Jump to content

lol haha

Opiekun Serwera
 • Content Count

  583
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

lol haha last won the day on September 8

lol haha had the most liked content!

Community Reputation

118 Bardzo dobry

4 Followers

About lol haha

 • Other groups Admin JailBreak [CS:GO]
 • Currently Viewing Forums Index
 • Rank
  ༼ つ ◕_◕ ༽つ
 • Birthday 07/10/2001

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  lol haha
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Częstochowa
 • Zainteresowania:
  xdddd

Recent Profile Visitors

3158 profile views

Display Name History

 1. Tance i emotki to to samo, tak jak napisał supergosciu. Zgodnie z propozycją kar nie będzie, tym bardziej ze to bardzo małe przewinienia. Na przyszlosc - to nie jest tryb w ktorym chodzi o łapanie wardena za slowka, nie chcecie zginac to nie naduzywajcie emotek eot. skarga oddalona
 2. Przyjmuje na okres próbny dwutygodniowy. Zglos sie do streepiego Zamek.
 3. Skracam mute do tygodnia. Dostajesz ostatnią szanse - następna taka wpadka i masz perma. Z góry mówię, że tłumaczenie że powiedziałeś do kogoś innego nie admina coś takiego nie będzie przyjęte - masz świecić od teraz wzorem dla innych. Uwierz mi, da się bez klnięcia/obrażania żyć. Prośba zaakcpetowana.
 4. Zwiększ aktywność i złóż ponownie podanie. Odrzucam
 5. Niestety ale wg polityki sieci osoby ukarane banem VAC nie mogą być naszymi adminami. Zapoznaj się z tym tematem: Odrzucony.
 6. Przyjęty, zgłoś się do mnie na pw na forum Tym samym zamykam szybką rekrutację i zapraszam do składania zwykłych podań.
 7. To że chce dać szansę większej ilości graczy nie znaczy, że ktoś niegrający na serwerze dostanie admina. Popraw sesje, wróć za dwa tygodnie.
 8. Myślę, że znajomość SourceModa trochę przesadzona, to się sprawdzi podczas testu. Przyjęty, zgłoś się do mnie na priv.
 9. Odświeżam szybką rekrutację, zapraszam do składania podań wszystkich chętnych. Jednocześnie zachęcam osoby bez mutacji do spróbowania swoich sił - wraz z administracją zadecydowaliśmy o przyznaniu szansy osobom młodszym do zmagania się z zadaniem bycia administratorem, jednak do czasu nabycia głębszego głosu można być jedynie młodszym adminem. Jednocześnie przypominam o obowiązującym okresie próbnym - na wyżej wspomniane osoby będę szczególnie zwracał uwagę.
 10. Wzór nie jest uzupełniony oraz opis sytuacji nie przedstawia błędu gracza. Skarga odrzucona.
 11. Nie jest to jedyne co was obowiązuje - w związku z nieporozumieniem w najbliższym czasie w regulaminie pojawi się odnośnik do listy i reguł zabaw całodniowych. Zamek
 12. Trochę duże słowa na kogoś kto nie ma racji - zapraszam do lektury. Skarga odrzucona, następnym razem za takie słowa w kierunku administracji jb powrócisz do permanentnego bana. Jak pisałem w ostatniej prośbie o ub, mass ub to mass ub, ale dalej pamiętamy co robiliście, więc wszelkie wykroczenia osób wcześniej zbanowanych będą surowo karane.
 13. Co do zaistniałem sytuacji - na zebraniu administracji ustaliliśmy że mass ub to mass ub, także zapraszam do gry. Jednakowoż przeszłość niestety nie jest zapomniana - jakiekolwiek wybryki od osób uprzednio permanentnie zbanowanych będą surowo karane. Prośba zaakceptowana.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...