Jump to content

Linx

Admin JailBreak [CS:GO]
 • Posts

  191
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Linx last won the day on March 27

Linx had the most liked content!

Reputation

137 Bardzo dobry

About Linx

 • Birthday 08/14/2001

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Linx
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  pochodzę, dokąd zmierzam?
 • Zainteresowania:
  Brak.

Recent Profile Visitors

11719 profile views
 1. Fakt faktem Dziedzica poniosła fantazja, ale ja wcale lepszy nie byłem, oboje nadużyliśmy swoich permisji, nie miałem żadnych ofensywnych intencji i założę się, że Dziedzic również. Luźna atmosfera i symboliczna liczba graczy spowodowała oderwanie myśli od zdrowego rozsądku. Szczerze przepraszam wszystkich, którzy mogli poczuć nie smak w tamtym momencie wywołanym naszym zachowaniem. Mimo wszystko degrad to lekka przesada, jednakże reprymenda jak najbardziej będzie adekwatna do tego co robiliśmy. Miłej niedzielki życzę!
 2. Na nie. Konfliktowy, braki w regulaminie.
 3. Jestem na Tak. Chłopak się stara, zależy mu, zna regulamin, ma świetne sesje i zachowanie też nienaganne. Przykre, że niektórzy wypowiadają się tylko po to, aby dać na nie, a na serwerze są raz na rok, albo wcale.
 4. Na tak! Powody wymienione wyżej, przyda się ktoś zdecydowany i ogarnięty.
 5. Nie dostałeś bana za to, że przeszedłeś do guarda tylko za twoje ciągłe prowokacje i celowe szukanie konfliktu z administracją. Nie tylko ja mam o Tobie takie zdanie. Działasz na szkodę serwera za co powinieneś mieć perma. Z tego co wiem to miałeś już kary za podobne zachowanie i niczego się nie nauczyłeś. Mianowicie bana nie dostałeś za dzisiaj tylko za ogół sytuacji z ostatnich dni. Ulany lisek... jesteś po prostu żenujący, możesz Sobie z hezem piątkę przybić. Tutaj masz powody bana, dobranoc.
 6. Zacznijmy od tego, że niestety, ale podczas odpalania demka z jb_arctic wywala błąd, nie wiem czy tylko u mnie czy demko jest popsute. Całe szczęście, że z jb_arcade jest całe i zdrowe ;D. Pana ****cidotegokolego za nadużywanie komendy !fk, wulgarny nick, utrudnianie graczom rozgrywki, tym samy zabijanie sojuszników bombą z mapy jb_arcade oraz liczne prowokacje, wnioskuję o Bana długości wynoszącej 7 dni. Teraz can1s niestety, ale uległeś tej prowokacji i niepotrzebnie dałeś upust nerwom, czym według mnie zasłużyłeś Sobie na muta o długości 1h. Reasumując: ****CIDOTEGOKOLEGO: ban 7 dni (steam id: STEAM_0:0:583228900) can1s: mute 1 h PS: "Bana? Heh ja Sobie bana wykupie" Liczę na to, że będziesz mieć okazj panie oskarżony.
 7. Na Tak, znasz regulamin, masz dobre sesje, często widuje Cię w strażnikach i ostatnimi czasy znacząco poprawiłeś swoje zachowanie.
 8. W niedziele wieczorem sprawdzam stan konta...
 9. Jestem za! Myślę, że nawet jeśli zasłużył , chociaż z tego co słyszałem to nie do końca, ale mniejsza z tym... Uważam, że minęło wystarczająca ilość czasu, na to żeby dać mu drugą szanse do której możliwość powinien mieć każdy gracz
 10. Obejrzałem demko i stwierdzam, że freekille, które zrobił wynikały z braku znajomości regulaminu, jeśli chodzi o obrazę to myślę, że "twoja stara jest masowa" i "zamknijcie pyski" mimo wszystko na perm muta nie zasługuje. Podsumowując, jestem za: CtBan- 4h Mute- 2h
 11. Na nie, powody wyżej, plus "tera nie gram, ale jak dostane admina to zacznę'' ?xD
 12. Zgadzam się z Tobą Spirro, kiedyś kłóciłem się o to, ale bez skutku i tak zostało... Teraz Hanie ehh... właśnie w tym rzecz, że nie da się spojrzeć maksymalnie prawo i jest to po prostu polecenie niewykonalne, będziesz się kręcić i kręcić, ale i tak go nie wykonasz, to tak jakbyś kazała więźniom lewitować, będzie skakał i skakał, ale i tak spadnie na ziemie. Cs to nie prawdziwe życie jak, poruszysz myszką to cała postać skręci w prawo, bądź w lewo, chyba, że dodadzą do Cs'a fizykę szyi (xd). Jeszcze pozwolę Sobie wkleić taki fragment regulaminu. Nie sądzę, żeby polecenia, które wymuszają na więźniach czynności prowadzące do ich sensu były JEDNOZNACZNE i zrozumiałe. Swoją drogą zawsze mnie to zastanawiało jak taka bzdura ewidentnie gryząca się z regulaminem, może być ogólnie akceptowalna na taką skale społeczności. @ PROVI wybacz, ale nie zgodzę się z tym, że to najlepsze rozwiązanie, regulamin to nie google, że zna odpowiedź na wszystko. Uważam, że powinniśmy zacząć uczyć się na błędach i niszczyć je w zarodku... Z takim myśleniem to niedługo w regulaminie będziemy pisać, że "a teraz tańczymy kankana" co będzie oznaczało skakanie w miejscu obracając się o 37 stopni w lewo co 4,5 sekundy. "Patrzycie się maksymalnie w prawo" jest BesSensu i nie ma prawa bytu tak samo jak dotykacie potylicą tylnej ściany... I jeszcze chciałbym przypomnieć wszystkim, zasady na których nasz Soplicowy JailBreak od początku się opierał, świeżość, przejrzystość, w prostocie tkwi siła, tymczasem coraz bliżej nam do zakazów, nakazów i totalnego bezruchu... xd
 13. Bóg zapłać! Radosnych i wesołych świąt Wielkiej Nocy oraz smakowitego jajeczka, wszystkim życzę!
×
×
 • Create New...