Jump to content

lol haha

V.I.P
 • Content Count

  586
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

lol haha last won the day on September 8 2019

lol haha had the most liked content!

Community Reputation

124 Bardzo dobry

4 Followers

About lol haha

 • Rank
  ༼ つ ◕_◕ ༽つ
 • Birthday 07/10/2001

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  lol haha
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Częstochowa
 • Zainteresowania:
  xdddd

Recent Profile Visitors

3398 profile views

Display Name History

 1. chciałbym Ci @SaitS tylko pogratulowac dobrej decyzji, pamietaj ze wybierajac adminow rob to tak zebym sie nie przewracal w grobie
 2. Wyższa Administracja Sieci: streepy- Uzasadnienie: kozakiem jest i mi jb bardz oladnie supportowalAdmin Forum:- Uzasadnienie:Junior Admin Sieci:- Uzasadnienie:Moderator:- Uzasadnienie:Opiekun Serwera: mitchello- Uzasadnienie: wchodził nacpany na serwer i bylo smiesznie jak opowiadał o ucieczkach ze szpitalaNajbardziej wpływowa osoba w sieci 2019:- Uzasadnienie:Najbardziej pozytywnie wpływowa osoba w sieci 2019:- Uzasadnienie:Najbardziej negatywnie wpływowa osoba w sieci 2019:- Uzasadnienie:Najbardziej pomysłowa osoba w sieci 2019:- Uzasadnienie:Najbardziej pracowita osoba w sieci 2019:- Uzasadnienie:Najbardziej pomocna osoba w sieci 2019:- Uzasadnienie:Najbardziej zaskakująca osoba w sieci 2019:- Uzasadnienie:Najzabawniejsza osoba w sieci 2019:- Uzasadnienie:Osoba z klasą roku 2019:- Uzasadnienie:Nielubiana osoba w sieci 2019: shomek- Uzasadnienie: tutaj nie trzeba nic tlumaczycSerwer CS: 1.6 roku 2019:- Uzasadnienie:Serwer CS: GO roku 2019:- Uzasadnienie:Support serwera roku 2019:- Uzasadnienie:Junior admin serwera roku 2019:- Uzasadnienie:Admin roku 2019CS: 1.6:- Uzasadnienie:Admin roku 2019CS: GO:- Uzasadnienie:Admin roku 2019TS3:- Uzasadnienie:Grafik roku 2019:- Uzasadnienie:Gamer roku 2019:- Uzasadnienie:Uploader roku 2019:- Uzasadnienie:Redaktor roku 2019:- Uzasadnienie:Gracz roku 2019CS: 1.6:- Uzasadnienie:Gracz roku 2019CS: GO:- Uzasadnienie:
 3. Tance i emotki to to samo, tak jak napisał supergosciu. Zgodnie z propozycją kar nie będzie, tym bardziej ze to bardzo małe przewinienia. Na przyszlosc - to nie jest tryb w ktorym chodzi o łapanie wardena za slowka, nie chcecie zginac to nie naduzywajcie emotek eot. skarga oddalona
 4. Przyjmuje na okres próbny dwutygodniowy. Zglos sie do streepiego Zamek.
 5. Skracam mute do tygodnia. Dostajesz ostatnią szanse - następna taka wpadka i masz perma. Z góry mówię, że tłumaczenie że powiedziałeś do kogoś innego nie admina coś takiego nie będzie przyjęte - masz świecić od teraz wzorem dla innych. Uwierz mi, da się bez klnięcia/obrażania żyć. Prośba zaakcpetowana.
 6. Zwiększ aktywność i złóż ponownie podanie. Odrzucam
 7. Niestety ale wg polityki sieci osoby ukarane banem VAC nie mogą być naszymi adminami. Zapoznaj się z tym tematem: Odrzucony.
 8. Przyjęty, zgłoś się do mnie na pw na forum Tym samym zamykam szybką rekrutację i zapraszam do składania zwykłych podań.
 9. To że chce dać szansę większej ilości graczy nie znaczy, że ktoś niegrający na serwerze dostanie admina. Popraw sesje, wróć za dwa tygodnie.
 10. Myślę, że znajomość SourceModa trochę przesadzona, to się sprawdzi podczas testu. Przyjęty, zgłoś się do mnie na priv.
 11. Odświeżam szybką rekrutację, zapraszam do składania podań wszystkich chętnych. Jednocześnie zachęcam osoby bez mutacji do spróbowania swoich sił - wraz z administracją zadecydowaliśmy o przyznaniu szansy osobom młodszym do zmagania się z zadaniem bycia administratorem, jednak do czasu nabycia głębszego głosu można być jedynie młodszym adminem. Jednocześnie przypominam o obowiązującym okresie próbnym - na wyżej wspomniane osoby będę szczególnie zwracał uwagę.
 12. Wzór nie jest uzupełniony oraz opis sytuacji nie przedstawia błędu gracza. Skarga odrzucona.
 13. Nie jest to jedyne co was obowiązuje - w związku z nieporozumieniem w najbliższym czasie w regulaminie pojawi się odnośnik do listy i reguł zabaw całodniowych. Zamek
×
×
 • Create New...