Jump to content

Adirio44

V.I.P
 • Posts

  205
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Adirio44 last won the day on August 18 2021

Adirio44 had the most liked content!

Reputation

124 Bardzo dobry

1 Follower

About Adirio44

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  ✪ Adiro
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  z Lubelskiego
 • Zainteresowania:
  - E-Sport,
  - piłka nożna,
  - siatkówka,
  - piłka ręczna.

Recent Profile Visitors

4,497 profile views
 1. Sory, że się wtrącam w tę ważną dyskusję, ale będzie coś grane na tym JB?
 2. Nawet nie chce mi się czytać, w sumie nie ważne, po prostu uważam, że masz jakieś problemy ze sobą, kontynuacja tej rozmowy nie ma sensu. Trzymaj się, powodzenia w liniach lotniczych.
 3. XD! Co ty piszesz, przecież twoje posty wyglądają, jak napisane przez 4 klasiste. Twoja typowa wypowiedź: "Bekaxda HahagahAhahahahH!!!1!!11 jebac wasszse matkii.zarabiam w ch*j siana". Dobra, ale czego za 3 miesiace.
 4. Przecież napisałeś, że nie masz co z hajsem robić od 17 roku życia. Czego Cie tak boli d*pa o te mute'y XD? Rozumiem jak jakiś 13 letni maciuś sie obrazi, ale z tego co wiem to masz więcej niż 18 lat przynajmniej w dowodzie, bo mentalnie jesteś dzieciakiem. Przeczytaj idioto co ty piszesz, a potem zarzucaj mi takie rzeczy, przypominam, że to forum o tematyce gry komputerowej XD. Dlaczego za 3 miesiące, ja jestem aktualnie w Lbn, na co dzień to nie mieszkam.
 5. A to Hyper XD. Totalnie szczerze, nie zamierzam Cię tu wyzywać, ani prowokować. Po prostu dam Ci taką radę, że może warto się skontaktować z jakimś specjalistą, a on na pewno ci pomoże. Na prawdę wierzę Ci, że jesteś w zarządzie linii lotniczych w Katarze i robisz biznesy na arenie międzynarodowej. edit: Co do honoru, ty prawilniaku z Bronowic naprawdę k**wa uważasz, że ci gangsterzy za którego się uważasz siedzą na teamspeak'ach z 12 latkami i wyzywają administrację serwera gry komputerowej XD? Jesteś z Lubelskiego? Podjedź na Lublin i pokaż mi ten swój flex, a przy okazji powiesz mi w twarz, że jestem konfidentem.
 6. Kolega wyżej jest naćpany, czy po prostu ma problemy z głową?
 7. Jeżeli chodzi o serwer to uważam, że należy dać graczom wolną rękę. Zrobić to tak jak oni tego chcą (oczywiście z wyjątkami). Zorganizować porządny community meeting, a nie to nie porozumienie, które się ostatnio odbyło, ogłoszone dzień czy 2 dni przed samym wydarzeniem. Wypadało, by poinformować stałych bywalców JB, może w wiadomości prywatnej, bo mało osób śledzi teraz samo forum, administracja ma co robić. Przede wszystkim należało by ogłosić tak owe spotkanie z dużym wyprzedzeniem. Jeżeli chodzi o administrację, to moim zdaniem trzeba dokonać generalnego resetu. Mimo, że nigdy nie byłem zwolennikiem random'ów w administracji, to potrzeba nowych ludzi. 3 stałych graczy w składzie Opiekun + 2x Junior Admin i szybka rekrutacja dla aktywnych graczy. Myślę, że są tu jeszcze osoby, które z różnych nie chciałyby upadku serwera i chętnie, by sobie jeszcze pograli na JB. Make JB Great Again. @ Linx widzę, że totalnie nie rozumiesz o co chodzi. Tu nie chodzi o zwalanie winy na administrację, ale mowa tu o całokształcie serwera. Nie odrodzisz serwera tymi samymi sposobami, którymi próbowano, nieudolnie odrodzić go wcześniej.
 8. Po co reaktywować coś co upadnie po 2 tygodniach. Wystarczająco dużo jest już do reaktywowania.
 9. Ale bezbek, na nie.
×
×
 • Create New...