Jump to content

Lipson

Admin Only AWP [CS:GO]
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Dobry

About Lipson

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Lipson
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Knurów

Recent Profile Visitors

1873 profile views

Display Name History

 1. Serio? To jakiś żart? Michauu... Mutacji dalej nie ma, odzywasz się na serwerze, bo Ci na to pozwalamy, co może się wkrótce skończyć patrząc na to ile jest skarg na Twoje nadużycia mikrofonu. Dalej jesteś dziecinny i to się prędko nie zmieni, bo jesteś po prostu młody i nadal gracze nie traktują Cie poważnie. Nie zrozum mnie źle. Fajnie, że zgłaszasz nam innych, fajnie, że pomagasz, ale na admina na ten moment się moim zdaniem totalnie nie nadajesz. Śmiem wątpić żebyś je poprawił. Nadal na nie.
 2. Argumentacja by się przydała. Na nie. Jak dal mnie jesteś troszkę za młody. Mutacja jest u Ciebie kwestią sporną. Według mnie głos jeszcze nie taki jak powinien. Obawiam się, że przez wiek nie będziesz zbyt poważnie traktowany. Póki co nie wyobrażam sobie Ciebie na tym stanowisku.
 3. Noname Mało godzin na serwerze Mogłeś podać link z gameme do poprzedniego konta Na nie.
 4. Nick (na serwerze): LipsonImię: SebixWiek: 21Znajomość SourceModa (skala niżej): 6Ilość przegranych godzin w CS:GO: 1833Posiadasz działający mikrofon?: YupPrzeszedłeś mutację?: Ponoć takLink do GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/149037Link do Twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/Dziendobry1/Twoje SteamID: STEAM_0:0:88339838Twoje ID64: 76561198136945404Czy byłeś kiedykolwiek karany za używanie czitów?: Nie
 5. To jeszcze Vietnam i wracam na admina xD
 6. Wypowiadam się tylko o mapach, na których grałem. Batson to dno. Dust <3 Snow, jak dla mnie spoko. lego 2011 słaba mapa. fml NIE NIE NIE! Jeżeli będę miał dzisiaj chwile to postaram się coś podesłać.
 7. Lipson

  Lagi

  To nieźle już ludzie mają wywalone w tą sieć, że od jakiś 3 tyg są lagi jak jasna cholera. Czaje, że to wina 1shota, ale to kpina żeby nie próbować kontaktować się z nimi non stop. Niezła administracja XD. #Starasoplicanevercomeback, peace PS Good job Lost, powodzenia xD
 8. Nick (na serwerze): Dzik z Teksasu lub Lipson Imię: Sebastian Wiek:21 Znajomość SourceModa (skala niżej):6/10 Ilość przegranych godzin w CS:GO:1705h Posiadasz działający mikrofon?: tak Przeszedłeś mutację?: tak Link do GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/149037 Link do Twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/Dziendobry1/ Czy byłeś kiedykolwiek karany za używanie czitów?: nie Forma zapłaty (sms/psc/przelew): przelew
 9. Nie jestem pewien co myśleć, ale albo jesteście upośledzeni albo nie potraficie czytać ze zrozumieniem... AWP TRZYMAŁA SIĘ DOBRZE PÓKI MAŁA NIE PRZEJĘŁA ROLI OPIEKUNA! Wyobraźcie sobie, że nawet do mnie ludzie pisali, że cytując "spierdalają z serwera bo mała". Już dostając [email protected] ludzie poszli w pizdu. Do jasnej cholery. W d*pie byliście gówno widzieliście i piszecie bezsensowne posty, które absolutnie nic nie wnoszą do całej sytuacji. Wybaczta za osobny post, ale nie da się czytać takiego gówna. Nie pozdrawiam.
 10. Mimo, że nie gram już na awp zbyt często, to muszę przyznać rację iż odkąd jest serwer upada. Niby tyle pomysłów, a jakoś słabo z realizacją chociażby jednego. Zawsze uważałem, że danie jej opiekuna to zły pomysł, głównie dlatego, że ludzie jej nie szanowali i sporo graczy odeszła po tym jak dostała [email protected] nie mówiąc już o opiekunie. Jeszcze za czasów kiedy pierwszy raz byłem na awp [email protected] ludzie niechętnie się o niej wypowiadali, a ja już mówili, to rzadko miło. Jestem za zdjęciem opiekuna Małej. Nie da się być dobrym opiekunem nie grając na serwerze, bo "mam lagi". Nie da się być dobrym opiekunem, bez konsultowania pewnych rzeczy z resztą administracji. Szkoda serwera, bo był mega za***isty. Zawsze aż miło się tu wchodziło, a teraz nie ma po prostu do czego wchodzić. Pozdrawiam.
 11. Lipson

  admin kurku

  O Panie. Jak Kurku składa podanie to aż się wypowiem. Na tak, spełnia wymagania
 12. Wpisując ten steamid STEAM_1:0:119877665 - czyli Twój według gameme - wychodzi, że masz perm mute za brak mutacji. Dostałeś go na nicku "zginiesz kolego"
 13. Odpowiedź jednoznaczną dostaniesz od opiekuna. Trochę cierpliwości i się dowiesz.
 14. Kojarzyć kojarzę, ale na tym się kończy. Nie przypominam sobie żebyś jakoś specjalnie się wyróżniał. Póki co jestem na nie. Nie znam Cię za dobrze, a co za tym idzie nie mam pewności co do Ciebie. Głos na "tak" dam dopiero wtedy kiedy się do Ciebie przekonam. Kiedy zobaczę, że rzeczywiście grasz u nas aktywnie i nie robisz wiochy.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×