Jump to content

LaweK

Junior Admin Serwera
 • Content Count

  192
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

LaweK last won the day on February 25

LaweK had the most liked content!

Community Reputation

121 Bardzo dobry

3 Followers

About LaweK

 • Other groups Admin Only AWP [CS:GO]
  V.I.P
 • Birthday 02/13/2000

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  lawekk
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Brzydgoszcz
 • Zainteresowania:
  ty

Recent Profile Visitors

2544 profile views

Display Name History

 1. Temat tej mapy był przerabiany 12931902309123902139 razy już czy to na zebraniach administracji czy też serwerze. Są osoby, które lubią te mapę oraz takie, które po prostu jej nie lubią. Każdemu nie da rady dogodzić w momencie, gdy jest to żadna przewaga którychś ze stron. Kolejnym powodem dla którego, ta mapa nie zostanie usunięta jest urozmaicenie w postaci scoutów na mapie, które poniektórzy gracze na serwerze lubią i podoba im się takowa odskocznia od awp. Mapa nie zostanie usunięta, a na 100% nie w najbliższym czasie.
 2. LaweK

  Podanko =)

  Z racji, że Ola ma problem z dostępem do internetu oraz ma wpisana nieobecność zajmę się tym. Zostałeś przyjęty, zgłoś się do mnie na PW forum/steam to omówimy resztę.
 3. @Menelelele awp_map była już na serwerze, po 2 dniach została usunięta, gdyż nie spodobała się większości graczom, dlatego też mapa ta nie zostanie ponownie dodana na serwer.
 4. LaweK

  podanie

  na NIE -zachowanie naganne -wiek(można niby przymrużyć oko ale inne argumenty odrzucają) -naduzywanie mikrofonu Zachowujesz się jak typowy 15 letni "gimbus" na serwerze, a następnie próbujesz znowu pisać podanie na admina. Imo popraw zachowanie najpierw, popracuj nad sobą, a wtedy dopiero składaj podanie na admina na jakimkolwiek serwerze. Ofc to tylko i wyłącznie moja opinia i zdanie na Twój temat.
 5. no szkoda ;D dużo się tam czasu grało, oj grało = (
 6. LaweK

  Admin

  zaledwie 2 tygodnie dobrych sesji, nie znam ogolnie z serwera, idk czy sie udzielasz, bo na serewerze nie slyszalem moj glos aktualnie na nie, imo pograj wiecej
 7. Z racji, że Ola aktualnie pracuje to pozwolę szybko Cię odesłać do innego tematu, jednakże najpierw dodam coś od siebie. Przy Twoim ostatnim banie, który dostałeś na main koncie, na którym już widocznie nie grasz dyskutowaliśmy jakieś dobre kilka godzin o Twoich vac banach. W momencie, gdy dostałeś vaca za przeproszeniem popłakałeś mi się na pw o to i stwierdziłeś, że nie będziesz tu garł. Kilka dni temu spotkałem Cię na serwerze pod nickime cycu1337, pech chciał, że akurat sprawdziłem wszystkie informacje o Tobie i dziwnym trafem Twoje main konto miało allied nicki z tym aktualnym, dodatkowo do tego common friendsy i ta sama lokalizacja. Na serwerze w dodatku stwierdziłeś, że będziesz okłamywał administrację, że to nie Ty, aj, nt ;D Poza tym nikt nie potwierdzi tego, że grał tam Twój brat i że był to vac za skin changera (anyway, typical wymówka ;p) Zatem odsyłam Cię do tego tematu, abyś uregulował konto z vac bannem w n/w temacie.
 8. LaweK

  Administracja Q&A

  1. Dlaczego Darxx to najgorszy admin forum? 2. Kto jest najgorszym toxiciem w sieci i dlaczego to akurat Darxx? :Kappa: 3. Gdzie udałbyś się na pielgrzymkę? 4. Czy wierzysz w boga? 5. Czy chodzisz do kościoła? 6. Czy tylko Bóg nas może sądzić? 7. Kurczak z ryżem czy ziemniakami 8. Ts czy Discord 9. JB czy DR 10. Ile masz lat 11. Jak ma na imie Darxx? 12. Skąd jest Darxx? 13. Ile waży Darxx? 14. Co tam u Ciebie? 15. Co dziś jadłeś na obiad? 16. Ile można zarobić za metr ocieplenia? 17. Dlaczego Darxx pracuje w ocieplarni? 18. Dlaczego usługi na ts są takie drogie? 19. Jakie jest Twoje hobby? 20. Lost prosi Cię o 10zł na kebaba, dajesz mu? 21. Na jakim serwerze grasz najczęściej? 22. Kiedy będzie liga soplicy? 23. Czy lubisz dawać warny? 24. Z jakiego powodu Darxx ma admina admin? 25. Novox czy Superlux? 26. Jaki cel ma to Q&A? 27. Co uważasz o emotkach na forum? 28. Jaki ma cel dział download na forum? 29. Dlaczego nie ma nowych działów na forum, skoro miały być roku temu dodane? 30. Kiedy jakieś nowe konkursy będą na forum? 31. Od kiedy grasz w csa? 32. Kiedy zakończyłeś/aś edukacje? 33. Dlaczego Darxx ma globala? 34. Gramy mma? 35. Jak ochronisz się przed wojną? 36. Planujesz wyemigrować z Polski? 37. Ile dziennie czasu spędzasz na dworzu? 38. Ile dziennie czasu spędzasz przy pc? 39. Czy na forum w tym roku będą jakieś większe zmiany? 40. Co sądzisz o strajku nauczycieli? 41. Oglądasz Grę o Tron? 42. Dlaczego Darxx nie ogląda Gry o Tron? 43. Jaki serial ostatnio oglądałeś/aś? 44. Jaki jest Twój ulubiony film? 45. Czy lubisz to co robisz na forum? 46. Ile w życiu dałeś/aś warnów? 47. Dlaczego Oks ma platyne 2 i jest boostowanym supportem? 48. Intersujesz sie sportami walk? 49. Czemu Elon Musk jest bogaty? 50. Czy praca Darxa na forum jest wystarczająca czy musi się postarać bardziej?
 9. Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci @Streepy
 10. Aktywne bany na innych kontach z vaciem.
 11. A więc tak. Nie muszę się chyba zbytnio rozpisywać. Tak jak kiedyś myślałem, tak teraz się o tym przekonałem. https://steamcommunity.com/profiles/76561198397026942 <-- Twoje stare konto (vac) https://steamcommunity.com/id/tusiek620/ <--- Twoje main konto Jakbyś planował się wypierać, że to nie jest Twoje konto czy coś, zbyt wiele rzeczy na to przyjacielu drogi wskazuje. This user has also played as: Tusiek Tusiek62 <--- https://steamcommunity.com/id/tusiek620/ http://steamcommunity.com/profiles/76561198068767805/friends/ <--- Obydwa konta Twoje ma również Twój kolega Flip w znajomych. Oraz Twój nick na forum : Tusio62 Na ten moment ze względu na politykę sieci najpierw ureguluj wszystko związane z w/w sprawą, a następnie zastanów się nad pisaniem takowych podań. Myślę, że opiekun nie będzie miał nic w tej kwestii do dodania, także temat zamykam na ten moment, a jak jednak @olaokej będzie chciała coś nowego dodać to otworzy ten temat na nowo.
 12. Ok. Z góry sorki, że tak długo ale nie dysponowałem czasem, żeby to sprawdzić. Zatem demko całe obejrzałem, nic takiego nadzwyczajnego nie widziałem oprócz tej w sumie rundy, co fakt faktem, wyglądało dziwnie. W dodatku w 6 sekundzie filmiku dziwny ultranadszybki flick niemożliwy do zrobienia, jednakże okazało się to błędem demka ze strony Vistera. Ban nie zostanie nałożony. Za mało dowodów.
 13. lamus

  1. Show previous comments  4 more
  2. Streepy

   Streepy

   Spłoniesz w piekle za te emotki

  3. Darxx
  4. Oks

   Oks

   Do kosza

 14. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 15. Gracz czysty. Zostałeś odbanowany, więc zapraszam do ponownej gry.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×