Jump to content

Qucak

Użytkownik
 • Posts

  1171
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by Qucak

 1. Zerowy poziom na rozmówkach podtrzymany przez wiele osób. @Ahesik Tobie radzę się zamknąć na poważnie bo sam jesteś toksyczny, odwalałeś grube akcje poza adminami i luz, sam nigdy nie dostaniesz [email protected] Skup się na adminowaniu na Mirage'u bo swoim zachowaniem przynosisz tylko wstyd dla całej społeczności tego serwera. @AK GOD który sam posiadał x permów za bycie toxiciem, działaniem na niekorzyść serwera i wbijaniem na multikontach mówi na kogoś, że jest zbuntowanym kidem. Klasa sama w sobie co nie? @BZOZEK1 Od Ciebie jest wyczuwalny cringe na kilometr. Dziwi mnie to, że nie została jeszcze stworzona specjalna odznaka dla Ciebie. Poczekajmy na plebiscyt by móc wyciągnąć największego błazna na forum za rok 2020 i może takowa odznaka powstanie. Nie wypada mi oceniać innych bo sam odwalałem, ale zanim cokolwiek napiszecie na tym forum spójrzcie na to jak zachowywaliście się w przeszłości lub obecnie i wyciągnijcie z tego wnioski.
 2. XD bezsens dla mnie bo będzie wpadał niepotrzebny spam
 3. codziennie bo kradne wiele jednorazowych z pracy
 4. piątek wieczór humor zepsuty.... taki właśnie jesteś najlepsza ekipa w historii
 5. zaśpiewanie słynnego pakistańskiego disco na ts
 6. https://cs-soplica.com/topic/216890-opiekun-jb/ https://cs-soplica.com/topic/217156-skargashomekv3/ https://cs-soplica.com/topic/216542-skarga-jb-shomek/ https://cs-soplica.com/topic/207872-knejpar-jailbreak/ https://cs-soplica.com/topic/206913-jailbreak-opiekun-knejpar/ https://cs-soplica.com/topic/201823-skarga-na-opiekuna-jb-csgo/ https://cs-soplica.com/topic/187660-skarga-smiley/ https://cs-soplica.com/topic/185163-skarga-na-opiekuna-csgo-jb/ Trochę obawiałem się, że wypadły z mody skargi na opiekunów JB, ale na całe szczęście moje obawy były nie słuszne. Mimo wszystko jestem przekonania, że sprawę związaną między adminami a opiekunem jest w stanie się wyjaśnić bez pisania skargi na forum(np. rozmowa na poważnie z wyższą sieci) skoro osoby trzecie poza adminami nie są w stanie obiektywnie wypowiedzieć się na ten temat. Na waszym miejscu, adminów próbowałbym kontaktować się z każdym "weteranem" lub osobą aktywnie grającą do nie dawnego czasu dlaczego teraz nie widać ich na serwerze. Może być wiele powodów tego (szkoła,sprawy prywatne, przenoszenie waszych konfliktów na serwer). Każdy kto grywał na JB wie, że na serwerze potrafiło przesiadywać ponad 20 osób bez obecności żadnego admina. Trzymam kciuki za happy-end w tej sprawie tak, aby JB nie dołączyło do DR, ZM i innych upadłych serwerów.
 7. O to nie ma co się martwić. Przyszłe talenty z czasem się ujawnią
 8. Miałem przyjemność oglądać demko z nocnych cloudsów i dalej jest to lepsze widowisko niż filmy Vegi
 9. Będzie tragedia jak co roku. W tej grze nic nie idzie na lepsze.
 10. Potwierdzam oraz dzisiaj na jednej z map Profesor za pomocą jakieś luki zabił CT'ka podczas odliczania zabawy Abdul Terrorysta zanim zabawa w ogóle się rozpoczęła.
 11.  

  1. Streepy

   Streepy

   ***** ***?

  2. Qucak

   Qucak

   dokładnie tak ***** ***

 12. Na nie. -dziecko -prowokator -wiek -głos -niska znajomość SM -brak 15 sensownych postów na forum +aktywność Ile masz lat: Twój aktualny wiek (Bez naciągań!!) Minimalny wiek wynosi 14 lat! To Ciebie wyklucza na początku @Eizi3k @sadfrog Przynieść Wam chusteczki abyście mogli się w spokoju wypłakać? ;( Biedactwa
 13. Ode mnie wielkie nie. Mimo swojego wieku jesteś zbyt dziecinny. W dodatku masowo piszesz skargi na forum o 1/2fk z brakiem żądań, abstrakcja. Na sam koniec dodam, że nie potrafisz przemilczeć w spokoju wyrażonych zdań na twój temat i edytujesz swój główny post o admina.
 14. Twój nick: Qucak Nick oskarżonego: Zbyt dużo by wymieniać Steam ID: ^ Data i godzina: Od około 4/6 rundy mapy 1:25 +/- Mapa: jb_clouds_beta02 Runda: Od około 4/6 rundy do 10 Opis: Patologia. Osoba oglądająca demko to zauważy Żądania: Wedle żądania oglądającego
 15. Twój nick: Qucak Ile grasz w CS'a GO: Koło 6 lat Znajomość SourceMod'a w skali od 1 do 10: 6 Ile masz lat: Prawie 19 Czy masz rangę w innej sieci: Nie Czy byłeś kiedykolwiek karany za czity: Nie Ile masz przegrany godzin na serwerze: 1077 godzin Ile czasu dziennie poświęcisz na nasz serwer: 2/3 godziny Kiedy głównie grasz: Popołudnie oraz wieczór Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin: To co każdy, czyli ogarnianie nieładu na serwerze a reszta wyjdzie w czasie. Sposób płatności: SMS/Paysafecard( o ile jest taka możliwość) Imię: Patryk Kontakt STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198155568808 Sesje na bieżąco staram się nadrabiać i w obecnej chwili mogę poświęcać dużo czasu na serwer. Przerwa była spowodowana sprawami prywatnymi. Pozdrawiam @Temat do zamknięcia.
 16. No nieźle. @Streepy To był twój rok. Oby ten był jeszcze lepszy. Gratulacje dla wszystkich
 17. XDDDDDDDDD No chyba nie. Twoje propozycje są beznadziejne, nic nie wnoszące. Brak jakichkolwiek większych osiągnieć na Soplicy. Zakazać wypowiadania się adminów z serwera kandydanta.
 18. Qucak

  Powrót!

  hipokryta Jak najbardziej na tak. Świetnie mi się z Tobą współpracowało za czasów Uploadera, sumienny, wypełniał swoje obowiązki należycie. Takiego moderatora trzeba
×
×
 • Create New...