoś oszukać? Po sprawdzeniu twojego GameMe wychodzi na to, że masz przegrane 8 I pół godziny, a nie 30...
 9. Jenak znalazł się taki twórca <3. Piękna praca łydka.
 10. Dziękuję za poświęcony czas. Chodziło mi bardziej o niebiesko-czarne tło bez żadnych obrazów w tle. Jeżeli masz ochotę, możesz spróbować z tym kolorem "004cff" i zwykłym czarnym. Możesz również zmienić czcionkę. @Linx Dobra, poczekam na pracę innych, może zły temat dałem :V.
 11. Tematyka: Niebiesko-czarne tłoRozmiar: 184x184Napis: *trójkąt*diroKolorystyka: Niebiesko-czarnaInne uwagi: Napis na środku, literka "A" jako trójkąt.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×