Jump to content

Adirio44

Użytkownik
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Adirio44 last won the day on May 4 2018

Adirio44 had the most liked content!

Community Reputation

47 Dobry

About Adirio44

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  ✪ Adiro
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  z Lubelskiego
 • Zainteresowania:
  - E-Sport,
  - piłka nożna,
  - siatkówka,
  - piłka ręczna.

Recent Profile Visitors

1764 profile views

Display Name History

 1. Twój nick: Adiro Nick oskarżonego: Shadowek_<3 [YT] Steam ID: STEAM_1:1:462078919 Data i godzina: Dzisiaj, 12:50 Mapa: jb_summer Opis: Jakiś pajacyk z ct uważa, że wybiegłem na marker, a ja na niego wyszedłem. W dodatku nikt z adminsitracji nawet się nie przejął, po tym gdy wpisałem !fk, lub pisałem na [email protected] Było 3 atminów, w tym [email protected], który jako jedyny wytłumaczył, że był wtedy afk. 2 atmin uważał, że lepił mielone, hehehehe. Dowód: Demko Żądania: Cokolwiek, po prostu chcę pokazać, że miałem rację.
 2. Na tak, ogarnie na ez.
 3. Jesteś bardzo miły i przyjemnie się z Tobą rozmawia, ale troszkę za wcześnie na atminka. Na razie na nie.
 4. Twój nick: Adiro Nick oskarżonego: pradu. Steam ID: STEAM_1:1:87825745 Data i godzina: 20:10 Mapa: jb_kniv Opis: No niestety, wrócił prądu. Jak to za każdym razem bywało jak wraca to odpier*dala różne rzeczy. Tym razem nadmiernie wyzywa połowę serwera, używa słów, których znaczenia nie zna. Dodatkowo po powrocie nie zajrzał do nowego regulaminu i nie ma pojęcia o prowadzeniu w ct, często popełniając wszelakie błędy. Uważa się za legendę tego serwera, dlatego myśli, że może każdego wyzwać i wywyższać się nad wszystkimi. Cały czas wspomina o tym, że ma "w d*pie ten serwer". Najlepiej jak sprawdzający skargę obejrzał całe demko z tej mapy, bo to jakaś parodia. Dowód: Demko, gracze. Żądania: Najlepiej permik, nie potrzeba takich graczy na tym serwerku. Ewentualnie Perm Mute.| Edit: @pradu. xD, coś słabo słuchałeś głosu serwera.
 5. Znowu to samo, poprawcie ten regulamin, bo gracz o nick'u Itam cały czas robi to samo i jest to irytujące. Jak dla mnie zachowuję się jak jakiś bachor, ponieważ specjalnie tak pajacuje, żeby potem pisać skargi...
 6. Skarga bez sensu, ponieważ na serwerze było 2 administratorów i żaden z nich nie zareagował. Gdy cię o tym uświadomiłem, ty powiedziałeś, że administracja JB to są debile, co sprawiło, że cały serwer wybuchł śmiechem. Co do zdarzenia, miałeś wystarczająco dużo czasu aby dojść do końca markera, lecz ty wolałeś pajacować i iść bardzo powolnie poprzez naciskanie i puszczanie klawisza odpowiadającego za ruch do przodu. Kusy doszedł już do końca, gdy ciebie nie było jeszcze w połowie. Edit: "Nie mówiłeś, że mam iść po markerze bez przerwy, bez skakania czy czegoś, więc miałem prawo pajacować" - Tak ale nie zabraniałem ci też iść normalnie, więc mogłeś spokojnie dotrzeć. Edit: Powiedziałem tak, żebyś się przymknął, ale nie sądziłem, że to naprawdę zrobisz xD.
 7. Najlepiej podaj linki do tych skinów, a Raymana to najpierw znajdź z takimi poprawnymi hitboxami.
 8. Podpisuję się pod skargą Tymka tj. @Dbesciaczek. Czat jest spamowany tym bindem kilkanaście razy na mapę, a co do szopa dragona czy jak mu tam, cały czas zachowuję się jak rozwydrzony bachor. Pozdrawiam.
 9. Witam, chciałbym prosić o zdjęcie mi i mojemu koledze @Dbesciaczek ostrzeżeń. Sytuacja polegała na tym, że dostaliśmy ostrzeżenia za napisanie odpowiedzi w szybkiej rekrutacji. W regulaminie nic nie było napisane o tym, że nie wolno się było wypowiadać w tak owej szybkiej rekrutacji, co więcej, dzięki nam został dodany przed chwilą taki punkt do regulaminu, wracając stwierdziliśmy, że wypowiemy się na temat podania jednego z nieco kontrowersyjnych kandydatów. Po paru minutach, nasze odpowiedzi zostały usunięte, a na nasze konto wleciały ostrzeżenia, które nadał niejaki @Shomek. Pozdrawiam i liczę na szybkie rozpatrzenie mojej prośby. @Dbesciaczek potwierdza całą sytuację, lecz sam nie może się wypowiedzieć, bo osiągnął limit ostrzeżeń. Edit: Dodam jeszcze, że chciałem załatwić to na pw steam, lecz zostałem olany. Edit 2: To dostaliśmy ostrzeżenia za nie złamanie regulaminu? Edit 3: Mogę podesłać ss, napisałeś, że nie masz czasu bo jesteś zajęty, po czym zaraz odpisałeś, że już jest taki punkt w regulaminie jak tak bardzo chcieliśmy. To w końcu nie byłeś zajęty?
 10. Tematyka: Białas, Szpaku i PaluchRozmiar: 400x200Napis: AdiroKolorystyka: Odcienie niebieskiegoInne uwagi: Napis w prawym dolnym rogu, a sama sygnatura może być podobna do mojej obecnej.
 11. Jestem na tak, bardzo miła osoba, chętna do ct.
 12. Teraz mam nie małą zagwozdkę :D. Dzięki za wszystkie prace, można zamknąć.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...