Jump to content

Linx

Użytkownik
 • Content Count

  158
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Linx last won the day on September 13 2019

Linx had the most liked content!

Community Reputation

98 Bardzo dobry

About Linx

 • Birthday 08/14/2001

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Linx
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  pochodzę, dokąd zmierzam?
 • Zainteresowania:
  Matematyka, sportowy świr.

Recent Profile Visitors

10804 profile views

Display Name History

 1. Wyższa Administracja Sieci: @Streepy- Uzasadnienie: Pracowity chłopczyk. Admin Forum: @Darxx- Uzasadnienie: Dba o porządek.Junior Admin Sieci:- Uzasadnienie:Moderator: @Shomek- Uzasadnienie: Dobry dzieciak z niego, zasłużył.Opiekun Serwera:- Uzasadnienie:Najbardziej wpływowa osoba w sieci 2019:- Uzasadnienie:Najbardziej pozytywnie wpływowa osoba w sieci 2019:- Uzasadnienie:Najbardziej negatywnie wpływowa osoba w sieci 2019:- Uzasadnienie:Najbardziej pomysłowa osoba w sieci 2019:- Uzasadnienie:Najbardziej pracowita osoba w sieci 2019:- Uzasadnienie:Najbardziej pomocna osoba w sieci 2019:- Uzasadnienie:Najbardziej zaskakująca osoba w sieci 2019:- Uzasadnienie:Najzabawniejsza osoba w sieci 2019:- Uzasadnienie:Osoba z klasą roku 2019:- Uzasadnienie:Nielubiana osoba w sieci 2019:- Uzasadnienie:Serwer CS: 1.6 roku 2019:- Uzasadnienie:Serwer CS: GO roku 2019: JailBreak- Uzasadnienie: Wiadomo. Support serwera roku 2019:- Uzasadnienie:Junior admin serwera roku 2019:- Uzasadnienie:Admin roku 2019CS: 1.6:- Uzasadnienie:Admin roku 2019CS: GO:- Uzasadnienie:Admin roku 2019TS3: @vMateo- Uzasadnienie: fajny chłopak.Grafik roku 2019:- Uzasadnienie:Gamer roku 2019:- Uzasadnienie:Uploader roku 2019:- Uzasadnienie:Redaktor roku 2019:- Uzasadnienie:Gracz roku 2019CS: 1.6:- Uzasadnienie:Gracz roku 2019CS: GO:- Uzasadnienie:
 2. Ktoś kiedyś powiedział, że tak się wykonuje to polecenie, więc ch*j z logiką niech zostanie! ...Serio? Polecam spróbować myśleć samodzielnie, żeby chociaż zastanowić się nad tym to nie... Opiekun mówi, że git to git. xdd edit: @Derp853 ?XD
 3. Według Ciebie kręcenie się w kółko to to samo co bieganie w kółko? Patrzenie się maksymalnie w prawo miałoby sens gdyby można było obracać samą głową, jednak w csie nie ma takiej możliwości, uważam, że to polecenie jest niewykonalne, ponieważ możesz kręcić się w prawo w nieskończoność, ale nigdy w to prawo patrzeć nie będziesz... PS: to, że tylko ja mam z tym problem nie oznacza, że to polecenie ma sens.
 4. @Ulany Lisek Nie chodziło mi o tego pół mózga tylko oks'a.
 5. Sprawa wygląda tak że, napisałem podanie, które zostało odrzucone w śmieszny sposób xdd. Mianowicie w tym podaniu wypowiedziało się 5 osób z czego dwóch adminów Mao i Venom, pomijając fakt, że ostatnio na nich są ciągle jakieś skargi i ogólnie odpie***lają na serwerze, to wypisali oni nieprawdziwe argumenty przeciw mnie. Nasz wspaniały opiekun nawet nie dał szansy wypowiedzieć się normalnym graczom bo przedwcześnie zamknął owe podanie. Chciałbym się zapytać ile jeszcze potrwa ten żart z Shomkiem na opiekunie. Patrząc na to co napisał @Streepy zastanawiam się po co Shomkowi opiekun skoro jest to osoba, która na owe stanowisko nie nadaję się kompletnie. Dziękuje. @Qbek bardzo bym prosił, abyś nie wypowiadał się w temacie, którego nie znasz i nie masz pojęcia o co chodzi. @Qbek i @Kirje patrząc na wasze sesje, wydaje mi się że nie macie zbyt wiele do powiedzienia. @Kirje po co ty się tu udzielasz gościu atencji szukasz?
 6. Twój nick: Linx Ile grasz w CS'a GO: 3000h Znajomość SourceMod'a w skali od 1 do 10: 7 Ile masz lat: 18 Czy masz rangę w innej sieci: Nie Czy byłeś kiedykolwiek karany za czity: Nie Ile masz przegrany godzin na serwerze: 26 dni 17:22:30 godzin Ile czasu dziennie poświęcisz na nasz serwer: 2h Kiedy głównie grasz: Wieczorkami Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin: Serwer potrzebuje dobrych adminów, a to co owi ostatnio odpi*dalaja przechodzi ludzkie pojęcie. Sposób płatności: SMS Imię: Daniel Kontakt STEAM: https://steamcommunity.com/id/linxek/
 7. Na JB złą atmosferę stworzyli admini ze zbyt wielkim ego i przyrostem ambicji.
×
×
 • Create New...