Skocz do zawartości

Tang0

V.I.P
 • Zawartość

  109
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

39 Normalny

O Tang0

 • Urodziny 07.06.2000

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Tang0
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Prądu, jesteś taką dwulicową k**** XDD Po tym jak dostałem opiekunem, lizałeś mi tyłek ciągle Nie uważam, że byłem lepszym opiekunem ale lepiej jest komuś powiedzieć w twarz to co o niej uważasz a nie zgrywać idiotę z siebie A co do podania to raczej jest bezsensu.. Dogadaj się najpierw z Lostem bo o ile mi wiadomo to nadal masz zakaz jakichkolwiek rang Na nie. @Edit: Pisałem kiedyś z Opiekunem JB. Mówił mi o tb, żebym się pozbył cb z ZM ale myślałem że przesadza. Jednak miał rację xD
 2. Ahh, nie było mnie chwile na serwie i rekrutacją zajęły się osoby nie znające graczy na ZM. Mimo, że zrezygnowałem już opiekuna to i tak zdegraduję go z admina bo się na niego nie nadaje. Zamek.
 3. Gracz był już karany mutem i gagiem kilka razy. Nadałem mu już permanentnego gaga i muta. Zamek.
 4. Tang0

  PREMIUM

  Napisz tutaj : http://cs-soplica.com/forum/884-reklamacje-csgo/ Zamek.
 5. Tang0

  premium

  Napisz w tym temacie: http://cs-soplica.com/forum/884-reklamacje-csgo/
 6. Tang0

  zombie wybor

  Nie wiem co znaczy słowo "zarasi". Sądzę, że chciałeś użyć słowa "zarazi". Tak jak już powiedział Miruin, musi być losowość bo gra by trwała za długo i 90% rund wygrywali by CT. Zamek.
 7. Tang0

  Wasze propozycje map

  Skoro nie jest dodana to nie przeszła.
 8. Tang0

  Wasze propozycje map

  Jeśli przejdzie test to zostanie dodana na serwer.
 9. Tang0

  Podanie

  Yyy, sparky o ile mi wiadomo to tylko [email protected] serwera lub opiekun może przyjmować adminów xD Ale i tak Miru zostałeś przyjęty Pisz do mnie na steam żeby dogadać resztę spraw. Zamek.
 10. Tang0

  Utracony lev amator

  Nie było żadnego restartu, około godziny 4-5 jest jest automatyczny reset serwera. Miejmy nadzieję, że to pomoże. Jeśli nie, to będzie problem, bo nie posiadamy supportu, który byłby w stanie to naprawić. Informuj mnie na bierząco na steam o sytuacji. Jak narazie zamek.
 11. Tang0

  severi07

  Gracz został ukarany, dziękujemy za zgłoszenie i przepraszamy za opóźnienia Zamek.
 12. Tang0

  Prosba a admina

  Skoro nie ma napisane, to nie można. Coś mi się nie chce wierzyć... Podsumowując. Podanie należy napisać zgodnie z prawdą i przeczytać ze zrozumieniem wzór. Ponadto masz zbyt mało godzin na serwerze. Odrzucone, zamek.
 13. Tang0

  Admin Wilczeq

  Dobra, przyda się ktoś stary ale musisz ogarnąć komendy itd. Ale patrząc, że masz 22 lata to ci to długo nie zajmie Przyjęty, zgłoś się do mnie na steam.
 14. Tang0

  niesluszny ban

  Dostałeś na 1h, już minął. Dostałeś go słusznie. Zamek.
 15. Tang0

  Prośba o admina

  Dobra, byłeś adminem na serwerze. Ale pisze się prawde w podaniu a nie... Sorcemoda nie znasz na tyle, uwierz. Może teraz masz te 4/10, w poprzednim pisałeś 5/10 a najmnieszych podstaw nie znałeś. Dam ci szansę w następnym tygodniu. Masz sie podszkolić w sorcemodzie (poczytaj troche o nim żebyś mi znów nie pisal bzdur w podaniu). Następne podanie ma być napisane dokładnie, z prawdą. (W następnym tygodniu) Odrzucone.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×