Jump to content

Lipson

Użytkownik
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Lipson last won the day on September 30 2019

Lipson had the most liked content!

Community Reputation

65 Dobry

About Lipson

 • Rank
  Brąz III

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Lipson
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Knurów

Recent Profile Visitors

2283 profile views

Display Name History

 1. Debo coś Ty zrobił xDDDDDDD
 2. Może i nie gram już jakiś czas, ale czat masz niezły muszę przyznać. Na nie.
 3. Lipson

  XBOT

  Dobra nieważne... Zamek.
 4. Lipson

  XBOT

  Ciężko być afk jak się gra i cały czas się gada. Nie tylko ja uważam, że jest on irytujący. Aż tak głupi nie jestem żeby nie wiedzieć, że nie tylko do tego służy, ale jak na razie jakiekolwiek ciekawej funkcji w nim nie widziałem, a nawet ktoś o nim coś tam mówił. Dlatego nadal wydaję się on dość zbędny
 5. Lipson

  XBOT

  Czy ten xbot może być mniej irytujący? W losowych momentach dodaje Ci rangi i je usuwa będąc przy tym głośnym jak jasna cholera. Jaki w ogóle jest zamysł tego bota? Jak dla mnie jest on dość zbędny.
 6. Sytuacja wyjaśniona na prywatnej rozmowie. Jak tylko pojawi się [email protected] serwera zostaniesz odbanowany. Przepraszam za problem.
 7. Awp lego9 jest bardzo słabą mapą. Awp lego X zdarzyło mi się grać może z 5 razy i nie była taka zła, chociaż ilość kolorów mnie osobiście drażniła. Summer był i osobiście go lubię, ale gracze na niego bardzo narzekali swego czasu.
 8. Serio? To jakiś żart? Michauu... Mutacji dalej nie ma, odzywasz się na serwerze, bo Ci na to pozwalamy, co może się wkrótce skończyć patrząc na to ile jest skarg na Twoje nadużycia mikrofonu. Dalej jesteś dziecinny i to się prędko nie zmieni, bo jesteś po prostu młody i nadal gracze nie traktują Cie poważnie. Nie zrozum mnie źle. Fajnie, że zgłaszasz nam innych, fajnie, że pomagasz, ale na admina na ten moment się moim zdaniem totalnie nie nadajesz. Śmiem wątpić żebyś je poprawił. Nadal na nie.
 9. Argumentacja by się przydała. Na nie. Jak dal mnie jesteś troszkę za młody. Mutacja jest u Ciebie kwestią sporną. Według mnie głos jeszcze nie taki jak powinien. Obawiam się, że przez wiek nie będziesz zbyt poważnie traktowany. Póki co nie wyobrażam sobie Ciebie na tym stanowisku.
 10. Noname Mało godzin na serwerze Mogłeś podać link z gameme do poprzedniego konta Na nie.
 11. Nick (na serwerze): LipsonImię: SebixWiek: 21Znajomość SourceModa (skala niżej): 6Ilość przegranych godzin w CS:GO: 1833Posiadasz działający mikrofon?: YupPrzeszedłeś mutację?: Ponoć takLink do GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/149037Link do Twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/Dziendobry1/Twoje SteamID: STEAM_0:0:88339838Twoje ID64: 76561198136945404Czy byłeś kiedykolwiek karany za używanie czitów?: Nie
 12. To jeszcze Vietnam i wracam na admina xD
 13. Wypowiadam się tylko o mapach, na których grałem. Batson to dno. Dust <3 Snow, jak dla mnie spoko. lego 2011 słaba mapa. fml NIE NIE NIE! Jeżeli będę miał dzisiaj chwile to postaram się coś podesłać.
 14. Lipson

  Lagi

  To nieźle już ludzie mają wywalone w tą sieć, że od jakiś 3 tyg są lagi jak jasna cholera. Czaje, że to wina 1shota, ale to kpina żeby nie próbować kontaktować się z nimi non stop. Niezła administracja XD. #Starasoplicanevercomeback, peace PS Good job Lost, powodzenia xD
 15. Nick (na serwerze): Dzik z Teksasu lub Lipson Imię: Sebastian Wiek:21 Znajomość SourceModa (skala niżej):6/10 Ilość przegranych godzin w CS:GO:1705h Posiadasz działający mikrofon?: tak Przeszedłeś mutację?: tak Link do GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/149037 Link do Twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/Dziendobry1/ Czy byłeś kiedykolwiek karany za używanie czitów?: nie Forma zapłaty (sms/psc/przelew): przelew
×
×
 • Create New...