Skocz do zawartości

Lotr

Użytkownik
 • Zawartość

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Lotr w dniu 24 Marzec 2016

Użytkownicy przyznają Lotr punkty reputacji!

Reputacja

58 Dobry

O Lotr

 • Tytuł
  XXIVK

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Jestem za okresem próbnym nie mając nic przeciwko
 2. Lotr

  [ADMIN] VenomRex

  Słyszałem, że lubisz kraść.. nie.
 3. Lotr

  Un ban ct

  Więc tak.. Mieliśmy ustawić się na markerze (rząd) potem warden wydał polecenie malując marker "idziecie po markerze w stronę którą był malowany" (nie powiedział - po najświeższym a to ważne w tej sprawie) Szedłem po markerze na którym już staliśmy, w międzyczasie warden dał polecenia "dobiegacie na koniec markera", stoję.. warden odlicza 5,4,3,2, i bania w łeb. Dostałeś z miejsca bana za świadomy wg mojej oceny FK.. Musisz wiedzieć za co zabijasz a nie zabijać za to, że warden odlicza i sugeruje zabójstwo.. bo jeśli on by mnie zabił to on by dostał CT bana. Tylko po to "zacwaniakowałem" żeby was sprawdzić czy ogarniacie. Dalej.. wysłałeś mi podpunkt regulaminu gdzie było tam o nieśiwadomym i niecelowym FK. Napisałem do Smialeya: 20:54 - Łotrzyk: co to znaczy nieświadomy FK? 20:54 - Smiley™: przez przypadek A Ty mnie nie zabiłeś przez przypadek tylko specjalnie sugerując się odliczaniem i nie wiedziałeś nawet za co mnie zabijasz.
 4. Lotr

  Alien

  Alien i Rayman do wyrzucenia i inne mało popularne. Tak samo jest w Terro skin przypominający SASa z CT i troche myli. Wgl trzeba siąść przy tych skinach i ogarnąć wszystko za jednym razem.
 5. Lotr

  [Admin] Teedyy

  Czwarte podanie w tym miesiącu.. dla jednych to uprzykrzające dla innych pokazywanie chęci bycia adminem. Dałbym szansę, zawsze można przytemperować niektóre nawyki, tak Fajnie, że masz 16 lat i ogarniasz CT.
 6. Wiek i nie ogar, dziś Cię swapnąłem do CT i jakoś nie dałeś się poznać, nie.
 7. Lotr

  [ADMIN] CoausWong

  Streepy dobrze poniekąd powiedział, że "wprowadzałeś nerwową atmosferę" ponieważ wszystkie burze kręciły się z Twojego powodu albo w Twoją stronę.. Zawsze jak coś było byłeś w to zamieszany, można powiedzieć za dużo było z Tobą problemów. Niezbyt dobrze Cię wspominam.. dlatego dam - nie. No i dalej ten wiek jeszcze.
 8. Lotr

  [ADMIN]ARTUBITTU

  Mutacja przeszła zaskakująco dobrze jednak dalej jest wiek który jest bardzo ważny, co do reszty nie mam zastrzeżeń jakiś.. jeszcze nie.
 9. Lotr

  [ADMIN]#nooob

  Nie, wiek i nie ogar.
 10. Lotr

  Screeny z serwera

  Lajtowy MM adminowski (+ Biosun) na Assaulcie
 11. Przecież Ty dałeś kicka VenomRexowi... @edit. I nie kłam bezczelnie w edycji, że to nie byłeś Ty jak byliśmy w 5: Kuku, Shadax, Screech, Ja (+ Ty) i żaden z nas nie dawał mu kicka. Dobrze widzieliśmy, że jak był młyn nagle poleciał kick od Ciebie dla VenomRexa z powodem ([email protected]) albo (spam [email protected]). Więc proszę nie próbuj z siebie zrzucać winy bo zawsze są logi i możesz za kłamstwo ponieść konsekwencje.
 12. Sprawa wyjaśniona, niedługo zostaniesz odbanowany.
 13. Lotr

  Prosze o un bana

  Sprawa wyjaśniona, niedługo zostaniesz odbanowany.
 14. Lotr

  ban na server

  Na naszym serwerze po trzykrotnej zmianie nicku dostaje się permbana za 'name hacking' i ty o tym dobrze wiedziałeś, ponieważ sam kiedyś go otrzymałeś. Fakt, giveaway'em nie łamałeś żadnego punktu regulaminu, ale wykorzystując tą wiedzę, celowo przechytrzyłeś trzech użytkowników by 'sami' załatwili sobie permbana.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×