Jump to content

DawidNotEasy

Użytkownik
 • Content Count

  286
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

DawidNotEasy last won the day on July 11 2019

DawidNotEasy had the most liked content!

Community Reputation

48 Dobry

About DawidNotEasy

 • Birthday 12/22/1999

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3103 profile views

Display Name History

 1. obejrzyj demko z tej mapki co chłop na mikro odpierdalał dopiero coś komentuj pozdro szabanaście ;))
 2. Nick (na serwerze): HesaImię:DawidWiek:19Znajomość SourceModa (skala niżej):6Ilość przegranych godzin w CS:GO:3700Posiadasz działający mikrofon?:taPrzeszedłeś mutację?:taLink do GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/1211976Link do Twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198068145768/Czy byłeś kiedykolwiek karany za używanie czitów?:nieForma zapłaty (sms/psc/przelew): jestem biedakiem - wystarczająco już pitosu na tą sieć przelałem.
 3. Nick (na serwerze): HesaImię:DawidWiek:19Znajomość SourceModa (skala niżej):6Ilość przegranych godzin w CS:GO:3700Posiadasz działający mikrofon?:taPrzeszedłeś mutację?:taLink do GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/1211976Link do Twojego profilu steam: http://soplica.gameme.com/playerinfo/1211976Czy byłeś kiedykolwiek karany za używanie czitów?:nieForma zapłaty (sms/psc/przelew): jestem biedakiem - wystarczająco już pitosu na tą sieć przelałem.
 4. Jako iż jestem [email protected] DR też się wypowiem. Wy jako gracze nie widzicie tego co my robimy, widzicie to CO WDRĄŻYMY NA SERWER. Jeżeli chodzi o regulamin, Loluś już uzgadniał z Lostem co powinien zawierać regulamin DR i niedługo zostanie to zmienione. Dodanie nowych map to nie takie chop-siup. Musimy je osobiście przetestować czy nie scrashują naszego serwera, czy wszystko działa poprawnie, czy jest odpowiednia ilość respów na mapie. Jeżeli chodzi o to Lolus dostał dostęp FTP więc już zaczynamy sklejać paczke z nowymi mapami i mamy zamiar wrzucić kilka nowych rzeczy. Teraz nie będziemy musieli nikogo prosić o to aby dodał nowe mapy itp. Teraz sami to zrobimy jak będziemy mieli wszystko zapięte na ostatni guzik.
 5. Znacie może Kruger & Matz live 4s ? Poleca ktoś czy lepiej kupić huawei p8?
 6. Super praca ,czekam dalej może ktoś jeszcze sie pokusi po + ;d
 7. Tematyka: Chciałbym aby praca była podzielona tak jakby na 2 części po jednej stronie Conor McGregor, a po drugiej wiszące ciało tzw. wisielec Rozmiar: 400x200 Napis: pomiędzy nimi napis : Dawid Not Easy tak pod sobą aby były jak na moim avku obecnym Kolorystyka:Dopasowana Inne uwagi:----- Zrobi to ktoś czy kolejny temat do śmiecia ?
 8. słabe ale i tak + leci Do zamknięcia.
 9. Tematyka: Ogień Rozmiar: 184x184 Napis: DawidNotEasy Kolorystyka:Czarno-białe i w niektórych miejscach na czerwono Inne uwagi:+ za prace
×
×
 • Create New...