Jump to content

xJaskier

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normalny

About xJaskier

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://steamcommunity.com/id/Jaskier_/

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Jaskier
 • Płeć
  Mężczyzna

Display Name History

 1. Twój nick: Jaskier ◊ SELL CD-KEYS Nick admina: nie wiem Rodzaj kary: ban chyba perm Data i godzina: 16:52 Mapa: jb_clouds Powód bana: chyba zbyt późne otworzenie celi na FD Opis sytuacji: Byłem prowadzącym ego dnia wypadał masowy FD ct zajęło extreama, myślałem, że cele otwierają się same. Więźniowie pisali i mówili żebym otworzył cele więc wpisałem !open była to chyba 7:30 coś koło tego po chwili dostałem bana.
 2. Twój nick: Jaskier ◊ Nick admina: Nie wiem Rodzaj kary: CT BAN 300 min. Data i godzina: 08.09.2015 Mapa: Jakaś JB dokładnie jaka nie pamiętam. Powód bana: Danie BOXA w celach mimo, że jeden już był. Opis sytuacji: Po dołączeniue do serwera wstąpiłem do druzyny CT postanowiłem prowadzić teroryści mówili (pisali), CT słyszało także to pytanie a nawet było do nich skierowane ale nic niepowiedzieli, że nie było więc uznałem, że nie było. Po włączeniu boxa dostałem bana na CT na 300 min. Prosiłbym o zdjęcie kary.
 3. Tylko, że pytanie było skierowane także do CT oni nic nie odpowiedzieli...
 4. Twój nick: Jaskier ◊ Nick admina: Nie wiem Rodzaj kary: CT BAN 300 min. Data i godzina: 08.09.2015 Mapa: Jakaś JB dokładnie jaka nie pamiętam. Powód bana: Danie BOXA w celach mimo, że jeden już był. Opis sytuacji: Po dołączeniue do serwera wstąpiłem do druzyny CT postanowiłem prowadzić teroryści mówili, że nie było boxa w celach, CT tego nie kwestjonowało więc uznałem, że nie było. Po włączeniu boxa dostałem bana na CT na 300 min. Prosiłbym o zdjęcie kary.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...