Jump to content

Knejpar

V.I.P
 • Content Count

  438
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Knejpar last won the day on May 22 2017

Knejpar had the most liked content!

Community Reputation

139 Bardzo dobry

About Knejpar

 • Birthday 07/30/2000

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Knejpar
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Kraków

Recent Profile Visitors

6016 profile views

Display Name History

 1. Co prawda to prawda. W ostatnim czasie przyznaje się mam zerową aktywność na serwerze wynikającą z braku chęci do gry. Czas robi swoje Nie ma sensu dalej ciągnąc tego, a co do rangi to pisałem z Lostem, więc to tylko kwestia czasu.
 2. Wyjaśnione. Skarga niesłuszna. Zamek.
 3. Vac nieopłacony. Zamek.
 4. Za małe poparcie. Zamek.
 5. Widać, że się zmieniłeś i pracujesz nad tym, ale jeszcze trochę za szybko. Daj się bardziej poznać i myślę, że będzie gites. Zamek.
 6. @SCREECH co jak co, ale tu jesteś w błędzie. Przy wydawaniu poleceń jest ta sama logika. Gdy wydajesz polecenia jako warden to wiesz o tym, że jest różnica pomiędzy kucacie stale/na kucaka, a kucacie. Tutaj działa ta zasada tak samo. Jeśli Ezic szedł na kucaka przed wypowiedzeniem słów "kto kuca ginie" i za to go zabiliście to ezic ma rację. Natomiast jeśli by kucnął po słowach wypowiedzianych przez wardena i by szedł na kucaka to w tedy miałbyś rację. Jak już mamy się trzymać regulaminu to się go trzymajmy. Przy wydawaniu poleceń w celach ta zasada obowiązuje, przy zabawach np w sajmona też, a ma inaczej działać, gdy idziecie po markerze? Sami wiecie, że jailbreak to gra słów i możecie to stosować na własną korzyść i tak samo było w tej sytuacji. Zasada ta obowiązywała już znacznie wcześniej i nie raz więźniowie wykorzystywali to.
 7. W sumie jak zniknie ten plugin to i tak płakać za nim nikt nie będzie, więc czemu nie. Nowe spraya zastępują plugin, więc usuwamy. Zamek.
 8. Knejpar

  Prośba

  Dobra zamykam bo robi się spam.
 9. Brak poparcia. Odrzucam.
 10. Mouz - perm - wyzywanie serwera, celowa "patola", obrażanie graczy itd. chaXENN - 480 ctban za nieogarnianie, nieznajomość regulaminu, freekille. Kapi86 - upomnienie Zamek.
 11. Póki co nie widzę cię w roli admina. Odrzucam.
 12. Dopóki nie poprawisz sesji po stronie ct (chociaż minimalnie) nie ma co rozmawiać na temat admina. Do reszty się nie doczepiam. Zamek.
×
×
 • Create New...