Jump to content

mao

Junior Admin Serwera
 • Content Count

  439
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

103 Bardzo dobry

1 Follower

About mao

 • Other groups Admin JailBreak [CS:GO]

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  mao
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania:
  jakieś na pewno mam

Recent Profile Visitors

2946 profile views

Display Name History

 1. Bana nie dostałeś za wchodzenie do ct bez mutacji, freekillowanie perfidne, dostałem na Ciebie kilka skarg, obejrzałem demko i cóż wszystko jasne. Do tego bana na serwer dojdzie jeszcze Perm ctban ale w tamtych okolicznościach nie było to możliwe. dodatkowo, stosuj się so wzorów skarg, podan i wszystkiego bo kolejna taka „skarga/prośba o odbanowanie” czy jak to nazwać będzie instant zamykana. zamek
 2. ku*wa coś laguje mi net, czy to odpalone pingowanie z 5-ciu cmd na 5-ciu kompach tej tyralni?
 3. Okej, tak więc w końcu obejrzałem demka przy lekkiej pomocy. Dziękuje @Rodzyneloraz @Maniul. Mapy Kniv: Gruby — ogólne łamanie regulaminu oraz prowokacje - kara za ogólne występki CTban 3dni, upomnienie za wychodzenie za mapę Nikuś — dmuchanie w mikrofon bardzo intensywnie, zagłuszanie poleceń - mute 5h Kussy — Nadużywanie mikro, mówienie nieprawdy o regulaminie - mute 4h, upomnienie za mówienie prawdy o regulaminie Tymoteusz — napisane na czacie „ELO” na kolorowo, mylenie poleceń - za pomoc w ogarnięciu demka amnestia Simpson — danie zabawy, która była życzeniem 3 rundy wstecz - ctban 1h Krecik — spam bindy - gag 1h Ten sojusz i pozwolenie nie było, wcale takie jak to opisałeś, a tak jak opisał derp więc nie widzę problemu co do takiego postępowania gdy jest mniej osób na serwerze i jest dość luźniejsza atmosfera. Jednak nie popieram takiego zachowania ani nie pochwalam więc Derp otrzymuje upomnienie w związku z tą sytuacją Charnobyl: Kruxu -wyzwiska na chacie - gag 2h Polski czajnik — ct bez micro - upomnienie o nie robienie tego więcej gdyż był tylko 1 rundę Puter — nadużywanie mikro oraz wchodzenie poza mapę - mute 2h, upomnienie Mountaincraft: Dami1230 -- wchodzenie do CT bez mikro i brak znajomości regulaminu - Ctban 1h Gruby — prowokacja (zabicie z kosy), wychodzenie poza mapę - j/w Linx — wychodzenie poza mapę - upomnienie Paweł Jumper znany jako Wojtek — nadużywanie mikro oraz wychodzenie poza mapę - mute 6h (jest to notoryczne więc dlatego), upomnienie Dragon — wychodzenie poza mapę, nadużywanie mikro oraz wyzwiska - mute 6h (j/w) bartek2812 - nadużywanie mikro bez mutacji - mute tydzień (pomimo upomnień adminów on wciąż nadużywa) Maćkor - wyzwiska na chacie - gag 1h Minecraft party: Kruuxu- gag j/w ban na 30 za kampienie w medyku Bartek-2812 - ctban na tydzień oraz mute j/w Dragon — j/w Puter — j/w Dziękuję za skargę PS. Przepraszam, że tak długo zajęło obejrzenie tych demek ale życie prywatne, chociaż chyba niektórzy tego nie rozumieją. zamykam.
 4. tak spoko jak hype na "śmieszne" sygnatur. Ale ogólnie spoko połknęliście baita Tyralnio xD
 5. Śmieszne, do tej pory nikt nie czepiał się do rozpoczynania zabawy „sajmon mówi”. W regulaminie jest napisane jasno zabawa ma zostać rozpoczęta w sposób zrozumiały czyli taki aby gracze widzieli, ze się rozpoczyna. A skoro idę za Tobą, bezpośrednio za Tobą to skakać tez nie mogę bo ten ułamek sekundy nie idzie za Tobą tylko jestem w powietrzu :)). Skończcie ta farsę bohaterzy. Nie pogarszajcie swojej sytuacji Widze, ze twoje oczy mało widza, za mało :D. Robię to co do mnie należy a Ty zadbaj o swoją reputacje na serwerze ;)) myśle, ze wyjaśniłem wystarczająco. Jeśli ktoś będzie miał odmienne zdanie to się wypowie. Kończ Waść wstydu oszczędź
 6. mao

  [Admin] Linx

  Na nie -toxic -brak kultury -nawet karnych reklam nie chciało mu się robić -atencjusz -prowokator
 7. W takim razie zamykam i nakładam kary cls.
 8. Na razie zamykam, skarga jest poważna i jeśli na prawde było tak jak napisał @dami563 to polecą srogie bany nie tylko na ct za wykorzystywanie bugów na niekorzyść serwera. W ciągu kilku godzin dodam odpowiedź gracze zbanowali, koniec zabawy.
 9. Będąc adminem mało wie się o sourcemodzie, dopiero na wyższej randze poznaje się lekko obsługę serwerów. Odważę się napisać, że twoja znajomość SM jest znikoma. Wiedza szkolna czy jak Ty to ująłeś "kartkówki" to tylko teoria, prawdziwej praktyki nauczysz się dopiero obsługując np ftp serwera. Jesteś osoba która pojawiła się na sieci po długiej nieobecności nikt nie wie kim jesteś, daj poznac się graczom, ogarnij obsługe serwerów CSGO jak i 1.6, dopiero po tym składaj podanie na [email protected] sieci. jestem na nie.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×