Jump to content

Best Ven0m

Admin TeamSpeak 3
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Best Ven0m last won the day on December 13 2019

Best Ven0m had the most liked content!

Community Reputation

27 Normalny

About Best Ven0m

 • Birthday 04/03/2000

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Best Ven0m
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Podlasie

Recent Profile Visitors

1191 profile views

Display Name History

 1. Witajcie! Już 15.12.2019r. o godzinie 20:00 zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Karaoke! Rozpocznijmy wspólnie okres świąteczny przy muzyce! Wszystkie chętne osoby zapraszamy do zapisów(nie są obowiązkowe)! Wystarczy wejść na kanał "Zapisy!" , na naszym serwerze a zostaniesz automatycznie dodany do listy osób oczekujących na wzięcie udziału w zabawie. Nagrody*: 1 miejsce: Crystal VIP (2 msc.) + Premium na forum (1 msc.) 2 miejsce: Crystal ViP (1 msc.) + Kanał VIP (1 msc.) + Ikonka na Tsie 3 miejsce: Crystal ViP (2 tyg.) + Kanał VIP (1 msc.) + Ikonka na Tsie Nagrodzona zostanie również osoba najbardziej aktywna. Za sporą liczebność i spore zaangażowanie przewidujemy również, dodatkowe mniejsze nagrody, UWAGA! Nagrody główne zostaną rozlosowane wyłącznie w przypadku uczestnictwa min. 6 osób. Zapraszajcie znajomych i bawcie się razem z nami!
 2. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 3. Chyba jednak coś tu nie pasuje gdyż na tym screenie:http://screenshot.sh/ouA3b2Y8CZjRuewidentnie widać ,że ten "JEDEN RAZ" to nie był. Więc jak odniesiesz się do tego? To też było sprawdzanie czy cyt." chciałem sprawdzić czy żyje".
 4. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 5. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 6. Wiele osób stwierdza ,że się nie nadajesz , że jesteś osobą niekulturalną itd.... Polecam spojrzeć na siebie a potem oceniać bo co niektórzy sami kulturą nie grzeszą*... Osobiście znam cię i nie miał bym nic przeciwko gdyby nie fakt ,że wiele razy zwyczajnie zachowywałeś się naganie podczas eventów , jest to dla mnie bardzo ważne jak ktoś się zachowuje bo nie każdy charakter pasuje na dane stanowisko. Mało ci brakuje abym był pozytywnie nastawiony co do twojej osoby póki co jestem na Nie. Ale moje zdanie zawsze może się zmienić w kwestii ciebie. Powodzenia!!!
 7. Jesteś Miłą, Pozytywną a przede wszystkim Pomocną (osobiście pamiętam ile razy zgłaszałaś się i Pomagałaś przy Karaoke) osobą co osobiście skłania mnie do tego by oddać głos. Potrzeba nam osób z pasją, kreatywnością i samo zaparciem (zwłaszcza w kwestii eventów) i liczę ,że sprawdzisz się w tej kwestii Bardzo Dobrze.Mój głos jest na Tak!!! Powodzenia!!!
 8. Ja osobiście cię nie kojarzę i wstrzymam się od głosu ale chciał bym wypowiedzieć się w kwestii tego czy wychodzisz z kanału czy nie , to działa w dwie strony każdy widzę pisze ,że nie wychodzisz po za kanał 1 vs 1 ale czy ktokolwiek z tych osób próbował do ciebie zagadać jakoś cię lepiej poznać ? nie wydaje mi się. Wtedy nie było by pewnie tego typu stwierdzenia. Co do okresu czasu jaki już jesteś w sieci , sam krótko byłem w sieci jak dostałem Admina i to również jest bezpodstawne ze względu na to iż każdy ma szansę spróbować swoich sił w danej dziedzinie. Jedyne co ode mnie to Powodzenia!!!
 9. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 10. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 11. Dziękuje serdecznie wszystkim za udział w Karaoke Edycja 1. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami postanowiliśmy nagrodzić najlepsza trójkę usługami premium dostępnymi na serwerze TeamSpeak 3. A wiec: I miejsce - Crystal na okres 1 miesiąca + VIP na wybranym serwerze - Mloda 29/30 pkt. II miejsce - VIP na forum na okres 1 msc + Dodatkowa ikonka na TS3 - Q__ 27/30 pkt. III miejsce - Kanał ViP (Okres 2 Tygodni) + Ikonka na TS3 - madix 27/30 pkt. Czas odebrania nagród to 48h. od ogłoszenia wyników. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Aby odebrać nagrodę zgłoście się do Saygon na steam/PW/TS/ Zapraszamy wszystkich gorąco na kolejne Karaoke Jako iż nie było dogrywki a mieliśmy 3 uczestników o takiej samej liczbie punktów postanowiliśmy wylosować 2 i 3 miejsce, tutaj jest screen z losowania: http://www88.zippyshare.com/v/rTqR0PrU/file.html
 12. Witajcie! Już w tą Niedzielę tj. 22.01.2017r. W godzinach 18:00 - 20:00 Odbędzie się karaoke! Zapraszamy wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w evencie. Aby wziąć udział w karaoke należy zgłosić się bezpośrednio do prowadzących w trakcie eventu. Wyniki ostateczne pojawią się w odpowiednim temacie. Przewidywane nagrody: Miejsce 1 - Crystal ViP + ViP na wybranym serverze (Okres 1 Miesiąc). Miejsce 2 - ViP na forum + Ikonka na TS'e. Miejsce 3 - Kanał ViP (Okres 2 Tygodni) + Ikonka na TS'e. (Aby spełnić warunek i wygrać nagrody musi zaśpiewać 10 osób.) Zachęcamy wszystkie osoby do wzięcia udziału w Niedzielnym karaoke! Zapraszajcie swoich znajomych!
 13. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 14. Witam Już w ten Wtorek 06.12.2016r. Odbędzie się Jaka to Melodia ?! Początek od godziny 20:00. Zapraszamy wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w evencie. Do zabawy nie trzeba się zapisywać wystarczy być na naszym serwerze TS! Nagrody Miejsce 1 - Crystal ViP + ViP na wybranym serverze (Okres 1 Miesiąc). Miejsce 2 - ViP na forum (Okres 1 miesiąca) + Własna dodatkowa ikonka lub wybrana na TS'e. Miejsce 3 - ViP na forum (Okrest 2 Tygodni) + Ikonka na TS'e.
 15. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
×
×
 • Create New...