Jump to content

Pawelos

Użytkownik
 • Content Count

  300
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pawelos last won the day on March 31 2017

Pawelos had the most liked content!

Community Reputation

103 Bardzo dobry

About Pawelos

 • Birthday 08/13/2001

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://oitits.webwavecms.com/

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Pawelos
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa, Targówek
 • Zainteresowania:
  Lotnictwo cywilne <3

Recent Profile Visitors

5499 profile views

Display Name History

 1. Kiedy mnie odbanujesz na SB? XD
 2. Pupek, teraz masz ode mnie maksymalny szacun, za Davida Ville. Wywiad przeprowadzony bardzo ładnie, bez błędów. Poleciał plus.
 3. Pawelos

  CZ

  http://cs-soplica.com/topic/203017-nowe-bronie/?hl=bronie Jak widać na serwerze, Opiekun ostatecznie odrzucił propozycję dodania CZ. Ja również jestem na nie, CZtka nie jest popularną bronią i myślę, że znaczna część osób i tak by z niej nie korzystała.
 4. Jestem na nie. W ciągu ostatnich pięciu dni nie usłyszałem ani razu, żebyś się odezwał, nie widziałem również w CT. Aktywność jest dla mnie spoko, ale wiek już nie do końca. Nie utrzymujesz kontaktów z graczami, z nikim nie rozmawiasz. @ Do tego nie spełniasz wymagania odnośnie ilości postów.
 5. Info o sobie (imię, wiek, zainteresowania etc): Paweł, 16 lat, główne zainteresowanie to lotnictwo cywilne. Czas grania: - dziennie: 3-5h, w zależności od dnia - ogólnie (godziny i staż w CS:GO): W Global Offensive gram od lutego 2016, mam przegrane 1340 godzin. Mikro/mutacja: Posiadam mikrofon i przeszedłem mutację. Preferowane mapy, bronie: DD2, Mirage, Cache, Overpass, Cobblestone, Train również może być, ale dobrze go nie znam. Jeżeli chodzi o bronie, to AK47, M4A4, Scout, a z pistoletów Five-Seven i Glock. Ranga: Obecnie niestety unranked, przez zniknięciem rangi było to G4. Kontakt: https://steamcommunity.com/id/pawelosskiller, priv na forum, ew. GG: 40225550. Dodatkowe informacje: Generalnie potrzebuję zgranego składu i przede wszystkim częstej gry. Motywuje mnie ona do dalszego grania i nieporzucania rangi.
 6. Na tak. +dużo w CT +wiek +glos +miły -niespełnione wymaganie -zdarza Ci się zapomnieć o czymś będąc w CT (dawanie zakazów itp.), ale to kwestia doświadczenia.
 7. Pawelos

  [ADMIN] MisZ

  Trzy razy tak. +doświadczenie +wiek +miły +głos +ct +najlepszy kompan do gry
 8. ^^ Trzeba było nie kłaść lachy na półrocze tobyś teraz nie musiał poprawiać ^^ A odnośnie do propozycji: opcje interakcji z graczami w postaci kickowania, przerzucania zawsze miał admin i tak ma być. Trzeba tylko zweryfikować wiedzę osobnika chętnego na to stanowisko i już. Nie ma sensu dodawania kolejnej rangi, tylko z powodu niskiej aktywności administracji. Jeżeli znajdziesz osobę, która ma dużo czasu i chęci na nagrywanie i promowanie serwera to zapraszam, bo sam napisałeś tylko swoje wymówki. Mówiąc o evencie, to wyjdź z konkretną propozycją, zorganizuj, zaproś kogoś do organizacji, napisz do [email protected], zrób coś w tym kierunku, a nie tylko coś wspominasz. Ja rozumiem, że chcesz dobrze, ale to do niczego nie prowadzi. PS. Ile razy można ci powtarzać, że Soplica to nie jest serwerownia, tylko sieć serwerów? I nie pisze się "wziąść", tylko "wziąć". Pozdrawiam... @ Po raz kolejny popełniłeś ten sam błąd, obrażający Soplicę, więc znowu Cię poprawiam. PS. Nie pisze się "szlak", tylko "szlag".
 9. Nick na serwerze TS3: Pawelos Czy akceptujesz regulamin eventu?: Tak.
 10. Serwer upadł ze względu na masowe przyjmowanie osób do administracji, tylko ze względu na znajomość regulaminu, a nie ze względu na ogarnianie i aktywność. Lepszy jeden nowy, odpowiedzialny admin, niż 15 lizodupów na TS. Zapraszam do hejtowania mnie w postach na dole.
 11. Gratulacje! W nagrodę otrzymujesz ode mnie zniżkę na przedłużenie zakupionej przez Ciebie usługi telekomunikacyjnej!
 12. Na nie. Brak mutacji całkowicie Cię dyskwalifikuję. Wiek też nie najlepszy. To gracze są od obiektywnej (bądź nie :/) oceny Ciebie i podania plusów i minusów, a nie Ty. Fajnie, że dostrzegasz minusy. Powinieneś trzymać się z daleka od "standartowych wymówek" i dać coś od siebie, chociażby w najmniejszym stopniu pokazać co chcesz zrobić. Poza tym nie potrafisz rozmawiać normalnie z osobami, z którymi się kłócisz bądź dyskutujesz, tylko w pewnym momencie zaczynasz krzyczeć i się denerwować. Interpunkcja, ortografia i słownictwo na forum to jednym słowem dramat, (tak, jak np. chojność u mnie XD) robisz spację przed znakami, spację po nawiasie, dajesz kompletnie znikąd wielką literę w zdaniu. Zachowujesz się bardzo chaotycznie, czasami trudno jest Ciebie zrozumieć. Na dodatek prowokujesz na forum, dając chamskie odniesienie do mojej wypowiedzi w skardze na Kjepnara. @ Chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem... Nie odniosłem się do wypowiedzi ze skargi, tylko do TWOJEGO, chamskiego nawiązania do niej w skardze na któregoś z użytkowników.
 13. Również jestem na tak. Wiemy, że serwer jest dosyć mocno zanieczyszczony, więc każdy plugin mniej to więcej wydajności. @up Masz przecież "oficjalne" spraye, które są kolorowe, z serduszkami i innymi bzdetami, więc jak chcesz wyrażać emocje !spray?
 14. Nie. -nieczęsto w CT -przy każdym zabiciu bądź ukaraniu Cię spamujesz na [email protected] i "płaczesz" -toxic -braki w regulaminie -dużo adminów To chyba powinno zostać potraktowane jako minus, ale ok.
 15. Jestem na nie. -rzadko w CT +znasz regulamin -toxic -zawzięta +wiek -dużo adminów +aktywność -staż
×
×
 • Create New...