Jump to content

Lim0n

Admin TeamPlay
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Lim0n last won the day on September 28 2018

Lim0n had the most liked content!

Community Reputation

19 Normalny

About Lim0n

 • Birthday 08/24/1995

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Lublin

Recent Profile Visitors

856 profile views

Display Name History

 1. Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem zmiany Podpinam się również pod twoją argumentacją
 2. Jestem za okresem próbnym. Jeśli mamy ratować TP, to wspólnymi siłami.
 3. Jestem za okresem próbnym
 4. Nie jestem decyzyjny w tej sprawie aczkolwiek: - "kolorowe" modele znacznie ułatwiają zidentyfikowanie przeciwnika - nie są "high fps" Aczkolwiek moje zdanie grono adminów zna. Chętnie odbanowałbym wszystkie osoby, które grały na modelach niezgodnych z regulaminem - mam wyjście. Monitorować was co jakiś czas w postaci screenów. Dodam coś od siebie jeszcze. Z graczem pogrywam od czasu do czasu (mixy itp) i na pewno jest on graczem, który potrafi zagrać "ponad przeciętne" tp Kłaniam się, dobranoc. @edit. Podejrzewam, że przynajmniej 50% graczy nie czyta regulaminu naszego serwera --> wiadomo ich bolączka --> Jestem wyrozumiały. Wiem, że pewna część stałych graczy (Armani gra/ł jednak u nas dość długo, chyba od początku swojej "kariery" go pamiętam) i gdyby wiedzieli, że za modele grozi perm graliby na standardowych.
 5. Ja byłbym nawet przychylny ze względu na ocenę demek, ktoś taki by się nam przydał. Póki co jestem bez zdania.
 6. Daruj sobie. Hltv przycina strzały ale ile można celować w tułów i trafiać głowy.
 7. Przepraszam za zwłokę, jeszcze dziś obadam demko.
 8. Na to nie wpadłem, Na to nie wpadłem. Daje okejke. - Co do vote; Póki co, bym wgrał. ja się nie znam. @Edit mapy dodamy? css_cache dajcie zamiast office. Błagam kuuuuurdaaaaa. Nie graliście to po co się wypowiadacie. Chcę dni próbne! Jest mega mapa @Pasiak88 więc daj like chociaż A tak serio, zagrajmy w nią chociaż raz.
 9. Ja też jestem za, jak jedziemy do 0 to ma być do zera Ewentualnie ustawić tak, że jak się gra 8v6 to wtedy kogoś przerzuca
 10. Na którym turnieju, lidze były granice rashu. Umiejętnie skrócić przeciwnika to też TP, ile razy grało się tak, 2 skraca trupa, 2 srodek czy też 2 banan a 2 czeka schowanych. Ja już dawno miałem o tym pisać, że kto widział w normalnej rozgrywce jakieś granice. Tak, wiem - to nie jest gra 5v5 czy jakaś turniejówka. Moim skromnym zdaniem, usunięcie granic rashu tylko podwyższy poziom, zobaczymy ilu graczy ma oczy dookoła głowy; a nie -> tam nie patrzę bo do 1:00 nie mogą wejść. To moje takie "widzi mi sie", aczkolwiek. Czy możemy dostosować plugin w ten sposób, kiedy jest poniżej 5v5 aby granice były wyłączone? Gram dziś z alvaro 1v1 na d2 i nie mogę go skrócić a on czołga się po długiej "wyolbrzymiłem" Do czego zmierzam, granice rashu - komplikowanie życia graczom ct, nie mogą w najprostszy sposób popsuć taktyki tt, dać infa bynajmniej na słuch. Na mirage gala, niby środek mapy a mogą swobodnie wejść tam tylko terro. Na to wpadłem teraz - przy statusie 2 ct v X tt gdzie paka "wbija" na bs antyterrorysta nie może przebiec przez środek mapy tylko rotuje co zabiera cenny czas.
 11. Gdybyś mógł dodać coś od siebie to całkiem spoko, takie kopiuj - wklej to wiesz.. Ja też jestem dobrym graczem.
 12. Ja pamiętam jak kończy się zmiana hostingu Majki, cierpliwy jesteś, wytrzymaj Vonki ogarnie i gramy dalej
 13. *DEAD* Lim0n : lufe mi w oko wsadzil *DEAD* Lim0n : xd [iNFO] Zauwazyles czitera lub osobe utrudniajaca gre? Napisz adminowi poprzez teamchat: [email protected] *DEAD* DOMIN : i fiuta w dupe?
 14. Następny raz będziesz miał przerwę na tydzień, nie pozdrawiam.
 15. zaraz ban minie, ja to bym dał od razu na 24h :/ domin, moim zdaniem ostatnio trochę przesadzasz, wbijasz na serwer i co ty nie ty, każdemu przecież możesz pocisnąć <--- nie mogę użyć brzydszego słowa. Tutaj już na samym początku twojego wyjaśnienia. Nie działa to w żaden sposób na twoją korzyść. 1000 innych skarg na ciebie, za obrazy jak nie ma nas na serwerze. Od dzisiaj będziesz traktowany trochę inaczej jak normalni, gracze i bez jakikolwiek upomnień, przecież znasz zasady i nie grasz tu od wczoraj.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×