Skocz do zawartości

Best Ven0m

Admin TeamSpeak 3
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

22 Normalny

O Best Ven0m

Admin TeamSpeak 3

 • Urodziny 03.04.2000

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Best Ven0m
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Podlasie

Ostatnie wizyty

931 wyświetleń profilu
 1. Chyba jednak coś tu nie pasuje gdyż na tym screenie:http://screenshot.sh/ouA3b2Y8CZjRuewidentnie widać ,że ten "JEDEN RAZ" to nie był. Więc jak odniesiesz się do tego? To też było sprawdzanie czy cyt." chciałem sprawdzić czy żyje".
 2. Best Ven0m

  Wisnia♥

  Wiele osób stwierdza ,że się nie nadajesz , że jesteś osobą niekulturalną itd.... Polecam spojrzeć na siebie a potem oceniać bo co niektórzy sami kulturą nie grzeszą*... Osobiście znam cię i nie miał bym nic przeciwko gdyby nie fakt ,że wiele razy zwyczajnie zachowywałeś się naganie podczas eventów , jest to dla mnie bardzo ważne jak ktoś się zachowuje bo nie każdy charakter pasuje na dane stanowisko. Mało ci brakuje abym był pozytywnie nastawiony co do twojej osoby póki co jestem na Nie. Ale moje zdanie zawsze może się zmienić w kwestii ciebie. Powodzenia!!!
 3. Best Ven0m

  KM Maja

  Jesteś Miłą, Pozytywną a przede wszystkim Pomocną (osobiście pamiętam ile razy zgłaszałaś się i Pomagałaś przy Karaoke) osobą co osobiście skłania mnie do tego by oddać głos. Potrzeba nam osób z pasją, kreatywnością i samo zaparciem (zwłaszcza w kwestii eventów) i liczę ,że sprawdzisz się w tej kwestii Bardzo Dobrze.Mój głos jest na Tak!!! Powodzenia!!!
 4. Best Ven0m

  Podanie Bloondy

  Ja osobiście cię nie kojarzę i wstrzymam się od głosu ale chciał bym wypowiedzieć się w kwestii tego czy wychodzisz z kanału czy nie , to działa w dwie strony każdy widzę pisze ,że nie wychodzisz po za kanał 1 vs 1 ale czy ktokolwiek z tych osób próbował do ciebie zagadać jakoś cię lepiej poznać ? nie wydaje mi się. Wtedy nie było by pewnie tego typu stwierdzenia. Co do okresu czasu jaki już jesteś w sieci , sam krótko byłem w sieci jak dostałem Admina i to również jest bezpodstawne ze względu na to iż każdy ma szansę spróbować swoich sił w danej dziedzinie. Jedyne co ode mnie to Powodzenia!!!
 5. Best Ven0m

  [Wyniki] Karaoke.

  Dziękuje serdecznie wszystkim za udział w Karaoke Edycja 1. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami postanowiliśmy nagrodzić najlepsza trójkę usługami premium dostępnymi na serwerze TeamSpeak 3. A wiec: I miejsce - Crystal na okres 1 miesiąca + VIP na wybranym serwerze - Mloda 29/30 pkt. II miejsce - VIP na forum na okres 1 msc + Dodatkowa ikonka na TS3 - Q__ 27/30 pkt. III miejsce - Kanał ViP (Okres 2 Tygodni) + Ikonka na TS3 - madix 27/30 pkt. Czas odebrania nagród to 48h. od ogłoszenia wyników. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Aby odebrać nagrodę zgłoście się do Saygon na steam/PW/TS/ Zapraszamy wszystkich gorąco na kolejne Karaoke Jako iż nie było dogrywki a mieliśmy 3 uczestników o takiej samej liczbie punktów postanowiliśmy wylosować 2 i 3 miejsce, tutaj jest screen z losowania: http://www88.zippyshare.com/v/rTqR0PrU/file.html
 6. Witajcie! Już w tą Niedzielę tj. 22.01.2017r. W godzinach 18:00 - 20:00 Odbędzie się karaoke! Zapraszamy wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w evencie. Aby wziąć udział w karaoke należy zgłosić się bezpośrednio do prowadzących w trakcie eventu. Wyniki ostateczne pojawią się w odpowiednim temacie. Przewidywane nagrody: Miejsce 1 - Crystal ViP + ViP na wybranym serverze (Okres 1 Miesiąc). Miejsce 2 - ViP na forum + Ikonka na TS'e. Miejsce 3 - Kanał ViP (Okres 2 Tygodni) + Ikonka na TS'e. (Aby spełnić warunek i wygrać nagrody musi zaśpiewać 10 osób.) Zachęcamy wszystkie osoby do wzięcia udziału w Niedzielnym karaoke! Zapraszajcie swoich znajomych!
 7. Witam Już w ten Wtorek 06.12.2016r. Odbędzie się Jaka to Melodia ?! Początek od godziny 20:00. Zapraszamy wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w evencie. Do zabawy nie trzeba się zapisywać wystarczy być na naszym serwerze TS! Nagrody Miejsce 1 - Crystal ViP + ViP na wybranym serverze (Okres 1 Miesiąc). Miejsce 2 - ViP na forum (Okres 1 miesiąca) + Własna dodatkowa ikonka lub wybrana na TS'e. Miejsce 3 - ViP na forum (Okrest 2 Tygodni) + Ikonka na TS'e.
 8. Best Ven0m

  elo

  No cóż ostatnimi czas na ciebie dostawałem skargi nie na Sopello a po za tym wymówka typu "bo słyszałem już takie coś milion razy na teamspeaku" jest dla mnie naprawdę nie istotna. Nie ważne czy żyje czy nie obraziłeś i koniec... poleciał się poskarżyć i słusznie , ciekawe czy sam chciał byś słyszeć obelgi tego pokroju. Wiele razy cię upominałem i dawałem szansę , przegrałeś ją i koniec tematu dla mnie.
 9. Best Ven0m

  elo

  Wiele razy dostawałeś ode mnie ostrzeżenie a pro po swojego zachowania , dawałem ci szanse ale ile można.Twoje zachowanie w stosunku do użytkownika Bahu stary luj było wręcz żenujące a w szczególności to jak obrażałeś jego zmarłą Mame więc jest to po prostu szczytem głupoty.Ale co ja tu będę się rozwijał. O to nagrania: http://hostuje.net/file.php?id=c0c7f982aafad6f7c002e48eb63cd321 http://hostuje.net/file.php?id=5c723902a497efe69c2caea6e3b0101d
 10. Best Ven0m

  Spotkanie administracji

  Mi póki co Niedziela po południu pasuje
 11. Best Ven0m

  Spotkanie administracji

  Dla mnie termin jest obojętny.
 12. Dziękuje serdecznie wszystkim za udział w Karaoke Edycja Wakacyjna Vol.2 Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami postanowiliśmy nagrodzić najlepsza trójkę usługami premium dostępnymi na serwerze TeamSpeak 3. A wiec: I miejsce - Crystal na okres 1 miesiąca + VIP na wybranym serwerze - hary 30/30 pkt.(po dogrywce) II miejsce - ViP na forum (Okres 1 Miesiąc) + Dodatkowa ikonka na TS3- mateo 30/30 pkt.(po dogrywce) III miejsce - Kanał ViP (Okres 2 Tygodni) + Ikonka na TS3 - turur 29/30 pkt. Czas odebrania nagród to 48h. od ogłoszenia wyników. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Aby odebrać nagrodę zgłoście się do Saygon na steam/PW/TS/ Zapraszamy wszystkich gorąco na kolejne Karaoke
 13. Best Ven0m

  Prośba o kanał

  Kanał o numerze 25 został utworzony , proszę o zgłoszenie się do ,któregoś z administratorów w celu odebrania kanału.
 14. Witam Już w tą niedziele 07.02.2016r. Odbędzie się Jaka to Melodia ?! Początek od godziny 18:00. Zapraszamy wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w evencie. Do zabawy nie trzeba się zapisywać wystarczy być na naszym serwerze TS! Nagrody Miejsce 1 - Crystal ViP + ViP na wybranym serverze (Okres 1 Miesiąc). Miejsce 2 - Bon o wartości 6zł (Usługi na forum) + Dodatkowa ikonka na TS'e. Miejsce 3 - Kanał ViP (Okres 2 Tygodni) + Ikonka na TS'e.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×