Jump to content

Alik

Użytkownik
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Alik last won the day on October 16 2018

Alik had the most liked content!

Community Reputation

78 Dobry

1 Follower

About Alik

 • Birthday 03/30/1992

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Alik
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2299 profile views

Display Name History

 1. Jestem strasznie na nie. - brak kultury - kompleks Boga - monotonne prowadzenie - negatywnie reaguje na konstruktywną krytykę Wideo dowód na to jaki ten człowiek jest: Untitled.mp4
 2. Ania!

  Sto lat sto lat

 3. Wygląda na typowy błąd spowodowany starym kodem z wcześniejszych sterowników. Polecam 'czystą' instalację setwoników graficznych. Pobierz i użyj DDU, a następnie zainstaluj odpowiedni steroniki bez instalacji Nvidia Experience. Hyperlinki do wesji Win7 32-bit | Win7 64-bit | Win10 32-bit | Win10 64-bit Daj znać jak poszło, to będziemy dalej kombinować.
 4. Kto wchodzi na umierające sekcje forum takie jak JB w 2018 daje lajka! Siema.
 5. Brak dowodów = brak kary? Jeżeli nie ma dowodów, że gracze popełnili takowe pogwałcenia regulaminu, a są tylko świadkowie zajścia, którzy w większości opowiadają się za niesprawiedliwą karą to drogą logiki kary powinny być zniesione. Jedno z zaleceń, które tymczasowo naprawiłoby problem braku demek to łączenie się po przez komendę: connect 91.185.185.117:28045; record "NAZWA DEMKA"
 6. / jako taka aktywność - mało znany wśród graczy [dołączył do 1v1 04/11/2016] - brak kultury na chat'cie głosowym | częste muty [LINK] - brak kultury na chat'cie pisemnym [LINK] 𝓙𝓮𝓼𝓽𝓮𝓶 𝓷𝓪 𝓷𝓲𝓮
 7. + kultura osobista na poziomie + rosnąca aktywność + rozmowny, tłumaczy / czat pisemny na nic nie wskazuje "gg" - mało znany wśród graczy [dołączył do 1v1 15/11/2016] 𝓙𝓮𝓼𝓽𝓮𝓶 𝓷𝓪 𝓽𝓪𝓴
 8. Eh. Normalnie z tobą rozmawiałem i wg. mnie wyjaśniłem ci szczegółowo, dlaczego mutuje twoje drugie konto. Masz aktywną karę na jednym ze swoich kont i ona aplikuje się do osoby, a nie SID. , gdyby trolowanie było walutą, to byłbyś milionerem. @xKilluax lub @PatolEcho proszę o zamknięcie tematu.
 9. am_multi_v6 - [LINK] Tick: 9960 - Początek rundy, flick centralnie na head z uspa w skoku. 13300 - Celownik blisko głowy, po wciśnięciu strzału nienaturalne flick'i na head'a 28000 - Prefire tap 48100 - Zaskakująco precyzyjny flick na head'a w locie. Polecam obejrzeć w 1/4 prędkości. 48600 - Nie widział/słyszał przejścia gracza, wyszedł wcelowany Podsumowanie: Celownik w większości jump/flick shot'ów w chwili strzału był na głowie. Trigger. am_banana_20 [LINK] Tick: 9200 - BH pod górkę i na samochód 14600 - Strzały przez ścianę bez widoczności 18500 - J.w. 20900 - Idealnie wpatrzony w gracza AFK przez ścianę. 31200 - Podejrzany prefire gdy przeciwny gracz fake'ował wyjście i później quick tap bez widoczności. 34900 - Dziwny flick na głowe przez ścianę tuż po respie 37300 - Podążanie za głową przez ścianę 39100 - Zwolniłem demko do 10% i nawet na double zoom'ie ledwo co widziałem łokieć gościa do którego on strzelał 41200 - Demko znów na 10%, strzela idealnie w głowę zanim wychodzi zza rogu. 46000 - Znów prefire jak przeciwnik fake'ował peek. 51600 - Wcelowany przez ścianę Podsumowanie: Dużo śledzenia ruchów przez ścianę, podejrzane prefire, pare momentów klasycznego przypadku 'idealnego' wcelowania. Wallhack. Jak na razie tyle przeanalizowałem, jeżeli nie będą to wystarczające dowody dla wyższej administracji przysiądę do 2 kolejnych demek z twoją rozgrywką. Pozdrawiam, szAlik @Edit Odpowiadaj po przez edytowanie, a nie kolejne posty.
 10. + dojrzałe zachowanie + zaufana osoba [wg. mnie] + były admin JB soplicy [doświadczenie z dziećmi] + dobra aktywność, lubi strzelać / Odnośnie bana, Soplica ma swoją politykę. Vac ban został nadany za inną grę oraz został 'spłacony'. [LINK] / Argument 'adminów jest za dużo' według mnie nie jest wystarczający by dać komuś 'Nie' pod podaniem. Serwer się musi z czegoś utrzymywać, a nie jest to sekretem, że vipów ludzie nie kupują. Jestem na tak.
 11. Niestety nie mamy pliku demo z tej mapy, prawdobodobnie bug GOTV.
 12. Muszę częściej zaglądać na dział ze skargami. Problematyczny raczej nie jestem, mute/gag/kick/ban'y daje tylko jeżeli jestem pewien przewinienia oraz zamiarów osoby. Gdy ktoś używa mikrofonu i specjalnie zmienia swój głos na 'dziecięcy', to nie ma z tym problemu, ale jeżeli po prośbie by przestał, ponieważ jest to nadużywanie mikrofonu nie przestaje to oczywiście, że poleci mute. Może 6h to długo, ale kara była wg. mnie adekwatna do ogółu twojego zachowania. Odnosząc się do tej domniemanej blokady na chat z powodem 'Nie pyskuj' to takowa nie istnieje i nie istniała [LINK]. Chciałbym również przeprosić za późną wypowiedź.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×