Jump to content

Best Ven0m

Admin TeamSpeak 3
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Best Ven0m last won the day on December 13 2019

Best Ven0m had the most liked content!

Community Reputation

29 Normalny

About Best Ven0m

 • Birthday 04/03/2000

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Best Ven0m
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Podlasie

Recent Profile Visitors

1696 profile views

Display Name History

 1. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 2. W przypadku problemów z połączeniem proszę użyć następującego adresu IP: 145.239.24.87
 3. Miałem okazję z tobą porozmawiać i zgodzę się z opinią powyższych osób ,że masz poczucie humoru , wykazujesz chęć pomocy co jest kolejnym plusem w tym podaniu. Nie widzę osobistych zastrzeżeń by dać na nie. Mogę tylko życzyć powodzenia !!!
 4. Miło przyjąłem twoje podanie , jest fajnie napisane z dobrym przekazem co z góry daje świadomość ,że jesteś ciekawą osobą i myślę ,że Karaoke będzie się z tobą dobrze prowadziło hehe. Co do twojej osoby widać ,że większość wypowiada się o tobie w sposób dobry , podkreślając twoją kulturę i zaangażowanie a to się ceni. Skoro masz poparcie ludu to masz i mój głos na Tak , bo przecież będziesz w końcu obcował z tymi ludźmi więc to oni mają czerpać przyjemność z przebywania z Tobą!!!
 5. Co tu dużo mówić , byłeś Adminem i sprawdziłeś się zadowalająco , kozak Ziomeczek więc miła atmosfera będzie. Cóż oczekiwać więcej. Wracaj !
 6. Kierując się opiniami powyższych użytkowników , wychodzi ,że jesteś osobą odpowiedzialną jak również z bagażem doświadczeń w sieci co jest jak najbardziej przydatne w kontaktach z użytkownikami czy też przy pomocy Im, również wiek sugeruje ,że powinieneś być osobą opanowaną i nie dasz się ponieść emocjom w trudniejszych sytuacjach. Potrzebujemy w naszej ekipie świeżości , kogoś z bazą pomysłów nie na rozwijanie samego TS'a gdyż jak wiemy działa on naprawdę dobrze lecz do samej organizacji i prowadzenia go w jak najlepszą stronę czt. społeczność tworzy naszego TS'a więc my musimy dać coś w zamian. Jeżeli jesteś gotów wziąć ten obowiązek na swoje barki jestem jak najbardziej na Tak!!!
 7. Witajcie! Już 15.12.2019r. o godzinie 20:00 zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Karaoke! Rozpocznijmy wspólnie okres świąteczny przy muzyce! Wszystkie chętne osoby zapraszamy do zapisów(nie są obowiązkowe)! Wystarczy wejść na kanał "Zapisy!" , na naszym serwerze a zostaniesz automatycznie dodany do listy osób oczekujących na wzięcie udziału w zabawie. Nagrody*: 1 miejsce: Crystal VIP (2 msc.) + Premium na forum (1 msc.) 2 miejsce: Crystal ViP (1 msc.) + Kanał VIP (1 msc.) + Ikonka na Tsie 3 miejsce: Crystal ViP (2 tyg.) + Kanał VIP (1 msc.) + Ikonka na Tsie Nagrodzona zostanie również osoba najbardziej aktywna. Za sporą liczebność i spore zaangażowanie przewidujemy również, dodatkowe mniejsze nagrody, UWAGA! Nagrody główne zostaną rozlosowane wyłącznie w przypadku uczestnictwa min. 6 osób. Zapraszajcie znajomych i bawcie się razem z nami!
 8. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 9. Chyba jednak coś tu nie pasuje gdyż na tym screenie:http://screenshot.sh/ouA3b2Y8CZjRuewidentnie widać ,że ten "JEDEN RAZ" to nie był. Więc jak odniesiesz się do tego? To też było sprawdzanie czy cyt." chciałem sprawdzić czy żyje".
 10. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 11. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 12. Best Ven0m

  Wisnia♥

  Wiele osób stwierdza ,że się nie nadajesz , że jesteś osobą niekulturalną itd.... Polecam spojrzeć na siebie a potem oceniać bo co niektórzy sami kulturą nie grzeszą*... Osobiście znam cię i nie miał bym nic przeciwko gdyby nie fakt ,że wiele razy zwyczajnie zachowywałeś się naganie podczas eventów , jest to dla mnie bardzo ważne jak ktoś się zachowuje bo nie każdy charakter pasuje na dane stanowisko. Mało ci brakuje abym był pozytywnie nastawiony co do twojej osoby póki co jestem na Nie. Ale moje zdanie zawsze może się zmienić w kwestii ciebie. Powodzenia!!!
 13. Best Ven0m

  KM Maja

  Jesteś Miłą, Pozytywną a przede wszystkim Pomocną (osobiście pamiętam ile razy zgłaszałaś się i Pomagałaś przy Karaoke) osobą co osobiście skłania mnie do tego by oddać głos. Potrzeba nam osób z pasją, kreatywnością i samo zaparciem (zwłaszcza w kwestii eventów) i liczę ,że sprawdzisz się w tej kwestii Bardzo Dobrze.Mój głos jest na Tak!!! Powodzenia!!!
 14. Ja osobiście cię nie kojarzę i wstrzymam się od głosu ale chciał bym wypowiedzieć się w kwestii tego czy wychodzisz z kanału czy nie , to działa w dwie strony każdy widzę pisze ,że nie wychodzisz po za kanał 1 vs 1 ale czy ktokolwiek z tych osób próbował do ciebie zagadać jakoś cię lepiej poznać ? nie wydaje mi się. Wtedy nie było by pewnie tego typu stwierdzenia. Co do okresu czasu jaki już jesteś w sieci , sam krótko byłem w sieci jak dostałem Admina i to również jest bezpodstawne ze względu na to iż każdy ma szansę spróbować swoich sił w danej dziedzinie. Jedyne co ode mnie to Powodzenia!!!
 15. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
×
×
 • Create New...