Jump to content

LaweK

Opiekun Serwera
 • Content Count

  325
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

LaweK last won the day on June 3

LaweK had the most liked content!

Community Reputation

256 Świetny

9 Followers

About LaweK

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  lawekk
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Brzydgoszcz
 • Zainteresowania:
  ty

Recent Profile Visitors

4476 profile views

Display Name History

 1. Dodam od siebie jeszcze, że jeżeli Twój czat będzie nadal tak naganny jak jest aktualnie + będziesz dalej prowokować administrację serwera i ją wyzywać, to kary będą o wiele surowsze niż te, które dotychczas dostawałeś.
 2. Super przepis Streepy! Właśnie próbujemy z rodzinką i te krewetki są wyśmienite!!!!!!!!!
 3. NAZWA DRUŻYNY: itakprzegracie Kapitan- @LaweK STEAM 2 zawodnik - @fanka lawka STEAM 3 zawodnik - @Niechcial STEAM 4 zawodnik - @`izcoN STEAM 5 zawodnik - @Niqhtmare STEAM 6 zawodnik - @sikor STEAM
 4. Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Admina Sieci @Streepy
 5. Ban jednak zostaje. 17 dni temu dostałeś vaca na koncie, na którym grałeś u nas na serwerze. konto (KLIK) Najpierw polecam zapoznać się z tym tematem, a później podziałamy dalej. : >
 6. Nick: lawek Imię: maciek Wiek: 20 Ilość przegranych godzin CS:GO: już nie liczę, za dużo Posiadasz sprawny mikrofon?: najlepszy w swoim rodzaju Znajomość SourceMode (skala w spoilerze poniżej): 7 Przeszedłeś mutacje?: jo Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/lawek Czy byłeś kiedyś karany za używanie wspomagaczy?: no czasami się bana dostało na jakimś serwerze Forma zapłaty (sm/psc/przelew): simelony (przelew)
 7. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 8. Przekonany jesteś co do bana? Wejdź na serwer i sprawdź raz jeszcze, bo sb jest totalnie puste. /// nevermind, jestem ślepy. Trafiłeś prawdopodobnie na ip zbanowanego gracza, już masz ub.
 9. W wiadomości prywatnej Ci odpisałem ale tutaj też Ci powtórzę. W sumie podałeś złe steamid ale to już mniejsza z tym, poradziłem sobie inaczej, aczkolwiek po Twoim steamid żadnych banów aktywnych nie masz, więc poszukałem banów po IP, bo być może trafiłeś na IP zbanowanego gracza i prawdopodobnie tak było, bo tych banów było kilka. Z racji, że i tak te bany były stare, to wykasowałem je więc teoretycznie i praktycznie powinieneś móc wejść na serwer. Jeżeli problem nadal będzie się pojawiał napisz mi znowu na pw, bo prawdopodobnie jesteś tym szczęśliwcem, który dostał shadowbana ;d Temat na razie zamykam.
 10. W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.
 11. Jakoś czytając Twoją prośbę o ub nie przekonałeś mnie za bardzo swoim słownictwem chociażby i widać, że jeszcze po części nie do końca spokorniałeś. Ale okej, pójdę Ci na ugodę. Bana Ci zdejmuje kompletnie jednakże zostajesz ukarany mute/gagiem na miesiąc. Myślę,\ że w ciągu miesiąca opanujesz swój gniew :/ Zapraszam do ponownej gry.
 12. Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Admina Sieci @Streepy
 13. Ajajaj, nie będę się nawet zbytnio rozpisywał na ten temat. Demko obejrzałem wczoraj, decyzję @Niqhtmarepodtrzymuję, ban zostaje.
 14. Super produkcja! Łzy same się pchają do oczu... Takich artykułów na soplicy brakuje panie adminie sieci @Streepy!
×
×
 • Create New...