Skocz do zawartości

Alik

Użytkownik
 • Zawartość

  241
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

69 Dobry

O Alik

Użytkownik

 • Urodziny 30.03.1992

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Alik
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Brak dowodów = brak kary? Jeżeli nie ma dowodów, że gracze popełnili takowe pogwałcenia regulaminu, a są tylko świadkowie zajścia, którzy w większości opowiadają się za niesprawiedliwą karą to drogą logiki kary powinny być zniesione. Jedno z zaleceń, które tymczasowo naprawiłoby problem braku demek to łączenie się po przez komendę: connect 91.185.185.117:28045; record "NAZWA DEMKA"
 2. Alik

  Podanie DopeStyle

  / jako taka aktywność - mało znany wśród graczy [dołączył do 1v1 04/11/2016] - brak kultury na chat'cie głosowym | częste muty [LINK] - brak kultury na chat'cie pisemnym [LINK] 𝓙𝓮𝓼𝓽𝓮𝓶 𝓷𝓪 𝓷𝓲𝓮
 3. + kultura osobista na poziomie + rosnąca aktywność + rozmowny, tłumaczy / czat pisemny na nic nie wskazuje "gg" - mało znany wśród graczy [dołączył do 1v1 15/11/2016] 𝓙𝓮𝓼𝓽𝓮𝓶 𝓷𝓪 𝓽𝓪𝓴
 4. Eh. Normalnie z tobą rozmawiałem i wg. mnie wyjaśniłem ci szczegółowo, dlaczego mutuje twoje drugie konto. Masz aktywną karę na jednym ze swoich kont i ona aplikuje się do osoby, a nie SID. , gdyby trolowanie było walutą, to byłbyś milionerem. @xKilluax lub @PatolEcho proszę o zamknięcie tematu.
 5. am_multi_v6 - [LINK] Tick: 9960 - Początek rundy, flick centralnie na head z uspa w skoku. 13300 - Celownik blisko głowy, po wciśnięciu strzału nienaturalne flick'i na head'a 28000 - Prefire tap 48100 - Zaskakująco precyzyjny flick na head'a w locie. Polecam obejrzeć w 1/4 prędkości. 48600 - Nie widział/słyszał przejścia gracza, wyszedł wcelowany Podsumowanie: Celownik w większości jump/flick shot'ów w chwili strzału był na głowie. Trigger. am_banana_20 [LINK] Tick: 9200 - BH pod górkę i na samochód 14600 - Strzały przez ścianę bez widoczności 18500 - J.w. 20900 - Idealnie wpatrzony w gracza AFK przez ścianę. 31200 - Podejrzany prefire gdy przeciwny gracz fake'ował wyjście i później quick tap bez widoczności. 34900 - Dziwny flick na głowe przez ścianę tuż po respie 37300 - Podążanie za głową przez ścianę 39100 - Zwolniłem demko do 10% i nawet na double zoom'ie ledwo co widziałem łokieć gościa do którego on strzelał 41200 - Demko znów na 10%, strzela idealnie w głowę zanim wychodzi zza rogu. 46000 - Znów prefire jak przeciwnik fake'ował peek. 51600 - Wcelowany przez ścianę Podsumowanie: Dużo śledzenia ruchów przez ścianę, podejrzane prefire, pare momentów klasycznego przypadku 'idealnego' wcelowania. Wallhack. Jak na razie tyle przeanalizowałem, jeżeli nie będą to wystarczające dowody dla wyższej administracji przysiądę do 2 kolejnych demek z twoją rozgrywką. Pozdrawiam, szAlik @Edit Odpowiadaj po przez edytowanie, a nie kolejne posty.
 6. Alik

  [ADMIN] Mr. Muffin

  + dojrzałe zachowanie + zaufana osoba [wg. mnie] + były admin JB soplicy [doświadczenie z dziećmi] + dobra aktywność, lubi strzelać / Odnośnie bana, Soplica ma swoją politykę. Vac ban został nadany za inną grę oraz został 'spłacony'. [LINK] / Argument 'adminów jest za dużo' według mnie nie jest wystarczający by dać komuś 'Nie' pod podaniem. Serwer się musi z czegoś utrzymywać, a nie jest to sekretem, że vipów ludzie nie kupują. Jestem na tak.
 7. Niestety nie mamy pliku demo z tej mapy, prawdobodobnie bug GOTV.
 8. Muszę częściej zaglądać na dział ze skargami. Problematyczny raczej nie jestem, mute/gag/kick/ban'y daje tylko jeżeli jestem pewien przewinienia oraz zamiarów osoby. Gdy ktoś używa mikrofonu i specjalnie zmienia swój głos na 'dziecięcy', to nie ma z tym problemu, ale jeżeli po prośbie by przestał, ponieważ jest to nadużywanie mikrofonu nie przestaje to oczywiście, że poleci mute. Może 6h to długo, ale kara była wg. mnie adekwatna do ogółu twojego zachowania. Odnosząc się do tej domniemanej blokady na chat z powodem 'Nie pyskuj' to takowa nie istnieje i nie istniała [LINK]. Chciałbym również przeprosić za późną wypowiedź.
 9. Alik

  Streepy, m8=)

  Obejrzałem sobie demko z mapy, jest ono dostępne pod tym linkiem [DL]. Polecam przejrzenie poniższych tick'ów czasowych z demka: - 44000-44400 AutoBH crouch space - 46200-46400 AimLock na buntownika - 62000-64250 AutoBH na płaszczyznach o różnym wzniesieniu, perfekcyjny input komend "+jump" równo z tick'iem serwera. Ban jest słuszny, a kara zostaje wydłużona z tygodnia do perma. Jeżeli nie zgadzasz się z moją decyzją istnieje możliwość odwołania się do wyższej administracji. [[email protected] sieci | [email protected] Sieci]
 10. Alik

  Pixelini! v2

  Niestety jestem na 𝕹𝖎𝖊. Jeżeli chodzi o trzy pracę, które tutaj podałeś jako 'dowód' swoich umiejętności, to proces powstawania takiej 'pracy' wygląda następująco: 1. Pobranie obrazu o większej rozdzielczości z danej tematyki 2. Crop 3. Filtry 4. Ew. efekty rozmycia + korekta kolorów 5. Pasująca czcionka w zależności od rodzaju pracy 6. ??? 7. PROFIT!!! Dla kompletnego laika to może być imponujące, ale dla kogoś kto chociaż zrobił 4 grafiki to są fundamentalne umiejętności, moim zdaniem powinieneś coś zbudować na tym 'fundamencie', żeby twoje prace się wyróżniały i przestały być bezrodzajowe.
 11. Alik

  Skarga

  Mute nadany na 2h. PermGag dodnay.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×