Jump to content

cytrus224

V.I.P
 • Content Count

  574
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

cytrus224 last won the day on March 21 2017

cytrus224 had the most liked content!

Community Reputation

148 Przykładny

1 Follower

About cytrus224

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  c224
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5829 profile views

Display Name History

 1. GGEASY.PL Nasze serwery znajdują się na dedykach w centrum danych OVH Warszawa, co gwarantuje: ☛ Niskie pingi ☛ Pełna ochrona AntyDDOS ☛ Uptime 24/7 Pozatym, nasza sieć serwerów oferuje: ☛ Pomocną i kulturalną administracje ☛ Dopracowane serwery ☛ Miłą społeczność, gdzie dobrze spędzisz swój wolny czas! Serwery: [CS:GO] Zombie Escape ☛ IP serwera : 145.239.133.124:27015 lub ze.ggeasy.pl ☛ Ilość slotów : 64 ☛ Tickrate 64, ale to wystarcza! ☛ Informacje: Najlepszy polski serwer Zombie Escape. Wiele map, ogarnięta ekipa, rozgrywka prowadzona w języku polskim! ☛ Typ serwera : Steam ☛ Opiekun : WonTer & simsen & Piter12237 ☛ Online : 24/7 ☛ Forum : ggeasy.pl [CS:GO] Arena 1vs1 ☛ IP serwera : 137.74.1.25:27016 lub ggeasy.pl:27016 ☛ Ilość slotów : 32 ☛ Tickrate 128 ☛ Informacje: Ogarnięta ekipa, dobry serwer do rozgrzewki przed mm-em! ☛ Typ serwera : Steam ☛ Opiekun : neqq ☛ Online : 24/7 ☛ Forum : ggeasy.pl [CS:GO] Bhop Timer ☛ IP serwera : 145.239.133.124:27017 lub bhop.ggeasy.pl:27017 ☛ Ilość slotów : 42 ☛ Tickrate 128 ☛ Informacje: Zawsze najnowsza wersja timera, 1100+map, antycheat, ogarnięta ekipa, najlepsi gracze! ☛ Typ serwera : Steam ☛ Opiekun : cytrus224 & DaRk ☛ Online : 24/7 ☛ Forum : ggeasy.pl [CS:GO] Bhop Timer [ WHITELIST ] ☛ IP serwera : 145.239.133.124:27018 lub bhop.ggeasy.pl:27018 ☛ Ilość slotów : 20 ☛ Tickrate 128 ☛ Informacje: Zawsze najnowsza wersja timera, 1100+map, antycheat, ogarnięta ekipa, najlepsi gracze, dostęp tylko dla graczy w grupie steam ggeasy_wl! ☛ Typ serwera : Steam ☛ Opiekun : cytrus224 & DaRk ☛ Online : 24/7 ☛ Forum : ggeasy.pl [CS:GO] KZ Timer ☛ IP serwera : 137.74.1.25:27019 lub ggeasy.pl:27019 ☛ Ilość slotów : 24 ☛ Tickrate 128 ☛ Informacje: Globalna baza KZTimer API-połączenie z bazą danych innych serwerów! ☛ Typ serwera : Steam ☛ Opiekun : Qaw3n ☛ Online : 24/7 ☛ Forum : ggeasy.pl [GMOD] Trouble in Terrorist Town ☛ IP serwera : 137.74.1.25:27014 lub ggeasy.pl:27014 ☛ Ilość slotów : 25 ☛ Typ serwera : Steam ☛ Opiekun : Devourer & Laki ☛ Online : 24/7 ☛ Forum : ggeasy.pl [Minecraft] SkyTech ☛ IP serwera : skytech.ggeasy.pl ☛ Ilość slotów : 30 ☛ Typ serwera : Non-Premium/Premium ☛ Opiekun : Devourer & Mreraxd ☛ Online : 24/7 ☛ Forum : ggeasy.pl [TS3] GGEASY.pl ☛ IP serwera : ggeasy.pl ☛ Ilość slotów : 500 ☛ Opiekun : neqq & Piter12237 ☛ Online : 24/7 ☛ Forum : ggeasy.pl [Discord] GGEASY.pl ☛ Invitelink : discord.ggeasy.pl ☛ Ilość slotów : Nieskończoność! ☛ Opiekun : Qawen & Poog & theSaint ☛ Online : 24/7 ☛ Forum : ggeasy.pl Zapraszamy!
 2. Chodzi o moje odejście? Wgrałem wersję stockową, która w przeciwieństwie do edytowanej była stabilna, a, że ktoś wgrał później backup bez configu, przez co zjebał style-not my bad. Osobisty nie zna całej sytuacji, @mansio pytał mnie o pomoc, powiedziałem, co trzeba zrobić, ale najwyraźniej nie wziął tego do siebie i tego nie zrobił. Czemu wypowiadacie się o sytuacji, której w ogóle nie znacie? Niech się mansio wypowie, on zna prawdę. Nope. To tylko pokazuje, jak niektórzy potrafią się nastawić negatywnie przeciwko mnie przez odejście, przez które serwer został bez jakiejkolwiek pomocy. To już nie będzie zależało od ciebie z racji tego, że to jest skarga. P.S. Powtarzam, znalazłem buga, chciałem go sprawdzić-akcja trwała dosłownie 10-15minut. Pozatym, może ktoś z wyższej w koncu się tym zajmie?
 3. Przybyło mi postów, więc liczy posty z adminowskich i guess.
 4. Witam. Miałem to napisać w formie prośby o ub, ale chyba bardziej to pasuje do działu skarg na administrację. Otóż otrzymałem bana na serwerze bunnyhop, na którym praktycznie nie gram, a napewno nie grałem w poprzednich dniach. Dowiedziałem się o tym od dobrego znajomego, postanowiłem sprawdzić ocb. Wchodzę na sourcebansy-permaban, powód-crashowanie serwera? XD? Czas w takim razie na lekki offtop wyjaśniający trochę spór(?). Poprzednią sytuacje wyjaśniliśmy sobie w temacie oraz na ts, więc w czym problem? Może dlatego, że nastawiacie graczy przeciwko mnie negatywnie, bo konkurencja? Nieładnie, powie wam o tym @Lost . Nie mam nic do soplicy, opiekowałem się tu długo serwerem, bardzo długo adminowałem na serwerach, nikt na mnie nie narzekał. Zajmowałem się serwerem od samego początku, rozstaliśmy się tylko przez różnicę poglądów i brak jakiejkolwiek chęci pomocy ze strony wyższej administacji sieci, Vonki próbował, ale to były jego początki jeśli chodzi o sourcepawn. Po decyzji o odejściu cofnąłem timer zakupiony przezemnie do wersji stabilnej, ponieważ pracowałem dużo nad nią ze znajomym i wiem, że była zabugowana. Po odejściu ktoś postanowił wgrać backup pluginów zapominając o configach, co było przyczyną zepsucia styli i paru innych rzeczy. Nie wiem, czy przez to jest hejt na moją osobę, ale mniejsza o to. Dobra, chyba czas spytać o bana, więc pytam, za co? Kiedy byłem na serwerze, że zostałem zbanowany? Masz jakieś dowody, logi serwera z crasha, że postanowiłeś mnie zbanować? Ten bug mapy nie miał prawa spowodować crashu :P. A może to tylko niechęć do mojej osoby, że postanowiłem przenieść się z soplicy gdzie indziej, "na swoje", zostawiając serwer, który bezemnie umarł, bo reszta administracji miała go głeboko w D? Nie mam potrzeby tworzenia spiny, w sumie nie ma nawet o co, ale jeżeli nastawiasz graczy serwera przeciwko mnie, coś z tobą musi być nie tak. Używanie wspomagaczy, dziwnym trafem po moim ujawnieniu problemu konto zostało usunięte, ale posty z dopiskiem "gość enzo420" zostały. Twoja polityka prowadzenia też nie jest najlepsza, spam konkursami, przy czym teraz praktycznie tylko administracja w nich uczestniczy. Później się tylko dziwić, że vipy się nie sprzedają. Nie chcę wiedzieć co enzo palisz, ale weź pół następnym razem, albo wcale.
 5. To chyba powinno wystarczyć w podjęciu decyzji https://www.cshacked.pl/enzo420-m367295/
 6. cytrus224

  xd

  Nick: ethnic cleansing Data bana: 21.02.18 Mapa: bhop_crash_egypt Nick admina: nie wiem Powód bana: też nie wiem, bo mi się nie wyświetliło Screeny/demko: - Opis sytuacji: Grałem na serwerze wraz z 3ma znajomymi, skakaliśmy już może 2gą mapę, po zmiane na crash_egypt próbując wejść w teleport za spawnem do sekretu znaleźliśmy buga, surfując serwer zaczynał zamulać. Chciałem sprawdzić, jak mocno da się zlagować serwer oraz później powiadomić administację o bugu, ale ktoś mnie ubiegł i 5 osób na serwerze dostało bana na 4h, który został przedłużony do perma, co wg mnie jest śmieszne. Regulamin jest słabo napisany, wiele w nim niedomówień. Mając jeszcze tutaj opiekuna planowałem to zmienić, ale odszedłem do lepszej ekipy, twierdząć, że nic tu po mnie. 7. Zakaz nieuczciwego skracania map wykorzystując błędy map z premedytacją (kasacja rekordu oraz zdobytych punktów, ban do jednego tygodnia). 5. Zakaz przebywania na miejscu obserwatora (SPECT) dłużej niz 10 minut. (kick). M.in. te punkty. O to chodzi w bhopie, by mapę przejść jak najszybciej wykorzystując wbudowane w mapę przejścia, sekrety. Pozatym oglądając replaybota czasem siedzi się na spect długo, żeby zapamiętać route'a, oglądnąć parę rekordów lub jeden dłuższy od 10minut. Piszę to w imieniu kilku osób które zostały zbanowane bezpodstawnie na tak długi czas. Pozatym, jeżeli twierdzicie, że "tego nie da się zablokować", to jesteście w błędzie, fix jest bardzo prosty. Nadal szukajcie ekipy, która nie ma pojęcia o podstawach bunnyhopowania i związanych z nim tematów.
 7. Mógłbyś samo piwo trochę dać większe? Narazie wygląda to jak e-fajka XD EDIT: Niekoniecznie musi to być butelka, może być kufel.
 8. Tematyka: Emotka Rozmiar: 28px x 28px, 56px x 56px, 112px x 112px Napis: - Kolorystyka: Inne uwagi: Pepe trzymający browar rączką na podstawie tego: https://cdn.betterttv.net/emote/571f8fb220aade120a61f250/3x
 9. Bezsensowna skarga, kolejna afera jackpotowa. Co do ch*ja mają wasze prywatne sprawy wspólnego z soplicą? Oczywiście skarga do kosza, takie sprawy załatwiajcie między sobą dzieci. Ps. Może jeszcze zarządasz odszkodowania od soplicy?
 10. Mam nadzieję, że zmiany wyjdą na plus. Wiele serwerów traciło nad tym, że supporty były niedostępne, może jakiś chętny i zdolny się znajdzie, przynajmniej żeby od czasu do czasu pomóc
 11. 1.Literówka poprawiona w sourcebans- sh(strafehack/strafe optimizer/cokolwiek używasz) 2.Demka z 3 map, początek siberii i 2 poprzednie. 3.Dałem ci szansę, mogłeś nagrać handshow, nie chcesz udowodnić swoich zdolności-UB nie ma. Tyle odemnie. PS: Granie na aktywnym banie na kolejnym koncie nie zabardzo ci pomaga
 12. Oglądałem się 2 ostatnie mapy, fantasy oraz siberia. Zacznijmy od początku. Grasz u kolegi? Jesteś bogiem strafeowania kółeczkami? Ciekawe, ja tam zmieniając stanowisko, na którym gram jednak od razu nie potrafię się przyzwyczaić. Pozatym spectowało cię parę naprawdę dobrych bhopperów, na której opinie dodatkowo się opierałem. Jeżeli chcesz starać się o UB, czekam na handshow. Wklej go w dziale http://cs-soplica.com/forum/939-prosby-o-odbanowanie/wraz z linkiem do filmiku na youtubie. Na ten moment perm zostaje. Przyczyna strafe optimizer/strafehack.
 13. Tak jak kolega wyżej. Wiem swoje. Niestety Knejpur nie ma dostępów do niczego, a podejrzewam, że nawet sam nie jest w stanie poprawić niczego. A druga sprawa to Lost jako support.
 14. Prawda Też prawda. Też prawda. Ale popatrz, że autor nie gra w żadne gry w dx12. Nawet w BF1 lepiej gra się na dx11(zwykle). Pozatym karta nvidii daje mniejszy nacisk na procesor, gdzie przy streamingu odczuć można to i to nawet bardzo.
×
×
 • Create New...