Jump to content

Linx

Użytkownik
 • Posts

  192
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Linx last won the day on September 4 2021

Linx had the most liked content!

Reputation

144 Przykładny

About Linx

 • Birthday 08/14/2001

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Linx
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  pochodzę, dokąd zmierzam?
 • Zainteresowania:
  Brak.

Recent Profile Visitors

12,596 profile views
 1. 7/10 Dobrą zajawę mają chłopaki Nutka znajomych
 2. @ vide cui fide Kiedyś jak się wpisywałem to kasę musiałem wysłać na paypal/str***y, zgoda od rodziców jest potrzebna bądź nie w zależności od wielkości wpłaconej stawki. Niestety to było kiedyś, teraz nie wiem jak jest. ;/
 3. Dobra mysie pysie zluzujcie, za bardzo wszystko do Siebie bierzecie.
 4. Wszystko ładnie pięknie, szkoda, że tacy chętni do grania nie byliście na początku wakacji jak było otwarcie po dużym update’cie, szkoda ,że nie byliście chętni do wzięcia udziału w konkursie, który zrobiliśmy na to otwarcie i szkoda jak ktoś z administracji siedział po kilka map na serwerze i na Was czekał to nikt nie był chętny do grania. Elegancko zganiacie wszystko na administracje, powiem wam tak człowiek jak widzi, że jego staranie jest kompletnie bezwdzięczne i nie daje skutków to się takiemu człowiekowi odechciewa. Możemy coś z tym zrobić i jeśli wszystkim zależy i graczom i adminom to się uda. Zamiast płakać na forum to grajmy. Pożyjemy zobaczymy. :)
 5. Fakt faktem Dziedzica poniosła fantazja, ale ja wcale lepszy nie byłem, oboje nadużyliśmy swoich permisji, nie miałem żadnych ofensywnych intencji i założę się, że Dziedzic również. Luźna atmosfera i symboliczna liczba graczy spowodowała oderwanie myśli od zdrowego rozsądku. Szczerze przepraszam wszystkich, którzy mogli poczuć nie smak w tamtym momencie wywołanym naszym zachowaniem. Mimo wszystko degrad to lekka przesada, jednakże reprymenda jak najbardziej będzie adekwatna do tego co robiliśmy. Miłej niedzielki życzę!
 6. Na nie. Konfliktowy, braki w regulaminie.
 7. Jestem na Tak. Chłopak się stara, zależy mu, zna regulamin, ma świetne sesje i zachowanie też nienaganne. Przykre, że niektórzy wypowiadają się tylko po to, aby dać na nie, a na serwerze są raz na rok, albo wcale.
 8. Na tak! Powody wymienione wyżej, przyda się ktoś zdecydowany i ogarnięty.
 9. Nie dostałeś bana za to, że przeszedłeś do guarda tylko za twoje ciągłe prowokacje i celowe szukanie konfliktu z administracją. Nie tylko ja mam o Tobie takie zdanie. Działasz na szkodę serwera za co powinieneś mieć perma. Z tego co wiem to miałeś już kary za podobne zachowanie i niczego się nie nauczyłeś. Mianowicie bana nie dostałeś za dzisiaj tylko za ogół sytuacji z ostatnich dni. Ulany lisek... jesteś po prostu żenujący, możesz Sobie z hezem piątkę przybić. Tutaj masz powody bana, dobranoc.
 10. Zacznijmy od tego, że niestety, ale podczas odpalania demka z jb_arctic wywala błąd, nie wiem czy tylko u mnie czy demko jest popsute. Całe szczęście, że z jb_arcade jest całe i zdrowe ;D. Pana ****cidotegokolego za nadużywanie komendy !fk, wulgarny nick, utrudnianie graczom rozgrywki, tym samy zabijanie sojuszników bombą z mapy jb_arcade oraz liczne prowokacje, wnioskuję o Bana długości wynoszącej 7 dni. Teraz can1s niestety, ale uległeś tej prowokacji i niepotrzebnie dałeś upust nerwom, czym według mnie zasłużyłeś Sobie na muta o długości 1h. Reasumując: ****CIDOTEGOKOLEGO: ban 7 dni (steam id: STEAM_0:0:583228900) can1s: mute 1 h PS: "Bana? Heh ja Sobie bana wykupie" Liczę na to, że będziesz mieć okazj panie oskarżony.
 11. Na Tak, znasz regulamin, masz dobre sesje, często widuje Cię w strażnikach i ostatnimi czasy znacząco poprawiłeś swoje zachowanie.
 12. W niedziele wieczorem sprawdzam stan konta...
 13. Jestem za! Myślę, że nawet jeśli zasłużył , chociaż z tego co słyszałem to nie do końca, ale mniejsza z tym... Uważam, że minęło wystarczająca ilość czasu, na to żeby dać mu drugą szanse do której możliwość powinien mieć każdy gracz
×
×
 • Create New...