Jump to content

LaweK

Opiekun Serwera
 • Content Count

  318
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

LaweK last won the day on June 3

LaweK had the most liked content!

Community Reputation

246 Świetny

8 Followers

About LaweK

 • Other groups Admin FFA [CS:GO],
  Admin Only AWP [CS:GO],
  V.I.P
 • Birthday 02/13/2000

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  lawekk
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Brzydgoszcz
 • Zainteresowania:
  ty

Recent Profile Visitors

4309 profile views

Display Name History

 1. Nick: lawek Imię: maciek Wiek: 20 Ilość przegranych godzin CS:GO: już nie liczę, za dużo Posiadasz sprawny mikrofon?: najlepszy w swoim rodzaju Znajomość SourceMode (skala w spoilerze poniżej): 7 Przeszedłeś mutacje?: jo Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/lawek Czy byłeś kiedyś karany za używanie wspomagaczy?: no czasami się bana dostało na jakimś serwerze Forma zapłaty (sm/psc/przelew): simelony (przelew)
 2. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 3. Przekonany jesteś co do bana? Wejdź na serwer i sprawdź raz jeszcze, bo sb jest totalnie puste. /// nevermind, jestem ślepy. Trafiłeś prawdopodobnie na ip zbanowanego gracza, już masz ub.
 4. W wiadomości prywatnej Ci odpisałem ale tutaj też Ci powtórzę. W sumie podałeś złe steamid ale to już mniejsza z tym, poradziłem sobie inaczej, aczkolwiek po Twoim steamid żadnych banów aktywnych nie masz, więc poszukałem banów po IP, bo być może trafiłeś na IP zbanowanego gracza i prawdopodobnie tak było, bo tych banów było kilka. Z racji, że i tak te bany były stare, to wykasowałem je więc teoretycznie i praktycznie powinieneś móc wejść na serwer. Jeżeli problem nadal będzie się pojawiał napisz mi znowu na pw, bo prawdopodobnie jesteś tym szczęśliwcem, który dostał shadowbana ;d Temat na razie zamykam.
 5. W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.
 6. Jakoś czytając Twoją prośbę o ub nie przekonałeś mnie za bardzo swoim słownictwem chociażby i widać, że jeszcze po części nie do końca spokorniałeś. Ale okej, pójdę Ci na ugodę. Bana Ci zdejmuje kompletnie jednakże zostajesz ukarany mute/gagiem na miesiąc. Myślę,\ że w ciągu miesiąca opanujesz swój gniew :/ Zapraszam do ponownej gry.
 7. Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Admina Sieci @Streepy
 8. Ajajaj, nie będę się nawet zbytnio rozpisywał na ten temat. Demko obejrzałem wczoraj, decyzję @Niqhtmarepodtrzymuję, ban zostaje.
 9. Super produkcja! Łzy same się pchają do oczu... Takich artykułów na soplicy brakuje panie adminie sieci @Streepy!
 10. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 11. Trafiłeś na ip zbanowanego gracza, brak większych powiązań zatem otrzymałeś ub.
 12. W sumie patrząc po tym, że jesteś administratorem serwera i nie potrafisz utrzymać nerwów, to tak jak calibur napisał faktycznie może pora zmienić psychologa? XD Miałem okazję wcześniej również to demko obejrzeć i jeżeli Twoim zdaniem ten delikwent, o którym mowa w tej skardze był czysty, to albo to są 3 warianty: a) to Twój kolega bądź chłopak b) jesteś ślepy c) jesteś adminem z przypadku Temat rzeka teoretycznie, bo albo nie banujecie ludzi, którzy psują rozgrywkę innym albo robicie to przez pół mapy xD Jakby iść również tokiem myślenia @Meurian To jak już jesteś takim wielkim ochroniarzem administratorów jesteś i zraniło Cię to, że calibur nazwał Cię jak nazwał, to załóż również kaganiec swojemu koleżce na pyszczek XD podsumowując mimo, że nie jestem tutaj adminem, a graczem, to podpinam się pod @ex`Calibur, że porshe to pomyłka w tej administracji, gracz obvious był dla ludzi z ponadprzeciętną inteligencją i rozumem, pozdrawiam, buźka ps @KeoN dobra robota x)
×
×
 • Create New...