Jump to content

RORONOA ZORO

Admin TeamPlay
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Normalny

About RORONOA ZORO

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

913 profile views

Display Name History

 1. Spalony. Od początku mapy biega z celownikiem w glebie, movement słonia. Co do czasów i kontroli modeli. Inferno: 4:30, pomylił ścianę strzelając w stronę łącznika ze schodów w żaluzji, jedna pestka w ct znajdującego się w idealnej linii za ścianą. 6:30 pomimo, że wie że dostaje z lewego środka i jest tam gość w którego strzela i może go od razu krócić, instant kontrola prawej strony gdzie jest dwóch ct na krótko. Mirage: 1:16 - +, timing hejka 17:20 kontrola wszystkich ścian, + 19:50 podjazd na worobei'a + , 21:00 "IKS DE" 22:11 "IKS DE" Dalej nawet nie oglądam, do pieca z nim. Brawo za czujność.
 2. pozdro & dzięki michuJ za reżyserię
 3. Każdemu zazwyczaj dajemy na 4h, nastepnym razem się poprawię względem Ciebie w tej kwestii. Runda w której dostaleś bana, paka leżała na b, 3on2, a Ty sobie biegasz po dywanie. Rund poprzednich w których grałeś tylko pod siebie nie chce mi się już rozpisywać.
 4. Zanim napisałeś tą skargę, batman sam napisał w pokoju adminowym posta o unbana dla Ciebie. Pojawi się ktoś z 'mocą' to Cię odblokują.
 5. Bana dostałeś nie za "po [email protected]# stoicie środek jak idziemy mały", tylko za obrazę cyt. "je**ny śmieciu .... " konkretnej osoby, która zgłosiła mi Twoją wiązankę pod jej adresem. Nie pamiętam nicku osoby która to zgłosiła, proszę sprawdzić logi admin chat'a w celu ew. potwierdzenia. Następnym razem jak chcesz pomagać swojej drużynie to rób to bez gadek motywacyjnych w takim tonie, a sytuacja się nie powtórzy, pozdrawiam.
 6. No więc, cpl mill Akcja na pochylni, demo nr.1 https://www.sendspace.com/file/l7vexo czas jakos 20:14 to dla mnie osobiście akcja spalona, nie z powodu strzału który oddałeś po zobaczeniu ułamka terro i odbiciu w prawo, tylko dlatego, że skrupulatnie podchodziłeś prawą stroną wzdłuż ściany, po to by przy samym wyjściu zatrzymać się, zrobić krok w tył i w lewo i ustawić się modelowo na terro, nagłe olśnienie. Mirage, akcja z awp i kuchnią. Jak cripi wyżej podkreślił, po zeskoku oglądasz więcej ścian niż wyjść, + oczywiście timing na terro. Akcja z d2, na podeście, decydujesz się wychylić na typow z trupa dokładnie w tym momencie, kiedy terro wchodzi na cicho na podest, co na esp wygląda jakby przeszedł za skrzynkę i podest jest czysty. Na demie http://www114.zippyshare.com/v/nRsOB0Ss/file.htmlczas 13:46 w górę, na demie http://www114.zippyshare.com/v/xUsB2tis/file.html czas 17:25. No i akcja ze zbiciem erena w domku B na mirage, zachowanie dziwne z właśnie takim sprawdzeniem tej piwnicy po wcześniejszym biegnięciu. Ogólnie do momentu kiedy zobaczyłem te kilka akcji, uważałem wiele akcji opisanych na wrzucanych materiałach na raczej naciągane , ale po tym jak zobaczyłem te konkretne zagrania sądzę że jednak niekoniecznie są naciągane. Ogólnie rzecz biorąc patrzenie zawsze w tą stronę gdzie są przeciwnicy, nie pamiętam chyba ani jednej akcji żebyś dostał dostał kule z boku a zwłaszcza plecy na obejrzanych demach co jest po prostu niemożliwe niezależnie od stylu gry. Plus to co napisał matys/creepy odnośnie sprawdzania miejscówek, a raczej sprawdzania wtedy kiedy są faktycznie zajęte. Raz piszesz o doświadczeniu bo masz 5k godzin, teraz piszesz że nie jesteś doświadczony. Nie spotkałem się do tej pory nigdy z kimś z podobną ilością godzin, a brakiem jakiegokolwiek śladu SID w jakiejkolwiek lidze w tą grę, czegoś na czym można by oprzeć założenia że gdzieś to doświadczenie zdobywałeś poza ffa, nie figurujesz nigdzie poza soplicą. Po zapoznaniu się z większością materiału uważam za prawdopodobne, że korzystasz z jakiegoś esp. Ale cóż, mogę się też mylić. Za stary chyba już na to jestem.
 7. 3:43 zrobił najwięcej hałasu podobnie jak ja na pokojach, ale nieważne, szkoda na Ciebie cennego czasu. Eot.
 8. Wystarczyło, że obejrzałem na żywo JEDNĄ, ostatnią twoją ('twoją' celowo z małej litery) akcję żeby się zorientować co jest grane. Nie parę akcji podejrzanych, tylko wszystkie spalone. Cała runda od momentu 8:05 do końca to runda po której poleciał ban, od momentu pierwszego fraga regularnie sprawdzane ściany na wh czy nie ma tam terro, każdy frag to prefire, a 8:50 to nawet aimbot, ale jesteś tak mierny że nawet z aimbotem nie jesteś w stanie zabić typa, jeśli nie wybiega zza ściany. A po zapoznaniu się z resztą rund w twoim wykonaniu 1:45 prefire 3:38 - 3:43 2x prefire, 4:25, 5:10, do momentu polowania na mnie, jak mnie probujesz okrążyć na pokojach, aż parsknąłem jak obejrzałem twoje zagranie w momencie wejścia po schodach na pokoje, i szybkie odwrócenie jak tylko zrobiłem ruch w strone barierki, a potem w kierunku drabki No i oczywiście od 8:05 do końca. Tyle, niepozdrawiam.
 9. Witam, zbanowany zostałeś nie za jedną rundę, tylko za poprzednią mapę cpl_mill, na której się przyglądałem Twojej grze. To co na nuke zobaczyłem na esp administratora utwierdziło mnie w przekonaniu że możesz grać ze wspomagaczami. http://290318.hltv2.pukawka.pl/hltv-1708121602-de_cpl_mill-1502546520-1502548080.zipdemo z de_cpl_mill i rozpiska 1:12 - leżą 2 sg, pierwszą pestką trafiasz gościa, chwile poźniej zabijasz przez sg gościa wychylonego na piksel, na nie do końca standardowym miejscu, mimo że ledwo go widać, 3 frag w tej rundzie na 1/4 oddajesz strzał w model zanim jeszcze do końca wybiegłeś 2:04 - na 1/4 moment oddania strzału w pierwszego terro. Wiem, że to był rasz, ale oddajesz strzał w idealnym momencie, chwile później od razu prujesz w uciekającego terro. 3:53 - timing 8:26 - oddajesz strzał kiedy jeszcze ledwo lufa jest widoczna 9:33 - ct odbija się na cwierc modelu od blokady antyraszowej, a Ty jeszcze nadążasz oddać strzał w niego niemal idealnie? Ale w tej akcji i tak dla mnie jest najzabawniejszy moment w 10:00, kiedy wychodzisz na środek z awp i na chwile się zatrzymujesz żeby załączyć zooma i niby czysto. Szkoda tylko że zoom idzie idealnie w model ct stojącego na respie za ścianą, chwila zawahania i analiza sytuacji, nawet nie sprawdzałeś czy z prawej strony od długiej przypadkiem nikt nie stoi. 10:45 - pierwszy ct naturalny frag, ale drugiego zabijasz zanim się wychyla, widać na prędkości 1/4, następnie timing oddania strzału w ct skracającego pochylnię, 11:00 12:05 - oddajesz ślepe strzały niby w ścianę, stał tam chwile wcześniej ct, ale go zabito. Ty mimo to oddajesz tam strzały po wychyleniu ( ok , mineła chwila, ferwor walki, nie słychać infa itd) ale Twoje strzały są skierowane idealnie w model ct stojącego na prawym środku, idealnie w linii prostej. Zakładając, że jeśli grasz bez ścian, z Twojej perspektywy wyglądało to tak jakby ct stał za pierwszą skrzynką. Mapa de nuke, fakt, tylko jedna runda, ale ... 1:10 - Twój ruch w pierwszego ct wychylającego się zza paczki; chwile później na esp widać jak dokładnie po modelach przez ściany jeździsz celownikiem, może przypadek, może nie. Natomiast skąd miałeś pewność że fifka znajdował się tam gdzie się znajdował w momencie gdy go zabiłeś? Co do akcji z kurnika, nie mam tam nic do zarzucenia. Celowanie w typa w wentylach może wyglądać troche nienaturalnie, ale na esp adminowym celownik jechał po modelu przez cały czas. Możliwe że przypadkiem, może nie. To są moje zarzuty względem Ciebie, jeśli uważasz że krzywdzące Twoją osobę, to proszę Cię o kontrargumenty szczególnie w akcjach z awp na cpl mill z czasów 8:26 ( timing) i całą akcję z 9:33 ( łącznie z celownikiem na model w respie ct na środku w czasie 10:02). Jedna rzecz którą dodatkowo zauważyłem, że od momentu kiedy Ślepy Obserwator dołączył do spect, nagle skończyłą się magia na millu. Przypadek ? Tyle z mojej strony, proszę o opinię dema z cpl względem rozpisanych przeze mnie czasów i moich spostrzerzeń.
 10. Ewidentna gra na wh. W niemal każdej akcji na prędkości 1/4 widać że przymierza się w model i oddaje strzał idealnie w momencie pojawiania się przeciwnika; 9:18 wie doskonale gdzie czają się ct; 13:49 chce zejść, ale widzi przez ścianę, że zamek dół kryty z awp, cofa więc na górę ; 15:25 idealne skany, przy fragu jeszcze można to wyjaśnić, ale od razu zaczyna skanować w typa będącego w połowie wysokości drabinki; te czasy które opisałem ewidentnie świadczą o wh, pozostałe przy oglądaniu na 1/4 prędkości też wg mnie rozwiewają wątpliwości.
 11. 10:18 - timing strzalu w typa bedacego w skoku, widać idealnie na 1/4, ogolnie do konca rundy wychodzi z celownikiem na ct 12:30 - wie że chwile wczesniej byl tam ct, a mimo to idzie na pewniaka z hejkiem w łapie (wprawdzie słychać kroki uciekającego ct, niemniej zachowanie nienormalne w takiej sytuacji, ogólnie cała runda dziwna w jego wykonaniu) 14:14 - wyglada jakby sie odwracal przed fb rzucanym z lewego srodka, chwile pozniej ruch awp imo wykonany w 'przebiegajacego' ct, ten sie jednak zatrzymał 15:55 - timing zoomowania, chwile pozniej wejscie na srodek na pewniaka z granatami w ręce, po chwili zoom na model od razu 22:32 - nacelowanie przez sciane ct będącego na schodach 25:21 - timing na 1/4 w pierwszego terro Ogólnie cały czas movement z celownikiem w podłodze, wychodzi juz nacelowany, chyba ani razu nie padł dostając w plecy. Uchyla się przed granatami, w przypadku obecności więcej niż jednego przeciwnika od zawsze wie w którego się najpierw wcelować. Imo do odstrzału.
 12. Twój Nick: RORONOA ZORO Staż gry w CS'a: Od około 2001 roku. Znajomość amxx w skali od 1 do 10: Jeżeli ten sama wersja amx co kiedyś na HJ to znam go doskonale na 10, kwestia przypomnienia. Wiek: 27 Czy masz/miałeś admina na innych serwerach SopliCy: Nie. Czy posiadasz admina na serwerze innej sieci: Nie. Pełniłem funkcję administratora na serwerze sieci HJ, konkretnie na HJ TP Elite przez jakieś 2 lub 3 lata, dawne czasy. Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: Wspomóc swoim doświadczeniem obecną administrację, pomóc w utrzymaniu porządku i zachowaniu na serwerze ducha gry TP. Jak długo jesteś w naszej sieci: Około 3 lat. Posiadasz mikrofon: Tak. Płatność [sMS/PRZELEW]: Bez różnicy. Link do PS/GT:http: http://soplica-cs.com.pl/psychostats/tp/player.php?id=152/lub http://www.gametracker.com/player/RORONOA%20ZORO/31.186.83.77:27036/ Twoje Imię: Damian Steam Id: STEAM_0:1:13452812 Brak WARNA: Brak. ID konta w sklepiku sieciowym (http://sklep.cs-soplica.com/): 4499 Wymagania (proszę wkleić wymagania z podania i się do nich odnieść): Wymagania:- wiek min. 18 lat (mogą zdarzyć się wyjątki) 27 - przegrane min. 150h na serwerze (swoje godziny sprawdzisz tutaj lub tutaj) Wg gametracker'a ok 600h. - brak warnów Brak - posiadanie sprawnego mikrofonu Tak - bezwzględny obowiązek posiadania czystego konta STEAM Czysty - brak admina na serwerach innej sieci (mogą zdarzyć się wyjątki) Brak - brak poważniejszych wykroczeń (banów) na TP Brak jeśli mnie pamięć nie myli. - aktywność na serwerze jak i forum Na serwerze jak najbardziej, na forum do tej pory się raczej nie udzielałem. - zarejestrowanie się w sklepiku sieciowym http://sklep.cs-soplica.com/ i podanie ID konta jakie widnieje w sklepiku 4499
 13. Nick / SID: RORONOA ZORO Serwer: tp Usługa:slot Ilość dni: 30 dni ID użytkownika w sklepie: Otrzymany kod SMS'a: 9URI9R9E Data złożenia zamówienia: 25.12.2016 Opis problemu: Po 5 dniach nie mam aktywnego slota. Zakupu dokonałem 25.12.2016. Nie jest to pierwsza taka sytuacja, poprzedni slot wykupiłem 27.11.2016, a 24.12.2016 już nie działał, niestety dla mnie jorgnąłem o tym już po kolejnym zakupie.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...